Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Animal

Quote from: PirulaMég egy-két pozitív post e témában és felcsapok veretes nyelvezetû kéziratok újrastilizálásának. :)

Ezen ne múljon! Személy szerint mindenképpen javaslom.  :jee:  Asszem' a Gyalog Galopp-os szent kézigránát történet méltó ellenfélre talált.  :haha:

Pirula

Quote from: AnimalEzen ne múljon! Személy szerint mindenképpen javaslom.  :jee:  Asszem' a Gyalog Galopp-os szent kézigránát történet méltó ellenfélre talált.  :haha:
Na most aztán kell egy hangárkapu a szobám falára hogy ki tudjam vinni rajta az egómat. :D

Dragon

Quote from: PirulaNa most aztán kell egy hangárkapu a szobám falára hogy ki tudjam vinni rajta az egómat. :D
:p nekem nagyobb van :D
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Pirula

Quote from: bpka000:p nekem nagyobb van :D
Huzatos lehet... :)
edit: Vagy most nem a kapuról van szó??? :D

Dragon

Quote from: PirulaHuzatos lehet... :)
edit: Vagy most nem a kapuról van szó??? :D
nem, a falról...
izé, a szobáról,
vagyishogy a kitudjamról

na, beszélek itt félre... tudod te azt :)
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Damnatus

Hali!
Quote from: PirulaNa most aztán kell egy hangárkapu a szobám falára hogy ki tudjam vinni rajta az egómat. :D
Akkor segítek: nem volt annyira jó mint a Szent Kézigránát! most már kifér az ajtón is?

Pirula

Quote from: DamnatusAkkor segítek: nem volt annyira jó mint a Szent Kézigránát! most már kifér az ajtón is?
Bekenem egy kicsit tevezsírral és akkor pont kicsúszik a két félfa között. :)

Feldin

Quote from: Xiperovid korommel is megoldhato, de nem megyek bele, hogy az emberi testen hol es milyen idegcsomok vannak.
meg életpontok...
Szóval szabadkézzel haláli nyugalommal lehet embert ölni.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: DjinnAz elöbb voltak itt vevõk a lakásra. Volt velük egy 8 éves forma kislány. Megkérdezte tõlem, Animalra mutatva, hogy "õ az apukád"??  :hopp:
Szegény most romokban hever. :D
Most vagy  õnéz ki nagyon öregnek, vagy én nagyon zsengének :rolleyes:
De az is lehet, hogy egy gyerek még nem tesz különbséget...
:lol:
Mit mondtál? :D
Éljenek a törpék!!!! :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: ShiroiÉs még nekem mondják, hogy pedofil... :rolleyes:
Ki volt az a gonosz??? :morci:
ÉN MEGÉRTLEK! :D :p
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Djinn

Quote from: Shiroiplágium
Na asszem én most fejetzem be a fórumos pályafutásom.  Nem tudok vigyázállásban lazítani. :eeek:
Szerintem nem csak én szoktam melléütni, de lehet, hogy mégis. Én nem vagyok olyn tökéletes, mint egyesek.  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Mattanja

#8921
Látom közeleg az új Feldin Flood - még ma otaku ; ) lesz belõle így... :haha:
Quote from: DjinnNa asszem én most fejetzem be a fórumos pályafutásom.  Nem tudok vigyázállásban lazítani. :eeek:
Szerintem nem csak én szoktam melléütni, de lehet, hogy mégis. Én nem vagyok olyn tökéletes, mint egyesek.  :)
Ezt meg sem hallottam. Ilyenekkel ne tessék viccelni. :ejnye: Nem :_piszka: akart lenni, tudod jól.
Quote from: FeldinKi volt az a gonosz??? :morci:
ÉN MEGÉRTLEK! :D :p
Jó tudni, hogy valaki mellettem áll az ilyen dolgokban is. :p
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Darkstar

Quote from: Shiroi...még ma otaku ; ) lesz belõle így... :haha:

És igazad lett  :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Feldin

Quote from: ShiroiLátom közeleg az új Feldin Flood - még ma otaku ; ) lesz belõle így... :haha:

Ezt meg sem hallottam. Ilyenekkel ne tessék viccelni. :ejnye: Nem :_piszka: akart lenni, tudod jól.

Jó tudni, hogy valaki mellettem áll az ilyen dolgokban is. :p
Ugye! Majd legfelljebb én is megkapom pár helyrõl hogy pedo :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Mattanja

Quote from: FeldinUgye! Majd legfelljebb én is megkapom pár helyrõl hogy pedo :)
Akkor pedig majd én állok ki melletted! :)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Djinn

#8925
Quote from: ShiroiEredeti tudtommal nincs. Djinn?
Nem tudok róla. De biztos valami okos ember agyában is megfogalmazódott már ez a dolog. Amit valószinûleg le is írt valahová, valamilyen formában. De fogalmam sincs róla, ki, hová és milyen formában.
De gondolom már megvan a megoldás. Különben minek változtattad volna meg a postod. Talán éppen Rounin árulta el neked és ezért õ az ok?  
Én mindenesetre nem tudom.:)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Mattanja

Quote from: DjinnNem tudok róla. De biztos valami okos ember agyában is megfogalmazódott már ez a dolog. Amit valószinûleg le is írt valahová, valamilyen formában. De fogalmam sincs róla, ki, hová és milyen formában.
Én sem olvastam még sehol.
Quote from: DjinnKülönben minek változtattad volna meg a postod. Talán éppen Rounin árulta el neked és ezért õ az ok?
Azért edit-eltem, mert közben gratuláltam az õ aláírásához. Szóval semmi ehhez kapcsolódó oka nem volt.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Djinn

Quote from: ShiroiÉn sem olvastam még sehol.
Mágis eszembe jutott valami. A naplóm, amit alsós koromban írtam.  :haha:
De én szerencsére nem vagyok híres ember és nem hiszem, hogy az én gondolataim olyan szörnyen egyediek.
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Mattanja

Quote from: DjinnMágis eszembe jutott valami. A naplóm, amit alsós koromban írtam.  :haha:
Szerintem nem ott olvastam. :) Bár ha jobban belegondolok, akkor még sehol nem olvastam, csak úgy jött.
Quote from: DjinnDe én szerencsére nem vagyok híres ember és nem hiszem, hogy az én gondolataim olyan szörnyen egyediek.
Talán a híresek is ezt gondolták egykor magukról...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Terebi

Valaki azt mondta hogy mindent végigolvas. Erre kiváncsi vagyok. Ja meg persze arra hogy végignézte-e vagy legalább elkezte nézni az X néhány részét, hogy filmezhessünk!

Djinn

#8930
Mi a címe ennek   a mûnek?  :eeek:
Csak mert én ezt még nem láttam így. Az magyar DVD-n is Bebop van.
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Bruce

Mindenkinek boldog Húsvétot! A fiúk meg menjenek locsolni, ahogy azt illik (értsd: egy vödör vízzel, hogy el ne hervadjanak a lányok ;) :D ... ... ... Hogy ezért én mit fogok kapni :rolleyes: )
És éljen a tavaszi szünet!!! :whoah:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Fazék

Quote from: BruceMindenkinek boldog Húsvétot! A fiúk meg menjenek locsolni, ahogy azt illik (értsd: egy vödör vízzel, hogy el ne hervadjanak a lányok ;) :D ... ... ... Hogy ezért én mit fogok kapni :rolleyes: )
És éljen a tavaszi szünet!!! :whoah:
az összes nõi ismerõsöm immár évek óta elmenekül otthonról ezen a napon, így hát én is abbahagytam ezt a hülyeséget... családban még locsolkodunk, de a többi már el van lehetetlenítve. :rolleyes:

Xipe

Quote from: Blimpaz összes nõi ismerõsöm immár évek óta elmenekül otthonról ezen a napon, így hát én is abbahagytam ezt a hülyeséget... családban még locsolkodunk, de a többi már el van lehetetlenítve. :rolleyes:


ezert kell egy nappal kesobb menni, locsolni(lehetoleg jeghideg vizzel) es utana suru bocsanatkeresbe fogni a keses miatt.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

katz

márc 31.-ig ingyenes terepjáró kiállítás van a camponában. Sajnos Palikék terepjárója csak 6.-ig volt ott, ezért az nem volt :ejj: ettõl eltekintve, aki szereti a nagyobb vasakat, annak ajánlom.
Teljesség igénye nélkül a köv cuccok vannak: Ford Maverick, Volvo XC70, H2, 3 Nissan, TLC, Lexus 300, 3 Mitsubishi Rejszolo, Land Rover Freelander, MB G270, Suzuki Grand Vitara :D, 2 Kia :lul: (ezeket azért durva volt kirakni)
Haverommal kimentünk és megtapiztuk mindet, a végén meg bementünk a Suzuki márkakereskedésbe és az új Swiftet buzerálgattuk. Jó volt látni, h a mi autonk végre autóbol van és nem csak egy vacak gokart. A suzuki elsõ használahtó cucca...

Íme pár kép:
H2 + Zsolt feszít az ablakban :D
Me + H2
Látta vki a Totalcar Swift emutatóját. Egy kicsit elhülyültünk...

Manitu

Quote from: BruceMindenkinek boldog Húsvétot! A fiúk meg menjenek locsolni, ahogy azt illik (értsd: egy vödör vízzel, hogy el ne hervadjanak a lányok ;) :D ... ... ... Hogy ezért én mit fogok kapni :rolleyes: )
A legjobb a szódásszifon, azt el lehet dugni a hátad mögé, így nem gyanakodik az "áldozat"
Quote from: BruceÉs éljen a tavaszi szünet!!! :whoah:
Már akinek jut ilyen:(


Darkstar

Quote from: BruceÉs éljen a tavaszi szünet!!! :whoah:

Nincs egy hét!  :mad:  :bruhuhu: (de azért jó, hogy van  :) ).
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Meske

Quote from: DarkstarNincs egy hét!  :mad:  :bruhuhu: (de azért jó, hogy van  :) ).
Nekem összesen 17 nap lett, mert beteg lettem, s így nekem szünetben össze lett kötve a hosszú hétvégém a tavaszi szünettel! :haha:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Mattanja

Quote from: TerebiValaki azt mondta hogy mindent végigolvas. Erre kiváncsi vagyok. Ja meg persze arra hogy végignézte-e vagy legalább elkezte nézni az X néhány részét, hogy filmezhessünk!
Nahát, vajon kire gondolsz? Csak nem rám? :haha:
PM
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Manitu

Quote from: DarkstarNincs egy hét!  :mad:  :bruhuhu: (de azért jó, hogy van  :) ).
Nálunk 1 nap!  :mad:  :bruhuhu:  :hogyaza:  :grrr: