Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Shock12

De most õszintén: sikerült nektek letölteni / Vagy csak szerény személyem csúnya kitolásban részesül ?!/ ?!

Hát megpróbáltam a ForceReload-ot... sikertelen... próbáltam mozillát... úgyszint... próbálram ReGet Deluxot... ditto....
Na mondom, "Majd én kitolok veled, te görény, hogy szakadj meg ott ahol vagy ... !" SSH be az egyetemre, és bent szépen lynx-el letöltögettem... és a benti méretek is egyértelmûen azt mutatták, hogy a problémás képek mérete konstans 66608 byte-ok... ezekután: ONEGAI TASKETE !

Chronos

QuoteOriginally posted by Shock12
De most õszintén: sikerült nektek letölteni / Vagy csak szerény személyem csúnya kitolásban részesül ?!/ ?!

Hát megpróbáltam a ForceReload-ot... sikertelen... próbáltam mozillát... úgyszint... próbálram ReGet Deluxot... ditto....
Na mondom, "Majd én kitolok veled, te görény, hogy szakadj meg ott ahol vagy ... !" SSH be az egyetemre, és bent szépen lynx-el letöltögettem... és a benti méretek is egyértelmûen azt mutatták, hogy a problémás képek mérete konstans 66608 byte-ok... ezekután: ONEGAI TASKETE !
Nekem sem műxik...:(

CHRONOS

Shock12

Jóvan, akkor megnyugodtam, akkor nem velem van a hiba :o ... vagy Chronos... mindkettõnkkel van baj... :mad:

Chronos

QuoteOriginally posted by Shock12
Jóvan, akkor megnyugodtam, akkor nem velem van a hiba :o ... vagy Chronos... mindkettõnkkel van baj... :mad:
Azt nem hiszem...;)
Szerintem a siteon szúrtak el valamit...:rolleyes:

CHRONOS

Chronos

QuoteOriginally posted by Chronos
Azt nem hiszem...;)
Szerintem a siteon szúrtak el valamit...:rolleyes:

CHRONOS
Ez volt a 6500. post!;)

CHRONOS

phr0zen

Bocsi Shock,nekem se megy mind.
De most õszintén,honnan kellett volna tudnom hogy xar a site?:confused:

Shock12

Semmi gond, phr0zen, én egész idáig abban a tudatban voltam, hogy neked sikerült, csak én toltam el valamit...

Azt, hogy:
Quote"Majd én kitolok veled, te görény, hogy szakadj meg ott ahol vagy ... !"
a sitenak montam... :) .

Majd akkor írok nekik, meg körülnézek más oldalakon is.

Saori

Hmm..akkor látom nemcsak én voltam szerencsétlen^^
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

phr0zen


Saori

QuoteOriginally posted by phr0zen
http://www.fortunecity.com/westwood/mugler/283/tmgallery.html

Ha ez se mûlödik,én tökönszúrom magam!:D

Ez már müxik:D
Tökönszúrás elhalasztva :)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shock12

QuoteOriginally posted by phr0zen
http://www.fortunecity.com/westwood/mugler/283/tmgallery.html

Ha ez se mûlödik,én tökönszúrom magam!:D

Hát hellyel-közzel működik... megnyugodhatsz, egyik kedvenc testrészed máma épen marad :) . Gyanítom, hoy mindettől fgtlenül írok majd a rffc-nek, mert van egy kupac kép, ami onnan jó lenne... ;)

Lac

Megnéztem a Battle Royale 1-et. Hûûûûûûûûûûhaaaa. Elég sokkoló (ill. BRUTÁL, ahogy a nõvérem mondaná). Tetszett. Tetszett, ahogy sokkolt. Tetszett, mert ismét bebizonyította, hogy Japánban nagyon odafigyelnek a filmek mondanivalójára (nem úgy mint a filmgyár hálivúdban). Tetszett, és kiváncsi leszek a második részre...

Láttátok? Mi a véleményetek róla?

Én amúgy egy Uncut verziót láttam, és valami alternate ending is volt benne, de ez utóbbi egy kicsit ködös, szóval ha valaki látta a sima verziót is, el tudná nekem mondani, hogy mit jelent az, hogy "Alternate ending"? Azok az "álmos" dolgok a végén?

Kalibur

QuoteOriginally posted by phr0zen
Hát ha nem is halott,meg nem is haldoklik,de mindenképp csökkent a jelentõsége.Egyébként meg a mai magyar alkotásokról halvány lila szellentésem nincs milyenek lehetnek...
Most leszek aztán halál offtopic!! De úgyis ez a cím, ne?
Kis segítség képpen, nemtom ugyan mennyi tevét nézel, de pl a Mr Been rajzfilmváltozatát is magyarok készítették el. Nem is lett rossz.

Visszatérve a jelenlegi offhoz, jó képek (éljen Ryoko) még én is találtam olyat, ami nem volt meg. Még van link?:hopp:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shock12

Egyenlõre nincs, most pill. nincs idõm keresni... de amint lesz fejlemény, akkor vagy kiteszem a többi képhez, vagy postolom a linket.

phr0zen

QuoteOriginally posted by Kalibur
Most leszek aztán halál offtopic!! De úgyis ez a cím, ne?
Kis segítség képpen, nemtom ugyan mennyi tevét nézel, de pl a Mr Been rajzfilmváltozatát is magyarok készítették el. Nem is lett rossz.

Visszatérve a jelenlegi offhoz, jó képek (éljen Ryoko) még én is találtam olyat, ami nem volt meg. Még van link?:hopp:

A Beant még én is láttam,és tényleg nem lett rossz,a lehetõ legtöbb amit ilyen tekintetben ki lehet hozni,de szerintem a Bean egy olxan dolog ami úgy jó ahogy van.Nem lehet rajzfilmben megközelíteni az eredeti színvonalát.Fizikai képtelenség.

A képekről meg:ÕSzintén szólva azon csodálkoztam volna ha NEM tetszenek a képek.:)

Zodd

QuoteOriginally posted by Lac
Megnéztem a Battle Royale 1-et. Hûûûûûûûûûûhaaaa. Elég sokkoló (ill. BRUTÁL, ahogy a nõvérem mondaná). Tetszett. Tetszett, ahogy sokkolt. Tetszett, mert ismét bebizonyította, hogy Japánban nagyon odafigyelnek a filmek mondanivalójára (nem úgy mint a filmgyár hálivúdban). Tetszett, és kiváncsi leszek a második részre...

Láttátok? Mi a véleményetek róla?

Én amúgy egy Uncut verziót láttam, és valami alternate ending is volt benne, de ez utóbbi egy kicsit ködös, szóval ha valaki látta a sima verziót is, el tudná nekem mondani, hogy mit jelent az, hogy "Alternate ending"? Azok az "álmos" dolgok a végén?

Én már régebben láttam és szerintem nem az uncut verziót. Nekem nagyon tetszett, nekem ezzel és a Brother el kezdődött a Takeshi filmek kedvelése. Ha meglátom hogy office Kitano akkor tudom hogy jó filmet fogok látni.
Sokkolásban tényleg nagyon jó volt, ennél jobbat talán nem is láttam. És egy nyugati (főleg amarkai) filmhez viszonyítva itt a sokkolás mellett rengeteg érzelmi és értelmi töltést is tartalmazott.:)

Remélem nem voltam teljesen érthetetlen.
:bsd:

Shock12

Láttam a Mr. Bean rajfilmeket én is (egy-két részletet), és tényleg nem rossz, ebben teljes mértékûleg igazatok van... de abban is, hogy a filmsorozat hangulatát nem adja vissza ... (a film sem volt olyan jó, mint a sorozat... IMHO).

De legalább Rowan Atkinson full jó fej... (mert ripityára törte a bordó McLaren F1-esét (amibõl az egész világon kb 60 darab van, és köztudottan gyengébb, mint egy londoni metró... :D ))

Shock12

Ja, és Ryoko továbbra is csúcs, és drukkoljunk, hogy az OVA3 ban eléri a célját !!! ;)

VASH

Ha már egész hétvégén nem voltam igazán megmondhatnátok hogy az OVA mert fingom sincs róla....:confused:
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Shock12

QuoteOriginally posted by VASH
Ha már egész hétvégén nem voltam igazán megmondhatnátok hogy az OVA mert fingom sincs róla....:confused:
ööö... mi ?

VASH

QuoteOriginally posted by Shock12
ööö... mi ?

MI az az OVA?
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

phr0zen

QuoteOriginally posted by VASH
MI az az OVA?

OVA=Original Video Animation
Olyan anime ami csak videón/DVD-n jelenik meg.

Shock12

Ezért reménykedünk, hogy mihamarabb megjelenik a DVDrip !! Bizony... bizony ;)  mertha nem, akkor bizony :beken:

VASH

QuoteOriginally posted by phr0zen
OVA=Original Video Animation
Olyan anime ami csak videón/DVD-n jelenik meg.

Á most már értem... ez ilyen gyûjtõ ****ság?
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

phr0zen

QuoteOriginally posted by Shock12
Ezért reménykedünk, hogy mihamarabb megjelenik a DVDrip !! Bizony... bizony ;)  mertha nem, akkor bizony :beken:
Sokkal inkább: :uzi: :morci: :hogyaza: :nagyere:

phr0zen

QuoteOriginally posted by VASH
Á most már értem... ez ilyen gyûjtõ ****ság?

Nem feltétlenül.Egyszerűen csak van amit így jobban el lehet adni mintha a TVTokyo-ban nyomnák.

Shock12

Igen, meg van olyan, hogy nem publikus.... pl a TVben nem nyomnak olyan sorozatot, ahol eredetileg a rokon hajt a srácra, és azt akarja, hogy ... na értitek (a Tenchi TVben Ayeka nem rokona Tenchinek... állítólag, én azt már meg sem néztem :D )

VASH

QuoteOriginally posted by Shock12
Igen, meg van olyan, hogy nem publikus.... pl a TVben nem nyomnak olyan sorozatot, ahol eredetileg a rokon hajt a srácra, és azt akarja, hogy ... na értitek (a Tenchi TVben Ayeka nem rokona Tenchinek... állítólag, én azt már meg sem néztem :D )

TRUE, TRUE:D
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Shock12
Igen, meg van olyan, hogy nem publikus.... pl a TVben nem nyomnak olyan sorozatot, ahol eredetileg a rokon hajt a srácra, és azt akarja, hogy ... na értitek (a Tenchi TVben Ayeka nem rokona Tenchinek... állítólag, én azt már meg sem néztem :D )
Megnézni szerintem érdemes, bár tök más a történet, meg ugye nem azonos a rajzok minõsége. De összességében, úgy tekintve, mint alternatív Tenchi szerintem jó, csak amikor nézed felejtsd el az OVA-t
Ja és ugyanez igaz a Tenchi in Tokyo-ra is, csak az még egy harmadik verzió, és sokkal inkább ráhajtanak a humorra.

Sky

Hmm...

Ezt nekem is látnom kell
Mess with the best,
Die like the rest...