Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: ShiroiTe jó ég, mit láttam az elõbb!
Who's Online ->Feldin -> Replying to Thread -> Vallás, filozófia, ezoteria
Ha ezt komolyan gondolta, akkor holnapra +2 oldal csak miatta! :lol:

Edit:

Én nem, de le lettem szavazva... :(

Jééézusom és tényleg o.O

Remélem csak azért, hogy képek meg izé nélkül gyorsabban hozza be az oldalt neki;) Adja a szent hálózat, hogy csak lassú nete legyen (suliban én mindig így csináltam :D )

Szóval leszavaztak. Én erkölcsileg támogatlak, ha ez vígasztal :]

Mattanja

Quote from: RouninSzóval leszavaztak. Én erkölcsileg támogatlak, ha ez vígasztal :]
Ezt el is vártam! Mindjárt megy érte a reputation! :haha:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Rounin

Quote from: ShiroiEzt el is vártam! Mindjárt megy érte a reputation! :haha:

Nem ezért csinálom :ejj: (most már add meg, ha egyszer megígérted! Hát ki vagyok én, hogy tiltakozzak? :D )

Feldin

Quote from: ShiroiÉs most képzeljétek el, ha Feldin is fennt lenne. Hamar "Lord of the board"-ot csinálna magából, mire mindezt végigquote-olgatja... :rolleyes:
Na de kérem! ez a sok elõítélet!!! :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Ramiz

Miért is baj a "Feldin-flood"? Zavaró? Nagyon nem, mert egymás után elolvasható úgyis (vagy átpörgethetõ :__devil: ). Sok helyet foglal? Alig pár sor marad kihasználatlanul (az avatar miatt). Féltékenyek vagytok a post-számra? :hehe: Pfff. Úgyis csak két-három naponta néz be. No mindegy. Lehet editelgetni... Amúgy mi se bátorítjuk, de mivel minket nem zavar, nem piszkáljuk.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Feldin

Quote from: ShiroiTe jó ég, mit láttam az elõbb!
Who's Online ->Feldin -> Replying to Thread -> Vallás, filozófia, ezoteria
Ha ezt komolyan gondolta, akkor holnapra +2 oldal csak miatta! :lol:
:D  Nem vagyok én olyan rémisztõ! :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Mattanja

#9516
Quote from: RouninNem ezért csinálom :ejj:
Én pedig nem ezért adom. Vagyis nem ezért adnék (nem kapsz :p)! :)
Quote from: Rouninmost már add meg, ha egyszer megígérted!
Írtam én olyat, hogy ígérem? ;)
Quote from: RouninHát ki vagyok én, hogy tiltakozzak? :D
Hát? :D
Quote from: FeldinNa de kérem! ez a sok elõítélet!!! :D
:lol: Azért örülök, hogy veszed a lapot, és nincs sértõdés. Meg aztán úgysem lenne jogos... :haha:
Edit:
Quote from: RamizLehet editelgetni...
Ez most mi? Utasítás a modoknak? :confused:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Rounin

#9517
Quote from: RamizMiért is baj a "Feldin-flood"? Zavaró? Nagyon nem, mert egymás után elolvasható úgyis (vagy átpörgethetõ :__devil: ). Sok helyet foglal? Alig pár sor marad kihasználatlanul (az avatar miatt). Féltékenyek vagytok a post-számra? :hehe: Pfff. Úgyis csak két-három naponta néz be. No mindegy. Lehet editelgetni... Amúgy mi se bátorítjuk, de mivel minket nem zavar, nem piszkáljuk.

A szabályok.. tégy kivételt eggyel, s a többi is mind lázadni kezd. Vasmarokkal kell fogni ezt a társaságot, vagy az amúgy is folytonos rettegésben élõ moderátorok végleg összeroppannak. Légy megértõ. Nem lehet tudni - talán egyszer te is moderátor leszel, s neked kell visszatartanod az áradatot puszta hiteddel s egy billentyûzettel felvértezve.

(amúgy engem nem zavar, tök kawaii az avatárja, szóval na.)

ui.: voltam kint. Esik o.O

Feldin

Quote from: RouninJééézusom és tényleg o.O

Remélem csak azért, hogy képek meg izé nélkül gyorsabban hozza be az oldalt neki;) Adja a szent hálózat, hogy csak lassú nete legyen (suliban én mindig így csináltam :D )

Szóval leszavaztak. Én erkölcsileg támogatlak, ha ez vígasztal :]

De szerettek :)
Megnyugtatok mindenkit azt a végére hagytam :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Rounin

Quote from: ShiroiÉn pedig nem ezért adom. Vagyis nem ezért adnék (nem kapsz :p)! :)

Írtam én olyat, hogy ígérem? ;)

Hát? :D

:p :p :p :p :p

No comment :) (vagyis de : jól felcsigázol itten, aztán padlóra :] ^^" I wanna be famous ;] )

Mattanja

#9520
Quote from: Rouninvagy az amúgy is folytonos rettegésben élõ moderátorok végleg összeroppannak.
Ja. Ezért járok én is pszichológushoz egy ideje.
Quote from: Rouninvoltam kint. Esik o.O
Most miért hazudsz? Direkt kinéztem, és nem is!

P.s.: és mindjárt magamra szólok, hogy offtopic, vagy postmonster, vagy ilyesmi...
Edit:
Quote from: RouninI wanna be famous ;]
You will be famous soon enough. :D
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Rounin

Quote from: ShiroiJa. Ezért járok én is pszichológushoz egy ideje.

Most miért hazudsz? Direkt kinéztem, és nem is!

Bakke, most megint mehetek ki o.O ...... :eek: És tényleg nem! Az elõbb pedig esett!  :bruhuhu: Útállak :p :)

QuoteYou will be famous soon enough. :D

Ez.. baljóslatúan hangzott... szerintem nem is akarok én annyira híres lenni. Jó nekem itt, honest!

Moha

Quote from: Xipehat ameddig raeroszakoljak azt a tetu szoftveruket a mobiltelefonokra addig en nem terek at ra.soha.
Na ja. A Vodafone Live-os szoftverek is hulladékok, de a T-mobile is megcsinálja pl. hogy nem lehet az infraporttal fel-le töltögetni képeket/stb, csak netezni tudsz rajta.
Így aztán ha normálisan használni akarja az ember a telefont, akkor vagy függetlent vesz, vagy pannonost (bár nem tudom, hogy újabban ott nem csinálják-e meg ugyanezt - az enyémen múxik minden, csak a Djuice-os boríték idegesít)

Amúgy a monopol cégen a vásárló szempontjából nagyon nem jók! Most akcióznak, hogy mindenki oda menjen, felfalják a versenytársakat, aztán, mikor már csak õk vannak, a piacon, akkor bármit megtehetnek, mert a vásárló nem tud hovamenni... :ejj: Gondoljatok csak, pl. az áramszolgáltatókra...

Xipe

Quote from: MohaNa ja. A Vodafone Live-os szoftverek is hulladékok, de a T-mobile is megcsinálja pl. hogy nem lehet az infraporttal fel-le töltögetni képeket/stb, csak netezni tudsz rajta.
Így aztán ha normálisan használni akarja az ember a telefont, akkor vagy függetlent vesz, vagy pannonost (bár nem tudom, hogy újabban ott nem csinálják-e meg ugyanezt - az enyémen múxik minden, csak a Djuice-os boríték idegesít)

Amúgy a monopol cégen a vásárló szempontjából nagyon nem jók! Most akcióznak, hogy mindenki oda menjen, felfalják a versenytársakat, aztán, mikor már csak õk vannak, a piacon, akkor bármit megtehetnek, mert a vásárló nem tud hovamenni... :ejj: Gondoljatok csak, pl. az áramszolgáltatókra...

egyetertek, nekem pannonom van de fuggetlen telefon.
nekem nincs szuksegem arra hogy egy masodlagos szoftver legyen rajta.
infra port azert van hogy hasznaljak nem azert hogy csak pislogjon.
VIVA LA REVOLUCION!!!!
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

.Attila

A szoftvereket fel lehet törni :) (csak érdemes garanciaidõn túl csinálni)

ArchElf

Holnap két ZH-m lesz (és mint a jelek is mutatják nincs bennem nagy hajlandóság a készülésre...) Kaphatnék egy kis biztatást?
Analízis-Fizika SUX
:(
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

.Attila

Quote from: 'ArchElf[HUN']Holnap két ZH-m lesz (és mint a jelek is mutatják nincs bennem nagy hajlandóság a készülésre...) Kaphatnék egy kis biztatást?
Analízis-Fizika SUX
:(
AE
GO GO ArchElf[HUN], DON'T GIVE UP, GO GO GO!!!

Ramiz

Quote from: ShiroiEz most mi? Utasítás a modoknak? :confused:

Nehogy megsértõdj! Nem utasítás, nem is úgy fogalmaztam meg: a postok gazdája (is) csinálhatja. Meg az eszembe jutott, amikor régen (a BK-ben) mondtad, hogy te majd minden "egymás-után-ugyanaz-postol" floodot egybeeditálsz a fórumon. Sõt, talán még itt a fórumon is elhangzott ez a felelõtlen ígéret. :) De engem abszolút nem zavarnak ezek, szóval még egyszer: nem utasítgatok senkit. (Azért ennyire nem vagyok :__devil: ... de most már fekete üvegen át nézel. :lazza: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Ramiz"egymás-után-ugyanaz-postol" floodot egybeeditálsz a fórumon. Sõt, talán még itt a fórumon is elhangzott ez a felelõtlen ígéret. :)

Elhangzott... izé, ellátszódott -.-

Mattanja

#9529
Quote from: RamizNehogy megsértõdj! Nem utasítás, nem is úgy fogalmaztam meg: a postok gazdája (is) csinálhatja. Meg az eszembe jutott, amikor régen (a BK-ben) mondtad, hogy te majd minden "egymás-után-ugyanaz-postol" floodot egybeeditálsz a fórumon. Sõt, talán még itt a fórumon is elhangzott ez a felelõtlen ígéret. :)
Na ja. De arról nem volt szó, hogy akkor õ majd belead mindent, hogy dolgozhassak! :haha: És idõm is kevesebb lett. Inkább majd törlöm, aztán edit-eli magától... nem csak õ, mindenki más is...
Quote from: Ramiz(Azért ennyire nem vagyok :__devil: ... de most már fekete üvegen át nézel. :lazza: )
Nem úgy nézek, csak nagyon olyannak tûnt a szöveg.
Quote from: RouninElhangzott... izé, ellátszódott -.-
Jól van, megjegyeztem! :uzi: ;)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Rounin

Quote from: ShiroiJól van, megjegyeztem! :uzi: ;)

Argh.. az elsuttogott szó jobban hasítja a csendet, mint a kiáltott.
Reméltem is, hogy megjegyzed :) Engem nem illik csak úgy elfelejteni ;)

Amúgy.. köszönöm annak az egyénnek, aki szívén viseli májam tömegének gyarapodását :hehe:

Cobra

Tényleg, Shadowolf hova tûnt?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Rounin

Quote from: CobraTényleg, Shadowolf hova tûnt?

Jó kérdés. Gondolom a tanulmányok és a WoW teljesen lekötik.  :rolleyes: Na ja, a kettõ együtt kicsit húzós lehet. Kiv. vagyok aludni mikor tud :D

Raggie

Quote from: RouninArgh.. az elsuttogott szó jobban hasítja a csendet, mint a kiáltott.
:eeek: Micsoda költõi vénákkal megáldott fórumozóink vannak! :D Egyébként tényleg hatásosabb volt mintha ordítoztál volna, mivel az nem nagyon hallatszott volna el Shiroiig, lévén elég nagyok a távolságok(és sûrûek a falak közben) itt Bp-en! :hehe:  :__devil:

Csak, hogy én is suttogjak valamit: Ramiz be fog szólni erre a post-ra is! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Rounin

Quote from: Raggie Gordon:eeek: Micsoda költõi vénákkal megáldott fórumozóink vannak! :D Egyébként tényleg hatásosabb volt mintha ordítoztál volna, mivel az nem nagyon hallatszott volna el Shiroiig, lévén elég nagyok a távolságok(és sûrûek a falak közben) itt Bp-en! :hehe:  :__devil:

Csak, hogy én is suttogjak valamit: Ramiz be fog szólni erre a post-ra is! :D

Ásson makkot. (Ramiz)

Amúgy nem véletlen a véna, olykor "böngészgetem" az Írásokat :rolleyes:

Raggie

Quote from: RouninAmúgy nem véletlen a véna, olykor "böngészgetem" az Írásokat :rolleyes:
Sejtettem, hogy nem csak úgy rádjött a dolog! :D Egyébként naggyon helyes! Ajánlani tudom Umberto Eco Összes könyvét(fõleg a Rózsa nevét), mivel naggyon jó(arc) író!... bõvebben a könyvek topic-ban.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: ShiroiNa ja. De arról nem volt szó, hogy akkor õ majd belead mindent, hogy dolgozhassak! :haha: És idõm is kevesebb lett. Inkább majd törlöm, aztán edit-eli magától... nem csak õ, mindenki más is...

Ja. Én általában szoktam, kiv. ha két tök különbözõ dologról van szó a postban (gyk.: két külön film), vagy ha nagy (gyk.: pár nap) idõkülönbség van a két post közt.

Quote from: ShiroiNem úgy nézek, csak nagyon olyannak tûnt a szöveg.

Azért tûnt nagyon olyannak a szöveg, mert úgy nézel. :__devil: Na jó, ne csináljunk(/jak) problémát ott, ahol nincs. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Nna fight vagy flame vagy mi a fene!!! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Raggie GordonNna fight vagy flame vagy mi a fene!!! :D

"Üje mazsom!" :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

ArchElf

Quote from: 'ArchElf[HUN']Holnap két ZH-m lesz (és mint a jelek is mutatják nincs bennem nagy hajlandóság a készülésre...) Kaphatnék egy kis biztatást?
Analízis-Fizika SUX
:(
AE
Hát sajna megvolt a két ZH és úgy néz ki az eredménye is olyan lesz, amennyit készültem rá. Jöttek a kérdések, én meg:
:wtf:
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3