Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: MohaAz valószínüleg én voltam, csak sikerült a közepén egy entert ütnöm, és a fele lemaradt. Gomen. Egy köszönet volt amúgy.

Azt vettem :p elvégre nem sokan köszönnének meg vmit NEKEM a Zene threadben :D A másikat nem tudom :P (Búékes)

Djinn

Quote from: katzAnyuci most jól letolt mindenkit :)  
Senkit nem toltam le  :ejnye:
Csak tetszett az 'ifjú' szó. Egyébként (amennyire emlékszem a bilógia órákra) pont ebbe a besorolásba tartozom.
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Baldy

Quote from: DjinnSenkit nem toltam le  :ejnye:
Csak tetszett az 'ifjú' szó. Egyébként (amennyire emlékszem a bilógia órákra) pont ebbe a besorolásba tartozom.

Huuu most látom, milyen öregnek tetszik lenni!
Akkor mától Tsókolommal köszönök majd :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Rounin

Quote from: DjinnSenkit nem toltam le  :ejnye:
Csak tetszett az 'ifjú' szó. Egyébként (amennyire emlékszem a bilógia órákra) pont ebbe a besorolásba tartozom.

Nekem minden hölgy ifjú. De hogy ki tartozik a hölgy kategóriába... nos, ez már más kérdés. :rolleyes:

Pirula

Quote from: Blimphoppá kedves Pirula kollega! jól látom hogy mesterséges IQ-növelés történt? :D
Bizony, bizony! Majd kiderül hogy mire lesz elég. :)

Djinn

Quote from: RouninNekem minden hölgy ifjú. De hogy ki tartozik a hölgy kategóriába... nos, ez már más kérdés. :rolleyes:

Jól van már na!  :hehe:  Csak tetszett a dolog és kész. Ritkán hallani ilyen 'lovagias' kifejezéseket manapság  :rolleyes:  
Ha ebben is van mit kfogásolni, akkor feladom  :eeek:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Rounin

Quote from: DjinnJól van már na!  :hehe:  Csak tetszett a dolog és kész. Ritkán hallani ilyen 'lovagias' kifejezéseket manapság  :rolleyes:  
Ha ebben is van mit kfogásolni, akkor feladom  :eeek:

Oh, igen...sokszor, sokan, egymástól függetlenül neveztek már el Lovagnak :) Lehet benne valami :rolleyes:

Damnatus

Hali!

De lehet, hogy nincs! :bsd:

Baldy

Biztos, hogy van benne valami, ugyanis mindegyik lovag a történelemben pasi volt, és hát Rounin is az. Ha másban nem, hát ebben hasonlit rájuk :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Djinn

Quote from: BaldyHmmm... Nagy darab erõs bátyád van?
Mert ha igen, akkor nem merek a továbbiakban veled kötöszködni, nehogy meglátogasson :D:D:D
Hát elég erõs, de nem kell félni tõle. Elég messzi él õ innen. Kb másfél éve láttam élõben :( .

Egyébként egy báty mindíg erõs a hugának. (csak neki nem szabad megmondani  :rolleyes: )
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Baldy

Quote from: DjinnHát elég erõs, de nem kell félni tõle. Elég messzi él õ innen. Kb másfél éve láttam élõben :( .

Egyébként egy báty mindíg erõs a hugának. (csak neki nem szabad megmondani  :rolleyes: )

:D
Amugy mi esetünkben én vagyok a bátyuska, de hogy melyikünk erõsebb? Passzolok, nem szoktunk egymásnak esni, pacifista lelkivilággal rendelkezünk :rolleyes:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Djinn

Quote from: Baldy:D
Amugy mi esetünkben én vagyok a bátyuska, de hogy melyikünk erõsebb? Passzolok, nem szoktunk egymásnak esni, pacifista lelkivilággal rendelkezünk :rolleyes:
Úgy is kell  :zen:
Bááár néha nem árt egy kis :nagyere:
 ;)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Baldy

Quote from: DjinnÚgy is kell  :zen:
Bááár néha nem árt egy kis :nagyere:
 ;)

