Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Dragon

Quote from: ManituNálunk 1 nap!  :mad:  :bruhuhu:  :hogyaza:  :grrr:
hehe, ezért jó dolgozni, kivehetsz szabit :D
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Darkstar

Quote from: ManituNálunk 1 nap!  :mad:  :bruhuhu:  :hogyaza:  :grrr:

Az azért durva!


Quote from: bpka000hehe, ezért jó dolgozni, kivehetsz szabit :D

A suliban viszont ott a nyári szünet.  :lazza:   :jee:   :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dragon

Quote from: DarkstarA suliban viszont ott a nyári szünet.  :lazza:   :jee:   :D
Akkor köztes megoldás: tanárként kell dolgozni. :)
csak fizetés gázos
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Darkstar

Quote from: bpka000Akkor köztes megoldás: tanárként kell dolgozni. :)
csak fizetés gázos
És el kell viselni az olyan diákokat, mint pl. mi, és az nem könnyû!  :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

Quote from: bpka000Akkor köztes megoldás: tanárként kell dolgozni. :)
Aha, mint az a vicc:
Felvételni tanároknak. Egyik kérdés: írjon két okot, amiért tanár szeretne lenni.
Egyik jelentkezõ válasza: július, augusztus. :D

Mattanja

Quote from: DarkstarÉs el kell viselni az olyan diákokat, mint pl. mi, és az nem könnyû!  :D
Great Teacher Onizuka-t láttad már? :jee: Mindenkivel lehet bánni, megvan a módja.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Darkstar

Quote from: ShiroiGreat Teacher Onizuka-t láttad már? :jee:

Még nem, de ha azt mondod, hogy jó, akkor sort kerítek rá.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Meske

THE TEACHERS ARE THE BEST IN THE WORLD!!! :p

Hogy miért? Mert én is az akarok lenni! :p

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Dragon

Quote from: ShiroiGreat Teacher Onizuka-t láttad már? :jee: Mindenkivel lehet bánni, megvan a módja.
Engem egyszer egy fórumon elneveztek Great Teacher bpka -nak :D:p
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

.Attila

Tavaszi szünet, LOL. Csak a hétfõ szünet nekünk.

Moha

Quote from: BonciTavaszi szünet, LOL. Csak a hétfõ szünet nekünk.
Szerintem az mindenkinek. :)  Hétfõn még én sem megyek melózni, de ennyiben ki is merült a tavaszi szünet nekem is. :p

Meske

Végre sikerült rájönnöm, hogy a honlapomon hogyan kell sorokat írni, meg kiemelni, meg ilyesmi, és arra is rájöttem, hogy miért volt az, hogy valaki (már nem emlékszem rá, hogy ki) azt írta, hogy a logó mellett egy nagy üresség van, mert ez a BÉÉÉÉÉNAAAAA Internet Explorer valamiért nem látja a fejlécet...
És az is kiderült, hogy a gportalnak van egy saját szövegszerkesztõje, ahol meg tudom adni a sorokat, tudok kiemelni, sõt még színezni is! :) De ezt a funkciót sajnos csak az internet explorerben látom... :( Én pedig firefoxot használok, de felmentem az IE-el az oldalamra és kijavítgattam a sorokat. Remélem, így már sokkal jobb és olvashatóbb! :)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

katz

Quote from: MeskeVégre sikerült rájönnöm, hogy a honlapomon hogyan kell sorokat írni, meg kiemelni, meg ilyesmi, és arra is rájöttem, hogy miért volt az, hogy valaki (már nem emlékszem rá, hogy ki) azt írta, hogy a logó mellett egy nagy üresség van, mert ez a BÉÉÉÉÉNAAAAA Internet Explorer valamiért nem látja a fejlécet...
Én voltam

Most már tényleg pofásabb. Firefox alatt... Az IE még mindig nem látja a bannert csak a logot szal ott ua

Meske

Quote from: katzÉn voltam

Most már tényleg pofásabb. Firefox alatt... Az IE még mindig nem látja a bannert csak a logot szal ott ua
Valahogy rémlett, hogy te voltál, de nem voltam benne biztos, így nem mertem beírni, a visszakereséshez meg túl lusta voltam... :o

Na mind1. Ezzel már nem tudok mit csinálni, mindenesetre a fõoldalra kitettem egy képet, ahol a fierfox szépen befalatozza az internet explorert, s odaírtam, hogy a jobb hatás érdekében nézzék meg más böngészõvel is! :)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Xipe

Quote from: MeskeVégre sikerült rájönnöm, hogy a honlapomon hogyan kell sorokat írni, meg kiemelni, meg ilyesmi, és arra is rájöttem, hogy miért volt az, hogy valaki (már nem emlékszem rá, hogy ki) azt írta, hogy a logó mellett egy nagy üresség van, mert ez a BÉÉÉÉÉNAAAAA Internet Explorer valamiért nem látja a fejlécet...
És az is kiderült, hogy a gportalnak van egy saját szövegszerkesztõje, ahol meg tudom adni a sorokat, tudok kiemelni, sõt még színezni is! :) De ezt a funkciót sajnos csak az internet explorerben látom... :( Én pedig firefoxot használok, de felmentem az IE-el az oldalamra és kijavítgattam a sorokat. Remélem, így már sokkal jobb és olvashatóbb! :)


meske, csinald meg az oldalt DreamWeaver-el.
a mostani indezet mentsd bele es akkor tudsz valtoztatni rajta es jobban optimizalni az oldalt.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Marfy

Quote from: BonciTavaszi szünet, LOL. Csak a hétfõ szünet nekünk.
HAha  :haha: míg fõsulira jártam én is szidtam a rendszert, de most nekem az egész jövõhét szabad.
Meske: Nagyon jó lett az oldal :jee: , én ilyet  nem tudnék csinálni :(.
Majd én is elkezdek gyûjteni valamit és belépek a klubba :), mondjuk gyûjtöm az animéket  :haha: .

katz

Quote from: MeskeNa mind1. Ezzel már nem tudok mit csinálni, mindenesetre a fõoldalra kitettem egy képet, ahol a fierfox szépen befalatozza az internet explorert, s odaírtam, hogy a jobb hatás érdekében nézzék meg más böngészõvel is! :)
Jó a kép :haha:

Most a banner és a logo két külön kép ugye? Talán próbáld meg egyesíteni a kettõt egy képpé, vagy hallgas inkább Xipere. Jobban jársz, én még nem készítettem honlapot...

Feldin

Quote from: ShiroiAkkor pedig majd én állok ki melletted! :)
Elõre is köszönöm! :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

.Attila

#8958
Noki, szabadíts fel helyet a PM táradban, mert nem lehet már neked üzenetet küldeni! :)
QuoteHAha  :haha: míg fõsulira jártam én is szidtam a rendszert, de most nekem az egész jövõhét szabad.
Miért, most gimibe jársz? :rolleyes:

Marfy

#8959
Quote from: BonciNoki, szabadíts fel helyet a PM táradban, mert nem lehet már neked üzenetet küldeni! :)
Megtörtént ;).
QuoteMiért, most gimibe jársz?
Nem oda járok azért kicsit furcsa lenne 22 évesen :).
2 éves középfokú képzésre járok méghozzá kiadványszerkesztõnek tanulok.
Alapítványi iskola és itt másképpen vannak a szünetek  :haha:.
Eddig úgy volt hogy 1 hét iskola 1 hét gyakorlat de mivel már nincs gyakorlat így 1 hét suli 1 hét semmi :), végre már az egész évi szopatás után jó ez a kis pihi.

Kvikveg

Fredi-Beni rajzfilmek magyar szinkronjat keresi a Warner Home Video:Cikk
A Fredi a csempesz-rendeszt mar megtalaltak, de meg keresnek reszeket.
Termeszetesen 1000 eves videokazettakra szamitanak. :D
A cikk lassan jon be, ugyhogy itt a lenyeg:

Aki az alábbi epizódok eredeti szinkronjainak birtokában van, kérjük,
juttassa el a Warner Home Video-hoz. A kiadó a "Frédi és Béni, a két
kõkorszaki szaki" rajzfilmsorozat teljes DVD változatát ajánlja fel
köszönetként az elveszett részekért.

A következõ epizódok Romhányi szöveggel készült szinkronját keressük:

Flinstones, a repülõ
Lokál-vokál kan-durban
Uszipajtások
A részrehajló végrehajtó
Frédi fejlett fej lett
Hasonmászó hasonmás
Csodadadák
Lóvátétel
Ékszer-kétszer
.jutalom-utalványra
Klassz vigasz
Lucifrédi
Bedöglõ vendéglõ
Frédi amazon és emezen a lemezen
Csõvezetõk csõben
Kupáncsapó guba
Frédi, a csempész-rendész
A sorsjegy

Aki bármelyik felsorolt epizód felvételével rendelkezik, kérjük keresse a
kiadót a következõ telefonszámon: 1/391-15-50

Ha vkinek mailcim kellene, pm-ben megadom, vagy nezze meg egy dvd hatuljat!  

Hajra! :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Meske

:eeek: Nem semmi... Nekünk van egy kazetta, amin rajta vannak az elsõ részek.
Quote from: KvikvegLokál-vokál kan-durban
Uszipajtások
Nem vagyok benne biztos, de mintha ezek a részek meglennének.

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Marfy

Quote from: Meske:eeek: Nem semmi... Nekünk van egy kazetta, amin rajta vannak az elsõ részek.
Nekem van 2x kb 1 órás filmem az egyikre már nem emléxem a másikban viszont Frédi titkos ügynök de a címét sajna nem tudom.

Moha

Quote from: Meske:eeek: Nem semmi... Nekünk van egy kazetta, amin rajta vannak az elsõ részek.
Csak nem az EREDETI, Romhányi szinkronban, sajnos. :(

De amúgy most hogy van? "Eltûnt" az archívumból az eredeti szinkron? :lol:
Érdekes lesz, ha régi (esetleg TV-bõl felvett) hangot akarnak majd a DVD-re rakni... :haha:

Manitu

Még mindig nem értem, hogy tud elveszni egy szinkron...
Quote from: MohaCsak nem az EREDETI, Romhányi szinkronban, sajnos. :(

De amúgy most hogy van? "Eltûnt" az archívumból az eredeti szinkron? :lol:
Érdekes lesz, ha régi (esetleg TV-bõl felvett) hangot akarnak majd a DVD-re rakni... :haha:
Legalább alapos munkát végeznek. Kár lenne értük, ha nem kerülnének elõ.


Ramiz

Az azért nem kicsit lenne durva...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Manitu

Micsoda? Ha nem kerülnek elõ, vagy ha ráteszik az ilyen-olyan minõségû, TVbõl felvett hangsávot a DVD-re... gondolom nem a defaultnak.


Ramiz

Mindkettõ. :D (Ilyen egyszerû keresztkérdéssel nem tucc mekkfogni! :lazza: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Dragon

Tuti, hogy csak a szöveg kell nekik, ilyet nem csinál meg értelmes kiadó.
De az is lehet, hogy megvan nekik minden, és ez csak egy amolyan figyelemfelkeltõ kampány. (Most hívjatok paranoiásnak, de az emberekbõl mindent ki tudok nézni.)
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Ramiz

Nem paranoia ez... nagyon is igazad lehet! (Grr... Hogy miért nem nekem jutott eszembe... :__devil: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!