Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

.Attila

#2580
QuoteOriginally posted by Baldy
De gááááz!!!
Megnéztem, melyik dragonball pasas lennék én, erre mit dob ki??

Piccolo... I'm a cucumber, yeah! :hopp:



edit: ehh... hát ezek néha tényleg mellé lőnek.
NERV child: Toji (mondjuk ezt nem ismerem)
Anime stereotype: Tough boy (ez mellé...)


Na ezt már szeretem, anime legend: Vash!!!


Anime medium: anime, mi más... :D

Cosplay: military... hmm, semmi különös.



u.i.: ha a képek nagyon zavarnak, szóljatok vissza, és kitörlöm őket.

Itachi

Nabazz én Krillin lettem...(nembaj lesz jó csajom..;) :rolleyes:  )Btw. Trivi lehet ,hogy láma vagyok de ,hogy kell képet berakni úgy ahogy te teszed??:confused: :confused: :lame: :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

.Attila

QuoteOriginally posted by Lorenor
Nabazz én Krillin lettem...(nembaj lesz jó csajom..;) :rolleyes:  )Btw. Trivi lehet ,hogy láma vagyok de ,hogy kell képet berakni úgy ahogy te teszed??:confused: :confused: :lame: :zen:

a kép alatt ott van a kód, abból kimásolod a http://..........gif részt, a reply-nál rákattintasz az img gombra, és oda bemásolod... kész

Moloko

QuoteOriginally posted by Baldy
Grrrr :)
Amugy köcc az ötletet :D

Angel: varrnál nekem egy szép kis rucit ha szépen kérlek téged? ;)
biztos vagy benne hogy a lila és a világos kék jól áll neked :D?

nekem amúgy ezt dobja ki több variációban is:

Moloko

animepasira meg őt....
a tulajdonságok stimmelnek, a kinézet valahogy ... hát...
amúgy ez a Clef valami Clamp figura?

.Attila

QuoteOriginally posted by Angel
biztos vagy benne hogy a lila és a világos kék jól áll neked :D?

nekem amúgy ezt dobja ki több variációban is:

:cool: teccik a ruci :jee:

dizzy

QuoteOriginally posted by Angel
biztos vagy benne hogy a lila és a világos kék jól áll neked :D?

nekem amúgy ezt dobja ki több variációban is:


szerintem is frankó
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

Itachi

QuoteOriginally posted by Trivi
a kép alatt ott van a kód, abból kimásolod a http://..........gif részt, a reply-nál rákattintasz az img gombra, és oda bemásolod... kész
THX! :D :p :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

ignus

QuoteOriginally posted by Baldy
Csatlakozom a Lain rajongók klubjába, nekem is ő jött ki. Bárcsak tudnám, ki a fene ő :) Ha ez közben el lett mondva topicban, valaki szóljon már rám! :)
Amugy csávók! Találtam egy nagyon jó "Monitort belülről tisztító" progit! Nagyon tudom ajánlani :)

Monitortisztító

Ezt hogyhogy nem Shokku ajánlotta? :)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Drótmalac

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
Visszavagyok!
vissza, Vissza VISSZA!!!!
2 hónap internetnélküliség után kihevertem a költözés fáradalmait és ismét itt lehetek... Remélem nem szállt még olyan messzire a fórum, hogy ne érhetném utol.

Így utólag is mindenkinek minden jót (BÚÉK lett volna, de ezzel már megkéstem kicsit)!
:hopp:
AE
Istenhozott újra köztünk!
Költözés? Nem mondod, hogy te is költöztél...márt csak azért, mert nekem is azért volt néhány hetes kényszerszünetem. (márcsak az internetelőfizetés átköltöztetése miatt is.)

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Istenhozott újra köztünk!
Költözés? Nem mondod, hogy te is költöztél...márt csak azért, mert nekem is azért volt néhány hetes kényszerszünetem. (márcsak az internetelőfizetés átköltöztetése miatt is.)

Én meg kicsivel azelőtt költöztem, hogy megtaláltam volna ezt a fórumot. Hm, véletlen egybeesés, vagy valamiféle konspiráció? :D

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Én meg kicsivel azelőtt költöztem, hogy megtaláltam volna ezt a fórumot. Hm, véletlen egybeesés, vagy valamiféle konspiráció? :D
Biztosan valamiféle öszeseküvés állhat mögötte...
Lehet, hogy idegen hatalmak így próbálnak irányítani bennünket, hogy olyan helyre telepítenek, ahol könnyen szemmeltarthatnak?
(ez kicsit paranoiásan hangzott...)
Lassan csicsikálni kellene, holnap államvizsga...

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Lassan csicsikálni kellene, holnap államvizsga...