Ejnye, de egy harcias feministával van az embernek itten dolga :D
Na majd megnézlek élõben is, hogy milyen egy ilyen harcias hölgyike :D
De addig is képet kérünk az Önarcképcsarnokba :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Djinn

Quote from: BaldyEjnye, de egy harcias feministával van az embernek itten dolga :D
Na majd megnézlek élõben is, hogy milyen egy ilyen harcias hölgyike :D
De addig is képet kérünk az Önarcképcsarnokba :)
:eek:  Képet???
Hát az nem tudom, hogy kell csinálni. Ha valaki megmomdja, akkor megnõ az esélye, hogy megteszem ezt a dolgot  :rolleyes: majd egyszer  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

katz

Quote from: Baldynem szoktunk egymásnak esni, pacifista lelkivilággal rendelkezünk :rolleyes:
Amit jól példáznak a "meet" topicban lévõ hozzászólásaid :rolleyes:

Baldy

Quote from: katzAmit jól példáznak a "meet" topicban lévõ hozzászólásaid :rolleyes:

Álmodozni már csak szabad! :D

Djinn: elég könnyû lenne a dolgod, csak nézd meg a Pictures részleget :) Ha netán nem jönnél rá magadtól, csak sikits, és segitek :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Meske

Quote from: DjinnEgyébként egy báty mindíg erõs a hugának. (csak neki nem szabad megmondani  :rolleyes: )
Biztos vagy te ebben? Vagy csak Moha túl gyenge hozzám képest? :rolleyes: :hehe:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Baldy

Quote from: MeskeBiztos vagy te ebben? Vagy csak Moha túl gyenge hozzám képest? :rolleyes: :hehe:

Szegény Moha!
Õ egy olyan békés, kedves gyermek, erre ilyen gonosz beszólásokkal bántod õt :) De gondolj arra, hogy a pozitiv tulajdonsági miatt sokan állnak mögötte, és éppen ebbõl származik az õ ereje :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Djinn

Quote from: MeskeBiztos vagy te ebben? Vagy csak Moha túl gyenge hozzám képest? :rolleyes: :hehe:
Hát nem szó szerint gondoltam :)
Igazából arra céloztam, hogy ha jó a testvéri kapcsolat, akkor egy hug felnéz (és nem mert magasabb) a big brother-re
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

.Attila

Quote from: Baldy:D
Amugy mi esetünkben én vagyok a bátyuska, de hogy melyikünk erõsebb? Passzolok, nem szoktunk egymásnak esni, pacifista lelkivilággal rendelkezünk :rolleyes:
Hát régen teszteltük már egymást, az tény. Akkor eléggé handicap-es voltam a 2,5 év hátránnyal :) Manapság meg nincs ok rá, tesóm úgysincs itthon többnyire, vagy a gépnél ül, akkor meg kirobbanthatatlan :)

Baldy

Quote from: TriviHát régen teszteltük már egymást, az tény. Akkor eléggé handicap-es voltam a 2,5 év hátránnyal :) Manapság meg nincs ok rá, tesóm úgysincs itthon többnyire, vagy a gépnél ül, akkor meg kirobbanthatatlan :)

Csak inditsd el az NHL szezont, és akkor már a TV elõtt fogok vegetálni, amint azt nézem, ahogy a New Jersey Devils lealáz mindenkit :D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Meske

#6801
Quote from: DjinnHát nem szó szerint gondoltam :)
Igazából arra céloztam, hogy ha jó a testvéri kapcsolat, akkor egy hug felnéz (és nem mert magasabb) a big brother-re
Ja, úgy már igaz! :) pl.: Számtech terén nekem Moha az Isten! (Moha: azért annyira ne bízd el magad!)
(Amúgy én vagyok a magasabb... :p)

Quote from: BaldyDe gondolj arra, hogy a pozitiv tulajdonsági miatt sokan állnak mögötte
Ezt értsem úgy, hogy énmögöttem nem áll senki sem?... Vagy nincs semmilyen pozitív tulajdonságom?...(Várj, egy kicsit, hátra nézek.... Jaj, ne! Tényleg nem áll mögöttem senki...:D)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Mattanja

