Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

dizzy

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Csatlakozom. :D

Én is, bár már el van döntve, de azért mégis :)
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

.Attila

KLIKK IDE

Töltsd le a .doc-ot, az tartalmazza a fő infokat.
Van egy .zip, asszem az kell ahhoz, hogy tudjál is netezni. Ehhez a progihoz van a 3 .pdf file, de ezekről még nem tudok semmit, mert nekem még a wlan kártyám sincs meg. Viszont kaptam egy ismerősömtől, hogy kellenek.

Itachi

QuoteOriginally posted by Shock12
Jobb a mostani... lényegesen barátságosabb... ^;)^
Hiába nem mindenkinek jó ha úgy váltogatja az avtar jait mint Trivi koma vagy én... :rolleyes: ;) :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Tiaro

Kicsit más: ma szokatlan dolog történt.

Bementem analízisre (megin), amit egy kis kb 170-es nő tart manapság, aki meglehetősen vékonyka hanggal lett megáldva, és aki ezért igen háklis a beszlgetőkre. Én csendesen rajzolgatok, ahogy szoktam (majd felrakom az új képet is nemsokára) mindenki üvöltözik.  Na, 200 emberből kit szúr ki? Richtig, hogy engem, meg három havert. :ejj:
Beíratta a nevünket egy nyomorult füzetbe, és kizavart minket óráról amolyan "b*szhatod a szigorlatod" vigyorral. Tisztára mint alsóban...  :morci:
Jó fél percig szomorkodtunk aztán elmentünk billiárdozni, dehát akkor is... Mért ééééén, istenem, mééééééért... Régen is mindig engem szivattak mindenért.
Lehet hogy a rajzolás zavarja őket? Vagy a hajam? Vagy a tipikus "mondjad csak, úgyse érdekel" arckifejezésem? Vagy mi?:confused:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Xaga

Hát ez szívás.

1 kis érdekesség http://www.rpg.hu/jatek/river/

Saori

QuoteOriginally posted by Tiaro
Kicsit más: ma szokatlan dolog történt.

Bementem analízisre (megin), amit egy kis kb 170-es nő tart manapság, aki meglehetősen vékonyka hanggal lett megáldva, és aki ezért igen háklis a beszlgetőkre. Én csendesen rajzolgatok, ahogy szoktam (majd felrakom az új képet is nemsokára) mindenki üvöltözik.  Na, 200 emberből kit szúr ki? Richtig, hogy engem, meg három havert. :ejj:
Beíratta a nevünket egy nyomorult füzetbe, és kizavart minket óráról amolyan "b*szhatod a szigorlatod" vigyorral. Tisztára mint alsóban...  :morci:
Jó fél percig szomorkodtunk aztán elmentünk billiárdozni, dehát akkor is... Mért ééééén, istenem, mééééééért... Régen is mindig engem szivattak mindenért.
Lehet hogy a rajzolás zavarja őket? Vagy a hajam? Vagy a tipikus "mondjad csak, úgyse érdekel" arckifejezésem? Vagy mi?:confused:

Sose próbáld megérteni egy nő gondolkodásmódját...ilyen hangulata volt, és pont szem elé kerültél....:rolleyes:
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Nephilim

QuoteOriginally posted by Xaga
Hát ez szívás.

1 kis érdekesség http://www.rpg.hu/jatek/river/

Písz of kék. :rolleyes: :hopp:
"God's in his heaven. All's right with the world."

Ramiz

Női gondolkodás... :confused: :eek:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tiaro

QuoteOriginally posted by Saori
Sose próbáld megérteni egy nő gondolkodásmódját...ilyen hangulata volt, és pont szem elé kerültél....:rolleyes:

Én is valami ilyesmire gondoltam, de azért cseppet idegesítő... :ejj:

A feladatról meg annyit, hogy nem láttam olyan kategóriát, hogy mi van ha valaki 2 perc után káromkodva kilép... mega-debil? :D
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

.Attila

QuoteOriginally posted by Xaga
Hát ez szívás.

1 kis érdekesség http://www.rpg.hu/jatek/river/

Milyen szülő veri a gyerekeit???
Egyébként megvan, sajna ezt nem fél hétkor kéne játszani, beletelt vagy 10 percembe.

Saori

QuoteOriginally posted by Tiaro
Én is valami ilyesmire gondoltam, de azért cseppet idegesítő... :ejj:

A feladatról meg annyit, hogy nem láttam olyan kategóriát, hogy mi van ha valaki 2 perc után káromkodva kilép... mega-debil? :D

A feladatról...heh...nekem ez ilyenkor nem megy....amúgy 6 perc körül volt...de lehetne jobb is..

