Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Cobra

Zsozso megelőzött, én is megnéztem a crc-t és rossz volt. Ha majd töltöd fel a jó részt, akkor mindjárt egységesíthetnéd is az ogm-es fileok neveit. Meg nem tudom, hogy milyen minőségűek az avi-k, de ha jobb az ogm-es és van is belőle, akkor esetleg kicserélhetnéd azokat is. :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Shock12

QuoteOriginally posted by Cobra
Zsozso megelőzött, én is megnéztem a crc-t és rossz volt. Ha majd töltöd fel a jó részt, akkor mindjárt egységesíthetnéd is az ogm-es fileok neveit. Meg nem tudom, hogy milyen minőségűek az avi-k, de ha jobb az ogm-es és van is belőle, akkor esetleg kicserélhetnéd azokat is. :)

Ezekrõl bõvebben a Mik kerülnek/kerültek fel topicban olvashatsz... ogm containerformátum, abban is valmilyen mpeg4es tömörítésû file van. Ezek nagyrészt dual audio-s DVDrip-ek, és ezek beszerzési sebességgel vannak lecserélve a szerveren. ;)

Moloko

QuoteOriginally posted by ignus
Csak nekem ugrál a letöltés 7k és 12k között vagy ez most általános probléma?
én az utóbbi pár napban 50 k/seccel töltöttem lefele.

Cobra

Tudom, hogy ay ogm nem a videoformtumot jelöli, de gondolom újabb kiadású, mint a sima avi, ezért gondoltam, hogy esetleg jobb minőségű. Az angol hang meg nem igazán érdekel, mert belehalgattam és szörnyű volt.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Moloko

QuoteOriginally posted by Xaga
Azért tánctudás sem hatrány legalább is szerintem.

BTW, Angel te hova mész továbbtanulni?
ahhoz nem kell tudni táncolni hogy megtanulhass táncolni.

BTW iparművészeti egyetem építész szak vagy valamilyen 2éves szakképzés, amivel elütöm azt az időt, amíg az előbbi helyre felvesznek.

Xaga

QuoteOriginally posted by Angel
ahhoz nem kell tudni táncolni hogy megtanulhass táncolni.

BTW iparművészeti egyetem építész szak vagy valamilyen 2éves szakképzés, amivel elütöm azt az időt, amíg az előbbi helyre felvesznek.

Azt ugye tudod hogy ha most nem vesznek fel akko újból kell majd éretségi vizsgát tenni :(

Moloko

QuoteOriginally posted by Xaga
Azt ugye tudod hogy ha most nem vesznek fel akko újból kell majd éretségi vizsgát tenni :(
azt ugyan biztos hogy nem.

ignus

Na most kérdezek egy hülyeséget: Love Hina Again-ből csak 3 rész van?
:confused:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Moloko

najó, akkor én meg kérdezek egy olyat amitől mindenki hülyének fog nézni :D
kinek van itt 42-es lába, ill kinek hányas lába van? :fejvakargatvaálléskérdőennéz:

Cobra

Mert ???????? Egyébként nekem kb akkora.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Angel
najó, akkor én meg kérdezek egy olyat amitől mindenki hülyének fog nézni :D
kinek van itt 42-es lába, ill kinek hányas lába van? :fejvakargatvaálléskérdőennéz:

Dehogy fogunk mi téged annak nézni :D (tárcsázza a pszichiátriai intézet számát :D). Amúgy nekem olyan 43-44-es lábam van. (és jó büdös :D )

Baldy

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Dehogy fogunk mi téged annak nézni :D (tárcsázza a pszichiátriai intézet számát :D). Amúgy nekem olyan 43-44-es lábam van. (és jó büdös :D )

Shadow: mától Pálpusztai a beceneved :D

Amugy valaki elmesélné tömören az elmúlt 2-3 nap beszédtémáit? Nincs nagy kedvem órákat tölteni azzal, hogy felvegyem a ritmust visszaolvasgatásokkal...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Moloko

QuoteOriginally posted by Cobra
Mert ???????? Egyébként nekem kb akkora.
nemtudom. engem ez az abszurd téma érdekel :D
amúgy csináltam egy papucsot, és csak kiváncsi vagyok, hogy rajtam kívül kire lenne még jó.

Chronos

QuoteOriginally posted by ignus
Na most kérdezek egy hülyeséget: Love Hina Again-ből csak 3 rész van?
:confused:
http://www.animenfo.com/animetitle,245,mwpval,love_hina_ova.html

CHRONOS

Nephilim

QuoteOriginally posted by Xaga
:cool: Tényleg könyebb felismerni, föleg mert rajta van a kobrák jele:)

Igen, így már nekem is könny szökik a szemembe! Hail to the Commandante! :D
"God's in his heaven. All's right with the world."

Sephiroth

QuoteOriginally posted by Angel
najó, akkor én meg kérdezek egy olyat amitől mindenki hülyének fog nézni :D
kinek van itt 42-es lába, ill kinek hányas lába van? :fejvakargatvaálléskérdőennéz:

Nékem 42-43. De fel tudok venni, he kell 76-os cipőt is.:hopp:
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Nephilim

QuoteOriginally posted by ignus
Na most kérdezek egy hülyeséget: Love Hina Again-ből csak 3 rész van?
:confused:

Ja. Mikor lement az utsó rész, valahogy :bruhuhu: voltam.
"God's in his heaven. All's right with the world."

Nephilim

QuoteOriginally posted by Angel
najó, akkor én meg kérdezek egy olyat amitől mindenki hülyének fog nézni :D
kinek van itt 42-es lába, ill kinek hányas lába van? :fejvakargatvaálléskérdőennéz:

42. Akár az élet, az univerzum meg minden.
"God's in his heaven. All's right with the world."

Sephiroth

QuoteOriginally posted by Nephilim
42. Akár az élet, az univerzum meg minden.

Lehet, hogy ez a kérdés a válaszra:rolleyes: .
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Nephilim

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Lehet, hogy ez a kérdés a válaszra:rolleyes: .

Tényleg! Angel fejében van a Kérdés a Válaszra! :eek:
Angel, vigyázz az egerekkel! Szereted az egereket?
"God's in his heaven. All's right with the world."

ignus

Nekem 49es tappancsom van... (Tibetből szöktem) :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

ignus

"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Nephilim

QuoteOriginally posted by ignus
Nekem 49es tappancsom van... (Tibetből szöktem) :D

:eek: Hány lépéssel? 3-4? :D
"God's in his heaven. All's right with the world."

Tiaro

Lol. Akkor hoztál magaddal egy cipészmestert is onnan, nem igaz...? :rolleyes:

//Nekem csak 46, a legutolsó szám, amire még normális boltban kapni lehet cipőt...;) //
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

ignus

QuoteOriginally posted by Tiaro
Lol. Akkor hoztál magaddal egy cipészmestert is onnan, nem igaz...? :rolleyes:

//Nekem csak 46, a legutolsó szám, amire még normális boltban kapni lehet cipőt...;) //
Tudom... Sajnos télleg ez a helyzet... Cipővásárlás: 1 teljes nap... :(:ejj:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Tiaro

Nekem úgy általában minden ennyi, ha magamra akarok cuccot kapni. A testalkatom ugyanis kissé rendhagyó, kb mint egy anorexiás zsiráfnak.
193 centi magassághoz jön kb 80 kiló, az is mind csont, meg izom (:p ) úgyhogy ha találok egy olyan nadrágot, ami elég hosszú, abba minimum kétszer beleférek deréktájon.
És mindehhez véve még utálok is vásárolni... ált olyan trigger-happy szkotam lenni, hogy még a röpcédulaosztók is nyüzítve fordulnak el, ha rájuk nézek... :morci:
De gondolom, Pesten is van ilyen óriások-boltja, nem?
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

ignus

QuoteOriginally posted by Tiaro
Nekem úgy általában minden ennyi, ha magamra akarok cuccot kapni. A testalkatom ugyanis kissé rendhagyó, kb mint egy anorexiás zsiráfnak.
193 centi magassághoz jön kb 80 kiló, az is mind csont, meg izom (:p ) úgyhogy ha találok egy olyan nadrágot, ami elég hosszú, abba minimum kétszer beleférek deréktájon.
És mindehhez véve még utálok is vásárolni... ált olyan trigger-happy szkotam lenni, hogy még a röpcédulaosztók is nyüzítve fordulnak el, ha rájuk nézek... :morci:
De gondolom, Pesten is van ilyen óriások-boltja, nem?

Van... De ott meg nem mindig van olyan cucc amit keres az ember... én 196cm és 92 kg.... Szóval azért én sem vagyok kövér... :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Moloko

QuoteOriginally posted by Nephilim
Tényleg! Angel fejében van a Kérdés a Válaszra! :eek:
Angel, vigyázz az egerekkel! Szereted az egereket?
egyhez már volt szerencsém, de akkor még nem volt 42es a lábam :D

Saori

Hi all!

Csak jöttem szólni, hogy /me egy jó időre távozik köreitekből....
Nem tudom mikor leszek újra rendszeresen, néha-néha azért benézek majd ha tudok...addigis szülinapjelzői feladatkörömet átruházom a Gratulációk thread megnyitójára.... (:()

Mata ne
Saori
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Xaga

Vásárolni én is utálok me nincs olyan cucc ami pont jó lenne:(
Ezért is gondoltam hogy talán elsajátítom a szabók mesterségét és megcsinálom magamnak a ruhát:D

QuoteOriginally posted by Baldy
Shadow: mától Pálpusztai a beceneved :D

Amugy valaki elmesélné tömören az elmúlt 2-3 nap beszédtémáit? Nincs nagy kedvem órákat tölteni azzal, hogy felvegyem a ritmust visszaolvasgatásokkal...

Persze:
-Kitárgyaltuk milyen vaccak 1-2 iskola,
-Melyik a fontosabb a szallagavató/meet
-Kinek mekkora a lába és menyi idő a ruhavásárlás
-meg még sok mindent amire már nem emléxem:)

QuoteOriginally posted by Saori
Hi all!

Csak jöttem szólni, hogy /me egy jó időre távozik köreitekből....
Nem tudom mikor leszek újra rendszeresen, néha-néha azért benézek majd ha tudok...addigis szülinapjelzői feladatkörömet átruházom a Gratulációk thread megnyitójára.... (:()

Mata ne
Saori

Bye-bye, read u soon

Ha esetleg én sem írnék az elkövetkező hetekben az azért van mert ma kikaptuk a félévit és mutter megnézte...a többit gondolom tudjátok.