Quote from: MeskeEzt értsem úgy, hogy énmögöttem nem áll senki sem?... Vagy nincs semmilyen pozitív tulajdonságom?...(Várj, egy kicsit, hátra nézek.... Jaj, ne! Tényleg nem áll mögöttem senki...:D)
Szerintem nyugodtan odaképzelheted a fél fórumot... :)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Baldy

Quote from: MeskeJa, úgy már igaz! :) pl.: Számtech terén nekem õ az Isten! ;) (Moha: azért annyira ne bízd el magad!)
(Amúgy én vagyok a magasabb... :p)

Ezt értsem úgy, hogy énmögöttem nem áll senki sem?... Vagy nincs semmilyen pozitív tulajdonságom?...(Várj, egy kicsit, hátra nézek.... Jaj, ne! Tényleg nem áll mögöttem senki...:D)

Én ilyet egy szóval sem mondtam! :)
Amugy biztos áll valaki, csak lehet, hogy van köztetek egy fal (esetleg több is) Ez attól függ, milyen tvolásgon belül kell lennie az illetõnek a hátadhoz képest. És még azt is figyelembe kell venni, hogy a hátad mögötti szakaszt egy egyenes szakasznak vegyük, vagy netén egy bizonyos szöget bezáró körcikknek? És ha a második eset lenne érvényben, akkor azt is meg kéne állapitani, hogy mekkora is tulajdonképpen ez a szög :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Meske

Quote from: ShiroiSzerintem nyugodtan odaképzelheted a fél fórumot... :)
Köszi, ez jólesett! :) (Bár kissé nehéz elképzelni annyi embert ebben a kis szobában... :D )

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Djinn

Quote from: TriviTessék aludni is :_piszka: Jó dolog az, én imádok hosszúakat aludni :) De csakis este, napközben nincs alvás.
Alszom én! Egy nap 24 órából áll én meg asszem max 16-ot írtam  :rolleyes:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Meske

Quote from: BaldyÉn ilyet egy szóval sem mondtam! :)
Amugy biztos áll valaki, csak lehet, hogy van köztetek egy fal (esetleg több is) Ez attól függ, milyen tvolásgon belül kell lennie az illetõnek a hátadhoz képest. És még azt is figyelembe kell venni, hogy a hátad mögötti szakaszt egy egyenes szakasznak vegyük, vagy netén egy bizonyos szöget bezáró körcikknek? És ha a második eset lenne érvényben, akkor azt is meg kéne állapitani, hogy mekkora is tulajdonképpen ez a szög :D
Szóval, ha úgy vesszük, akkor aki elõttem ál, az is álhat mögöttem, csak közben megkerültük a földet... :D
Röviden: mindenki mögöttem van és én vagyok az élen! :D (Persze más szemszögébõl én is mögötte vagyok és õ van az élen... :rolleyes: )

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

katz

Quote from: MeskeEzt értsem úgy, hogy énmögöttem nem áll senki sem?... Vagy nincs semmilyen pozitív tulajdonságom?...(Várj, egy kicsit, hátra nézek.... Jaj, ne! Tényleg nem áll mögöttem senki...:D)
Én igen.  :) Már csak azért is mert a Love Hina a kedvencem ^_^

Djinn

Quote from: MeskeSzóval, ha úgy vesszük, akkor aki elõttem ál, az is álhat mögöttem, csak közben megkerültük a földet... :D
Röviden: mindenki mögöttem van és én vagyok az élen! :D (Persze más szemszögébõl én is mögötte vagyok és õ van az élen... :rolleyes: )
Vagy azt is mondhatjuk , hogy saját magad mögött ott vagy te is  :eek:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Djinn

Lenne egy kérdésem, de nem nagyon tudon hová való (itt csak nem lehet baj belõle  :rolleyes: )
Szóval kerestem társasjátékokkal foglalkozó thread-et, de nem találtam.(Catan, Risk..stb.) Én kiváncsi lennák a véleményetekre de nem tudom, hogy ez érdekel e egyátlán itt valakit, szoktatok-e játszani?  :confused:
Ha meg van ilyen csak nem találtam, valaki segítsen ki, hogy hol találom plíííz!!
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"