Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Shadowolf

Quote from: MohaMost lehet erre egy morbid viccem?
- Mi a hasonlóság egy barátnõ és egy óvszer között?
- Mindkettõ többet tölt a tárcádban, mint a f*rkadon...

(Ha netán túl morbid lenne, kéretik törölni)

:lol: Hát ez már annyira morbid, hogy ki kéne rakni a 12-es karikát mellé. :D

(ha morbidot akarsz látni, nézz meg pár képet amit TurboK postolt...)

Moha

Quote from: NokiNem tudjátok ki  az eredeti elõadója ennek?
Az eredeti elõadó a Herman's Hermits, de mostanában a rádióban csak az elbarmolt feldolgozása megy, ami viszont nekem speciel nem tetszik. (Az eredeti az jó)

Ja, fiúk, amúgy vagy egy C64-es threadünk is, ha már erre terelõdött a téma.

Baldy

Quote from: MohaMost lehet erre egy morbid viccem?
- Mi a hasonlóság egy barátnõ és egy óvszer között?
- Mindkettõ többet tölt a tárcádban, mint a f*rkadon...

(Ha netán túl morbid lenne, kéretik törölni)

Hmmmm...
Sok mindent tudnék erre mondani, de inkább no comment :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Bruce

Quote from: BaldyMeglepõ módon most az egyszer dicséretet fogok irni:
:eeek: Csak állok döbbenten... mint akit leforráztak egy vödör forralt borral... egy világ omlott össze bennem! Hiába, már Baldy sem a régi... :hehe: És még az ebédem is odaégett...

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Ramiz

Quote from: ShiroiKözérdekû közlemény

Õ egy sztahanovista...  :hehe:
"Shiroi betámadja a fórumot!"
Szerintem most sokat kell offolnunk, hogy legyen dolga is... a végén még kifogy a törölhetõ postokból, és egy hatalmas post-ba gyömöszöli az egész fórumot...  :rotflol:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Baldy

Quote from: Bruce:eeek: Csak állok döbbenten... mint akit leforráztak egy vödör forralt borral... egy világ omlott össze bennem! Hiába, már Baldy sem a régi... :hehe: És még az ebédem is odaégett...

Új év, új szokások :)
Amugy nemtom, szabad-e reklámozni, de szólok: Budapesti rockerek! Ma este Rádai Klubba  gyertek le! Este 10 körültõl olyan koncertben lesz részetek, amit bûn kihagyni :) No meg persze ki lehet használni egy kis hétközi animetalira is :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Marfy

Quote from: MohaAz eredeti elõadó a Herman's Hermits, de mostanában a rádióban csak az elbarmolt feldolgozása megy, ami viszont nekem speciel nem tetszik. (Az eredeti az jó)
Köszi közben már rátalálltam :).
Amúgy a rojál dzsigoló barmolta át ami tényleg nem jó, de az eredeti az :jee:.

Baldy

Quote from: NokiKöszi közben már rátalálltam :).
Amúgy a rojál dzsigoló barmolta át ami tényleg nem jó, de az eredeti az :jee:.

Halgass inkább Malice Mizer - Beast of Blood-t :)
Vagy ha az netán nem lenne stilusod, akkor mondjuk egy nagyon lájtos téma: Metallica :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kvikveg

Quote from: TriviSenki többet másodszor?
Oooo. Mirol volt szo? Nem talaltam meg az inditobeszolast.
Kosz.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: KvikvegOooo. Mirol volt szo? Nem talaltam meg az inditobeszolast.
Kosz.
"Viszket a seggem, megvakarom
Mégpedig ott ahol én akarom."
Kitõl van az idézet? Ha megvan, akkor most már ide is berakhatod, mert Bruce-on kívül senki nem tudta. Ha te sem találod meg, akkor olyan 16 óra fele megmondom a megoldást :)

Baldy

Quote from: Trivi"Viszket a seggem, megvakarom
Mégpedig ott ahol én akarom."
Kitõl van az idézet? Ha megvan, akkor most már ide is berakhatod, mert Bruce-on kívül senki nem tudta. Ha te sem találod meg, akkor olyan 16 óra fele megmondom a megoldást :)

Én tudom, én tudom! :D
De te is tudod, hogy én már tudom, mert te mondtad meg :hehe:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kvikveg

Quote from: Trivi"Viszket a seggem, megvakarom
Mégpedig ott ahol én akarom."
Kitõl van az idézet? Ha megvan, akkor most már ide is berakhatod, mert Bruce-on kívül senki nem tudta. Ha te sem találod meg, akkor olyan 16 óra fele megmondom a megoldást :)
Sinen vagyunk, mint Jozsef Attila. Google hasznos dolog.
Az asszociacios papirkairol hallottam, de nem tudtam, hogy fent van a neten...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Baldy

Quote from: KvikvegSinen vagyunk, mint Jozsef Attila. Google hasznos dolog.
Az asszociacios papirkairol hallottam, de nem tudtam, hogy fent van a neten...

