Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Xaga


Shock12

QuoteOriginally posted by Xaga
destiny...:D

Xaga

QuoteOriginally posted by Shock12
destiny...:D

Hoppá...

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Trivi
El van rejtve: a térkép bal felső sarkában. A Holiday-es a jobb felső sarokban található.

Mindkettő nagyon tré! :D

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Xaga
Hoppá...

Noone's perfect! ;)

Xaga

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Noone's perfect! ;)

Na de enyire. Alig van olyan postom amiben nincs elgépelési/helyesírási hiba.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Xaga
Na de enyire. Alig van olyan postom amiben nincs elgépelési/helyesírási hiba.

:_piszka: az ennyirét két ny-el írják. :D Én meg magyarul nem tudok fogalmazni. :p Na, melyik a jobb?

Xaga

QuoteOriginally posted by Shadowolf
:piszka: az ennyirét két ny-el írják. :D

I'm a complite loser :beken:

Egyébként az "ennyirét" enyhén magyartalan:)

De te csak magyarul nem tudsz, én sehogy:(

Moloko

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Valaki nem tudja hol lehetne FF piano collection kottájákra rábukani? Midiben vanak csak azok elégé ákom bákom modján jeleniti meg a progi.
cubase-zel ki lehet iratni, csak azt kell neki beállítani, hogy kottában írja ki. na de honnan vannak a midik?? (esetleg feltölthetnéd usteamre őket :D)

Sephiroth

Most nehogy azt mondjátok, hogy nincsen FF miditek?:confused:
Egyébként a Cubase és a Cakewalknál is elég sok utomunkát igényel hogyha meg is próbálod eljátszani.
FF I-X -ig normal zenék kapcsiból itt vanak a winyómon. Ha érdekkel valakit közé teszem az oldalamon.
A többi után nekem is körül kell néznem a CD-ken és egyéb helyeken (lehet, hogy fel kéne már címezni azt az 1500CD-t:rolleyes: ?)
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Xaga

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Most nehogy azt mondjátok, hogy nincsen FF miditek?:confused:
Egyébként a Cubase és a Cakewalknál is elég sok utomunkát igényel hogyha meg is próbálod eljátszani.
FF I-X -ig normal zenék kapcsiból itt vanak a winyómon. Ha érdekkel valakit közé teszem az oldalamon.
A többi után nekem is körül kell néznem a CD-ken és egyéb helyeken (lehet, hogy fel kéne már címezni azt az 1500CD-t:rolleyes: ?)

Mindenkép tedd közkincsé!!!

Moloko

QuoteOriginally posted by Sephiroth
(lehet, hogy fel kéne már címezni azt az 1500CD-t:rolleyes: ?)
én már 200 cd után meguntam hogy slimtokban van és átrendeztem 48dbos tartókba, cimkézni meg 100 után kezdtem el :) (illetve azóta füzetet vezetek az animés cdkről - handwriting rulez :D)
nem tudom hogy vagy képes 1500 cimkézetlen cd mellett élni :rolleyes: ;)

Xaga

QuoteOriginally posted by Angel
nem tudom hogy vagy képes 1500 cimkézetlen cd mellett élni

Nem nehéz, nálam is kb ez a helyzet cd-k a sarokban porosodnak amit pedig használok az szétdobálva az asztalon hever.

.Attila

Használjatok DVD írót, persze ha módotokban áll. Kb. 7 CD = 1 DVD -> kevesebb hely. Én pl. csak azokat az anime-ket raktam ki cd-re, amik egy részesek (movie-k), így nem kellett szétdarabolni egyes sorozatokat. Bár még nem kezdtem el kiírni a cuccokat DVD-re, mert még nincs beüzemelve :(, de hamarosan be lesz, és akkor rengeteg hely szabadul fel az új anime-knek :).

Sky

Nálam is kb. ez a helyzet, azzal a különbséggel hogy már műkszik a DVD-író, csak ki kell valahogy csikarnom a 30 üres DVD árát...
Mess with the best,
Die like the rest...

dizzy

cd, dvd katalogizáláshoz én pl. csak ajánlani tudom mindenkinek a WhereIsIt nevű progit, csak beteszed a lemezt, aztán szépen beolvassa, meg minden egyéb. Csak akkor tart egy kicsit sokáig, ha most kezded, és van már sok száz cd-d, de akkor is csak 1x kell rászánni az időt.

Egyébként meg tényleg jó dolog áttérni dvdre, és még olcsóbb is, mintha mondjuk 6 cd-t veszel, csak ha egyszerre veszel pl. 50 darabot, akkor húzósan hangzik.
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

Saori

QuoteOriginally posted by dizzy
cd, dvd katalogizáláshoz én pl. csak ajánlani tudom mindenkinek a WhereIsIt nevű progit, csak beteszed a lemezt, aztán szépen beolvassa, meg minden egyéb. Csak akkor tart egy kicsit sokáig, ha most kezded, és van már sok száz cd-d, de akkor is csak 1x kell rászánni az időt.

Azt énis csak ajánlani tudom, sztem jó :)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Sephiroth

Most pluszba beszerztem még a XI-nek is a midijeit. Az oldalra majd csak este tudom felnyomni, mikor nem dolgozok(kb. 20.00-tól várható az anyag). Addig még gyűjtök midiket.

Katalogizálni már el kezdtem egyszer-kétszer, csak az a gond mikor a kezembe akad egy olyan játék vagy film, akkor leragadok előtte.:hopp:
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Shadowolf

Srácok nektek ki lesz az ideális barátnőtök? http://guru.theotaku.com/gfriend/gfriend.shtml
Az enyém Belldandy lett. :D

Nephilim

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Srácok nektek ki lesz az ideális barátnőtök? http://guru.theotaku.com/gfriend/gfriend.shtml
Az enyém Belldandy lett. :D

Fú! Fuu... :D
"God's in his heaven. All's right with the world."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Nephilim
Fú! Fuu... :D

:confused: Beszélj egy kicsit hangosabban. :D

Nephilim

QuoteOriginally posted by Shadowolf
:confused: Beszélj egy kicsit hangosabban. :D

:confused: Fuu a lány neve, aki kijött az említett tesztben. Na.
Szöszi szemüveges. Zöld ruciban.
"God's in his heaven. All's right with the world."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Nephilim
:confused: Fuu a lány neve, aki kijött az említett tesztben. Na.
Szöszi szemüveges. Zöld ruciban.

Ja, már értem... Ok! :D

Sephiroth

Nékem Lain bukant fel.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

ignus

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Srácok nektek ki lesz az ideális barátnőtök? http://guru.theotaku.com/gfriend/gfriend.shtml
Az enyém Belldandy lett. :D

Nekem is...:D Osztozunk?
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Cobra

Nekem is Lain, bárcsak tudnám, hogy ki ő  :confused:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Nephilim

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Nékem Lain bukant fel.

Vele jókat lehet kísérletezni. :D :D :D
"God's in his heaven. All's right with the world."

.Attila

Sasami, bár tudnám, ki ő. Ha jól sejtem a Tenchi Muyo-ból van, mert az állatka a képen mintha abból lenne, bár még egy részt sem láttam belőle.
Nézve a mellékelt szöveget hozzá, tökéletesen igaza van :jee:


Drótmalac

QuoteOriginally posted by Trivi
Sasami, bár tudnám, ki ő. Ha jól sejtem a Tenchi Muyo-ból van, mert az állatka a képen mintha abból lenne, bár még egy részt sem láttam belőle.
Nézve a mellékelt szöveget hozzá, tökéletesen igaza van :jee:

Nekem is ő jött ki, legfeljebb majd osztozunk :D
A Tenchi Muyo-t pedig ajánlom figyelmedbe, érdemes megnézni, ha kedveled a humort;)

Nephilim

Hmm... eddig úgy tűnik, hogy csak Fuu-t nem kell kettébe szelni. :hopp:
"God's in his heaven. All's right with the world."