Általános kérdések

Started by belldandy, 2003-10-18, 17:10:20

Previous topic - Next topic

Zsiga

Quote from: Bishop on 2007-09-15, 21:35:50
Röveden,azt ajánlották nekem hogy húzzam fel a virtuális memóriát 128-ról 1024-re csak éppen arra nem jövök rá hogy kell. Ha lehetséges akkor valaki megtudná mondani?
Jobbklikk Sajátgépen, Tulajdonságok/Speciális/Teljesítmény/Speciális/Virtuális memória, azon belül Egyéni méret, és 1024/1024.

Manitu

Most nem fogok rebootolni XP-be, de ha jól emlékszem sajátgép -> tulajdonságok ->speciális -> teljesítmény -> virtuális memória beállítása

Edit: ... majdnem :D


kikuchiyo

Úgy állítsd be, hogy ne a windows állítgassa automatikusan, hanem legyen custom és a minimum és maximum méret legyen egyforma.
(nincs annál jobb, amikor egy agyontöredezett partíción próbálja a rendszer megnövelni a lapozófájl méretét...)
Failure is the default option

Cobra

Még annyit hozzáfűznék, hogy  érdemes annyit beállítani min/max-nak, amennyit az XP ajánl. És ne felejtsd el megnyomni a beállít (vagy mi van a magyar XP-n) gombot, alul az ok vagy alkalmaz nem elég. Meg még annyit érdmes megtenni, hogy először kikapcsolod a lapozófájlt, majd restart, utána kitörlöd a pagefile.sys-t és lefuttatsz egy töreedezettségmentesítést, és utána kapcsolod vissza a lapozófájlt.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Bishop

Még valami,a pagefile.sys-t hol találom?

Manitu

c gyökér (start menü -> keresés?  :_piszka:)


Bishop

#1626
Köszi mindenkinek

just in case

kikuchiyo

wtf?

A system32-t ne töröld ki...
Failure is the default option

Bishop

Szerencsére csináltam róla másolatot. Mást amugy nem talált kereső.

Selmo

Grat. Az nem tűnt fel, hogy az egy 164 kilós vbscript file? ::) A pagefile.sys alapból rejtett és system attribútumú, szóval nem is fogod látni, amúgy pedig a windows partíció gyökerében található. Mit akarsz vele?

A tökéletesség unalmas.

Bishop

Cobra írta hogy töröljem ki,de nem találom,de hagyom is a francba így is jó.

Kuroi Tenshi

Hogy idézzem az avád, D'oh!

Selmo

Quote from: Bishop on 2007-09-16, 01:50:16
Cobra írta hogy töröljem ki,de nem találom,de hagyom is a francba így is jó.
Ne problémázz vele, egy normális lemezkezelő azt is töredezettségmentesíti.

A tökéletesség unalmas.

Cobra

De gondolom olyat nem fog felrakni :)
Azt meg mindíg elfelejtem, hogy van aki nem Total Commandert használ, hanem a Windows Explorert :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Manitu

Quote from: Cobra on 2007-09-16, 12:26:55Azt meg mindíg elfelejtem, hogy van aki nem Total Commandert használ, hanem a Windows Explorert :)
Az sem mutatja defaultból a rejtett fájlokat, és nem is keres köztük, ha nem jelölöd külön, hogy azokat is nézze.


Kvikveg

Hogy hivjak az utjelzo bolyat, azt a piros muanyag izet angolul??!
edit: megvan, traffic cone. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

Darker Than Black fent van youtube-on 1-8ig, de 9 nincs, valaki tud ajalnani jo forditocsapattol jo torrentet? avi boven eleg, nem kell brutal felbontas. Koszi.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2007-10-03, 23:13:18
Darker Than Black fent van youtube-on 1-8ig, de 9 nincs, valaki tud ajalnani jo forditocsapattol jo torrentet? avi boven eleg, nem kell brutal felbontas. Koszi.
Duplapost és még lusta is utánanézni... :__devil: :D
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=1127.msg266994#msg266994

Kvikveg

Quote from: Zsiga on 2007-10-03, 23:28:06
Quote from: Kvikveg on 2007-10-03, 23:13:18
Darker Than Black fent van youtube-on 1-8ig, de 9 nincs, valaki tud ajalnani jo forditocsapattol jo torrentet? avi boven eleg, nem kell brutal felbontas. Koszi.
Duplapost és még lusta is utánanézni... :__devil: :D
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=1127.msg266994#msg266994
:hehe:
Koszi! Ohohohooo, ott nem is neztem volna. Nem is tudtam, hogy idei. Miafene. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Soldier

esetleg tudja valkai hogy a Rainlender-t hogy lehet arra rábirni hogy automatikusan iduljon? inditopultba nem jo mert aztirja mindig hogy *.DLL-je hiányzik.Beállitásaiba nem találtam,configba sem.Nem mintha akkora nagy probléma lenne hogy mindig el kell külön inditani de jo lenne hogyha 1 ikonal több helyem lenne quick lunch-on,es nem kéne vele foglalkozni :)

Bishop

#1640
Le akarom cserélni a signemet de nem engedi. Kitörlöm a linket és beteszem a mostanit, majd change profile és a régi marad. Próbáltam hogy kitörlöm a linket és change profile, de megin a régi marad. Egyszerűen nem tudom kitörölni a sign beállításoknál. Plz Help

Edit: mostmár jó de az avaval is meg kellet szenvedni. Új fórummotorral van gond?

Selmo

Szerintem inkább a böngésző cache a bűnös.

A tökéletesség unalmas.

Bishop

Mivel számtek fakton próbáltam, lehetséges. Lényeg hogy működik.

Ramiz

Digitális fotó előhívatással kapcsolatban vannak tapasztalataitok?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

#1644
Quote from: Ramiz on 2007-10-14, 18:09:09
Digitális fotó előhívatással kapcsolatban vannak tapasztalataitok?

Van. Mekkorában szeretnél előhívni, ill. vannak speciális igényeid?

szerk.: pár dolog: én eddig két helyen hívattam elő, egyszer Media Marktban, mert akció volt, és kétszer-háromszor a Fotomarketnél. Utóbbiak tényleg szépen dolgoznak, és ha a rendelésnél külön kéred, akkor nem piszkálnak bele a képekbe (alapesetben ugyanis ráeresztenek némi digitális machinálást, hogy feljavítsák a képet abban a reményben, hogy te ettől boldogabb vásárló leszel, ami sokak esetében igaz is). Van egy saját programjuk, amit letöltve könnyedén összeállíthatod a rendelést és feltöltheted, majd szólnak sms-ben, hogy elkészült, és mehetsz érte, vagy kérhetsz futárszolgálatot.

Member

Egy animeDVD a TVben leadást követően mikor jön ki Japánban úgy nagyjából?
(Igen, a KnJ miatt kérdem :))

Draconire

Quote from: Member on 2007-10-15, 15:51:46
(Igen, a KnJ miatt kérdem :))
Az decemberben jön, 21-én.

.Attila

Quote from: Member on 2007-10-15, 15:51:46
Egy animeDVD a TVben leadást követően mikor jön ki Japánban úgy nagyjából?

Akár gyakorlatilag azonnal. FMP 2nd raid-et részenként hozták ki DVD-n, nem szórakoztak a várakozással.

borzaska1987

hi all! miért van az hogy be szeretnék lépni az oldalra,és a firefoxom is meg az explorerem is azt írja hogy engedélyeznem kell a sütiket a belépéshez.a gond az hogy a firefoxban is meg az explorerben is engedélyezve vannak a sütik. a firefoxnál úgy is próbáltam hogy csak a munkamenetben engedélyezni a sütiket,de így se enged be :@  :grrr: lécci valaki segítsen! üdv: borzaska

Selmo

Cache és cookie törlés esetleg?

A tökéletesség unalmas.