Általános kérdések

Started by belldandy, 2003-10-18, 17:10:20

Previous topic - Next topic

Zsiga

Quote from: Member on 2007-07-17, 13:13:10
Kösz, Zsiga, ezzel nekem is sokat segítettél. ;)

Gondolom, 0,01-et nem lehet adni... :ejj:
Nem, 1,00 a legkisebb adható szavazat. :)

Soldier

Quote from: Zsiga on 2007-07-17, 10:46:33
Quote from: Soldier on 2007-07-17, 03:51:27
Quote from: Selmo on 2007-07-17, 03:47:59
Sehogy, 1-10-ig lehet pontozni, tudomásom szerint.
A felvitt dolgoknak van átfutási ideje. :)

bundaa   :__devil: Zisga listajan vannak 7.50, 8.50... is , en meg nem jövök rá  :comp: hatha valki elmondja a "titkot"   :redface:
jah azt eszrevettem de nem tudom mar lassan féléve 233MB-t ir ki azt vége :P

valkinek btw nincs primpostas fiokja 1 het utan ma tudtam elöször belépni  :morci: hasonlo prob valkinek?
A profilodban tudod átállítani hogy tudj félpontokat is adni. (Layout options/Show fine grained vote options.) Egyébként még akár századpontokat is tudsz adni ha ügyes vagy, bár sok értelme nincs. ;) [spoiler] http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=XXXX&votea.rate=YYY&votea.ratenow=vote
Ebbe az url-be kell beírni az X-ek helyére az anime sorszámát, az Y-ok helyére meg a szavazatodat, ami 100 (=1,00) és 1000 (=10,00) között lehet.[/spoiler]A mylist size meg valószínűleg azért nem növekszik mert nem a rendes fileokat adod hozzá a listádhoz, hanem a 0 byte mérettel rendelkező generic file-t (ami pl. arra jó ha valami olyat akarsz hozzáadni a listádhoz amit TV-ben vagy moziban láttál). De ha megmondod az anidb-s neved, megnézem. :)

tyty , nagyon is sok értelme van :P
es hogy tudnam hozza adni nem a generic fajlokat ?

Zsiga

Quote from: Soldier on 2007-07-17, 14:56:04
tyty , nagyon is sok értelme van :P
es hogy tudnam hozza adni nem a generic fajlokat ?
Ugyanúgy. :) Egyébként a legjobb módszer a file-ok hozzáadására az AOM használata. Letöltöd, telepíted (vagy lehet hogy csak ki kell csomagolni valahová, nemtom), elindítod, megvárod amíg letölti magának az aktuális adatbázist (ez vagy 200MB lesz összesen...), aztán szépen hozzá tudod adni a vinyódon lévő fileokat.

Soldier

Quote from: Zsiga on 2007-07-17, 15:09:50
Quote from: Soldier on 2007-07-17, 14:56:04
tyty , nagyon is sok értelme van :P
es hogy tudnam hozza adni nem a generic fajlokat ?
Ugyanúgy. :) Egyébként a legjobb módszer a file-ok hozzáadására az AOM használata. Letöltöd, telepíted (vagy lehet hogy csak ki kell csomagolni valahová, nemtom), elindítod, megvárod amíg letölti magának az aktuális adatbázist (ez vagy 200MB lesz összesen...), aztán szépen hozzá tudod adni a vinyódon lévő fileokat.

ez gáz mert nekem az összes DVD-n van o.O amugy hasznos lenne :) nezegetem már en is , nah majd minjart rájövök a dologra :redface: (remelem)

Zsiga

Quote from: Soldier on 2007-07-17, 15:13:30
Quote from: Zsiga on 2007-07-17, 15:09:50
Quote from: Soldier on 2007-07-17, 14:56:04
tyty , nagyon is sok értelme van :P
es hogy tudnam hozza adni nem a generic fajlokat ?
Ugyanúgy. :) Egyébként a legjobb módszer a file-ok hozzáadására az AOM használata. Letöltöd, telepíted (vagy lehet hogy csak ki kell csomagolni valahová, nemtom), elindítod, megvárod amíg letölti magának az aktuális adatbázist (ez vagy 200MB lesz összesen...), aztán szépen hozzá tudod adni a vinyódon lévő fileokat.

ez gáz mert nekem az összes DVD-n van o.O amugy hasznos lenne :) nezegetem már en is , nah majd minjart rájövök a dologra :redface: (remelem)
DVD-ről is tud hashelni, csak tovább tart, mert cserélgetni kell a lemezeket. :) Mondjuk vinyón is nagyon sokáig tart, nálam a legutóbb egy fél napig csinálta. :)
De akkor marad a kézi módszer, az anime adatlapján kikeresed hogy melyik részből melyik file van meg, és a sor végén lévő ikonnal hozzáadod a mylisthez.

Soldier

#1535
Quote from: Zsiga on 2007-07-17, 15:22:32
Quote from: Soldier on 2007-07-17, 15:13:30
Quote from: Zsiga on 2007-07-17, 15:09:50
Quote from: Soldier on 2007-07-17, 14:56:04
tyty , nagyon is sok értelme van :P
es hogy tudnam hozza adni nem a generic fajlokat ?
Ugyanúgy. :) Egyébként a legjobb módszer a file-ok hozzáadására az AOM használata. Letöltöd, telepíted (vagy lehet hogy csak ki kell csomagolni valahová, nemtom), elindítod, megvárod amíg letölti magának az aktuális adatbázist (ez vagy 200MB lesz összesen...), aztán szépen hozzá tudod adni a vinyódon lévő fileokat.

ez gáz mert nekem az összes DVD-n van o.O amugy hasznos lenne :) nezegetem már en is , nah majd minjart rájövök a dologra :redface: (remelem)

DVD-ről is tud hashelni, csak tovább tart, mert cserélgetni kell a lemezeket. :) Mondjuk vinyón is nagyon sokáig tart, nálam a legutóbb egy fél napig csinálta. :)
De akkor marad a kézi módszer, az anime adatlapján kikeresed hogy melyik részből melyik file van meg, és a sor végén lévő ikonnal hozzáadod a mylisthez.


asszem az a kezi marad akkor valszeg az gyorsabb mint félnap , legalabis naon remélem  :lul: ty

edit : azta ez szorakoztato program

Selmo

Én a csapat szerint szoktam hozzáadni, megnyitom a csapat listáját és bejelölöm rajta a részeket, nem szokott sokáig tartani. Persze ehhez az kell, hogy az ember letöltéskor hozzáadja a dolgokat. :)

A tökéletesség unalmas.

Soldier

Quote from: Selmo on 2007-07-17, 15:39:39
Én a csapat szerint szoktam hozzáadni, megnyitom a csapat listáját és bejelölöm rajta a részeket, nem szokott sokáig tartani. Persze ehhez az kell, hogy az ember letöltéskor hozzáadja a dolgokat. :)

ez okés , de ahol nincs csapat azt ugy adod hozza "no group" ?

Selmo

Hát ilyennel még nem találkoztam, de nyílván. :)

A tökéletesség unalmas.

Soldier

Quote from: Selmo on 2007-07-17, 15:47:12
Hát ilyennel még nem találkoztam, de nyílván. :)

aha , nekem 5/3 olyan  :redface:

Zsiga

Quote from: Soldier on 2007-07-17, 15:50:34
Quote from: Selmo on 2007-07-17, 15:47:12
Hát ilyennel még nem találkoztam, de nyílván. :)

aha , nekem 5/3 olyan  :redface:
Melyik az a három? :)
Egyébként úgy tartott fél napig hogy 700GB-nyi anyagot adtam be neki... :D

Soldier

#1541
Quote from: Zsiga on 2007-07-17, 15:57:43
Quote from: Soldier on 2007-07-17, 15:50:34
Quote from: Selmo on 2007-07-17, 15:47:12
Hát ilyennel még nem találkoztam, de nyílván. :)

aha , nekem 5/3 olyan  :redface:
Melyik az a három? :)
Egyébként úgy tartott fél napig hogy 700GB-nyi anyagot adtam be neki... :D

lehet nalam van vmi gond ? vagy csak nem latok valmit ? eleg sok van nekem ilyen ahol ez dobja ki
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=2820
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=3215
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=2372

jah ertem :P

edit: most nezem 1-sevel viszont ugyanugy hozzálehet adni , csak group nincs kint

edit2: AniDB Client ez is egesz hasznalhato es Java-rol megy ,biztos kicsvel kevesebett tud , de pont azt tudja amire nekem kell :P nekem gyorsabban tünik mint a letöltös



Selmo

Hide group info box on anime page:
Ez nincs véletlenül bejelölve nálad?

A tökéletesség unalmas.

Soldier

Quote from: Selmo on 2007-07-17, 16:26:44
Hide group info box on anime page:
Ez nincs véletlenül bejelölve nálad?

nincs o.O .. érdekes mert valahol látom valahol meg nem  :confused:

lehet jobban járnék ha csinalnak egy uj accountot azt rakjak be minden figyelmesen , +hátha ez is megjavul o.O ?!

Selmo

http://selmo.atw.hu/kepek/anidb0.jpg a beállításaim, bár semmi hasonlót nem találtam. Másik böngészővel guestként is ugyanez van?

A tökéletesség unalmas.

Soldier

#1547
Quote from: Selmo on 2007-07-17, 16:35:17
http://selmo.atw.hu/kepek/anidb0.jpg a beállításaim, bár semmi hasonlót nem találtam. Másik böngészővel guestként is ugyanez van?

ugyanez volt bealitva o.O
erdekes.. most csinaltam egy accountot .. ahol egy csomo olyan dolog van ami az elözö accountomanl nem jelent meg illetve nem tudtam hasznalni, a groupok is jok most :confused:

probaltam masik böngeszöt régi accal ugyan ez , de viszont guest-ként mind2vel helyen joh , valmit naon elalitgatam o.O

Selmo

Akkor talán cookie probléma, probáld ki, hogy törlöd és utána újra belépsz.

A tökéletesség unalmas.

Soldier

Quote from: Selmo on 2007-07-17, 16:46:36
Akkor talán cookie probléma, probáld ki, hogy törlöd és utána újra belépsz.

nem nyert o.O mokás :D de csinaltam 2 GB helyet a C: legalabb :p , nem ertem miert csinaja , nem baj akkor megcsinalgatom az uj accal öket hatha az "normalis" marad , azert köszi :redface:

Próféta

Javaslat: egyáltalán ne használj myList-et :P

Soldier

Quote from: Próféta on 2007-07-17, 16:59:34
Javaslat: egyáltalán ne használj myList-et :P

ehe , végülis ez is egy megoldás  :lul:

Manitu

A legutóbbi updatenél bekerült lehetőségnek, hogy csak a profilban beállított nyelvű csapatokat jeleníti meg a groupinfo mezőben. Viszont én sem találom a profilban a checkboxot hozzá, úgyhogy lehet, hogy bug. Ha be vannak állítva nálad a preferált nyelvek, akkor próbálj azokkal bűvészkedni.

Zsiga, mi a fenének hashelsz be egyszerre 700 gigát? :eek: Amik már benne vannak a progiban, azt nem hasheli újra, mindig csak az új fájlokat. Mondjuk az is sok szokott lenni, DVD-írás/törölgetés előtt vagy fél órát mindig elszórakozik, vissza kéne szoknom, hogy legalább hetente frissítem a listát :D

Oh, és ha már a title bar hackeknél tartunk:
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime3&aid=XXXX
Anidb javascript alapon :) Kicsit gyorsabb, mint a régi, mert nem tölti újra az oldalt minden expandra meg collapsera. Ráadásul lehet úgy is listázni a fájlokat, hogy több kiválasztott csapatét jelenítse meg, nem csak egyét, mint az alap verzióban. Bár egyenlőre csak az anme adatlapokhoz van tudtommal.


Soldier

#1553
Quote from: Manitu on 2007-07-17, 22:49:43
A legutóbbi updatenél bekerült lehetőségnek, hogy csak a profilban beállított nyelvű csapatokat jeleníti meg a groupinfo mezőben. Viszont én sem találom a profilban a checkboxot hozzá, úgyhogy lehet, hogy bug. Ha be vannak állítva nálad a preferált nyelvek, akkor próbálj azokkal bűvészkedni.


hja valmi bug lehet , nem tudok semmit sem kezdeni vele , probalgatam azokat a opciokat is allitgatni már ezelött (mert voltak bent nyelveK) de nem segitett rajtam sajna  :comp:
szvl maradt ujj acc es manualisan bepakoltam mindent 2 ora allat vegeztem <- most remelem rendben van
de azert köszi a tippet ;)

Zsiga

Quote from: Manitu on 2007-07-17, 22:49:43
Zsiga, mi a fenének hashelsz be egyszerre 700 gigát? :eek: Amik már benne vannak a progiban, azt nem hasheli újra, mindig csak az új fájlokat. Mondjuk az is sok szokott lenni, DVD-írás/törölgetés előtt vagy fél órát mindig elszórakozik, vissza kéne szoknom, hogy legalább hetente frissítem a listát :D
Előfordul hogy néhány havonta / félévente átrendezgetem az animéket a vinyóimon, és olyankor újrahashelem az egész gyűjteményt hogy a programban is minden ott legyen ahol valóban van a vinyókon. :) Elvetemült perverz rendmániás vagyok ha a vinyóimról van szó. :D

Member

Vagy csak sok a szabadidőd. :D

Zsiga

Egy ilyen akció nekem kb. 3 percembe kerül, a gép meg elvan magában, egy éjszaka alatt megcsinálja. :)
Sok szabadidőt pl. az vesz el amikor a ~140GB-nyi mp3-at taggelem meg rendezgetem mappákba. Ha így haladok talán karácsonyra végzek is vele. :D

Manitu

Perverz :eek: Én arról már akkor letettem, mikor még az egész gyűjteményem ráfért volna három dvdre :)


LuckyDingo

Nah kövi a kérdés: Volt még anno egy Accom a fórumon, amit régen csináltam, csak a freemail cím amire ment a kód megpustult és kiment a fejemből a passwordom.. ilyen ez XD A lényeg hogy eszembe jutott a pass , de már semmi szükségem rá. Valaki tudná törölni a régi accomat? :D /mert én ilyen opciót nem leltem :D/ Köcc előre is :P

Member