Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Cobra

Ti betegek vagytok :D  Kicsit beleolvastam az elejébe meg a végébe, és igencsak elszállt a téma :hahaha:
Ez az 50(?) oldal mennyi idõ alatt jött össze?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RouninAz is egyfajta fíling ^^ Mellesleg a hangokat ki lehet kapcsolni.. U FAIL!
akkor legközelebb add all + letilt full USteam csoport kivéve Kvikveget :D vannak megoldások :rolleyes:

edit: Cobra: ez 7x oldal, ráadásul buuuuta formátumban :rolleyes:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Pirula

Quote from: blarkeagyf*sz hangüzenet amíg le nem tilt mindenki, jó lesz? :D:D:D
Az milyen? Valami aprítós zene? Hát zabbal kergeted te el a lovakat? :D
Quote from: RouninIgeeen, ez tényleg visszaadja a hangulatot :D Feeling, öregem. Igazi, nagybetûs Feeling. Bár kicsit másként, mint arról áradozni szoktál. Ez egy más (szub)kultúra ;>
:tezsvir:

Lt. Simoan Blarke

Quote from: PirulaAz milyen? Valami aprítós zene? Hát zabbal kergeted te el a lovakat? :D
addolsz és elõadom neked a teljes gyûjteményem :rolleyes: aztán menekülni fogsz elõlem, az tuti :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

HVp213

#18634
Quote from: CobraTi betegek vagytok :D  Kicsit beleolvastam az elejébe meg a végébe, és igencsak elszállt a téma :hahaha:
Ez az 50(?) oldal mennyi idõ alatt jött össze?

( Yakumo bekapcs  -  Rounin kilép )
2006.01.12.  20:58:40   -  2006.01.12.  23:13:02


nade ugy látom nincs nagy harag ^_^"
meg aztán bolondra haragudni... :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Mattanja

Quote from: CobraTi betegek vagytok :D  Kicsit beleolvastam az elejébe meg a végébe, és igencsak elszállt a téma :hahaha:
Ez az 50(?) oldal mennyi idõ alatt jött össze?
Én 21:57-kor csatlakoztam, és 23:12-kor hagytuk abba.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Raggie

:eeek: Jééé, én is benne vok!!! :D :D Errõl megint lemaradtam de piszkosul!!! :lul:
(épp kajoltam, mint azt Vili koma  printscreenelt képén látni is lehet...)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HVp213

Quote from: Raggie Gordon:eeek: Jééé, én is benne vok!!! :D :D Errõl megint lemaradtam de piszkosul!!! :lul:
pedig téged még én hivtalak meg ;) :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

kisvirag

Quote from: ShiroiEngem egyébként ki rángatott be?

Szerintem sosem lesz hajlando bevallani, mert joval korábban bele akartak már rángatni a többiek, de mindenki nyúl volt eleinte... aztán valaki mégis vett egy nagy levegõt, és rádkattintott (nem én voltam, nekem már 5 ember is sok volt) :rolleyes: :haha:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Rounin

Quote from: ShiroiÉpp a kislány powerpuff-boyságát tárgyaltuk ki.
Engem egyébként ki rángatott be?

Ki utalgatott folyton homopr0n tevékenységekre? :p

Amúgy nevetséges, mennyire féltek tõle. Õ is csak egy emberszerûség :p

HVp213

Quote from: RouninKi utalgatott folyton homopr0n tevékenységekre? :p

Amúgy nevetséges, mennyire féltek tõle. Õ is csak egy emberszerûség :p
pont a szerüségtöl félünk :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Lt. Simoan Blarke

Quote from: HVp213pont a szerüségtöl félünk :p
ennek ellenére ti is "megszólalásig" hasolítotok az emberre. elég nehéz volt felfedezni a különbséget, de ez a 3 perc elég volt rá (elõtte meg 2 hónap fórum nem, hát nem érdekes a különbség a két rendszer között? :rolleyes: )
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

Quote from: blarkeennek ellenére ti is "megszólalásig" hasolítotok az emberre. elég nehéz volt felfedezni a különbséget, de ez a 3 perc elég volt rá (elõtte meg 2 hónap fórum nem, hát nem érdekes a különbség a két rendszer között? :rolleyes: )

Pont a sokkal személyesebb, pörgõbb, spontánabb beszélgetés az, ami könnyen félrevezethet. Szóval ne ítélj ilyen könnyen, Mr. High-and-mighty :p

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RouninPont a sokkal személyesebb, pörgõbb, spontánabb beszélgetés az, ami könnyen félrevezethet. Szóval ne ítélj ilyen könnyen, Mr. High-and-mighty :p
high stimmel, bár relatív. mighty nem annyira stimmel, bár ez is relatív. de most milyen jó, hogy nem msn-en cseszegetsz. kicsit agyilag lefáradtnak tûnik a mostani stílusod, hány órát aludtál ezen a héten? 4et? :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Bruce