Ejnye, Kvikveg a google legjobb forgatója :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

:) Bruce-nak keresés nélkül ment ;)
Valóban József Attila.
Na majd jön még egy kedvenc idézet vkitõl majd késõbb :)

Baldy

Quote from: Trivi:) Bruce-nak keresés nélkül ment ;)
Valóban József Attila.
Na majd jön még egy kedvenc idézet vkitõl majd késõbb :)

Én már tudom a választ :D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Meske

Quote from: PirulaAkkor viszont idézõjelbe kellene tenned! Mondjuk ilyenbe. ;)
:lol: Mostantól dogolgozat írásnál ezt fogom használni, ha 1 idézetet írok le. (had töltse a helyet a lapon! :lol: )

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Meske

Karácsony, szilveszter threadbõl:

Quote from: BaldyNõ létedre még nem tudod? :)
Akkor te egy igazi ritkaság vagy! Meg kell becsülni téged! :D
Jaa, az a kis miniatür táska-szerüségre gondolsz, amibõl a pénzt szoktátok kivarázsolni, hogy meglegyen a legújabb divat szerinti rucim? :D

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Baldy

Quote from: MeskeKarácsony, szilveszter threadbõl:

Jaa, az a kis miniatür táska-szerüségre gondolsz, amibõl a pénzt szoktátok kivarázsolni, hogy meglegyen a legújabb divat szerinti rucim? :D

Na ennyit arról, hogy megbecsülni téged...  :hehe:
Ismételten egy "olyan" nõ  :hehe:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

Quote from: BaldyIsmételten egy "olyan" nõ  :hehe:

Miért, van másmilyen is? :rolleyes: :D

Baldy

Quote from: ShadowolfMiért, van másmilyen is? :rolleyes: :D

Jogos kérdés, igazad van :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Marfy

Quote from: BaldyVagy ha az netán nem lenne stilusod, akkor mondjuk egy nagyon lájtos téma: Metallica :D
A Metallica nagyon nem jön be, sõt.
Ajálj inkább valami mást :D.

Baldy

Quote from: NokiA Metallica nagyon nem jön be, sõt.
Ajálj inkább valami mást :D.

Oksa: Tomoyasu Hotei - Battle without honour or humanity

Nagyon tudom ajánlani, vagy az egész Kill Bill OST-t :)
Ugyanugy a Ponyvaregény OST-jét :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

Quote from: katzMég a végén kiderül, hogy te valójában én vagyok nõi kiadásban :lol:

Ha CS-zik is, akkor már tuti. :D

katz

Quote from: ShadowolfHa CS-zik is, akkor már tuti. :D
:rotflol:  :lol:

TurboK

Quote from: NokiA Metallica nagyon nem jön be, sõt.
Ajálj inkább valami mást :D.
Fatboy Slim, Faithless, Leningrad Cowboys, Frank Klepacki, Bjorn Lynne, Scissor Sisters, Bloodhound Gang, Blues Brothers

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Djinn

Quote from: ShadowolfHa CS-zik is, akkor már tuti. :D
Üdv!
Elõfordult már. Fõleg mikor a suliban uncsi volt a prog. óra. Hát akkor nem is nagyon lehet mást..  :D  (Hû de rég volt már... :rolleyes: )
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Baldy

Quote from: TurboKFatboy Slim, Faithless, Leningrad Cowboys, Frank Klepacki, Bjorn Lynne, Scissor Sisters, Bloodhound Gang, Blues Brothers

Frank Klepacki és Bjorn Lynne neve nem ismerõs, de a többit már annál inkább és kedvelem is õket kifejezetten :)

Amugy hallottad már a Faithless&Erasure - Sweet Insomnia c. remixet? :) Nagyon toppos kis számocska :D
Bloodhound Gang - Along Comes Mary :)
De amugy kifelejtetted a Guano Apes-t, és erõsen ajánlom még a Doro-tól az I Rule The Ruins c. számot :)
Djinn: nemed? kan vagy maca? :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Djinn

Quote from: BaldyDjinn: nemed? kan vagy maca? :D
Egyik sem.  :uzi:
Nö vagyok.(A bemutatkozásoknál totál lebuktam, úgyhogy hiába is tagadnám  :rolleyes: )
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Baldy

Quote from: DjinnEgyik sem.  :uzi:
Nö vagyok.(A bemutatkozásoknál totál lebuktam, úgyhogy hiába is tagadnám  :rolleyes: )

:):):)
Még egy áldott feminista, aki rosszul veszi, ha macának hivják :D
Jajj, de nem fogok én itten unatkozni! :hopp:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

Quote from: BaldyJajj, de nem fogok én itten unatkozni! :hopp:
:lol: Kapásból elüldözöd innen? ;)

Kamelot - Karma albuma, Guns 'n Roses