Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

katz

Az indul a bakterház végén hangzik el ez a mondat

Pirula

Quote from: katzAz indul a bakterház végén hangzik el ez a mondat
Bingo! Tied a piros hangszóró! :appl:

katz

Quote from: PirulaBingo! Tied a piros hangszóró! :appl:
:lol:

Akkor most én jövök. Ez könnyû lesz. Szerintem.
"Egy ember halála tragédia,
millióké csupán statisztika!"

Djinn

Quote from: katz:lol:

Akkor most én jövök. Ez könnyû lesz. Szerintem.
"Egy ember halála tragédia,
millióké csupán statisztika!"

Mao Ce-tung ?
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

katz

Quote from: DjinnHát köszönöm.
Lenne egy kérdésem (komolyan):
Ez most rossz dolog? ( Mivel ez az elsõ esetem a forumozásra, foggalmam sincs) Úgy értem nem illik vagy mi (mármint sokat írni)? Most kicsit megzavarodtam  :confused:
Vagy csak udvariasak vagytok?  :rolleyes:
Csak viccelünk :)
A te irásaidat élmény olvasni, pláne amikor lányos zavarodban írsz :lol:
Mielõtt úgy gondolnád sokat postolsz, nézd meg Trivi mennyit írt már eddig :rolleyes:

katz

Quote from: DjinnMao Ce-tung ?
Majdnem. A korszak és a politikai beállítottság már stimmel.

Mattanja

A keményebb zenékhez kapcsolódó post-okat legközelebb írjátok a "Linkin Park" threadbe, mert a címével ellentétben nem csak róluk lehet ott szó.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Djinn

Quote from: katzMajdnem. A korszak és a politikai beállítottság már stimmel.
Esetleg Sztálin. Többször nem írok. Tisztára felsülök.  :beken:
 (Egyébként úgy tudom errõl megoszlanak a vélamények)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

roderick

Quote from: DjinnEsetleg Sztálin. Többször nem írok. Tisztára felsülök.  :beken:
 (Egyébként úgy tudom errõl megoszlanak a vélamények)

Igen, Sztálin volt az, de Marilyn Manson-tól lopta...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

katz

Quote from: roderickIgen, Sztálin volt az, de Marilyn Manson-tól lopta...
:lol:

Pirula

Quote from: ShadowolfMiért ne lehetne sokat írni? Ne tud meg én milyen voltam kezdetben.:D
Hohó! Lehull a lepel! Talán még offoltál is néha? ;):D

roderick

rablóból lesz a legjobb pandúr:)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Dragon

Quote from: ShiroiA keményebb zenékhez kapcsolódó post-okat legközelebb írjátok a "Linkin Park" threadbe, mert a címével ellentétben nem csak róluk lehet ott szó.
Akkor nevezd át :P
Egyébként a feldolgozásokról volt szó, nem?
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Shadowolf

Quote from: PirulaHohó! Lehull a lepel! Talán még offoltál is néha? ;):D

Csak egy icuri-picurit. :D (amúgy asszem kb 22post/day átlagom volt :))

Pirula

Quote from: Shadowolf(amúgy asszem kb 22post/day átlagom volt :))
Az nem szotyi...

Shadowolf

Quote from: PirulaAz nem szotyi...

Gondolhatod Chronos is hogy örülhetett nekem. :D

.Attila

Quote from: ShadowolfGondolhatod Chronos is hogy örülhetett nekem. :D
Hát a 10 egymás utáni attachment-es postnak :rolleyes: És most meg moderátor, hova fejlõdik a világ :D

Moha

Quote from: Blimpvan ötletetek, hogy mitõl lehet az, hogy nem frissíti az image board-nál, ha nyomok egy 'refresh page'-t?! :confused: egyszerûen nem értem.. csak ha törlöm a cache-t hajlandó újratölteni rendesen az egész oldalt és látom az esetlegesen közben post-olt képeket/hozzászólásokat. 4chan-on pl nincsen ilyen gondom, ott mûködik a 'refresh page'
[....]
ha egyszer a refresh-re manuálisan nyomok egyet, akkor kutya kötelessége lenne az egész oldalt újra letöltenie és ugyan nyerne a cache miatt vmennyit, de lekéne töltenie az új tartalmat is, vagy nem? :confused: ugyan nem halok bele a problémába, csak kíváncsi lennék, hogy mi okozhatja - Firefox 1.0-t használok amúgy
A képek postolása után nekem sem frissül az oldal, viszont nálam a manuális refresh után elõjön. És nem tapasztaltam azt sem, hogy az új postok ne jelennének meg. Érdekes. Én még maradtam a Firefox 0.9.3-nál. Lehetséges, hogy ez esetleg egy bug az 1.0-ban?

Fazék

Quote from: MohaA képek postolása után nekem sem frissül az oldal, viszont nálam a manuális refresh után elõjön. És nem tapasztaltam azt sem, hogy az új postok ne jelennének meg. Érdekes. Én még maradtam a Firefox 0.9.3-nál. Lehetséges, hogy ez esetleg egy bug az 1.0-ban?
hát csak nem...

egy picit más: Kerio tûzfalban nagyon szerettem, amikor egyik alkalmazás egy másikat akart futtatni, akkor rákérdezett, hogy engedélyezem-e ezt neki. namármost, létezik-e olyan program, ami ezt a szolgáltatást tûzfal nélkül csak úgy magában nyújtja? elõre is köszi :)

javaslat: sztem az 'frustrated' akar lenni :)

Karma XXL

Quote from: Blimpegy picit más: Kerio tûzfalban nagyon szerettem, amikor egyik alkalmazás egy másikat akart futtatni, akkor rákérdezett, hogy engedélyezem-e ezt neki. namármost, létezik-e olyan program, ami ezt a szolgáltatást tûzfal nélkül csak úgy magában nyújtja? elõre is köszi :)

Nincs jó ötletem, csak egy gondolat, miszerint a Kerioban lekapcsolhatod a net modult és csak a rendszerfigyelést engedélyezed.

Fazék

Quote from: SysOP XXLNincs jó ötletem, csak egy gondolat, miszerint a Kerioban lekapcsolhatod a net modult és csak a rendszerfigyelést engedélyezed.
lehet ilyet? mert sajnos router mögött vagyok és amint felraktam a Kerio-t, teljesen megölte a net-et (ilyen speciális beállításhoz én már nem értek sajna, majd vmikor azért szándékozom megtanulni...) és hiába csináltam, hogy kikapcsoltam, kilöttem a maradék vele kapcsolatos process-t, akkor se volt hajlandó mûködni net, csak uninstall után... :(

Shadowolf

Quote from: TriviHát a 10 egymás utáni attachment-es postnak :rolleyes:

Megjegyzem szerintem én voltam az egyetlen aki vette a fáradságot és kiszedte az attachokat a postjaiból amikor elõször leterhelõdött a fórum. :rolleyes:

Marfy

Quote from: Pirula"Ott van a kisírtet a ganyénál!"

Na, ki lesz az elsõ? :p
Ezt én is tudtam volna  :bruhuhu: .

Moha

Quote from: RouninIgazán nem ártana tudni, ki adott rep. pontot, mert így alig tudom, mit értsek a commenten :) azért valamennyit sikerült kisilabizálnom :p
Az valószínüleg én voltam, csak sikerült a közepén egy entert ütnöm, és a fele lemaradt. Gomen. Egy köszönet volt amúgy.

Pirula

Quote from: NokiEzt én is tudtam volna  :bruhuhu: .
Helyes! A tudás hatalom! :D

Moha

#6775
Quote from: Blimpjavaslat: sztem az 'frustrated' akar lenni :)
Na ebbõl is látszik, hogy igaz. :)
Quote from: katzValaki kérdezte vmelyik topicban, h lehet e névre szóló e-mail címe (pl.: kovacs@geza.hu) Ezt most találtam az indexen. Itt a szolgáltató címe. Sajnos fizetõs :( és ami még rosszabb, egyenlõre nincs *@zoltan.hu :beken:
És val'szleg nem is lesz, ugyanis az említett domain az internet.hu-é és nem hiszem, hogy eladnák nekik...


Trivi, Noki: Lapozzatok vissza kicsit, leírtam, hogy a valaki@akarmi.hu nem megy, a domaineket ugyanis nem tetszõlegesen csapja hozzá a címhez, hanem regiszrtálni kell õket. Egyszóval mindenhol max választható utótagokat fogtok találni.

Fazék

hoppá kedves Pirula kollega! jól látom hogy mesterséges IQ-növelés történt? :D

Marfy

Quote from: AnimalVárj, találtam egyszerûbb megoldást (ha torrentezel).
http://www.boxtorrents.com/browse.php?search=Hina&cat=7

Amúgy miaz a Dc? I'm a  :lame:   :)
Nem akarom off-olni mert már igy is van egy kis vaj a fülem mögött :D.
Köszi a torrentet, nem szoktam használni de majd most fogom.
A DC++ egy fájlcseréló program látogass el ide itt nagyjából le van írva hogy kell de :G is a segítségedre van :).

Moha

Én már válaszoltam neki egy edit-ben, de ide is beírom, mert végül is másnak is hasznos lehet:

DC - Direct Connet információs oldal

Animal

Quote from: MohaÉn már válaszoltam neki egy edit-ben, de ide is beírom, mert végül is másnak is hasznos lehet:

DC - Direct Connet információs oldal

Köszi Noki és Moha! Így már ma is okosodtam, pedig még jó korán van  :)