:muhahah: Ez kész... Ugyan holnap fizika, ami ha nincs meg akkor szárnyakat növesztek (egyet minimum) de nem bírtam megállni hogy ne olvassam végig a pogózásotokat :D:D:D

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Rounin

Quote from: Bruce:muhahah: Ez kész... Ugyan holnap fizika, ami ha nincs meg akkor szárnyakat növesztek (egyet minimum) de nem bírtam megállni hogy ne olvassam végig a pogózásotokat :D:D:D

A résztvevõk hírneve kötelez, gondolom :] (és valld be, a powerpuff boy leleplezésének esélye is csábított :P)

Bruce

Quote from: RouninA résztvevõk hírneve kötelez, gondolom :] (és valld be, a powerpuff boy leleplezésének esélye is csábított :P)
Naná :D Fõleg az utóbbi:hehe:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Lythis

Akkor nekem csak egy szimpla kérdésem van: ki követte el, h felvett bele? úgy kellett elhagynom, hogy kifagyott az msn... szép kondenzcsíkokat húzott a desktopomon, tartalmat meg nem mutatott...
 
 blarke, amúgy nem a hülyeség tart vissza, hanem tényleg nem tudok.. ez van. ahhoz el kell fáradnom. Mondjuk mostanában mintha kezdenék visszaállni. Elsõsorban azért van, mert defaultból nappal aludnék, és mivel belekényszerülök, h akkor tegyek mindenfélét, ezért azt bukom, éjjel meg nem megy. Ha ez neked saját hülyeség, akkor most húztad le a slozin az érett gondolkodásodat:D

Lt. Simoan Blarke

Quote from: LythisAkkor nekem csak egy szimpla kérdésem van: ki követte el, h felvett bele? úgy kellett elhagynom, hogy kifagyott az msn... szép kondenzcsíkokat húzott a desktopomon, tartalmat meg nem mutatott...
és engem? Rou-chan tagadja, szóval maradsz te... és ennyi kb :D
 
Quote from: Lythisblarke, amúgy nem a hülyeség tart vissza, hanem tényleg nem tudok.. ez van. ahhoz el kell fáradnom. Mondjuk mostanában mintha kezdenék visszaállni. Elsõsorban azért van, mert defaultból nappal aludnék, és mivel belekényszerülök, h akkor tegyek mindenfélét, ezért azt bukom, éjjel meg nem megy. Ha ez neked saját hülyeség, akkor most húztad le a slozin az érett gondolkodásodat:D
akkor lehúzhatom. mindenesetre megvan a módszer arra, hogy visszaszokj. egész konkrétan egy napot full ébren töltesz, és hirtelen menni fog este az alvás...

[OFF]hm. visszaolvastam egy régi vitát. úgy látszik, nem voltam világos, amikor azt fejtegettem, hogy nem megy a kapcsolat, ha azon parázok, hogy nem tudok mindent megadni. na én ez alatt érzelmi törõdést értettem, de ez nem jött le belõle. szoooorrri.[/OFF]
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Akkor marad Rounin, mint elkövetõ... hogy állna az ezeréves fagy abba a nagy lángonátor képébe XD

 Jah, egy napig... ezt egyszer megpróbáltam olyan 8-9 évesen....

 Szóval akkor nem jön le: igényed sincs rá, vagy az van, csak attól félsz h az érzelmi részét nem tudod a partnerednek biztosítani?

Lt. Simoan Blarke

Quote from: LythisSzóval akkor nem jön le: igényed sincs rá, vagy az van, csak attól félsz h az érzelmi részét nem tudod a partnerednek biztosítani?
az igény-dolgot kiveséztük ott: nem akarom kitenni magam ilyesféle sebezhetõségnek. az meg, hogy félnék, hogy elcseszném avval, hogy nem lennék elég figyelmes vele (vagy épp túlságosan), stb. ez a többséggel így van :rolleyes: én általánosságokban beszéltem, bár elég sok dolog vonatkozik rám belõle (többek között a kapcsolatról a gondolataim mind sajátok). megmondtam, hogy a "privát" szekciómból nem juttatuk ki infót :rolleyes:

edit: erre azért ne térjünk vissza, mert fenékbe leszek rúgva. ha akarsz valamit, szépen ráklikkelsz arra a megakawaii Kouta-pofára az msn listeden, és Send an Instant Message :rolleyes: a fórumnak szerintem (joggal) elege van már belõlem :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Mert ahelyett h aludnál végre, ide postolgatsz :D
 Rounin meg galádul csak figyel, és jegyzetel, h majd õ is pwnzolhasson egyet XD

Lt. Simoan Blarke

Quote from: LythisMert ahelyett h aludnál végre, ide postolgatsz :D
 Rounin meg galádul csak figyel, és jegyzetel, h majd õ is pwnzolhasson egyet XD
Rounin az éppen elõbb említett vitát olvassa és nevet :rolleyes: igaz is, hajnali 3, én ma még 10 tételt be akarok fenekelni... meg vásárolni kellene... szóval lehet nemsokára lelépek. :/
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

Quote from: LythisAkkor marad Rounin, mint elkövetõ... hogy állna az ezeréves fagy abba a nagy lángoLátor képébe XD

WTF? Éppen jókat kacarásztam lüke vitátokon (a fórumitákén) amit kihagytam pösti tartózkodásom alatt, erre fel rágalmaztok?

Nem én voltam. Én csak jeleztem, hogy nééé itt van Lythis-apó. De nem akartalak mészárszékre vinni. (és lusta voltam hozzá :rolleyes: )

Szóval lehet lekopni. (nem ö) :hehe:

Rounin

Quote from: LythisAkkor marad Rounin, mint elkövetõ... hogy állna az ezeréves fagy abba a nagy lángoLátor képébe XD

WTF? Éppen jókat kacarásztam lüke vitátokon (a fórumitákén) amit kihagytam pösti tartózkodásom alatt, erre fel rágalmaztok?

Nem én voltam. Én csak jeleztem, hogy nééé itt van Lythis-apó. De nem akartalak mészárszékre vinni. (és lusta voltam hozzá :rolleyes: )

Szóval lehet lekopni. (nem ö) :hehe:

PWN3D!!!!!!

kisvirag

meg kell állapitsam, hogy a MSN qrrva hülyén logolja az ilyen handabandát.
konkrétan: minden egyes felhasználoval elmenti. lényegében ugyanazt... a különbségek csak abban vannak, hogy ki mikor csatlakozott... igy pl a HVps logom a leghosszabb, legnagyobb, mert õ kezdte velem meg Pirulával... de azért ez igy sux... asszem ezt hijjak redundancijanak?

na most jonagyadag ide a gépemre... mingyárt irtom is.
meg megyek aludni... emiatt a virtualmeetelosdi miatt kicsit elcsúsztam a melóval, és még mindig nem vagyok kész... de majd reggel...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Lt. Simoan Blarke

érdekes. nekem msn
1.) külön menti az ilyen "konferenciákat"
2.) nem docba menti :p és így látszanak benne a smiley-elõhívó betûkombinációk (a smileyk nem, de mit várunk xls-tõl vagy mi a franctól :rolleyes: ), és ezerszer áttekinthetõbb, mint ez a pogo.doc cucc :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

kisvirag

a msn nekem is meg Vilinek is xmlíbe menti. Vili nemtommiert pakolta át docba.

hogy érted azt, hogy külön?
én nem azt mondtam, hogy minden egyes emberkénél csak õáltala mondott részt menti. hanem mindenkihez a teljes anyagot....
namindegy, már igy is elloptam a forum kedvéért az alvásidömböl...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Bruce

Hát eddig bírtam... Eljött az idõ. Végül mégis gyõzött volna a természet? Nem... annyi erõm azért még maradt... Meggyötört testem számára harc minden másodperc, s míg az elme küzd, minen lépés, mely végzetem felé sodor egy-egy újabb próbatétel... Végletekig kifacsarva, utolsó energiám végsõ sikolyával kinyújtom karom, s pihenésért sikító testem valami ködös agóniába dobva immár tudom: újabb perceket nyertem... és amíg ez a homály tart, míg testem újra nem üvölti világgá követelését valami iránt, amit most nem kaphat meg, képletek újabb sokaságát gyûjtöm ki ebbõl az ezerszer is elátkozott jegyzetbõl, hogy holnap ha fáradtan is, de gyõzhessek a végsõ ütközetben... ha még tart a kávé hatása...

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: kisviraga msn nekem is meg Vilinek is xmlíbe menti. Vili nemtommiert pakolta át docba.
mivel átállította, valószínûleg így jobb neki. vagy elállította, és nem tudja visszaállítani :rolleyes:

Quote from: kisviraghogy érted azt, hogy külön?
én nem azt mondtam, hogy minden egyes emberkénél csak õáltala mondott részt menti. hanem mindenkihez a teljes anyagot....
namindegy, már igy is elloptam a forum kedvéért az alvásidömböl...
én se ezt mondtam. hanem konferenciabeszélgetéseket külön azonosítóval, külön fileba menti attól a ponttól kezdve, hogy egy 3. ember is becsatlakozott.

Bruce: soxerencsét :rolleyes: :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster