Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Moha

Quote from: DarkstaAaR^.^Lehet, hogy már kérdezte valaki, de a Miyazaki filmek, a jogi problémák miatt nincsenek a szerveren, vagy az csak egy külön vinyó ami nem lett visszarakva?
Szerintem amiatt. Chihiro, Nausicaa, Mononoke Hime, Neko no ongaeshi mind ment/kapható itthon...

noriko

#9691
Quote from: MohaSzerintem amiatt. Chihiro, Nausicaa, Mononoke Hime, Neko no ongaeshi mind ment/kapható itthon...
Porco Rosso meg LupinIII is kapató? vagy ezek nem is voltak fenn? vagy vannak csak vak vagyok?...  :3x3:

edit: hozom tovább Kvikveg ajánlatát , nehogy egy érdeklõdõ lemaradjon ;)
"I wish I could, but I don't want to."

Bill

A Porco Rosso engem is érdekelne, de az ftp-n nincs fenn. Legalábbis én nem találtam. Lehet, hogy én vagyok  :lame: .
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

DarkstaAaR^.^

Engem spec. a Laputa érdekelt volna, de legfeljebb levadászom máshonnan. (majd  :rolleyes: )


Which character are you test by Naruto - Kun.com

.Attila

LOL, nemtok regisztrálni az Aoi fórumra, mert le van tiltva az e-mail címem :haha: De miért?

Fazék

Quote from: BonciLOL, nemtok regisztrálni az Aoi fórumra, mert le van tiltva az e-mail címem :haha: De miért?
Én komolyan nem értem ezt a harcot az usteam és aoi fórumosok között... a meet-en való "ütközésen" kívül ennek van más oka is?

.Attila

Quote from: BlimpÉn komolyan nem értem ezt a harcot az usteam és aoi fórumosok között... a meet-en való "ütközésen" kívül ennek van más oka is?
Nálam nincs, csak amit a meet-en mûveltek.

katz

#9697
Quote from: BonciLOL, nemtok regisztrálni az Aoi fórumra, mert le van tiltva az e-mail címem :haha: De miért?
Mert ismernek! :lol:
Azért, mert közellenség vagy inkább "mocskosszemétaoiellenség" vagy :haha:

Vagy lehet van auto-Banjuk  :rolleyes:


Egyébként minek is akarsz regisztrálni oda. Asszem a meetes topicban még nagy büszkén hirdetted, h egy postod sincs ott :rolleyes:

.Attila

Quote from: katzMert ismernek! :lol:
Azért, mert közellenség vagy inkább "mocskosszemétaoiellenség" vagy :haha:

Vagy lehet van auto-Banjuk  :rolleyes:


Egyébként minek is akarsz regisztrálni oda. Asszem a meetes topicban még nagy büszkén hirdetted, h egy postod sincs ott :rolleyes:
Mert állítólag van ott vki, akinek van Neko no Ongaeshi dvd-je, de kiderült, hogy nincs. Nem postot akartam írni, hanem PM-et :hehe:

Ramiz

Quote from: RouninBakot lõttél piczi vadász. Menj vegyél még pár leckét Katztól
Hörr! Zblorgxixhurtyblöf!

Quote from: BonciÖnarckép ;)
Hasonlítok annyira az avataromra, mint Bonci az övére... :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Quote from: BonciMert állítólag van ott vki, akinek van Neko no Ongaeshi dvd-je, de kiderült, hogy nincs. Nem postot akartam írni, hanem PM-et :hehe:
Hát persze :D

Darkstar

Quote from: RamizHörr! Zblorgxixhurtyblöf!


Most már én is: Ramiz, te debil!  :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Ha most már te is Ramiz vagy, akkor miért maradok én a debil?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

DarkstaAaR^.^

Miért mi a nagy ellentét az aoi-sok és a  usteamesek között? Le vagyok maradva  :eeek:


Which character are you test by Naruto - Kun.com

katz

Quote from: DarkstaAaR^.^Miért mi a nagy ellentét az aoi-sok és a  usteamesek között? Le vagyok maradva  :eeek:
Röviden és tömören. Bonci. :D

Mattanja

Quote from: katzRöviden és tömören. Bonci. :D
Jól elásod szegényt! :)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Djinn

Quote from: DarkstaAaR^.^Miért mi a nagy ellentét az aoi-sok és a  usteamesek között? Le vagyok maradva  :eeek:
Erre én is kiváncs vagyok. Én sem tudom, mi az ellentét oka...
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Rounin

Quote from: DjinnErre én is kiváncs vagyok. Én sem tudom, mi az ellentét oka...

Kit érdekel? Dzsihád testvéreim! :D Time for the Holy Retribution! Ott üsd, ahol legjobban fáj nekik :morci:

kucc.. szóval miért az ellentét? o.O

Dragon

Quote from: Rouninkucc.. szóval miért az ellentét? o.O
Emlékeim szerint valahol ennek  a postnak a környékén megtaláljátok a választ
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Raggie

Hááát... Még a régi szép idõk a Bk-ban a bajszival és az Aoi-s csitrikkel!  :rolleyes:  :rolleyes:  :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

DarkstaAaR^.^

jah télleg ezt is megszerettem volna kérdezni: Bonci=Trivi?  :)


Which character are you test by Naruto - Kun.com

Djinn

Quote from: DarkstaAaR^.^jah télleg ezt is megszerettem volna kérdezni: Bonci=Trivi?  :)
igen
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Dragon

Quote from: DarkstaAaR^.^jah télleg ezt is megszerettem volna kérdezni: Bonci=Trivi?  :)
Bizony, de ez már réges-rég elfeledett korok emléke.
Úgy is nevezhetném, hogy a pre-Bonci éra, ahol még a róninok róninok voltak, és nem vedlettek lovagokká. :D :lul:
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Djinn

Quote from: bpka000Bizony, de ez már réges-rég elfeledett korok emléke.
Úgy is nevezhetném, hogy a pre-Bonci éra, ahol még a róninok róninok voltak, és nem vedlettek lovagokká. :D :lul:
Annyira azért nem volt régen.  :haha:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

DarkstaAaR^.^

jah ok, csak nekem kimaradt az életembõl pár hónapnyi usteam (a regelésem óta)


Which character are you test by Naruto - Kun.com

Meske

Quote from: KvikvegEs par kategorizalatlan, sarga kiskacsatol roka kinezetu kutyan at mittudomenmiig.
Ezek érdekelnének, ha lehet, legalábbis ha másra nem, elgondolásra, hogy mik is lennének ezek?

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Thomasson88

Quote from: RouninKit érdekel? Dzsihád testvéreim! :D

Ezena  beszóláson jót nevettem. Ez tetszett. Amugy ez igazi emberi megnyilvánulás még ha csa kvicc is. 1nap mulva már nem az ok a lényeg hanem hogy csata van:) Nem épp rád célzok hisz te ezután megkérdezted az okot is .De sajna vannak emberek akiknek az ok megtudása már mnidegy. A háboru=dzsihád a lnéyeg :D
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Ramiz

Nincs igazi harc. Love and Peace, brothers.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Mattanja

#9718
Quote from: Thomasson88néztem végi a Video Girl Ai t
Helytelen. Olvasni kell! Kérdezd csak meg Mohát vagy Blimpet, õk is megmondhatják! :)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Thomasson88

Quote from: RamizNincs igazi harc. Love and Peace, brothers.
Hihi. Azért Elfen Lied powa...
Quote from: ShiroiHelytelen. Olvasni kell! Kérdezd csak meg Mohát vagy Blimpet, õk is megmondhatják!
Nem szeretek olvasni. Azaz a mangákat sem szeretem. Inkább mnident megnézek. Tudom hogy a mangák jobbak ,vagishogy sok mindenféle más van benne de majd talán ha jobban megérek rájuk. :) :) :) De ha elkezdek mangát olvasniakkor az tuti hogy ez elzs az elsõ :)
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.