Sok szerencsét hozzá! :)

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Sok szerencsét hozzá! :)
Kösz, de balszerencsés szerencsét kívánni. Bár nincs szükség szerencsére, mert velem van az erő, akaram mondani készültem:D

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Kösz, de balszerencsés szerencsét kívánni. Bár nincs szükség szerencsére, mert velem van az erő, akaram mondani készültem:D

Vedd úgy, hogy nem mondtam semmit. ;)

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Vedd úgy, hogy nem mondtam semmit. ;)
Inkább jóétvágyat kívánj.
Viszek egy rakat csokit+rágót+kaját+cigit+aprót kávéra.
Leszámítva a tényt hogy vizsgázni kell, olyan lessz, mint egy piknik:hehe:

ignus

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Inkább jóétvágyat kívánj.
Viszek egy rakat csokit+rágót+kaját+cigit+aprót kávéra.
Leszámítva a tényt hogy vizsgázni kell, olyan lessz, mint egy piknik:hehe:

A bátor mindenedet! :)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

ArchElf

FF7 témára visszatérve 4 CD, borítót mellékelek és a hang az vagy eredeti, vagy jó minőségű soundfonttal készült, nem tudom megállapítani (őszintén szólva nincs fülem hozzá)

Amúgy meg a költözésről... dec.9.-én bejelentettem (értsd szerződéskötés) az igényem adsl-re, de csak mára lett kész... 2 hónap és mindez a matáv (nem az axelero, ők 1 óra! alatt élesítették a userem) hibájából... Amúgy a költözés meg dec24.-én volt... Szép kis karácsonyi ajándék: volt egy új lakás a fa alatt!
Na ennél nagyobbat találjon ki valaki (a gyerek nem ér)!
:)
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

ArchElf

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
FF7 témára visszatérve 4 CD, borítót mellékelek és a hang az vagy eredeti, vagy jó minőségű soundfonttal készült, nem tudom megállapítani (őszintén szólva nincs fülem hozzá)
A CDDoboz másik oldala:

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Drótmalac

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
Amúgy meg a költözésről... dec.9.-én bejelentettem (értsd szerződéskötés) az igényem adsl-re, de csak mára lett kész... 2 hónap és mindez a matáv (nem az axelero, ők 1 óra! alatt élesítették a userem) hibájából... Amúgy a költözés meg dec24.-én volt... Szép kis karácsonyi ajándék: volt egy új lakás a fa alatt!
Na ennél nagyobbat találjon ki valaki (a gyerek nem ér)!
:)
AE
Detto, csak nekem mákom volt a matávval, mert jóban vagyunk az üzletkötőbácsival, aki a beszereléseket kicsit meggyorsította.

ignus

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
A CDDoboz másik oldala:

NA ha már itt tartunk... mekkorára kell állitani a nyomtatást hogy pont beleférjen a cdtokba a kinmyomtatott kép?
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Drótmalac

QuoteOriginally posted by ignus
NA ha már itt tartunk... mekkorára kell állitani a nyomtatást hogy pont beleférjen a cdtokba a kinmyomtatott kép?
Fogsz 1 CD tokot, megméred vonalzóval, hogy mekkora kép fér bele (asszem 12*12-es, cm-ben értve, de nem biztos) Utána a kép méretezésénél nem pixelben, hanem cm-ben adod meg a méreteket, ha nincs gond a nyomtatóvezérlővel, akkor pont jó lessz a kép.

ArchElf

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
A CDDoboz másik oldala:
A tömörítés VBR 140-185 kbps között, 4 CD eredetileg CDnként ~80Mb mp3... Érdekel valakit?

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

ArchElf

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Fogsz 1 CD tokot, megméred vonalzóval, hogy mekkora kép fér bele (asszem 12*12-es, cm-ben értve, de nem biztos) Utána a kép méretezésénél nem pixelben, hanem cm-ben adod meg a méreteket, ha nincs gond a nyomtatóvezérlővel, akkor pont jó lessz a kép.
Vagy egy eredeti papírt kell megmérni (olyan is jó ami az írható cd-kben van)...

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

ignus

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Fogsz 1 CD tokot, megméred vonalzóval, hogy mekkora kép fér bele (asszem 12*12-es, cm-ben értve, de nem biztos) Utána a kép méretezésénél nem pixelben, hanem cm-ben adod meg a méreteket, ha nincs gond a nyomtatóvezérlővel, akkor pont jó lessz a kép.

Köszi... Amúgy milyen progit ajánlasz ehhez a müvelethez?
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Drótmalac

QuoteOriginally posted by ignus
Köszi... Amúgy milyen progit ajánlasz ehhez a müvelethez?
ACDSee az elég jól nyomtat, de végsősoron az office photo editorja is megteszi.

Saori

Anime stereotyp, Inuyasha lennék ;)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Sephiroth

QuoteOriginally posted by Angel
az FF VIII alól is az FF VIIre megy a link :bruhuhu:

A link javítva. Bocsika. Tegnap már kissé fáradt voltam:o .
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Shock12

QuoteOriginally posted by ignus
Ezt hogyhogy nem Shokku ajánlotta? :)
Mert ez nem anime-témájú :D !

ignus

QuoteOriginally posted by Shock12
Mert ez nem anime-témájú :D !


Aha! :) És nincs valami új okosság? Érdekelne már!
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."