Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: BruceHát eddig bírtam... Eljött az idõ. Végül mégis gyõzött volna a természet? Nem... annyi erõm azért még maradt... Meggyötört testem számára harc minden másodperc, s míg az elme küzd, minen lépés, mely végzetem felé sodor egy-egy újabb próbatétel... Végletekig kifacsarva, utolsó energiám végsõ sikolyával kinyújtom karom, s pihenésért sikító testem valami ködös agóniába dobva immár tudom: újabb perceket nyertem... és amíg ez a homály tart, míg testem újra nem üvölti világgá követelését valami iránt, amit most nem kaphat meg, képletek újabb sokaságát gyûjtöm ki ebbõl az ezerszer is elátkozott jegyzetbõl, hogy holnap ha fáradtan is, de gyõzhessek a végsõ ütközetben... ha még tart a kávé hatása...

Hatalmas nagy kalap anyagcserevégterméket :p Bár e korai órán már kissé túl cirádásnak hatott, azért csak sikerült kibogarásznom, mit is akartál mondani :p
Én már gyõztem a magam csatájában^^

Lythis

Nekem az ütközetek nagyrésze még hátravan. Jólenne ha érdekelne is...
 Most épp vígan majszolok ^^

 Egyébként sok sikert Bruce!

Lt. Simoan Blarke

én viszont megyek aludni, mert bár egy csatát megnyertem, a háború még kétséges. a jó hadvezér haditervet készít és elemzi az ellenfél stratégiáját a tényleges harc elõtt :rolleyes:, magyarul holnap ideje lesz elkezdeni tanulni. illetve ma. :D

szóval hogy egyik szó másikba öltése ne következhessen be: jó8 mindenki :rolleyes:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

"elkezdeni tanulni" ez olyan, mintha aztmondanám, h elkezdem vágni a fát a bitóhoz... brrr...
 Én eddig csak egy vizsgát tettem le, de szerintem a jogot kizárt h megússzam felkészületlenül... csak tudnám, h hol vannak a jegyzetek belõle...
 Egyébként jóéjt!

Bruce

Thx, evríbádi, de télleg :D
Quote from: RouninBár e korai órán már kissé túl cirádásnak hatott, azért csak sikerült kibogarásznom, mit is akartál mondani :p
Hja kérem, ha fáradt vagyok akkor energiatakarékossági okokból kikapcsol valami az agyamban, ami a normális viselkedésért felel... Ezt már többen is tanusíthatják :D Eccer valaki meg is kérdezte, hogy mivan, beszívtam?... :confused: Még egy cigit se életemben, nem hogy ilyet...
jah edit: hmm... lehet, hogy nem ez a végsõ... de ha bukta, akkor minden bukta... ha megvan, akkor még három csatám is lesz :(

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Rounin

Quote from: BruceThx, evríbádi, de télleg :D

Hja kérem, ha fáradt vagyok akkor energiatakarékossági okokból kikapcsol valami az agyamban, ami a normális viselkedésért felel... Ezt már többen is tanusíthatják :D Eccer valaki meg is kérdezte, hogy mivan, beszívtam?... :confused: Még egy cigit se életemben, nem hogy ilyet...
jah edit: hmm... lehet, hogy nem ez a végsõ... de ha bukta, akkor minden bukta... ha megvan, akkor még három csatám is lesz :(

Van is mit :lazza:

Akkor viszont még sok, megterhelõ, nehéz csatát :p :bsd:

sirtomi

Quote from: HVp213PoGo party nak vége jegyzökönyv itt

Résztvevök


(ha vkit zavar törlöm a postot PLS PM.)
Ez jó volt! :D Bár nem voltam túl aktív.

Épp elmentem enni, mire visszaültem a gép elé már pörgött az msn, elõször néztem, hogy ez meg mi a franc, aztán megláttam a neveket, és hogy mennyien vannak :hahaha:
Kár hogy álmos voltma már.

Necrid^

Quote from: HVp213PoGo party nak vége jegyzökönyv itt

Résztvevök


(ha vkit zavar törlöm a postot PLS PM.)
Jó party volt ^^

Shiroi-t ill Meki-t én rangatambe sry ^^
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Rounin

http://video.google.com/videoplay?docid=-2918440352066347185&q=berserk

Help!

Az a szám, amivel kezdenek, az Slipknot vagy Disturbed? És mi a címe? Fõzök-mosok-takarítok!

sirtomi

#18669
Quote from: Rouninhttp://video.google.com/videoplay?docid=-2918440352066347185&q=berserk

Help!

Az a szám, amivel kezdenek, az Slipknot vagy Disturbed? És mi a címe? Fõzök-mosok-takarítok!
Szerintem Disturbed, de ha agyonütnek sem jut eszembe a címe.

Disturbed - The Game a Sickness c. albumról.

Nem is kellett agyonütni hozzá :D

Rounin

Quote from: sirtomiSzerintem Disturbed, de ha agyonütnek sem jut eszembe a címe.

Disturbed - The Game a Sickness c. albumról.

Nem is kellett agyonütni hozzá :D

Ezer hála, szomszéd :D

HVp213

#18671
Quote from: kisviraga msn nekem is meg Vilinek is xmlíbe menti. Vili nemtommiert pakolta át docba.
CTRL+C --->CTRL+V

nem az XML-böl akartam kimásolni mer 2X akkora a szöveg a dátumoktol s lehet csak én vagyok vele ugy h nem látom át h épp ki is mondta amit ép mondott! :p

jah és a .doc meg szépen megtartotta a szines szövegeket is ^_^"


Sokkk sikert a Vizsgázoknak! (jelenesetbe Bruce :jee: )


Grat Necrid :jee: Mi gyávák voltunk ezt a merészséget elkövetni!
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Mattanja

Több, mint 10 lény elérhetõ a messenger partnerlistámon a usteam-esek közül, és közöttük van HVp213 is. Ideje félni...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

HVp213

#18673
Quote from: ShiroiTöbb, mint 10 lény elérhetõ a messenger partnerlistámon a usteam-esek közül, és közöttük van HVp213 is. Ideje félni...
de most méééé??? nem is vagyok én olyan gonosz... ^_^"
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Pirula

Quote from: ShiroiTöbb, mint 10 lény elérhetõ a messenger partnerlistámon a usteam-esek közül, és közöttük van HVp213 is. Ideje félni...
Elsõ blikkre lánynak olvastam, nagyon meglepett. :D

kisvirag

tõlem megkérdezte, hogy kivel kezdjük.
Shiroi, te voltál az elsõ felvetése :haha: :__devil: :rolleyes:

de lebeszéltem róla, hogy én egy ilyenre most nem vagyok alkalmas :hehe:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

kisvirag

És igeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen!


ezt tessék megnézni:

http://keletkapuja.hu

most lettem kész vele :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Raggie

Quote from: kisviragÉs igeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen!


ezt tessék megnézni:

http://keletkapuja.hu

most lettem kész vele :D
:kiraly: :jee: nagyon jó! Grat hozzá! :tezsvir:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

kisvirag

az aki esetleg komolyabban megnézegeti attól szivesen várok pm-ben, vagy msnene, vagy ahol bugriportot/észrevételeket, ilyeneket, hogy még jobb lehessen :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

sirtomi

Quote from: kisviragÉs igeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen!


ezt tessék megnézni:

http://keletkapuja.hu

most lettem kész vele :D
Jól néz ki!

Firefoxban a kis felsõ menüsor lejebb csúszik. És miért frame szerkezetet használsz? Ez csak kis kötekedés :D

kisvirag

ez egy sima htmles szükségmegoldás,amig nem szerzünk rendes tartalomszolgáltató rendszert :D szóval azért :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

sirtomi

Quote from: White SeeDJó az oldal. :cool:

amúgy ma péntek 13 van és nem történt velem semmi rosz.:D
Még velem sem, pedig várom nagyon!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: White SeeDJó az oldal. :cool:
csatlakozom, egész jó :rolleyes:

Quote from: White SeeDamúgy ma péntek 13 van és nem történt velem semmi rosz.:D
szerencséd van. én 3 órával tovább aludtam, mint kellett volna, és még mindig nem tanultam egy betût se...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Nemtom mi ez a berögzött babonaság... a péntek 13-adikák tök jók, mert nincsenek gyakran:D

 Ehh.. tanulnom is kéne - vagy legalább megpróbálni...... meg továbbszanálni a szobámat... meg ragnázni... so much to do in so little time.. ehh... mind1.

 White SeeD, aláírásod mibõl van?

Lt. Simoan Blarke

Quote from: White SeeDööö, szerintem ez nem a szerencse dolga:)
hát nálam az... full random, hogy mikor ébredek fel alvásból...
Quote from: White SeeDAmúgy én sem tanúltam egy betût se pedig hétfõn matek1 vizsga...
Nagyon remélem hogy oylan mellé tok ülni aki tud valamit:D
erre kell építeni! :ejnye: így kell átmenni az egyetemen :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Necrid^

Quote from: kisviragÉs igeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen!


ezt tessék megnézni:

http://keletkapuja.hu

most lettem kész vele :D
Nem semmi.. Nice Munka. Grat Hozza :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Necrid^

Quote from: White SeeDMahoraba. Nagyon kis aranyos anime:) Csak ajánlani tudom.
Hány részes?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Mattanja

Quote from: NecridHány részes?
26 - klikk
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Necrid^

Quote from: Shiroi26 - klikk
oks most jött le az elsõ rész bele tekintuk.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: White SeeDHmm, látom soakn nem olvassák a mit láttál hogy legutóbb tetszett topicot. Pedig ott már többen ajánlottuk:)
épp azért nem fogom megnézni, nézek inkább Wild Armsot :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster