Általános kérdések

Started by belldandy, 2003-10-18, 17:10:20

Previous topic - Next topic

Zsiga

Quote from: Cobra on 2006-12-04, 12:02:04
Azért azt ne felejtéstek el, hogy egy 27"-os 16:9-es TV képmagassága kisebb, mint egy 25"-os 4:3-as TV-nek.
Egyébként márkából én is Samsungot ajánlok, illetve nem tudom a Thomsonnak milyenek az LCD-i, de CRT-ben nagyon jók.
A szélessége meg nagyobb. A kérdés csak az hogy hogy jön ez ide?  :confused:
(Mellesleg a nextgen konzolok 16:9 arányú képet adnak, mint ahogy a DVD-filmek is, szóval a 4:3 arányú TV képmagasságának elég jelentős részét elveszíted.)

Necrid^

Quote from: Zsiga on 2006-12-03, 22:20:58
Szerk.: Necrid^ : Ez egész korrekt darabnak tűnik.
Tx útána nézek.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Manitu

Parasztvakítás, vagy tényleg van nekik valami értelme? Anyámnak sokszor fáj a térde, és hallott ezekről a "csodaszerekről". Kicsit utánnanéztem, úgy tűnik ártani nem árt, de hogy használ-e valamit arról nem igazán vagyok meggyőződve. Vélemények?


Cobra

Ártani nem árt, de nem is fog használni. Akkor már inkább Bioptron lámpa (bár "kicsit" más árkategória). De a leggazdaságosabb megoldás, ha elmegy valami természetgyógyász boltba és vesz rá krémet (nem tudom mitől fáj a térde, ez csak alap tanács). Persze ha nem használ a krém, akkor orvoshoz menjen el.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kuroi Tenshi

Sima gyógykenőcs már nem is jó, egyből természetgyógyász
placebo cuccok kellenek? :haha:
Apámnak rossz a térde, és párszor még a tetejébe meg is
erőltette, amitől néha járni is alig tudott. Pár éve azonban
egy orvos-ismerős ajánlott pár gyógyszert, egy kenőcsöt és
étrendváltoztatást, és most egész jól van.
Hogy pontosan mik is ezek, nem tudom pontosan, de a
Condrosulf tabletta az egyik, a többire nem emlékszem.
Egy (jó) orvos viszont valszeg tudni fogja. Úgyis csak orvos
tudja felírni... :)

Manitu

Azt kifelejtettem a specifikációbol, hogy anyám szülésznő, így meglehetősen sok orvos akad az ismeretségi körünkben a legkülönbözőbb szakterületekről, ezeket a mágneses kütyüket is a kórházban javasolták :redface: Meg valami kenőcsöt is emlegettek, de abban meg ő nem bízik valamiért...

Azért köszönöm a válaszokat.


kikuchiyo

Quote from: energetix információs kamuoldalIsmert tudósok tanulmányozták a mágnességet és törvényekkel ismertették felfedezéseiket. Coulomb, akiről a mágneses tér erősségének a mértékegységét nevezték el, felfedezte, hogy a mágnesek vonzása a vonzott tárgy távolságától függ és ellentétesen négyzetesen arányos. Gauss viszont a mágneses tér sűrűségét vizsgálta, ezért nevezték el róla a mágneses tér sűrűségének mértékegységét.

OMFG

Quotede a legnagyobb mágnes a környezetünkben mégis a Föld. Mágneses erejének köszönhetjük a gravitációt.

Te jószagú...  :ejj:

QuoteNem mindenhez kell szupermágnes! Ilyen például, mágneses vízkezelés – két-három collos csőnél mit lehet miniatürizálni?

Okké, tudjuk már, honnan fúj a szél...

QuoteFöldünk mágneses tere az elmúlt 500 évben a felére csökkent. Környezetünkből származó káros hatások, betonépületek, gépkocsik, nagyfeszültségű vezetékek, TV, rádió, RTG, laser, fémek, vasbeton, víz, káros földsugárzás a természetes mágneses mezőt károsítják, leredukálják az életerőt, melynek pótlására valamilyen módon szükségünk van.

Leredukálják az életerőt... jóvan.

Quotetudnunk kell, hogy a születésünk pillanatától, ugyan változó mértékben, de a szervezet energia-csökkenése már megkezdődik. Ezt a folyamatot az első 6-8 életévben még az anyai szervezet képes nagyrészt kompenzálni, de a csökkenés folyamatos és a szervezet energiaszintje a 20-as életévekben már megfigyelhetően, a 40-esekben pedig jelentősen, akár a kezdeti érték 80 %-ára is visszaesve csökkenhet. Az energiapotenciál csökkenésének egyenes következménye a biológiai egyensúly eltolódása,

Hogy mit tud az anyai szervezet?  :lol: Ez kész.

QuoteA mágnes alkalmazása során a kóros, diszharmonikus frekvenciákat a szervezetből elvezetik, ugyanakkor viszont a meggyengült harmonikus, tehát az egészséges rezgéseket felerősítik, melynek eredményeképpen a szervezet a továbbiakban már akadálytalanul képes a normális önszabályozásra, az öngyógyításra.

Na már kezdtem hiányolni a rezgéseket.

Asszem ezekhez nem kell további kommentár. Tipikus new age bullshit.
Failure is the default option

Kuroi Tenshi

Quote from: kikuchiyo on 2006-12-05, 01:12:54

Quotede a legnagyobb mágnes a környezetünkben mégis a Föld. Mágneses erejének köszönhetjük a gravitációt.

Te jószagú...  :ejj:
:rotfl:
hát ez kész
és ezeket valakik be is veszik... kérek egy címlistát, mindjárt kitalálok vmi
kamuszolgáltatást, amiért nagy pénzeket zsebelek be :haha:

Darkstar

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-12-05, 01:21:22
:rotfl:
hát ez kész
és ezeket valakik be is veszik... kérek egy címlistát, mindjárt kitalálok vmi
kamuszolgáltatást, amiért nagy pénzeket zsebelek be :haha:
Hm, pl jóslás bankszámlaadatokból? Dupla haszon :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

*ding* we have a winner!

"Nagy szerencsétlenség fogja érni!" :lul:

Lazzaret

Valaki nem tudja mi történt a Baka-Updatessel? Már napok óta elérhetetlen.


www.arkangyalok.uw.hu

Manitu

Nálad lesz a hiba, nálam gond nélkül megy.


Necrid^

Quote from: Lazzaret on 2006-12-05, 18:33:08
Valaki nem tudja mi történt a Baka-Updatessel? Már napok óta elérhetetlen.
Nálam megy normálisan.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lazzaret

problem megoldódott csak a cookiet kellett törölni :)


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra

Quote from: kikuchiyo on 2006-12-05, 01:12:54
Quote from: energetix információs kamuoldalIsmert tudósok tanulmányozták a mágnességet és törvényekkel ismertették felfedezéseiket. Coulomb, akiről a mágneses tér erősségének a mértékegységét nevezték el, felfedezte, hogy a ....
OMFG!! Villamosmérnökként majdnem szívgörcsöt kaptam ettől..(főleg, hogy 80% os lett a mágneses vizsgámXD)

kapanyányi

lehet türelmetlennek látszom de még mindig kérdezem : stepmaniahoz honnan lehet egyszerüen (és persze free) Nem animés zenéket letölteni?válasz jó püben is  :redface:
köszike

Kuroi Tenshi

Quote from: kapanyányi on 2006-12-08, 23:22:28
lehet türelmetlennek látszom de még mindig kérdezem : stepmaniahoz honnan lehet egyszerüen (és persze free) Nem animés zenéket letölteni?válasz jó püben is  :redface:
köszike
"Még mindig?"
Az előző kérdésedre Yaten válaszolt:
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=203.msg221723#msg221723
:)
Amúgy felhasználói fórumokon találnál legvalószínűbben infot, de ha angol nem
valami fényes, úgy nehéz lesz...

kapanyányi

köszike az angol döcögve de megy és keresek én is csak nemsokmindent találok ..azért mondtam h még mindig mert már egyszer feltettem ezt a kérdést és amit Yaten (nagyon jol és ezt kösznöm)megválaszolt és elmagyarázott az más probléma volt és ez megint más.. zenét be tudom már illeszteni de már amiket letöltöttem hát na... már mind kivégeztem..szóval szeretnék bővíteni :)de azért kösz:)

arianrhod

Sziasztok egy ismerősöm problémáját tolmácsolom nektek hátha van vmi ötletek.Nekem probléma nélük bejön a videobomb oldala de neki ált.ban csak a fejléc jelenik meg.Néha bejön az oldal is de akkor is csak egy-két videót jelenít meg.Nehezen de regelt és így sincs változás,linkre kattintva pedig nem igen jön be az oldala.Én a szolgáltatójára tippeltem,hogy talán azzal lehet gond de szerinte nem.Én a nagy tudásommal meg vagyok lőve...fogalmam sincs mi lehet a gáz.

Cobra

Tudna valaki adni működő letöltési linket egy amr to wav konverterhez? (természetesen olyan link kell, ahol van "segédprogram" is mellé)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Nimlot

Helping! PLZ

A love hina-t akartam megnézni de a feliratot nem tudommegjeleníteni. k-lite kodec pakkot használok és bs playerrel próbálom lejátszani.
Előre is kösz!
"Being too kind is also... cruel!"

Cobra

Melyik verzió, miért bsplayermiértnemmediaplayerclassicvagymplayer...stb :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Nimlot

media player classic bevált :)
"Being too kind is also... cruel!"

Darkstar

Egy xdcc bottól hogyan lehet folytatni az egyszer megszakadt letöltést?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2006-12-30, 22:00:26
Egy xdcc bottól hogyan lehet folytatni az egyszer megszakadt letöltést?
Elkezded megint letölteni ugyanazt, ha már létezik a file akkor megpróbálja folytatni automatikusan.

Bishop

nagy nehezen rávettem magam hogy belepillantsak a Hellsing-be és valamiért nincs felirat? másnak sincs? ftp-ről szedtem

ha alapból nincs akkor valaki adna hozzá feliratott

kösz

Darkstar

Quote from: carfanatic on 2006-12-31, 00:57:56
nagy nehezen rávettem magam hogy belepillantsak a Hellsing-be és valamiért nincs felirat? másnak sincs? ftp-ről szedtem

ha alapból nincs akkor valaki adna hozzá feliratott

kösz
RAW anime max a /h/ mappában van ha nem tévedek, szóval felirat biztos van alatta (legalábbis így emlékszem, most nem tudom, hol a DVD, amire kiírtam.)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bishop

#1017
ok most látom csak hogy alul van egy zip mappába a feliratok

edit: most hogy be akarom tölteni a feliratot ez jelenik meg http://www.kepfeltoltes.hu/view/061231/n_vtelen4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

ebben ha valaki tud segíteni

kösz

Selmo

Állítsd be mindenhol a VMR9 renderlesst, hogy meg tudja jeleníteni a feliratot. Ne kérdezd hol, már nem emléxem rá, mazsolázd végig a beállításokat.

A tökéletesség unalmas.

Zsiga

Quote from: carfanatic on 2006-12-31, 01:05:52
ok most látom csak hogy alul van egy zip mappába a feliratok

edit: most hogy be akarom tölteni a feliratot ez jelenik meg http://www.kepfeltoltes.hu/view/061231/n_vtelen4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

ebben ha valaki tud segíteni

kösz
Options/Playback/Output, aztán amit Selmo mond.
Egyébként van benne felirat.