Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

kisvirag

a szunyog konkurencia. foleg ha olyan nemes taplalek van a kozelben, mint katz :haha: :rolleyes:

azt hiszem béka/egér környéki a legnagyobb dolog, amit megöltem, csak az ilyen bugokkal vagyok kegyetlen, a csigákat pl rendszeresen meg szoktam menteni az ut/járda közepérõl (már azokat, amiknek van házuk)
mondhatnám, hogy csirke/fácán, de azokkal mindig anyum vagy apum, vagy más rokon végzett...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

kisvirag

az mennyire gáz, hogy minden egyes alkalommal, mikor meglátom az avatarom, széles vigyorra húzódik a szám, és azt szeretném kiáltani, hogy:

kawaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! ?

-.-"

Ez tök LOL!

Ez most bug, vagy direkt, vagy mi, hogy hozzá tudom adni saját magam a buddy listhez?
(és gondolom akkor az ignorehoz is, de ezt inkább nem probálom ki...)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Feldin

Quote from: Lythis:hail: kikuchiyo!

 Végre valaki, aki ezekszerint ismeri is az OS X -et. Õõõõ... mesélnél róla? Hallottam ról amindenfélét, de lényegében semmi konkrétat.
 (Ettõl eltekintve az Apple az egyik legszemetebb cég, ami csak létezik... kiv vok mikor lesz külön apple áram, hogy azzal üzemeltethesd a vadi új apple gépedet, amire persze hogy csak OS mittoménhányat telepíthetsz majd...:D)
na ez engem is érdekelne.
itt pihen egy dvd-n.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Raggie

Quote from: RamizApropó: mi a legnagyobb dolog, amit megöltetek? Egér, macska, kutya, tehén? Mi volt az?
Egy láma.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Pirula

Quote from: Raggie GordonEgy láma.
:lol:
Mivan?

HVp213

Quote from: Raggie GordonEgy láma.
:lol:
kinyirtad végre az unokatesod??? :hahaha:


gomen
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Rounin

Idõközben rájöttem, hogy egy libát öltem meg még kiskoromban... kergettem õket és kõhajigálással noszogattam.. és.. megöltem az egyiket -.- Édesapám igyekezett fedezni édesanyám elõtt (hah, úgyis tudta :D) és aznap finomat ettünk -.-

HVp213

Quote from: RouninIdõközben rájöttem, hogy egy libát öltem meg még kiskoromban... kergettem õket és kõhajigálással noszogattam.. és.. megöltem az egyiket -.- Édesapám igyekezett fedezni édesanyám elõtt (hah, úgyis tudta :D) és aznap finomat ettünk -.-
valdd be a család jolétéért végeztél a szárnyasjoszággal :tezsvir:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

kisvirag

omm...

egyébként az a kérdés, hogy Ramiz kérdése a szándékos ölésre, vagy a gondatlanságbol elkövetett ölésre vonatkozott...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Rounin

Quote from: HVp213valdd be a család jolétéért végeztél a szárnyasjoszággal :tezsvir:

:)

Amúgy nem. Élvezetbõl -_-

HVp213

Quote from: Rounin:)

Amúgy nem. Élvezetbõl -_-
Szip-szip

most nagyot süllyedtél a szemembe :beken:

(gondolom ez annyira nem ráz meg téged... :p)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"


Lt. Simoan Blarke

Quote from: HVp213:lol:
kinyirtad végre az unokatesod??? :hahaha:
AHHHAHHHAH LOL!!!! :lol:
|7 \/\/ |\| 2 0 |2!! :D:D

hm. én kb egy macskát öltem meg, mert belerúgtam, és csúnyán fennakadt a kerítés tetején a szögesdróton :/

edit: kisvirag mi az ircnetes nicked? :rolleyes:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

kisvirag

mostanaban vampiroska, amiota az a *censored* *censored* masik kisvirag takelte, a bncm meg nincs hol fusson
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Xipe

Quote from: PirulaSaját kézzel, vagy csak részt vettél a toron? Mert utóbbi esetben én is.

