Ftp es egyebek

Started by Rikkudo, 2003-10-21, 14:55:51

Previous topic - Next topic

Damnatus

Hali!

384-es ADSL akkor nem elég?
Na mindegy, hétvégén megcsinálom, hogy jó legyen.

Isi101

Quote from: DamnatusHali!

384-es ADSL akkor nem elég?
Na mindegy, hétvégén megcsinálom, hogy jó legyen.
A 384 es dsl az valójában 384/8 =48K
Ezzel bõven benne vagy a sima userban
(még én is a 768/256 =96k/32k s töltésemmel :()

Lord AO

Bezony, bezony, nem elfelejteni, hogy ezek a számok bit/sec-et jelentenek és nem byte-ot. :)

Manu

Quote from: Lord AOBezony, bezony, nem elfelejteni, hogy ezek a számok bit/sec-et jelentenek és nem byte-ot. :)


Jah, de utáltam, amikor megtudtam :beken: Egyébként highspeed kapcsolathoz szerintem vagy kollégistának, vagy milliomosnak kell lenned.

Damnatus

Hali!

Ok köszi, most már stimmel. Visszaállok anonymousra.

Lord AO

Na igen, ahhoz már szatellites kapcsolat kell, az meg ritka mint a ...

Isi101

Nem a ritkaságával van gond, hanem az árával :)
Valahol olvastam, van olyan verziója, ahol kell mellé egy sima kapcsolat is, azzal böngészel, és amit töltenél,stb(bejövõ adatforgalom) annak az adatait a központjuknak küldi, ami Mbites vonalon szedi, majd mûholdas kapcsolattal lövi a cuccost a paraboládra, ami szintén nem a lassúak között van. :)
Na, ez nem tudom mibe fájna( a dekóderkártya volt valami 50k huf körül, de aszolgáltatást passzolom), de itt, kishazánkban is elérhetõ szolgáltatás.
Ha érdekel, megpróbálhatom elõkeresni a cikket.

Moha

Tudtommal a mûholdas eléréshez mindenképpen kell egy másik kapcsolat is (kimenõ adatokhoz), mivel a parabolád nem tud a mûholdnak jelet küldeni, csak fogadni. Emiatt a letöltés az baromi gyors (mert mûholdról jön), a feltöltés viszont az adott kapcsolattól függ. Amúgy felfelé irányuló költségkímélés miatt szoktak az ilyeneknél olyat csinálni, hogy megadhatsz a központi szerverüknek URL-eket, amit a megadott idõpontban le fog sugározni. Így az adatok letöltéséhez nem kell, hogy a plusz kapcsolat online legyen, elég egy progi, ami fogadja a leküldött adatokat. Persze itt akkor van gáz, ha közben megsérül az adat.
Amúgy a szolgáltatás (kb 2 éve, mikor ezután érdeklõdtünk) úgy 18-20 ruppó körül volt havonta. Hogy most mennyi lehet, azt nem tudom.

crecca

Szervusztok ...
highspeeddel szeretnek belepni, mint rendesen, mire a kovetkezot nyogi a kliens:

"Tue Dec 21 17:29:16 2004 530 Sorry, the maximum number of clients (5) for this user are already connected."

Micsoda? Miota van user limit a highspeed userre? De ha lenne sem 5 lenne!
Valami nem okes. Ezek utan egesz nyugodtan belep anoimkent es tolt 800 helyett 200zal.

Nem tapasztalt valaki hasonlot? Otlet?
Kosz.

lyan

Sziasztok!
A problémám, hogy nem tudok belépni az ftpre. A mozilla az egyetlen ami beenged, nem tudom mi lehet a hiba.A tiotal commanderben be ftp vagy url-re kattintok, anonymus login, emailcím, majd kapcsolódás.Elvileg a commander beléptetett, de nem látok semmit!Üres minden!Esetleg a FlashFX?Milyen beállítások kellenek a FlashFx hez?
Elõre is köszönöm:Lyan

TurboK

Quote from: ManuJah, de utáltam, amikor megtudtam :beken: Egyébként highspeed kapcsolathoz szerintem vagy kollégistának, vagy milliomosnak kell lenned.
a Chello 3mb vonala már abba a tartományba esik bele (3mb = 384 kbyte asszem) és ahhoz nem kell milliomosnak lenni. mondjuk az hülye aki chellot használ, axelero 1,5 mbps-el többet le lehet szedni mert korlátlan.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

crecca

Quote from: creccaSzervusztok ...
highspeeddel szeretnek belepni, mint rendesen, mire a kovetkezot nyogi a kliens:

"Tue Dec 21 17:29:16 2004 530 Sorry, the maximum number of clients (5) for this user are already connected."

Micsoda? Miota van user limit a highspeed userre? De ha lenne sem 5 lenne!
Valami nem okes. Ezek utan egesz nyugodtan belep anoimkent es tolt 800 helyett 200zal.

Nem tapasztalt valaki hasonlot? Otlet?
Kosz.

prob magatol megszunt. Nem mintha bannam ...
azert, ha otlet van, hogy miert volt, elmondhatjatok
Kosz

zsozso

Quote from: creccaprob magatol megszunt. Nem mintha bannam ...
azert, ha otlet van, hogy miert volt, elmondhatjatok
Kosz
Logikus betelt az 5 fos limit.
Death is the only redemption

TurboK

Kérdés: A mostanság megduplázódott Matáv vonalak nem terhelik e agyonra a gépet mint amikor fél évvel ezelõtt hasonlóan dupláztak?

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Cobra

Már emelés elõtt is 100%-ban le volt terhelve csúcsidõben a 200Mbit, szóval rosszabb már nem nagyon lehet   :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

TurboK

Quote from: CobraMár emelés elõtt is 100%-ban le volt terhelve csúcsidõben a 200Mbit, szóval rosszabb már nem nagyon lehet   :)
Nem lett azóta emelve a szerver sávszéle is?

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

.Attila

Quote from: TurboKNem lett azóta emelve a szerver sávszéle is?
Hát, volt egyszer 100mbit, és arról lett emelve 200mbit-re ;)
Egyébként ma teszteltem, hogy nálunk is megvolt-e a duplázás, és az ftp-t használtam tesztre (persze nem haszontalanul, tesztalany a blümchen-goldenboy-bycicle race volt :)), és nekem jött a full 267.5kbyte/s-en, nem tûnt leterheltnek.

Darkstar

Quote from: BonciHát, volt egyszer 100mbit, és arról lett emelve 200mbit-re ;)
Egyébként ma teszteltem, hogy nálunk is megvolt-e a duplázás, és az ftp-t használtam tesztre (persze nem haszontalanul, tesztalany a blümchen-goldenboy-bycicle race volt :)), és nekem jött a full 267.5kbyte/s-en, nem tûnt leterheltnek.

Szerencséd lehetett. Amíg volt netem, addig se jött soha annyival.  :comp:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xaga

Történt vmi a koli felhasználóval mert úgy nem akar kapcsolodni incorrect login-ra hívatkpozva.

Tyrael

nekem highspeed userrel gond nelkul bement
vagy a koli egy harmadik account?

Tyrael

zsozso

Quote from: XagaTörtént vmi a koli felhasználóval mert úgy nem akar kapcsolodni incorrect login-ra hívatkpozva.
Hat nemtom nekem megy. Lehet a te ipd valtozott meg.
Death is the only redemption

Xaga

Quote from: zsozsoLehet a te ipd valtozott meg.

Jah, úgy néz ki, a netünket kicsit korlátozták és úgy néz ki új IP-t is kapot. PM ment.

zsozso

Quote from: XagaJah, úgy néz ki, a netünket kicsit korlátozták és úgy néz ki új IP-t is kapot. PM ment.
fixed.
Death is the only redemption

Xaga

Quote from: zsozsofixed.

Thank u

LEHO

2 napja próbálom elérni az usteam.uw.hu címet. Csak az usteam.hu mûködik. FTP nincs. Mi a helyzet? Várható valami változás?
LEHO

Rounin

Quote from: LEHO2 napja próbálom elérni az usteam.uw.hu címet. Csak az usteam.hu mûködik. FTP nincs. Mi a helyzet? Várható valami változás?

Offtopic/jogi blabla :rolleyes:

throbert

Rounin,
ezt gyengebbek kedveert fejtsd ki legyszives!
Meg fog szunni az ftp?
Vagy maris megszunt?
Milyen jogi blabla?
Koszi!

Djinn

Quote from: throbertRounin,
ezt gyengebbek kedveert fejtsd ki legyszives!
Meg fog szunni az ftp?
Vagy maris megszunt?
Milyen jogi blabla?
Koszi!
http://usteam.hu/forum/showthread.php?t=588
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

ChronoG

Na neee márrrrr.......... :b+:  :b+:  :linsux:  :mad:  :b+:
Az ftp nem szûnhet meg.......... NEeeeeeeEEEE!!!! :bruhuhu:  :eeek:  :bruhuhu:

Doggod

Quote from: ChronoGNa neee márrrrr.......... :b+:  :b+:  :linsux:  :mad:  :b+:
Az ftp nem szûnhet meg.......... NEeeeeeeEEEE!!!! :bruhuhu:  :eeek:  :bruhuhu:

Cheer up EMO KID...

LOL Internet! :haha: