Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

.Attila

Quote from: ShadowolfTesód legalább jön?
Ő megy. (ehh, ez csak 7 karakter, úgyhogy ezt muszály ide írnom)

.Attila

FONTOS!!!

Nagy ívben kerüljétek el az animewallpapers.com -ot, mert vírus leledzik rajta (egy trójai), ami megpróbált felmászni az én gépemre.

Saori

Quote from: KiltehTi képesek lennétek megenni egy Postmonstert (Shadowolf) ??? :D

Of course :D Hmm.. bááár..
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Kalibur

Quote from: SaoriOf course :D Hmm.. bááár..
Bleeh... árnyékot enni... vámpír létedre fogyózol?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Saori

Quote from: KaliburBleeh... árnyékot enni... vámpír létedre fogyózol?

Hümm.. igazad van :D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

.Attila

Quote from: TriviFONTOS!!!

Nagy ívben kerüljétek el az animewallpapers.com -ot, mert vírus leledzik rajta (egy trójai), ami megpróbált felmászni az én gépemre.
Ugyanez vonatkozik a //www.animelyrics.com -ra! Onnan is megpróbált vmi felmászni.

Cobra

Mi tetszik nektek annyira a .hack-en ?  Már több helyen olvastam, hogy tök unalmas.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Shock12

Quote from: CobraMi tetszik nektek annyira a .hack-en ?  Már több helyen olvastam, hogy tök unalmas.
Csak olvastad a véleményeket, vagy láttad is a szóban forgó animét, és ez a saját véleményed is ? ;)

//Nem, én még nem láttam, de tervezem... csak érdeklődésképpen kérdezem...

Saori

Quote from: CobraMi tetszik nektek annyira a .hack-en ?  Már több helyen olvastam, hogy tök unalmas.

Tényleg nem az a hű de pörgős történetű anime, az első pár részen én is úgy voltam, hogy jaj ne már, de aztűn utána már meglesz a maga sajátos hangulata a sorozatnak, ésmikor vége lett én sajnáltam, hogy csak ennyi..
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

.Attila

Quote from: CobraMi tetszik nektek annyira a .hack-en ?  Már több helyen olvastam, hogy tök unalmas.
Ja, és a Dragonball is 6,4-et kapott, és mennyien nézik világszerte.
Tényleg nem történik még egyenlőre sok, csakhát én közben játszom a .hack//INFECTION-nel, és a SIGN az előzménye, ezért végig fogom nézni.

roderick

Aki azt mondja a .hack-re hogy unalmas, azt lekötözöm egy székbe és Tarr Béla filmeket nézetek vele. Na akkor majd rájön...
Igaz cselekmény tényleg nem sok van benne, mert a történet fôleg a szereplôk interakcióiból alakul ki, de nekem spec ezrét tetszik.
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

.Attila

Mi az a profile picture?

Saori

Quote from: TriviMi az a profile picture?

Amikor valaki megnézi a profilod, akkor jobboldalt jelenik meg ez a kép..múltkor énis nézegettem, de túl shock értelmét nem találtam..
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shadowolf

Quote from: Saorimúltkor énis nézegettem, de túl shock értelmét nem találtam..

Mármint Trivi profiljának? :p (jujj de rossz volt :D)

Saori

Quote from: ShadowolfMármint Trivi profiljának? :p (jujj de rossz volt :D)

:ejnye: Shadowolf :D ..
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Itachi

Quote from: ShadowolfMármint Trivi profiljának? :p (jujj de rossz volt :D)
Someone is EEEEEEEEEVIL.... :rolleyes:  :bsd:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

Quote from: LorenorSomeone is EEEEEEEEEVIL.... :rolleyes:  :bsd:  :zen:

Sorry. The shadows sorta got to me...:D

Moloko

sok sikert minden érettségizőnek!!!

.Attila

Quote from: ShadowolfMármint Trivi profiljának? :p (jujj de rossz volt :D)
:wtf: Tudom, hogy csak vicc, de akkor sincs se füle se farka.

Baldy

Na mivel már aktuális:

Sok sikert minden egyes érettségizőnek az írásbelijéhez!!! :)

(Talán már ébren leszek addigra, mire megirjátok az érettségit  :hehe: )
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

roderick

Quote from: BaldyNa mivel már aktuális:

Sok sikert minden egyes érettségiz?nek az írásbelijéhez!!! :)

(Talán már ébren leszek addigra, mire megirjátok az érettségit  :hehe: )

Húúú tényleg szegények most írjátok.. énis a kínai népköztársaság egész éves termését kivánom nektek+még egy nagy kalapnyit...
és jöjjetek ti is rá, hogy mennyivel finomabb a csoki amit érettségi/felvételi alatt esztek mint általában... biztos az adrenalintól... :)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Karma XXL

Quote from: roderickHúúú tényleg szegények most írjátok.. énis a kínai népköztársaság egész éves termését kivánom nektek+még egy nagy kalapnyit...
és jöjjetek ti is rá, hogy mennyivel finomabb a csoki amit érettségi/felvételi alatt esztek mint általában... biztos az adrenalintól... :)

Én is sok sikert kívánok!

(Inner SysOP :lol: : Mázlisták! Nekem persze már az új érettségi szerint kell érettségiznem :grrr: Méghozzá én vagyok a kísérleti nyúl!)

Azért sok sikert mégegyszer! ;)

Shadowolf

Quote from: SysOP XXL(Inner SysOP :lol: : Mázlisták! Nekem persze már az új érettségi szerint kell érettségiznem :grrr: Méghozzá én vagyok a kísérleti nyúl!)

Akkor majd a tesómmal együtt rágcsáljátok a répát. :p :D

Feldin

Quote from: ShadowolfAkkor majd a tesómmal együtt rágcsáljátok a répát. :p :D
Sok sikert érettségizők!!!!!
(Sis, király a vigyorgó láma :hopp:, Angel ez eredeti!!!)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Saori

Arigatou domou :) Úgyérzem egész jól sikerült:) (bár tévedni mindig lehet :p)
Angel, Xaga, ti mit válaszotottatok? Én maradtam Mikszáthnál..
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Vóbert

Quote from: SaoriArigatou domou :) Úgyérzem egész jól sikerült:) (bár tévedni mindig lehet :p)
Angel, Xaga, ti mit válaszotottatok? Én maradtam Mikszáthnál..

Mit választottál Mikszáth-tól? Értsd melyik művet?
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Saori

Quote from: VóbertMit választottál Mikszáth-tól? Értsd melyik művet?

Beszterce ostroma (mivel ezt vettük tanórán, és erről tudtam regélni :D)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Vóbert

Quote from: SaoriBeszterce ostroma (mivel ezt vettük tanórán, és erről tudtam regélni :D)

Gondoltam ;) Kötelező olvasmány... gondolom nem volt nehéz dolgod... és akkora ötöst írtál, mint a ház :D

De most aztán szigorú pihenés :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Damnatus

Hali!

Quote from: VóbertGondoltam ;) Kötelező olvasmány... gondolom nem volt nehéz dolgod... és akkora ötöst írtál, mint a ház :D

De most aztán szigorú pihenés :D

Még mit nem, és a holnapi matek? Elő a könyvet, átnézni az elméletet, ellenőrizni a négyjegyűbe vésett képleteket és definíciókat, lefizetni Szent Antalt. Van még dolog bőven :rotflol:

Vóbert

Quote from: DamnatusMég mit nem, és a holnapi matek? Elő a könyvet, átnézni az elméletet, ellenőrizni a négyjegyűbe vésett képleteket és definíciókat, lefizetni Szent Antalt. Van még dolog bőven :rotflol:

Áh... ilyenkor már szigorúan tilos tanulni... aki eddig nem tanult meg valamit... ebben a pár órában már nem fogja, de ilyen úgy sincs... egyébként meg csak összekeveri az embert... nem szabad ilyenkor semmi mást csinálni, mint kikapcsolódni... sétálni, moziba menni, kocsmázni (mértékkel, hogy legalább a matek vizsgára józanul lehessen betámolyogni :) ) egyéb foglalatosság... a lényeg, hogy ne zsongjon az ember agya a tudománytól... pihenni kell!!!
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]