Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

phr0zen

QuoteOriginally posted by VASH
tudok jobbat(és még vámpíros is):

Túl nagy.Ezt berakni avatarnak olyan mintha egy Királytigrissel terelném be a teheneket az ólba.:p

gyroscope

QuoteOriginally posted by VASH
na srácok akkor pm-be küldjetek accot meg hogy mikor vagytok fent és akkor nyomulhatunk addig nézzétek meg ez a képet(még mindig nem bírom abbahagyni a röhögést)

szeretnem en azt mar latni. doom3, halflife2... barmelyiket. addig is, halo rulez! (+oni rulez. bungie for president!)
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

VASH

QuoteOriginally posted by phr0zen
Túl nagy.Ezt berakni avatarnak olyan mintha egy Királytigrissel terelném be a teheneket az ólba.:p

de biztos hogy beterelõdnek, tigris rulez?
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

VASH

QuoteOriginally posted by gyroscope
szeretnem en azt mar latni. doom3, halflife2... barmelyiket. addig is, halo rulez! (+oni rulez. bungie for president!)

HALO-val én is nyomultam csak sajna nem eredeti így az online game kiesett:(
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Phoeneix

QuoteOriginally posted by phr0zen
Túl nagy.Ezt berakni avatarnak olyan mintha egy Királytigrissel terelném be a teheneket az ólba.:p
AcdSee-vel tucc aranyosan kicsinyiteni:))
En is az enyimet 1280*1024-rol nyomtam ossze.
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

phr0zen

QuoteOriginally posted by Phoeneix
AcdSee-vel tucc aranyosan kicsinyiteni:))
En is az enyimet 1280*1024-rol nyomtam ossze.

Kösz tudom,de a VASH által linkelt képen sztem semmi nem látszana a lényegbõl ha 128X128-ra kicsinyíteném.


VASH

QuoteOriginally posted by Shock12
hm...

http://velvet.hu/velvet/v-nemciki/v-pletyka/bondage/

Nem normálisak ott az emberek észak-amerikában.
ja ezt a képet is úgy találtam, állítólag egy 12 éves amerikai srác rajzolta, hát látszik a szint:
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Shock12

Hehe... a kép jó...

A bondage-hez meg annyit, hogy legalább oktatják... (de mondjuk a típikus amerikai dolog, hogy fel kell fújni, és hogy egyetemen kell nekik oktatni... bruhaha...)

VASH

QuoteOriginally posted by Shock12
Hehe... a kép jó...

A bondage-hez meg annyit, hogy legalább oktatják... (de mondjuk a típikus amerikai dolog, hogy fel kell fújni, és hogy egyetemen kell nekik oktatni... bruhaha...)

Nekem a HERE BE DRAGONS tetszett a legjobban:D

A ZH-k érdekelnénke ebbõl a tantárgyból:D (kötözött sonka or something)

Thoes sick peoples.
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Shock12

Zhk... nem tudom... de ha elolvasod a cikket, hogy milyen csoportosulás kezdeményezte az oktatást... a beteg emberek fogalma egybõl más szintre emlekedik... hint: nem egészen heteroszexuális bagázs...

VASH

QuoteOriginally posted by Shock12
Zhk... nem tudom... de ha elolvasod a cikket, hogy milyen csoportosulás kezdeményezte az oktatást... a beteg emberek fogalma egybõl más szintre emlekedik... hint: nem egészen heteroszexuális bagázs...

Hát ja, erről jut eszembe hogy 2006-tól a nem heterók is kapnak özvegyi nyugdíjat(én ezen haltam be) lehet hogy mostmár megéri áttérni?:D
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Shock12

... na, ezt jó tudni ... viszont... itt még nincsen engedélyezve az egynemûek között a házasság, szóval senki sem fogja igénybe venni :D !

VASH

QuoteOriginally posted by Shock12
... na, ezt jó tudni ... viszont... itt még nincsen engedélyezve az egynemûek között a házasság, szóval senki sem fogja igénybe venni :D !

nem házasnak kell lenni, csak 10 év együttlétet kell bizonyítani és kész...

de az már annyira :_off: hogy az :_off: forumban sem érdemel helyet...


na dobjatok föl egy új témát...
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Shock12

Huhh... tényleg... 10 év együttlét elég... külön nemûek között... de még a jogrendszerben nincsen arra utalás, hogy egynemûekre is érvényes... ;)

Most ezzel az :_off: te engem :_piszka: !?

VASH

QuoteOriginally posted by Shock12
Most ezzel az :_off: te engem :_piszka: !?

jobb ha én piszkállak mint ha zsozso rakja ki a szûrünket:(
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Shock12

Miért rakná ki ? Ez offtopic, és még nem is merültünk bele a részletekbe... (nem is szándékoztam...)

phr0zen

QuoteOriginally posted by VASH
jobb ha én piszkállak mint ha zsozso rakja ki a szûrünket:(

Kétlem.Az Offtopic topic olyan mint egy gumiszoba.Azt "csinálsz" amit akarsz,még a sarokba is "csinálhatsz" egy jó nagyot,max megdícsérnek érte,esetleg csatlakoznak hozzád.Ezzel csak azt akartam kifejezni h. itt az acetontól a zugkocsmákig bármiről lehet beszélni,nem lesz belőle gond.;)

VASH

QuoteOriginally posted by Shock12
Miért rakná ki ? Ez offtopic, és még nem is merültünk bele a részletekbe... (nem is szándékoztam...)

Ugyan már, ne tagadd;) csak mi vagyunk itt ketten, meg az egész fórum:D



A fentemlített szövegért a VASH THE STAMPEDE Corp. semmilyen mértékben nem vállal felelõsséget, és igen, még mindig heterók vagyunk...
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

phr0zen

Na asszem hamarosan még egy fanatistával gyarapodik ez az õrült fórum.;)

Shock12

Látom VASH, pont egy ho-he kérdéseket tárgyaló posttal akarsz Fanatic-ká válni... :D

Najó látom nem akartál :D ...

És igen, én is jobban szeretem, ha nõ áll szívemhez közel... és itt nem a boncasztalra gondoltam... bár jó lenne, ha szép hölgy boncolna majdan :) !

Kalibur

QuoteOriginally posted by Shock12


És igen, én is jobban szeretem, ha nõ áll szívemhez közel... és itt nem a boncasztalra gondoltam... bár jó lenne, ha szép hölgy boncolna majdan :) !
Én viszont nem !
Már azt sem nagyon, ha egyáltalán boncol valaki, de ha már igen, lehetőleg ne nő (attól még azért lehetek feminista, félre ne értsetek... bár ezt lehet, hogy rossz helyen kérem...)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shock12

Ha már mindenképpen kell (és miután egy nõ "alatt" kaptam szívrohamot :) ), akkor legalább gyöngéd nõi kezek tépjék ki bensõmbõl a szerveimet átvizsgálás célcatából ;) ! (Persze ha nem muszály boncolni, akkor nem kérek belõle én sem...)

VASH

QuoteOriginally posted by Shock12
Látom VASH, pont egy ho-he kérdéseket tárgyaló posttal akarsz Fanatic-ká válni... :D

Najó látom nem akartál :D ...

És igen, én is jobban szeretem, ha nõ áll szívemhez közel... és itt nem a boncasztalra gondoltam... bár jó lenne, ha szép hölgy boncolna majdan :) !

amikor már boncolnak akkor már mind1, de mint az köztudott  egy vámpírt ritkán boncolnak = porból lettél, azzá leszel.
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

VASH

#354
QuoteOriginally posted by VASH
amikor már boncolnak akkor már mind1, de mint az köztudott  egy vámpírt ritkán boncolnak = porból lettél, azzá leszel.

bocsi ezért a postért, rosszat nyomtam, de valami miatt a vámpírt mindig vápírnak írom... lehet hogy diszlexiás vagyok vagy valami:D
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

VASH

QuoteOriginally posted by Shock12
Ha már mindenképpen kell (és miután egy nõ "alatt" kaptam szívrohamot :) ), akkor legalább gyöngéd nõi kezek tépjék ki bensõmbõl a szerveimet átvizsgálás célcatából ;) ! (Persze ha nem muszály boncolni, akkor nem kérek belõle én sem...)

most őszintén mond meg, láttál már valaha topmodelt siralomházban dolgozn?
Na jó a VÉRES VALENTIN c. film kivételével láttál ilyet?:confused:
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Shock12

Nem... szerintem addig jó, amíg nem jár az ember olyan helyen... bocs... ott nem jár, hanem viszik... :) . De az orvosin hallottam sok olyan leányról, aki arra szakosodik :) !

SlEePwAlKeR

QuoteOriginally posted by VASH
Na jó a VÉRES VALENTIN c. film kivételével láttál ilyet?:confused:

az mekkor egy **** film...pénteken este nézem meg bnõmmel..még õ sem parázott rajta pedig az nagy szó;)

Kalibur

QuoteOriginally posted by RaistlinMajere
az mekkor egy **** film...pénteken este nézem meg bnõmmel..még õ sem parázott rajta pedig az nagy szó;)
Még nem láttam, de asszem egyből meggyőztél, hogy ne is nézzem meg...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

VASH

QuoteOriginally posted by RaistlinMajere
az mekkor egy **** film...pénteken este nézem meg bnõmmel..még õ sem parázott rajta pedig az nagy szó;)

Az a film a DRUKKOLJUNK A GYILKOSNAK kategóriába tartozik:D

Én speciel majd kiakadtam a röhögéstől:D(nagyon lol film)
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself