Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

ArchElf

Na mindegy, holnap is nap lesz.. de legalább megyek egyet Canopy-zni Visegrádra.

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Dragon

Quote from: 'ArchElf[HUN']Hát sajna megvolt a két ZH és úgy néz ki az eredménye is olyan lesz, amennyit készültem rá. Jöttek a kérdések, én meg:
:wtf:
AE
Hát, fel a fejjel, majd csak lesz valami, nem?
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Ramiz

Nna, megvolt a ballagásom... már ki is józanodtam. :D :__devil: (Szülõktõl sört és Unicumot kaptam. :hopp: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Máris?! Akkor az nem is volt igazi ballagás! :__devil: (alkoholista párbeszéd :D )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Meske

Quote from: 'ArchElf[HUN']Na mindegy, holnap is nap lesz.. de legalább megyek egyet Canopy-zni Visegrádra.

AE
De jóó! Ezt én is szivesen kipróbálnám egyszer! És nagyon tetszik a honlap zenéje! :jee:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Moha

Quote from: 'ArchElf[HUN']Na mindegy, holnap is nap lesz.. de legalább megyek egyet Canopy-zni Visegrádra.
Szervezzük oda az anime-tábort! :hehe:

Kvikveg

Quote from: Ramiz"Üje mazsom!" :D
Hu, ezt de regen hallottam! :D
"Megjavítottam a sengõt, mert állandóan sengett."
"Van szöbájuk? Úszómedansz?"
:D :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: KvikvegHu, ezt de regen hallottam! :D
"Megjavítottam a sengõt, mert állandóan sengett."
"Van szöbájuk? Úszómedansz?"
:D :lul:

Csak nem a Hallo Hallo??

Raggie

Quote from: RouninCsak nem a Hallo Hallo??
Nem! A Rózsaszen Párdüsz visszatér(Peter Sellers-el)! Irtóra LOL!!
Egyébként az "ûszómedanszié", + még van csomó:"karos ülõ sesemõ korom óta síelek errefelé...", "a koldüs meg a mazsomja...", más irányú randõrí intézkedés foganatosításával voltam elfoglalva..." és még sorolhatnám. Kötelezõ film! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Hát igen. És innen kapta (tõlem :__devil: ) Raggie a családi körben használatos Mazsom nevét. :haha:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Feldin

Quote from: Raggie GordonNem! A Rózsaszen Párdüsz visszatér(Peter Sellers-el)! Irtóra LOL!!
Egyébként az "ûszómedanszié", + még van csomó:"karos ülõ sesemõ korom óta síelek errefelé...", "a koldüs meg a mazsomja...", más irányú randõrí intézkedés foganatosításával voltam elfoglalva..." és még sorolhatnám. Kötelezõ film! :D
Elkérném! Nem láttam :(
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Ramiz

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!
Huj! Huj! Huj!
Yeeee----haw! :hopp:
Bocsánat... Ki kell élveznem az usteamet... nagyon nehezen bírtam... remegett kezemlábom...
kjasncglkfjgnldxkjgndslmfhnlgkdjsfgmlchsdmfkhlmg
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: RamizÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!
Huj! Huj! Huj!
Yeeee----haw! :hopp:
Bocsánat... Ki kell élveznem az usteamet... nagyon nehezen bírtam... remegett kezemlábom...
kjasncglkfjgnldxkjgndslmfhnlgkdjsfgmlchsdmfkhlmg
Ramiz, te...
te sorstars! :D
asdfafxcvbfkspioewrn,zsoqnmzsxpoejuheee!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Raggie

Csak egyetérteni tudok az elõzõkkel, annyival kiegészítve, hogy ez még sokkal rosszabb volt, mint az áramszünet!  :bruhuhu:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Moha

Átírtam ide, mert már nagyon off lenne.
Quote from: LacHA-HA-HA! Igényes zenei videoklipek? Azok milyenek? Mert én speciel egyet sem láttam még...
Én igen: AMV-ket. :D
Quote from: RamizSzóval azokra is gondolni kell, akiknek nincs más módjuk animét szerezni.
Nem így gondoltam. Ha x letölt valamit ingyen, aztán azt mondja y-nak, hogy "figyu, ha kell, adjál üres CD-t, árírom neked", az oké, de mikor az van, hogy "átírom x ft-ért hogy legyen már hasznom is rajta", az mocsokság...

Fazék

Quote from: MohaHa x letölt valamit ingyen, aztán azt mondja y-nak, hogy "figyu, ha kell, adjál üres CD-t, árírom neked", az oké, de mikor az van, hogy "átírom x ft-ért hogy legyen már hasznom is rajta", az mocsokság...
Pontosan.

Damnatus

Quote from: Mohamikor az van, hogy "átírom x ft-ért hogy legyen már hasznom is rajta"
Az bûntény, és legfõképp az ilyenek okoznak nagy kárt a jogtulajdonosoknak. Aztán nem csoda, hogy mindenkire rászállnak!

Ramiz

Quote from: MohaÁtírtam ide, mert már nagyon off lenne.
Én igen: AMV-ket. :DNem így gondoltam. Ha x letölt valamit ingyen, aztán azt mondja y-nak, hogy "figyu, ha kell, adjál üres CD-t, árírom neked", az oké, de mikor az van, hogy "átírom x ft-ért hogy legyen már hasznom is rajta", az mocsokság...

Megint csak azt tudnám mondani, amit a jogi topicban mondtam, de mivel ott sem reagált rá senki, ezért nem írom le újból. Ne beszéljünk el feleslegesen egymás mellett. -.-
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: RamizMegint csak azt tudnám mondani, amit a jogi topicban mondtam, de mivel ott sem reagált rá senki, ezért nem írom le újból. Ne beszéljünk el feleslegesen egymás mellett. -.-
Tény hogy nem idéztek tõled, de egyértelmûen kifejtették véleményüket.
Kb 8 éves koromtól 15 éves koromig én is "nem teljesen legális" helyen írattam a játékaimat kislemezre, majd cd-re. Volt hogy piacra jártam ki C64 lemezekért. Anélkül a srác nélkül, nem ismertem volna rengeteg remek kalandjátékot, és egyéb pár életre belémvésõdött klasszikust. Akkor még nem is zavart különösebben, hogy ezért pénzt adok ki. Hiszen nem tudtam volna máshonnan úgyse megszerezni, megvenni egyetlen játékot vettem eredetit, de azzal is átvertek mert buta voltam, és akkor még elég sok ilyen volt sajnos forgalomban... Szóval maradtam a másolósdinál. Internet még sehol se volt a közelben se. De manapság, hogy a dolgok sokkal inkább elérhetõek lettek, rengeteg más "ingyenes" forrásból legálisan/nem legálisan beszerezhetõek lettek, sztem megszûnt bármiféle erkölcsi jogalapjuk az ilyen kalózoknak.

Összefoglalva: örülünk, hogy létezett az a srác, aki pénzért írta neked az anime-ket, én is örülök, hogy az létezett akinél én írattam a játékaimat. De manapság már nincs létjogosultságok ezeknek szerintem. Lehet hogy túlságosan álomvilágban élek, de úgy vettem észre, hogy szinte mindenkinek van ismerõse/ismerõsi köre, akik rendelkeznek cd/dvd-íróval, internet-kapcsolattal, és bármit be tudnak szerezni onnan, záros határidõn belül. Régen igény volt rá, létrejöttek az ilyen "másoló-üzemek" és kiszolgálták a népet. Ma már nagyon jól meglennénk nélkülük is sztem...

Rounin

Quote from: BlimpTény hogy nem idéztek tõled, de egyértelmûen kifejtették véleményüket.
Kb 8 éves koromtól 15 éves koromig én is "nem teljesen legális" helyen írattam a játékaimat kislemezre, majd cd-re. Volt hogy piacra jártam ki C64 lemezekért. Anélkül a srác nélkül, nem ismertem volna rengeteg remek kalandjátékot, és egyéb pár életre belémvésõdött klasszikust. ..

:) A régi szép idõk.

Bár én rengeteg c64-es játékot eredetiben vettem meg. Tusker, Newcomer (az isten c64-re ;) ), Myth, Gálya, Kastély, Pirates!, Dragons of Flame :)

Emlékszem, hogy Olessák Robival mennyit leveleztem :D

Nahh, jó, nem untatlak tovább titeket ;) (akkor is remek volt magától a programozótól rendelni a játékot! Az Alvilág Ura! )

.Attila

Quote from: FeldinElkérném! Nem láttam :(
Csak vigyázz, hogy az eredeti szinkronnal nézd, ne az újra szinkronizáltat.

Damnatus

Én C64-nél még nem is tudtam, hogy terjedhetnek máshogy is a játékok, mint másolással. Volt vagy 10 kazim, és vagy 100 lemezem. Azok a régi szép idõk...

Fazék

Quote from: DamnatusÉn C64-nél még nem is tudtam, hogy terjedhetnek máshogy is a játékok, mint másolással.
Hát igen, én is ugyanígy voltam vele :haha: :)

Djinn

Quote from: DamnatusÉn C64-nél még nem is tudtam, hogy terjedhetnek máshogy is a játékok, mint másolással. Volt vagy 10 kazim, és vagy 100 lemezem. Azok a régi szép idõk...
Meg egy csomó rongyos füzet, amibe le volt írva, mi, mettõl-meddig, melyik kazettán van....  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

katz

Quote from: DjinnMeg egy csomó rongyos füzet, amibe le volt írva, mi, mettõl-meddig, melyik kazettán van....  :)
:lul:
Az milyen nagy volt. Meg az, h megpróbáltuk gyerekfejjel átmásolni a kazettát 2 kazettás magnón. Nem sikerült, de a zene az jó volt :D

LeLoup

Quote from: DjinnMeg egy csomó rongyos füzet, amibe le volt írva, mi, mettõl-meddig, melyik kazettán van....  :)
Aztán a rongyos füzetbõl kiszakadnak a lapok, és ma a legváratlanabb pillanatban találsz egyet-egyet. Nosztalgiázzunk!
Kinek mi volt a kedvence? Én imádtam az 1942-t, meg a Wizzard-ot.
Quote from: katz:lul:
Az milyen nagy volt. Meg az, h megpróbáltuk gyerekfejjel átmásolni a kazettát 2 kazettás magnón. Nem sikerült, de a zene az jó volt :D
Nekem sikerült átmásolni kétkazettás magnóval... Igaz, hogy nem mindig volt tökéletes, mert olykor 1-2be gikszer csúszott, de mûködött a dolog (ez lehet hogy csodaszámba megy, csak én nem tudok róla? :3x3: )
Zavard össze a világot: mosolyogj hétfõn!

Pirula

Quote from: LacHA-HA-HA! Igényes zenei videoklipek? Azok milyenek? Mert én speciel egyet sem láttam még...
Tessék.
Jó zenéket is vannak - igen, új fiatal tehetségek - csak nyitott füllel kell járni. A Kozsós érv/poén harmatgyenge.

.Attila

Egyébként mintha volna egy C64 retro, de itt semmi sem offtopic :)
Kedvenceim? Az egyik címe sajnos nem jut eszembe.
Impossible Mission 1-2.
Bruce Lee - sose játszottam végig, de nagyon állatok a karakterek :D
Navy - annak is a másokdik része, ahol le kell pakolni egy bombát, majd ki is kellett jutni
Ghostbusters - jópárszor végigjátszottam :)
Defender of the Crown is jó volt
International Karate-nak az a változata, amikor hárman mentek egymás ellen
Usagi Yojimbo - sose tudtuk végigjátszani :D

Most ennyi jutott eszembe.

Damnatus

Nekem sok kedvencem volt, csak ami hirtelen eszembe jut:
Supremacy, Diplomacy, North & South, Choplifter, River Raid, Apocalypse, Who dares win 1-2, Commando, Taipan, Donald duck, Rambo, Double Dragon 1-2, Street Fighter 2, Buck Roger, Boulder Dash sorozat, Falcon Patrol, Katasztrófa, Test drive, Pit stop 1-2, kung fu, internatoinal karate, Cobra, Dino, Arkanoid, Archon, Wizard, tenis, frog és még nagyon sok másik... Nagyon szerettem azokat a játékokat, PC olyan játékélményt mint ezek, nem adott.

.Attila

#9569
Tényleg, a Donald Duck is :)

És amit nagyon kihagytam:..........  G.I.JOE :D Lehet, hogy béna volt a rajzfilm (akkor nem tartottam annak :rolleyes: ), de a játék akkor is nagyon jó volt.

Quote from: ChronoGNa neee márrrrr..........
Az ftp nem szûnhet meg.......... NEeeeeeeEEEE!!!! :bruhuhu:  :eeek:  :bruhuhu:
Egyébként érdekes, milyen sok új emberrel ismerkedünk meg mostanában. Lehet, hogy nem csak káros hatása van az esetnek? :) (persze így utólag nézve könnyû ezt így mondani, meg nem is akarom elkiabálni...)