Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Djinn

Quote from: Baldy:):):)
Még egy áldott feminista, aki rosszul veszi, ha macának hivják :D
Jajj, de nem fogok én itten unatkozni! :hopp:
Szerintem eddig sem unatkoztál!  :)
De nem vagyok feminista  :uzi:
 :_piszka:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Baldy

Quote from: DjinnSzerintem eddig sem unatkoztál!  :)
De nem vagyok feminista  :uzi:
 :_piszka:

Ha azt mondanám, hogy "Irány akonyha, és csinálj nekem vacsorát asszony!", mit reagálnál?:)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Djinn

Quote from: BaldyHa azt mondanám, hogy "Irány akonyha, és csinálj nekem vacsorát asszony!", mit reagálnál?:)
:hopp:  :rotflol:  :appl:  :lul:  :hopp:

 :teccik:

Á, nem. Szoktam fõzni egyébként. De ezt a feminista dolgot már nem mosom le magamról...
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Xaga

Quote from: TriviKamelot - Karma albuma

A The fourth Legacy albumnak is vannak jó számai pl The Fourth Legacy :)

Baldy

Quote from: DjinnÁ, nem. Szoktam fõzni egyébként. De ezt a feminista dolgot már nem mosom le magamról...

Már nagyon nem :)
De ezt a fõzés dolgot még kihasználom nálad, az biztos ;)
Szusit próbáltál meg már csinálni? :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xaga

Quote from: BaldySzusit próbáltál meg már csinálni? :D

Ha nem akko ép itt az ideje hogy megpróbáld redirecting u to Japan Thread fõzöcske topic...

Djinn

Quote from: BaldyMár nagyon nem :)
De ezt a fõzés dolgot még kihasználom nálad, az biztos ;)
Szusit próbáltál meg már csinálni? :D
Kihasználod, mi? Jellemzõ! (ha már nem moshatom, le legalább úgy is legyen ;) )

Nem, azt még nem. De komolyan megpróbálom.
Tényleg van fõzöcske topic? nagyon körül kell még néznem  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Moha

Quote from: NokiAmúgy a rojál dzsigoló barmolta át ami tényleg nem jó, de az eredeti az :jee:.
Apropó átbarmolások: ma hallottam a rádióban az Éjjel érkezem valami iszonyatosan gáz, diszkó (tüc-tüc) átdolgozását. Nem is bírtam sokáig hallgatni. Nem tudjátok véletlenül, ki követte el? Légyszi, adjátok meg a címét, elmegyek és megfoljtom! :uzi:

Hát ezeknek semmi sem szent? :grrr: Csak még, hogy két (amúgy jó) számot említsek, aminek valami elbarmolt disco feldolgozása készült: Alice Cooper - Poison és Phil Collins - Land of confusion. Ha már maguktól nem tudnak megírni egy dalt, akkor egy jót kell ellopni és elrontani? :ejj:

Djinn

Quote from: MohaApropó átbarmolások: ma hallottam a rádióban az Éjjel érkezem valami iszonyatosan gáz, diszkó (tüc-tüc) átdolgozását. Nem is bírtam sokáig hallgatni. Nem tudjátok véletlenül, ki követte el? Légyszi, adjátok meg a címét, elmegyek és megfoljtom! :uzi:

Hát ezeknek semmi sem szent? :grrr: Csak még, hogy két (amúgy jó) számot említsek, aminek valami elbarmolt disco feldolgozása készült: Alice Cooper - Poison és Phil Collins - Land of confusion. Ha már maguktól nem tudnak megírni egy dalt, akkor egy jót kell ellopni és elrontani? :ejj:
Nekem nem úgy tünik , hogy mostanában bárki is tud eredetit csinálni (Tisztelet a kivételnek). És ez nem csak a zenékre vonatkozik. Filmekre is. Pl. a Szigorúan piszkos ügyek amerikai változata stb stb. :uzi:  (Ja fõleg amerikai és magyar alkotásokról beszélek. Mindent nem ismerek) Emiatt bevallom en nem is nagyon követem a zenei életet. Maradok, a jó beváltaknál többnyire.
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Xaga

Shado miért closeoltad a Bemutatkozások threadet???? Belefértünk még a "5 egymásutáni offtopic" szabályba és nem is voltak a hozzászolások nagyon offtopicok.

.Attila

Quote from: MohaApropó átbarmolások: ma hallottam a rádióban az Éjjel érkezem valami iszonyatosan gáz, diszkó (tüc-tüc) átdolgozását. Nem is bírtam sokáig hallgatni. Nem tudjátok véletlenül, ki követte el? Légyszi, adjátok meg a címét, elmegyek és megfoljtom! :uzi:

Hát ezeknek semmi sem szent? :grrr: Csak még, hogy két (amúgy jó) számot említsek, aminek valami elbarmolt disco feldolgozása készült: Alice Cooper - Poison és Phil Collins - Land of confusion. Ha már maguktól nem tudnak megírni egy dalt, akkor egy jót kell ellopni és elrontani? :ejj:
Hát igen, ezek tényleg bosszantóak, de amiért tényleg felakasztanám a szám átdolgozóját, az a Hair-bõl a "Let the sunshine" c. dal. Az nekem egy "szent" szám, annak a film nyomán iszonyat nagy jelentéstartalma van, és ezt átdolgozni ilyen tüc-tücre és még olyan klippet is csinálni belõle, ahol nyálas diszkópatkányok és plázacicák táncolnak, ezért tényleg kivégezném :mad:

Moha

Quote from: DjinnMaradok, a jó beváltaknál többnyire.
Én is. De a rádióban lépten-nyomon hallom ezeket a mocskokat.
És a másik gond, hogy manapság a szórakozóhelyeken is csak ilyen van. Én pl. több, mint egy éve nem voltam bulizni csak koncerten, mert egyszerûen nincs normális hely, csak disco, de abból meg kösz, nem kérek. Az egyetlen, általam ismert jó bulis helyet megvette egy új tulaj, és mondanom se kell, mi lett az eredménye. :(

katz

Quote from: ShadowolfEsküszöm ti élvezitek ha törlöm a postjaitokat. :ejj:
Igen. Aaah. Ez az, most nagyon jóóó... Ez jól esett. Ó Wolfi drága, olyan jó vagy hozzám :hopp:

Shadowolf

Quote from: katzIgen. Aaah. Ez az, most nagyon jóóó... Ez jól esett. Ó Wolfi drága, olyan jó vagy hozzám :hopp:

Pervert...:P

TurboK

Quote from: BaldyFrank Klepacki és Bjorn Lynne neve nem ismerõs, de a többit már annál inkább és kedvelem is õket kifejezetten :)

Amugy hallottad már a Faithless&Erasure - Sweet Insomnia c. remixet? :) Nagyon toppos kis számocska :D
Bloodhound Gang - Along Comes Mary :)
De amugy kifelejtetted a Guano Apes-t, és erõsen ajánlom még a Doro-tól az I Rule The Ruins c. számot :)
Djinn: nemed? kan vagy maca? :D
Frank Klepacki és Bjorn Lynne leginkább a videogém zenéjükrõl ismertek, de van sok jó szóló zenéjük is. Ha játszottál a Command & Conquer akármelyik Westwood által készitett részével (értsd: nem a Generals) akkor biztos tetszett Frank zenéje, Björn pedig sok Amiga demót nyomott (asszem Doctor Awesome néven), és a Worms zenéjét is õ csinálta. Neki jóval több szóló albuma van.

Erasure is jó zene, as Insomnia pedig az egyik jobb Faithless szám, ugyhogy csak jó lehet az a remix... majd elõkerítjük...
ja, és a Deep Purple-t meg az Animals is kihagytam, klasszikusok. (Felkelõ nap háza, Füst a Víz felett, stb.)
Meg ugye Iron Maiden, Dream Theater, Yello, Gorillaz, Másfél, Massive Attack, Klint, Vangelis, Nightwish, Type O Negative, és a Fishbone is valami jó zenefélét csinál. Ajánlom õket.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Marfy

#6705
Quote from: TriviHát igen, ezek tényleg bosszantóak, de amiért tényleg felakasztanám a szám átdolgozóját, az a Hair-bõl a "Let the sunshine" c. dal.
Hát ezzel én is így vagyok, de ami szomorúbb hogy sokan ám nem tudják hogy ez a Hair-nek a zenéje hanem csak azt aki feldolgozta és hogy az mekkorát alkotot egy frászt csak egy zenekeverõ programmal alátett egy kis tuc-tuc-ot és már kész is van. A rojál dzsigoló is ugyanezt csinálja ott van a Californi Dream címû szám abba sincs más csak tuc-tuc belekeveri az eredetit utánna tuc-tcu és kész is van, hát ilyet még lehet én is tudok csinálni :D.

Quote from: ShadowolfEsküszöm ti élvezitek ha törlöm a postjaitokat. :ejj:
Szinte tudtam hogy az az egy sor egy csomó off-ot vonz maga után.  :merci:.

Trivi: Titkon toborozzuk az embereket hogy minnél nagyobb legyen a Love Hina és Chobits fanok tábora és lenyomunk mindenkit :D.

Kvikveg

Quote from: ShadowolfPervert...:P
Buntesd meg a mazohistat! Ha tudod!  :rotflol:
Wolfie... :borulok a szekrol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Igazán nem ártana tudni, ki adott rep. pontot, mert így alig tudom, mit értsek a commenten :) azért valamennyit sikerült kisilabizálnom :p

Pirula

Quote from: KvikvegBuntesd meg a mazohistat!
Ez egyszerû...
Mazo: Büntess meg mester!
Szado: NEM!!!
:D

Dragon

Hét egy kicsit azért essen szó a jó átdolgozásokról is, pl.:
Cradle of Filth: Sleepless (Anathema)
Cradle of Filth: Hallowed be thy name (Iron Maiden)
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

katz

Quote from: DjinnThx! Részemrõl meglesz, ha nem rúgnak ki elõbb, mert sokat 'dumálok'  :rotflol:
38 post az elsõ napon. Djinn-nek aztán van beszélõkéje :lol: Még 1-2 nap és letaszítod Trivit a trónról ;)

Pirula

Quote from: bpka000Hét egy kicsit azért essen szó a jó átdolgozásokról is, pl.:
Cradle of Filth: Sleepless (Anathema)
Cradle of Filth: Hallowed be thy name (Iron Maiden)
Amorphistõl a Light My Fire-t (Doors) hallottad-e már? Még a hörgõs korszakból. Elég jó lett.
Meg van egy ABBA válogatásom - metalosítva, na az sem gyenge. Therion - Summernight City, Metalium - Thank You For The Music, Sinergy - Gimme! Gimme! Gimme!
Öl. :jee:

Dragon

#6712
Quote from: PirulaAmorphistõl a Light My Fire-t (Doors) hallottad-e már? Még a hörgõs korszakból. Elég jó lett.
Meg van egy ABBA válogatásom - metalosítva, na az sem gyenge. Therion - Summernight City, Metalium - Thank You For The Music, Sinergy - Gimme! Gimme! Gimme!
Öl. :jee:
Tényleg, a Summernight-ot ki is felejtettem, meg az In Flames - Everything Counts (Depeche Mode)

ja, meg amikor a Cradle saját magát dolgozza fel: Cradle of Filth - From the Cradle to Deprave (Cradle of Filth - From the Cradle to Enslave)
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Pirula

Quote from: bpka000Tényleg, a Summernight-ot ki is felejtettem, meg az In Flames - Everything Counts (Depeche Mode)
:kiraly:
Akkor átdolgozás Ki mit tud? :D
Sentenced: House Of The Rising Sun (Animals)
Ignite: A csitári hegyek alatt
Nevermore: Sound Of Silence (Simon and Garfunkel)
Black Sabbath: Blue Suede Shoes (Elvis)
Akela: Farkasok dala (Petõfi Sándor)
Iced Earth: Tansylvania (Iron Maiden)
Iced Earth: Highway To Hell (AC/DC)
Vader: Fear Of Napalm (Terrorizer)
Vader: Freezing Moon (Mayhem)
Ezek mind elég pofásak.

Dragon

Asszem gyõztél, mert most nekem nincs kedvem keresgélni.
Szép kis lista :D
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

katz

Quote from: ShadowolfPervert... :P
Igen. Alázz meg Mester! Rossz vagyok! :__devil:

Bocsi, de nem bírtam kihagyni. Arra az élvezõs postra muszály volt válaszolni vmit. Vizsgaidõszak van és a sok marhaság miatt amit tanulok az agyam már rég ledobta az ékszíjjat :muhahah:

100, jeee :hopp:

Pirula

Quote from: bpka000Asszem gyõztél, mert most nekem nincs kedvem keresgélni.
Szép kis lista :D
Ha kell valami belõle dobj meg egy PM-el aztán töltöm is fel.

katz

Valaki kérdezte vmelyik topicban, h lehet e névre szóló e-mail címe (pl.: kovacs@geza.hu) Ezt most találtam az indexen. Itt a szolgáltató címe. Sajnos fizetõs :( és ami még rosszabb, egyenlõre nincs *@zoltan.hu :beken:

Marfy

Quote from: katzValaki kérdezte vmelyik topicban, h lehet e névre szóló e-mail címe (pl.: kovacs@geza.hu) Ezt most találtam az indexen. Itt a szolgáltató címe. Sajnos fizetõs :( és ami még rosszabb, egyenlõre nincs *@zoltan.hu :beken:

Trivi meg én kérdeztük, elég sok választási lehetõség van de itt sem szabad, mert itt csak nevek vannak mi olyanra gondoltunk pl: tibi@szappan.hu vagy laca@bojler.hu :). De azért köszi ez is jó lesz :merci: .

Baldy

Quote from: MohaApropó átbarmolások: ma hallottam a rádióban az Éjjel érkezem valami iszonyatosan gáz, diszkó (tüc-tüc) átdolgozását. Nem is bírtam sokáig hallgatni. Nem tudjátok véletlenül, ki követte el? Légyszi, adjátok meg a címét, elmegyek és megfoljtom! :uzi:

Hát ezeknek semmi sem szent? :grrr: Csak még, hogy két (amúgy jó) számot említsek, aminek valami elbarmolt disco feldolgozása készült: Alice Cooper - Poison és Phil Collins - Land of confusion. Ha már maguktól nem tudnak megírni egy dalt, akkor egy jót kell ellopni és elrontani? :ejj:

Hát véleményem szerint kezdjük azzal, hogy nincsen olyan magyar csapat (az ismertek közül), ami igazán jó lenne. Bár a Tankcsapdát még csak most ismertetik meg velem, ugyhogy lehet, hogy arról megváltoztatom a véleményemet. Viszont tény, hogy Jesse James és bandája eszetlen jó, és mondjuk a Hooligans, és a Dirty Dance. Régen még talán Zanzibár. Jamie Winchester is jó volt, de elkövettek egy nagy hibát: Joan Osbourne - One of Us c. számát nagyon gyéren nyomták vissza.
Viszont van egy tény szerintem, ami elég egyértelmû, és nagyon ritka a kivétel: Mindig az eredeti a legjobb...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.