Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Moloko

Quote from: SaoriArigatou domou :) Úgyérzem egész jól sikerült:) (bár tévedni mindig lehet :p)
Angel, Xaga, ti mit válaszotottatok? Én maradtam Mikszáthnál..
én maradtam Kosztolányinál :D ahhoz nem kellett szinte semmi tárgyi tudás...

Damnatus

Hali!

Vóbert
Én az utolsó napon tanultam mindíg, akkor még lehet (sőt esetemben kellett is). :)

Vóbert

Quote from: DamnatusHali!

Vóbert
Én az utolsó napon tanultam mindíg, akkor még lehet (sőt esetemben kellett is). :)

Hát nem is tudom... nekem az utolsó napon tanultak soha nem maradtak meg a fejemben... sőt... utolsó napon már csak makacsságból sem tanultam soha... olyankor már eljutottam a "lesz, ami lesz" szintre...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Damnatus

Hali!

Én meg mindíg úgy járok, hogy amire már legyintek, hogy lessz ami lessz tuti azt kapom. (középiskolába szerencsés voltam, de az egyetemre elhagyott Fortuna :beken: )

.Attila

Quote from: VóbertÁh... ilyenkor már szigorúan tilos tanulni... aki eddig nem tanult meg valamit... ebben a pár órában már nem fogja, de ilyen úgy sincs... egyébként meg csak összekeveri az embert... nem szabad ilyenkor semmi mást csinálni, mint kikapcsolódni... sétálni, moziba menni, kocsmázni (mértékkel, hogy legalább a matek vizsgára józanul lehessen betámolyogni :) ) egyéb foglalatosság... a lényeg, hogy ne zsongjon az ember agya a tudománytól... pihenni kell!!!
Sétálni szabad, sőt, az jó is, de moziba menni nem szabad. Pszichológia órán mondta a nő, hogy ilyenkor szokott kiszállongani a tudomány a fejből :)

Vóbert

Quote from: DamnatusHali!

Én meg mindíg úgy járok, hogy amire már legyintek, hogy lessz ami lessz tuti azt kapom. (középiskolába szerencsés voltam, de az egyetemre elhagyott Fortuna :beken: )

Hát... az kellemetlen... nekem is pl töri érettségin pont azt a tételt kellett kihúznom, amit nem tanultam meg... de azért sikeresen vettem az akadályt... mindenről lehet beszélni...

Quote from: TriviSétálni szabad, sőt, az jó is, de moziba menni nem szabad. Pszichológia órán mondta a nő, hogy ilyenkor szokott kiszállongani a tudomány a fejből

Szerintem ez szubjektív... én pl tök jól ki tudok kapcsolódni egy film alatt... nem beszélve egy jó game alatt... még feszültséget is levezet ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Saori

Quote from: DamnatusHali!
Még mit nem, és a holnapi matek? Elő a könyvet, átnézni az elméletet, ellenőrizni a négyjegyűbe vésett képleteket és definíciókat, lefizetni Szent Antalt. Van még dolog bőven :rotflol:

Na ez az amit én nemfogok megtenni :D Szentül megfogadtam, hogy még véletlenül sem megyek a könyvek kö9zelébe..egyedül azt néztem meg hogy a számológépemben jó e az elem :p
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Xaga

Nagyon jó volt érettségi, hajnali 4-kor fennvoltam már. Reggel othonhagytam személyit és kulcsomat (mutter hozta utánam) Úgy kezdtem hogy megettem a magammal vitt csokikat :D Aztán megnéztem a címeket.
Petőfi: nem néztem át hagyjuk
Dezső: nem is tudtam hogy van ilyen verse
Mikszáth: Tót Atyafiak, Jó Palócok Nosty ellemzése a könyvben nagyon bénán van nem igazán tanultam meg.

Így maradtam Dezső versénél amiből összehoztam 4 oldalt (93 sort). Aztán most olvasom forumon Saori postjában hogy Beszterce is Mikszáth  :hogyaza: nem jutot ez eszembe délelött pedig ezt az egyet kiváloan tudtam Mikszáthol és még orán sem vettük. Szóval kész öröm ez az érettségi

noriko

Quote from: DamnatusHali!

Én meg mindíg úgy járok, hogy amire már legyintek, hogy lessz ami lessz tuti azt kapom. (középiskolába szerencsés voltam, de az egyetemre elhagyott Fortuna :beken: )
...engem is!! :beken:
"I wish I could, but I don't want to."

Saori

Quote from: XagaPetőfi: nem néztem át hagyjuk
Dezső: nem is tudtam hogy van ilyen verse
Mikszáth: Tót Atyafiak, Jó Palócok Nosty ellemzése a könyvben nagyon bénán van nem igazán tanultam meg.

Ismerős érzés..valahogy én is hasonlóan kezdtem az első 10 percben:
Petőfi: jó téma, de legalább 3 verset kellett volna elemezni, és én kettőnél többet az istenért nem találtam...:rolleyes:
Kosztolányi: dettó :D
Mikszáth.. először én is bőszen gondolkodtam hogy mit vettünk tőle, de aztán utána leesett..:D Innen már nem volt kérdéses melyiket írom :D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Damnatus

Hali!

Xaga
 :beken:  :beken:  :beken: Xaga, nem tudok mit mondani. Így kénytelen leszel tanulni, hogy szóbelin meglegyen az ötös :)

Noriko
Téged is elhagyott? Akkor legalább tudod, hogy nélküle is képes vagy remekelni  :) .

Saori
Természetesen csak az tanuljon akinek szüksége van rá. Az ilyen jól felkészült lányok nyugodt lelkiismerettel nézhetnk a holnapi nap elé :)

Vóbert

Quote from: SaoriNa ez az amit én nemfogok megtenni :D Szentül megfogadtam, hogy még véletlenül sem megyek a könyvek kö9zelébe..egyedül azt néztem meg hogy a számológépemben jó e az elem :p

Nagyon helyes... most nálatok nincs közös érettségi-felvételi? Én annak idején azt írtam, úgyhogy nem kellett magyar után egyből matek miatt izgulni :)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

noriko

Xaga! mostmár ne bánkódj! Dezső versét jó elemezni, csak összejön valami jó jegy onnan is!;)  

hehe..Dezső :D...most fogtam csak fel hogy milyen muris neve volt! :p Eddig mindig csak Kosztolányiként gondoltam rá...
"I wish I could, but I don't want to."

Saori

Quote from: VóbertNagyon helyes... most nálatok nincs közös érettségi-felvételi? Én annak idején azt írtam, úgyhogy nem kellett magyar után egyből matek miatt izgulni :)

Iie, nincs.
Amúgy meg izgul a fene.. felesleges :D
Vagy tudom... vagy nem.

Ma reggel is mikor bementem suliba láttam hogy a többiek még ész nélkül tanulnak és tele vannak jegyzetekkel...azt persze már nem árulták el, hogy volt e valami haszna is.. nálam csak rontott volna a helyzeten..
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

noriko

Quote from: DamnatusNoriko
Téged is elhagyott? Akkor legalább tudod, hogy nélküle is képes vagy remekelni.
bárcsak így lenne! helyette telibetalált a kemény Fortunátlan Valóság!!...:(
"I wish I could, but I don't want to."

Feldin

Quote from: noriko...engem is!! :beken:
Engem kezd :( :beken:
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Vóbert

Quote from: XagaNagyon jó volt érettségi, hajnali 4-kor fennvoltam már. Reggel othonhagytam személyit és kulcsomat (mutter hozta utánam) Úgy kezdtem hogy megettem a magammal vitt csokikat :D Aztán megnéztem a címeket.
Petőfi: nem néztem át hagyjuk
Dezső: nem is tudtam hogy van ilyen verse
Mikszáth: Tót Atyafiak, Jó Palócok Nosty ellemzése a könyvben nagyon bénán van nem igazán tanultam meg.
Így maradtam Dezső versénél amiből összehoztam 4 oldalt (93 sort). Aztán most olvasom forumon Saori postjában hogy Beszterce is Mikszáth  :hogyaza: nem jutot ez eszembe délelött pedig ezt az egyet kiváloan tudtam Mikszáthol és még orán sem vettük. Szóval kész öröm ez az érettségi

Xaga! Ne aggódj... nem lesz semmi gond... Biztosan meglesz... ügyes vagy te ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Moloko

Quote from: norikohehe..Dezső :D...most fogtam csak fel hogy milyen muris neve volt! :p Eddig mindig csak Kosztolányiként gondoltam rá...

lol :)

Vóbert

Kedves érettségiző leányok és fiúk!

Az az igazság, hogy azt szokták mondani, aki az érettségiig eljut, az le is vizsgázik... mert ha egyszer nem lenne érdemes arra, akkor nem is engedik... Ne aggódjatok most eredményeitek miatt, van akinek jobban sikerül, van, akinek kevésbé, de biztos vagyok benne, hogy mindenkinek meglesz...
Most a következő vizsga lesz a fontos, és elengedhetetlen, hogy ne aggódjatok a mai miatt, mert akkor nem tudtok odafigyelni a többire. Ha valami nem sikerült, akkor még ott van a szóbeli, ahol lehet javítani...

A lényeg, hogy most nyugodjatok meg, és pihenjetek, lelkiekben készülve a következőre...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Xaga

Holnapi matek miatt nem izgulok kenem-vágom a témát. A holnap-utáni fizika egy kicsitt érdekesebb lesz, de bizok képeségeimben.

Amúgy én érettségin magyarból a 2-est céloztam meg jobb úgysem sikerülne csak isteni közbeavatkozással. (persze, imádom megcáfolni magam:D)

Vóbert

Quote from: XagaHolnapi matek miatt nem izgulok kenem-vágom a témát. A holnap-utáni fizika egy kicsitt érdekesebb lesz, de bizok képeségeimben.

Amúgy én érettségin magyarból a 2-est céloztam meg jobb úgysem sikerülne csak isteni közbeavatkozással. (persze, imádom megcáfolni magam:D)

Xaga! Ne aggódj, meglesz még az 5-ös is... csak ne győzz csodálkozni ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Feldin

Quote from: XagaHolnapi matek miatt nem izgulok kenem-vágom a témát. A holnap-utáni fizika egy kicsitt érdekesebb lesz, de bizok képeségeimben.

Amúgy én érettségin magyarból a 2-est céloztam meg jobb úgysem sikerülne csak isteni közbeavatkozással. (persze, imádom megcáfolni magam:D)
Én is, azt mégis 3-as lett!
Szóval bízzál Xaga!!!!!!!!!!!!!!
Meglesz az!!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

ignus

Kép és hangtechnika vizsga: 4!!! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Saori

Quote from: ignusKép és hangtechnika vizsga: 4!!! :D

Gratula! //a fene, nincs meg 10 :D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

noriko

Miért van az, hogy az aláírásom nem látszik a fórumon, de a profile-nál igen? Ezen hogy tudnék változtatni?
hoppsz! mostmár oké! :D
"I wish I could, but I don't want to."

Vóbert

Quote from: norikoMiért van az, hogy az aláírásom nem látszik a fórumon, de a profile-nál igen? Ezen hogy tudnék változtatni?
hoppsz! mostmár oké! :D

Saját rajz? :) ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

noriko

Quote from: VóbertSaját rajz? :) ;)
aha! :D életem első animált gif-je! :D
"I wish I could, but I don't want to."

Vóbert

Quote from: norikoaha! :D életem első animált gif-je! :D

QL :) Nekem teccik... ügyes...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

ignus

Quote from: SaoriGratula! //a fene, nincs meg 10 :D

Köszi... 10? Ezt már máshol is irtad... mi ez?
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shadowolf

Quote from: ignusKöszi... 10? Ezt már máshol is irtad... mi ez?

Minimum karakterszám egy postban. ;)