Egyébként csirke ha jól emlékszem. Véletlenül. El akartam kergetni bottal, ehelyett végzetes koponyasérülést okoztam.


sajat kezzel.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Moha

Quote from: kisviragbasszus mikkel nem dobáloztok itt... már gépteljesitményileg...

tiszta öskövületnek érzem magam a magam kis 1.4 CeleronM-jével 256Mb rammal, integrált videokarival...
Hehe, nekem meg 1300-as cerka van. Igaz, a memóriát kimaxoltam, 512 SD van benn, az alaplap nem kezel többet. :) Amúgy milyen márkájú notid van? Tervezgetek venni majd egyet és kíváncsi vagyok, milyen tapasztalataid vannak.
Quotenekem sosem kellett olyan izomgép... szerintem ha veszek is, csak azért fogok, mert másmilyet már nem lehet majd kapni :haha:
Szintén. :) Nem igazán szoktam játszani manapság, minden máshoz pedig elég a mostani gépem teljesítménye.

kisvirag

acer travelmate 2312LMi

ha kicsit sporolosabb vagy, jok az Acerok. ha tudsz kicsit tobbet szanni ra, akkor Asus.

van egy két érdekes viselkedése, mint pl h néha leugrik a hangdriver (teszem hozza, h eltávolitás, hardvervaltozasok keresése, vagy egy reboot után ujra mukodik), meg lehet h a winfos szar rajta, de ha sokáig megy ugy, hogy nem nyulok hozza, akkor belassul egy idore.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

kisvirag

kicsit nagyon lol kategoria.

radio 88at hallgatok, aztan megy tarskereso sms... max életkor amit eddig halottam, 18év... ilyen 14-16 éves kis csitrik/srácok keresnek bla bla bla párt... pfff...

na, de ami vicces volt, srác olvassa smst be: nemtomhányéves, örmény vérû lány vagyok, aki nemrég költözött szegedre, keresek bla bla bla...

vagy ez csak szerintem vicces? :eeek:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kuroi Tenshi

Valami fura dolog történt itt a gépemen... :3x3:
Tegnapról mára a C-meghajtó-partíciómról (itt van a Windows, Program Files, Local settings, stb) úgy kb 1,8 GB-nyi adat tûnt el/vagy ennyi hely szabadult fel... :eek:
De közben minden amit eddig néztem, mûködik, ha Lemeztöredezettségmentesítõt nem indítom el (másik meghajtó miatt), észre se veszem :3x3:

Megnéztem Naplót, és benne a szokásos dolgokon túl csak annyi volt, hogy mivel nincs már min. 200 MB hely az F meghajtón, ezért a rendszervisszaállítási szûrõ leáll; lehet ez ekkora különbség? :confused:
Ezen kívûl ma max annyi történhetett a C-n, hogy lejött egy automatikus windows-frissítés

:3x3:

SaiyaGin

Quote from: kisviragkicsit nagyon lol kategoria.

radio 88at hallgatok, aztan megy tarskereso sms... max életkor amit eddig halottam, 18év... ilyen 14-16 éves kis csitrik/srácok keresnek bla bla bla párt... pfff...

na, de ami vicces volt, srác olvassa smst be: nemtomhányéves, örmény vérû lány vagyok, aki nemrég költözött szegedre, keresek bla bla bla...

vagy ez csak szerintem vicces? :eeek:

:lol:
A Tétova Teve Clubon is 12-15 évesek reklámozzák magukat ismerkedés szempontjából...

kisvirag

hú, a tevém!

vajon hány napja nem jártam nála?
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Kuro_TenshiValami fura dolog történt itt a gépemen... :3x3:
Tegnapról mára a C-meghajtó-partíciómról (itt van a Windows, Program Files, Local settings, stb) úgy kb 1,8 GB-nyi adat tûnt el/vagy ennyi hely szabadult fel... :eek:
De közben minden amit eddig néztem, mûködik, ha Lemeztöredezettségmentesítõt nem indítom el (másik meghajtó miatt), észre se veszem :3x3:

Megnéztem Naplót, és benne a szokásos dolgokon túl csak annyi volt, hogy mivel nincs már min. 200 MB hely az F meghajtón, ezért a rendszervisszaállítási szûrõ leáll; lehet ez ekkora különbség? :confused:
Ezen kívûl ma max annyi történhetett a C-n, hogy lejött egy automatikus windows-frissítés

:3x3:
én ennek mennyire örültem volna... huh. pager file meg hiberfil együtt lenyúlnak 2,5 gigát a 4 gigás partícióról, és szó legszorosabb értelmében *csak* winXP van a partíción, mégis állandóan sír, hogy megtelt... kicsit sem mohó. rendszervisszaállítás már rég ki van kapcsolva, manuálisan mindent törölgetek, amit lehet és nem okoz rendszerösszeomlást, mégis *alkot* a felszabadult helyre.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

HVp213

Quote from: kisviraghú, a tevém!

vajon hány napja nem jártam nála?
annak már a csontjait is elhordták ha igy reagáltál :hahaha:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Rounin

Quote from: Kuro_TenshiValami fura dolog történt itt a gépemen... :3x3:
Tegnapról mára a C-meghajtó-partíciómról (itt van a Windows, Program Files, Local settings, stb) úgy kb 1,8 GB-nyi adat tûnt el/vagy ennyi hely szabadult fel... :eek:
De közben minden amit eddig néztem, mûködik, ha Lemeztöredezettségmentesítõt nem indítom el (másik meghajtó miatt), észre se veszem :3x3:

Megnéztem Naplót, és benne a szokásos dolgokon túl csak annyi volt, hogy mivel nincs már min. 200 MB hely az F meghajtón, ezért a rendszervisszaállítási szûrõ leáll; lehet ez ekkora különbség? :confused:
Ezen kívûl ma max annyi történhetett a C-n, hogy lejött egy automatikus windows-frissítés

:3x3:

A rendszervisszaállítási mappa gyakorlatilag gigabyte-os méretekben terpeszkedett, míg le nem irtottam ^^ Szóval igen, okozhat ekkora különbséget :D

Kuroi Tenshi

Aha... :3x3:

Amúgy az elõzõ volt az 1337. postom - milyen paszoló, nem? :D

De akkor miért az F telítõdése állította le? :confused:  Na mindegy, annyira nem fontos, lényeg az, hogy megy...

Ramiz

Quote from: RouninA rendszervisszaállítási mappa gyakorlatilag gigabyte-os méretekben terpeszkedett, míg le nem irtottam ^^ Szóval igen, okozhat ekkora különbséget :D
Hogy lehet? Help! Ide vagy pm-be plz!!! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Quote from: kisviragha kicsit sporolosabb vagy, jok az Acerok. ha tudsz kicsit tobbet szanni ra, akkor Asus.
Igen, az Asus tényleg nem lenne rossz. Azok kinézetre is jók, meg gondolom elég megbízhatóak, csakhát 200 alatt még nem láttam...
Fujitsu-Siemens-ekrõl tudsz valamit? Azoknak egész jó ár/teljesítmény arányuk van. Még gondolkodom. Mondjuk ilyen Albacomp és hasonlókat nem vennék. :)
Quote from: kisviragradio 88at hallgatok, aztan megy tarskereso sms... max életkor amit eddig halottam, 18év... ilyen 14-16 éves kis csitrik/srácok keresnek bla bla bla párt... pfff...
A helyi rádióban is van társkeresõ. Néha-néha én is hallgatom (már csak a remény miatt is, mert a volt barátnõmet így ismertem meg). Itt az SMS-ek legalább 75-80%-a fiúktól származik, a lányoknál pedig 2 kategória van: 17 alatt és 30 felett... :P Szóval sajna kevés a "lehetséges áldozat" :D
Mondjuk legutóbb volt egy érdekes: huszonéves lány...blablabla... [COLOR="LemonChiffon"]csak anime rajongók írjanak...[/COLOR] és egy email cím. :D  (na ide egy szemöldök-mozgató smiley kellene)

Kuroi Tenshi

Quote from: RamizHogy lehet? Help! Ide vagy pm-be plz!!! :D
Nagggyon bonyolult...
Start->Vezérlõpult->Rendszer->"A rendszer visszaállítása" fül ;)

Kuroi Tenshi

Quote from: MohaMondjuk legutóbb volt egy érdekes: huszonéves lány...blablabla... [COLOR="LemonChiffon"]csak anime rajongók írjanak...[/COLOR] és egy email cím. :D  
Aha, és mi volt az emailcíme, csak nem jegyezted meg egggészen véletlenül?
:D

Moha

Quote from: Kuro_TenshiAha, és mi volt az emailcíme, csak nem jegyezted meg egggészen véletlenül?
:D
Egggészen direkt ott figyelt a notepad és "megjegyeztem". :D