Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Ramiz

Hát jó...
(A Nagyon lol-ba szerencsére amúgy sem nagyon jártam... :__devil: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Túl komolyan veszed a szabályokat. Szabályok ált. rugalmasak, a törvények nem azok. És tényleg nem értem, mi olyan égbekiáltó bûn, hogy ilyen mértékû lecseszést érdemel a társaság...

Fazék

Quote from: BonciTúl komolyan veszed a szabályokat. Szabályok ált. rugalmasak, a törvények nem azok. És tényleg nem értem, mi olyan égbekiáltó bûn, hogy ilyen mértékû lecseszést érdemel a társaság...
pedig még én is megértem...  általában a "szabadság" mellett vagyok, de itt pl továbbra is fenntartom, hogy szerintem is jogos volt a bezárás.

Shadowolf

Quote from: BonciTúl komolyan veszed a szabályokat. Szabályok ált. rugalmasak, a törvények nem azok.

Nagyon könnyen meglehet hogy túl komolyan veszem a szabályokat (ez sztem részben érthetõ is mivel én állítottam õket össze), viszont az ellentettje is igaz miszerint egyesek viszont túl lazán veszik õket...

QuoteÉs tényleg nem értem, mi olyan égbekiáltó bûn, hogy ilyen mértékû lecseszést érdemel a társaság...

Namármost ha már itt ennyire él a "liberalizmus" szelleme, akkor sztem nekem is van jogom elmondani a véleményem, nem? Mellesleg mondj akárcsak egy valakit is akit lecsesztem. Az én könyvemben legalábbis a nézõpont közlése != a lecseszéssel. Ennyi erõvel én is vehetném úgy hogy le lettem cseszve azért mert a dolgomat végzem...

katz

Quote from: Blimppedig még én is megértem...  általában a "szabadság" mellett vagyok, de itt pl továbbra is fenntartom, hogy szerintem is jogos volt a bezárás.
Miért is kellett bezárni a topicot, ezt nem értem :confused: visszaolvasva az uccso postokat, nekem elég poénosnak tüntek. Vagy már ki lettek törölve az ertenek dolgok?

Fazék

Quote from: katzMiért is kellett bezárni a topicot, ezt nem értem :confused: visszaolvasva az uccso postokat, nekem elég poénosnak tüntek. Vagy már ki lettek törölve az ertenek dolgok?
sztem már ki lettek törölve, ahogy megjósolta Shadowolf...

.Attila

#9036
Quote from: ShadowolfLiberalizmus egy dolog. A moderátorok figyelmeztetésének lesz*rása egy másik. -_-
Pl. itt egy lecseszés szerintem. De nem akarom feszegetni ezt, tök felesleges, nem ez a lényeg. Csak nem értem miért kell ennyire keményen venni. Moderátorságod elõtt te is hozzánk hasonló voltál.
Az mondjuk tény, hogy a homo sapiens sapiens beazonosítása meg egyebek nem éppen a nagyon lol topic témája...

Shadowolf

Quote from: BonciModerátorságod elõtt te is hozzánk hasonló voltál.

Nagy erõvel nagy felelõsség jár. :D

Meg az az igazság, hogy egy csomóan akikkel annak idején itt olyan jól hülyültem, már nem frekventálják olyan rendszeresen a fórumot. :(

Xipe

Quote from: ShadowolfNagy erõvel nagy felelõsség jár. :D

Meg az az igazság, hogy egy csomóan akikkel annak idején itt olyan jól hülyültem, már nem frekventálják olyan rendszeresen a fórumot. :(


ja, es a moderalassal kieled az o hianyukat mert mi nem felelunk meg kello szinten?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Shadowolf

Quote from: Xipeja, es a moderalassal kieled az o hianyukat mert mi nem felelunk meg kello szinten?

Erre most inkább nem mondok semmit, ok? :rolleyes:

Xipe

Quote from: ShadowolfErre most inkább nem mondok semmit, ok? :rolleyes:

nekem mindegy, teged zavar nem minket.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

katz

Quote from: Xipeja, es a moderalassal kieled az o hianyukat mert mi nem felelunk meg kello szinten?
Ez jó volt :lul:

Xipe

Quote from: katzEz jó volt :lul:


lehet hogy atrakom gyorsan a Nagyn lol-ba, nehogy bezarjak az Offtopicot.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Djinn

#9043
Olyanok vagytok, mint a politikusok! Mit kell ennyit foglakozni azzal, ami már elmult? Már rég nyitva a topic, szabad a pálya...  :lazza:
De ha gondoljátok csinálhatunk egy átvilágitást, mondjuk, hogy ki pisilt be az oviba. Akirõl kiderül az szégyenében 1 évig nem forumozhat és lehet dobálni rohadt paradicsommal. Vagy valami ilyesmi. Ugy még jobban közelítene a szinvonal  :hehe: :)

edit: Na jó, a politikusokhoz való hasonlítás kicsit erõs volt. Bocs, nem akartam ennyire sértõ lenni :D  :haha:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

Quote from: Xipelehet hogy atrakom gyorsan a Nagyn lol-ba, nehogy bezarjak az Offtopicot.

Ne viccelj... Az egyetlen, amit nem lehet azzal az érvvel bezárni, az az Offtopic! :D Csak az a baj, hogy itt gyorsan változnak a témák.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: DjinnOlyanok vagytok, mint a politikusok! Mit kell ennyit foglakozni azzal, ami már elmult? Már rég nyitva a topic, szabad a pálya...  :lazza:
De ha gondoljátok csinálhatunk egy átvilágitást, mondjuk, hogy ki pisilt be az oviba. Akirõl kiderül az szégyenében 1 évig nem forumozhat és lehet dobálni rohadt paradicsommal. Vagy valami ilyesmi. Ugy még jobban közelítene a szinvonal  :hehe: :)

edit: Na jó, a politikusokhoz való hasonlítás kicsit erõs volt. Bocs, nem akartam ennyire sértõ lenni :D  :haha:

Arrghh!!!! Most mondjak le emiatt a fórumról? Nem és nem! A rohadt paradicsom még jöhet, de a többit nem vagyok hajlandó tudomásul venni o.O

Raggie

#9046
Quote from: BonciTúl komolyan veszed a szabályokat. Szabályok ált. rugalmasak, a törvények nem azok. És tényleg nem értem, mi olyan égbekiáltó bûn, hogy ilyen mértékû lecseszést érdemel a társaság...
Csatlakozom...
Quote from: Xipelehet hogy atrakom gyorsan a Nagyn lol-ba, nehogy bezarjak az Offtopicot
:appl:  :lul:  :appl:  naggyon súlyos!... Bár ezt azért tényleg nehezen lehetne bezárni(ahogy Ramiz kolléga is mondta)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

katz

Quote from: Xipelehet hogy atrakom gyorsan a Nagyn lol-ba, nehogy bezarjak az Offtopicot.
:lul:  :jee:
Quote from: DjinnOlyanok vagytok, mint a politikusok! Mit kell ennyit foglakozni azzal, ami már elmult? Már rég nyitva a topic, szabad a pálya...  :lazza:
De ha gondoljátok csinálhatunk egy átvilágitást, mondjuk, hogy ki pisilt be az oviba. Akirõl kiderül az szégyenében 1 évig nem forumozhat és lehet dobálni rohadt paradicsommal. Vagy valami ilyesmi. Ugy még jobban közelítene a szinvonal  :hehe: :)

edit: Na jó, a politikusokhoz való hasonlítás kicsit erõs volt. Bocs, nem akartam ennyire sértõ lenni :D  :haha:
:lul:

Fazék

#9048
Quote from: White SeeDEtto, én úgy tudtam, hogy az olyan topikok lesznek törölve amik fölöslegesek és hamar behalnak. Ha minden kis témáért pl: "Mennyire bugyuták ott/itt" akkor elárasztanák a témák a fórumot, ami szvsz károsabb, mint 2 beszólással lezárni egy-egy topicban az adott témát.
nem tudom láttad-e a nagyon lol topic-ot bezárása és post-törlés elõtt... annyira szétoff-olták egyesek már bocsánat, hogy inkább ugrottam is az összes hozzászólást a ki ((nem)normális) ember, ki nem témában az esetleges közbeszúrt poénokkal együtt... én is úgy érzem, hogy mára már kialakulhatott volna bennük annyi tapasztalat fórumozás közben, hogy vki értelmesebb egyén egy megfelelõbb témájú topic-ban folytatja a vitát és nem agyon-off-olnak egy merõben más témájú topic-ot... mit nem lehet ezen beismerni, hogy nincs igazatok, és ilyen nevetségesen nem ideillõ és abszolút nem témába vágó szavakkal dobálóztok mint "szabadság" és tsai... ahogy Shadowolf is mondta, van egy másik szó is: "etikett"

edit: bocsi de ez már kikívánkozott, nem tetszik ez a gúnyolódjunk egy kicsit a moderátoron dolog... ha én lettem volna a moderátor rosszul esett volna nekem ez a méltatlankodás...

edit2: na jó azt hiszem mégsem kell megmentenem a világot, elég nagy hogy vigyázzon magára, bocs mindenkitõl :)

Ramiz

#9049
Djinn: szerintem jó néha megbeszélni ezeket a dolgokat...
Blimp: de ha valaki vissza akar térni az eredeti mondanivalóhoz, akkor bepostol valamit, és kész! Amíg nem, addig meg miért zavaró az off?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Blimp: én nem a jogosságát cáfoltam, sõt, mondtam is egy példát, hogy valóban off volt. Nekem csak a stílus nem tetszett, ennyi.
Szabadság meg egyebek... ezt meg senki nem vette komolyan, legalábbis én nem.

Fazék

Quote from: Ramizde ha valaki vissza akar térni az eredeti mondanivalóhoz, akkor bepostol valamit, és kész! Amíg nem, addig meg miért zavaró az off?
Mert ha vki bepost-olt volna pár viccet a vita közepén, akkor szerinted abbamaradt volna az off? Ezt nehezen hiszem el. :rolleyes:

Ramiz

Én meg könnyen. :hehe:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: RamizÉn meg könnyen. :hehe:
akkor ezt megbeszéltük :D

Meske

Én is ezen vettem észre magam, hogy Shadowolf figyelmeztetett mindenkit, hogy törölni fogja a postokat, s még utánna is vígan írogatott mindenki mindenféle offot. Én be is tettem egy kis poénos játékot, de egyedül csak Xipe válaszolt rá, s az off-hullám csak folyt tovább. Szóval, szerintem sem marad abba az off, ha valaki beposztol valami vicceset. De éppen erre való az Offtopic thread, hogy az ilyen témákat itt folytassuk.

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Moha

Quote from: DjinnDe ha gondoljátok csinálhatunk egy átvilágitást, mondjuk, hogy ki pisilt be az oviba.
A vagyonnyilatkozatot el ne felejtsd! :lol:

Fazék

Quote from: DarkstarEz az indexrõl való:
 "Elõvételben csaknem minden jegy elkelt a Páncélba zárt szellem 2. és a Gõzfiú címû filmekre. A két anime a fesztivál két legsikeresebb filmje eddig, ezekbõl  pótvetítést tartanak."
Tetszik az emberek hozzáállása.  :)
egy vélemény a Hardwired-rõl Manga - Anime topic-ból:
QuoteTegnap volt szerencsem megnezni a Gits - Innocence-t a titanicon. Hat kezet labat tornem annak aki ezt a filmet igy szulte oda. Beta video kazzettarol tortent a vetites, valamilyen elvetemult angol fansubbal, amirol orditott, hogy betoltak az eredeti szoveget egy forditoprogramba es a vegeredmenyt esz nelkul egettek a film fole. Nyelvtanilag kb. ennyit tudtak produkalni:"En lenni ulo bika indian torzsfonok lenni mar porszivoja". Hazafele jovet meg az is felmerult bennem, hogy egyszeruen letoltottek a netrol a fansubbos svcd-t es atirtak Betara aztan jol az arcunkba toltak. Vegul is csak a latvanyt es a film ertelmet vettek el tolunk ezel a huzassal. grrrrr....
én ez alapján holnap rákérdezek és ha tényleg így van én tutira visszaváltom a jegyet és inkább megnézem kedden a "másik" vetítésen...

.Attila

Az jó. Hírdetett vetítésen kalózverziót adni. Értelmes. Akkor legalább a usteam-rõl töltenék le (amellett, hogy az ftp-rõl egy szót sem szólnak persze).
Btw. sikerült rávenni egy évfolyamtársam, hogy nézze meg a Love Hina-t :) Korábban nézte a Ragnarokot, és tetszett neki, fõleg mivel játszott vele. Ha az tetszett neki, akkor ez meg pláne fog, legalábbis remélem :)

Manitu

Quote from: BonciAz jó. Hírdetett vetítésen kalózverziót adni. Értelmes. Akkor legalább a usteam-rõl töltenék le (amellett, hogy az ftp-rõl egy szót sem szólnak persze).
Nem tudom most mivan az ftp-n, de amit kb két hónapja leszedtem onnan, 2 cd-s avi, arra ráillik a leírás, legalábbis a beégetett felíratra vonatkozó része:D. A képpel szvsz semmi gond nem volt...


Kvikveg

#9059
Ezt irtak a titanic honlapon:
"
2005. április 06.
Szolgálati közlemény: Páncélba zárt szellem 2. – Ártatlanság
Sajnos április 5-én, kedden Mamoru Oshii animéjét a kópia hiánya miatt más minõségben, Betáról voltunk kénytelenek vetíteni.


A további vetítéseken, azaz április 9-én, szombaton este nyolckor és 10-én, vasárnap este tízkor a Kossuth moziban 35 mm-es kópián nézhetõ meg a film.

A kellemetlenségért minden fesztivállátogató szíves elnézését kérjük.
"
De jo, hogy nem arra mentem el...

Blimp: az "lenni mar porszivoja" emberke latott Didit! Nem, ezuttal nem noi szervrol van szo, hanem osztrak (?) humoristarol. Nekunk megvan az emlitett felvetel. :D :haha:
Nagyon remelem, hogy a 35 mm-s rendes, mert AZT a feliratot megegyszer nem nezem vegig!!! :mad:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.