Tiaro: naigen..a nők már csak ilyenek..:D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

ignus

Részvétem Tiaro.... Talán menni fog azért az a szigorlat!
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Moloko

QuoteOriginally posted by Xaga
Hát ez szívás.

1 kis érdekesség http://www.rpg.hu/jatek/river/
:eek: "csodálatosan intelligens" lennék?
igazából fél perc után hagytam a fenébe az egészet, de nekiestem mégegyszer, mert idegesített hogy innen mindenki megtudja csinálni...

Moloko

QuoteOriginally posted by Trivi
Milyen szülő veri a gyerekeit???
miért milyen gyerek az aki veri a szüleit? láttad a Visitor Q cimű "zsenialitást"?

Shock12

QuoteOriginally posted by Tiaro
Kicsit más: ma szokatlan dolog történt.
?? Hátemmegkivót ?? Nálunk Fritzné, és Kónya full jó fej volt, még szólt is, mielõtt felkapcsolta a villanyt, és írt a táblára (amúgy vetítette a fóliákat, amit a Tigrában fénymásoltak, és mindenki megvehette), hogy mindenki fel legyen készülve a fényre, és az alvók is felkeljenek, ne maradjanak le semmi lényegesrõl... ééérdekes...

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Angel
:eek: "csodálatosan intelligens" lennék?
igazából fél perc után hagytam a fenébe az egészet, de nekiestem mégegyszer, mert idegesített hogy innen mindenki megtudja csinálni...

Úgylátszik én vagyok az egyetlen debil a környéken. Egyszerűen nem tudok rájönni. :( Pedig ezt a rejtvényt korábban már megoldottam (mondjuk nem ebben a formában, és kevesebb szereplővel).

Shadowolf

Na a végén csak sikerült. :D Ha debil nem is, de hogy síkhülye az biztos vagyok. :o :D

ignus

#2837
Én egy kicsit túl sokat tanultam ma hozzá, meg ez a mai edzés... De nekem is sikerült, kb 3 perc alatt.....

Edit: na mindenkinek jó éjt. Pá
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Tiaro

QuoteOriginally posted by Shock12
?? Hátemmegkivót ??  

Vadászné. Elvileg tavaly úgy felhúzta egy tankör, hogy sírva rohant ki az előadóból, és azóta be akar keményíteni. Tőlem tegye, csak engem hagyjon békén...:rolleyes: Mind1.

Ja igen, Shadowolf: ne aggódj, én is csak addig jutottam el, amíg már csak egy kislány marad az innenső parton, de aztán KO...:confused: Asszem ez már nem a debil, hanem az akaratgyenge kategória... :D
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Tiaro
Ja igen, Shadowolf: ne aggódj, én is csak addig jutottam el, amíg már csak egy kislány marad az innenső parton, de aztán KO...:confused: Asszem ez már nem a debil, hanem az akaratgyenge kategória... :D

Naja...:D Onnantól viszont már legalább nem volt olyan nehéz kitalálni a jó megoldást. :p

Tiaro

Nem hagyott nyugodni az a nyomorult jatek, ugyhogy harmadik nekifutasra kb 1,5 perc alatt megvan!!! Zseni lettem!
(Kar, hogy az osszidot szamolva nem ez a helyzet...   . :D )
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Sephiroth

Nekem 124 nap 12 óra 24 perc ,36 mp.
Valójában  olyan  2-2,5 percre sikerült az első homloklebeny leszakadásom.
Másodikra ha számít ilyen már egy fél perc alatt megvan.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Shadowolf

Boldog Valentin napot mindenkinek! :D

ignus

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Boldog Valentin napot mindenkinek! :D

Tyű télleg! Má  ennyi az idő?! :)
Csatlakozám!
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Xaga

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Boldog Valentin napot mindenkinek! :D

Csatlakozom

Tiaro

Csatlakozom a csatlakozókhoz csatlakozókhoz!:)
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Xaga

Kész nyelvtörő.

Egyébbként nálatok is eset a hó ami mára majdnem elolvadt?

Feldin

Szintén buldog valientin napot!
Habár nem igazán szeretem, de nektek azért boldogat!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

ignus

QuoteOriginally posted by Xaga
Kész nyelvtörő.

Egyébbként nálatok is eset a hó ami mára majdnem elolvadt?
Yup... Én még reggel 7kor fel is keltem hogy lapátoljam... Aztán délre elolvadt.... :(
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Saori

Énis csatlakoznék :
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"