Ftp es egyebek

Started by Rikkudo, 2003-10-21, 14:55:51

Previous topic - Next topic

.Attila

Quote from: CatmanFelmerült bennem a gondolat, hogy nem lehetne-e az ftp-n az anime-k könyvtáraihoz odaírni, hogy az adott anime mozi, sorozat, ova, vagy hasonló? Én ugyanis általában csak a mozikra vadászok, és elég hosszadalmas végignézni az összes könyvtárat, hogy mi van benne.
Akkor ajánlom neked az Animenfo-t, ott rá lehet keresni úgy, hogy movie, OVA, series, stb., sőt, hogy mikor készült, meg egyebek.

Moha

Én csak egy dolgot kérdeznék: mik a ftp-re való feltöltés feltételei? (na ez aztán jól hangzott :) )
Jelenleg egy saját készítésű AMV-t töltenék fel, de szóljatok nyugodtan, ha nem oké a dolog.

.Attila

Quote from: MohaÉn csak egy dolgot kérdeznék: mik a ftp-re való feltöltés feltételei? (na ez aztán jól hangzott :) )
Jelenleg egy saját készítésű AMV-t töltenék fel, de szóljatok nyugodtan, ha nem oké a dolog.
Küldesz egy pm-et zsozso-nak, hogy készítsen neked egy accountot. Ennek értelmében te megadod zsozso-nak, mi legyen a bejelentkezési név és jelszó. Kérdezd meg zsozso-tól a portot. Én is megmondhatnám, csak nem tudom, mennyire publikus ez.

Xaint

Quote from: McDouglas..... Btw, az emlitett konyvtar mar regota le lett torolve, az usteammel ellentetben, az ahq-t nem permanens tarolonak ahzsnaljuk ;)

Én csak az ahq-t ismerem, hány szerver van és hogy lehet őket elérni? Tudna valaki közölni egy listát vagy egy linket adni?

Cobra

Tudtommal csak az AHQ és az Usteam van.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Xaint

Quote from: CobraTudtommal csak az AHQ és az Usteam van.
Köszi, de hogy megyek fel az Usteam-re? username, password, port?

Shadowolf

Quote from: XaintKöszi, de hogy megyek fel az Usteam-re? username, password, port?

anime anime 2121
mmanga mmanga 2121

ArchElf

Huhh, tele a 150 user-es limit az FTP-n nem semmi... ilyet még nem tapasztaltam.
Kissé népszerű lett oldal...
:rolleyes:
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Fazék

Csak aziránt érdeklődnék, hogy sikerült-e már lecserélni a hibás alkatrészeket, és újra minden a régi mederben folyik-e?

Marfy

Most tökéletesen működik szerintem még jobb mint a meghibásodás előtt volt.
 :jee:  :cool:

uthervonmantis

Sziasztok!

Végre sikerültolyan internetkapcsolatot szereznem, amivel eséllyel indulhatok neki, hogy a régóta nézegetett hihetetlen mennyiségû jó cuccból letölthessek, azonban szörnyû kezdõ vagyok az ftp terén...
totalcommander-t használok, de a következõ hibaüzenetet kapom:
LIST
425 Unable to build data connection:
No route to host

tudna valaki segíteni, hogy mi lehet a probléma?
Elõre is köszönöm

noway

#41
Próbáld meg passzív módban. Ha úgy se megy, nézd meg, nincs-e hibásan beállított tûzfal a gépen, vagy nincs-e proxyja az ISP-nek.

btw, nem tudja valaki, mi történt az ftp.animehq.hu-val?

uthervonmantis

Yesss!!!  :rotflol:
Kösz Noway, mûködik a dolog!!!

zoliking

Üdv!

Valaki meg tudná mondani, hogy milért adott az FTP az utóbbi idõben mindig este 7-tõl másnap délután 5-ig egy Kapcsolathívási hiba nevû feliratot? :morci:  És hogy miért tûnt el hirtelen az összes anime? :bruhuhu:

Hálás köszönettel:
zoliking

.Attila

Quote from: zolikingÜdv!

Valaki meg tudná mondani, hogy milért adott az FTP az utóbbi idõben mindig este 7-tõl másnap délután 5-ig egy Kapcsolathívási hiba nevû feliratot? :morci:  És hogy miért tûnt el hirtelen az összes anime? :bruhuhu:

Hálás köszönettel:
zoliking
Mert zsozso rendezgeti a szervert.

crecca

sziasztok,

velemeny:
minden tiszteletem a tietek, sracok, azert amit csinaltok. Nagyon regen toltok toletek, es gyors es sok es szep es jo, DE ...

kerdes:
Miert nem jo beturendi sorrendben az anime konyvtar az ftpn ???

velemeny:
Szerintem az a forma sokkal celszerubb es atlathatobb, keresni is joval egyszerubb benne. + bosszus vagyok, mert a megkezdett letolteseim nagy kikerekedett szemekkel neznek ram a flashgetbol, hogy "Oreg! Mosmivan? Ho vannak a filek, heh?

kerdes:
Valami technikai oka van? Vincsinkent van szamozva esetleg? :confused:
Varhato-e, hogy visszarendezitek?

Kosz a valaszt elore is.

Moha

Quote from: creccakerdes:
Miert nem jo beturendi sorrendben az anime konyvtar az ftpn ???
Ennek szerintem elég egyszerû oka van: különbözõ winyókon vannak a cuccok. Iszonyatos munka (idõ) lenne átrendezgetni õket.
Korábban a raid miatt egyben voltak, de most, hogy gondok voltak a szerverrel, és több oprendszer is "megfordult" rajta, valszleg Zsozsonak már nem volt energiája még ezzel is foglalkozni.  :teccik:

Szerintem nem olyan gáz, 10 könyvtár között csak megtalálod, amit akarsz.

crecca

most loholtam vissza a faqbol, hogy kiszedjem, de mindegy ...
bocs, nem gondoltam volna, hogy ilyesmi is benne lehet :D

mas... kerdes?
jol ertelmeztem, hogy a 2x200k az 2 azaz 2db letoltesi szalat jelent?

Moha

Quote from: creccajol ertelmeztem, hogy a 2x200k az 2 azaz 2db letoltesi szalat jelent?
Igen, de véleményem szerint ezt max úgy érdemes használni, hogy míg az egyik szálon töltesz, addig a másikon böngészel. Legalább is az otthoni net sávszélességét úgyis teljesen kitölti egy szál is.
Kettõnél több szálon viszont nem szabad bemenni, különben kitilt a szerver.

crecca

Quote from: MohaIgen, de véleményem szerint ezt max úgy érdemes használni, hogy míg az egyik szálon töltesz, addig a másikon böngészel. Legalább is az otthoni net sávszélességét úgyis teljesen kitölti egy szál is.
Kettõnél több szálon viszont nem szabad bemenni, különben kitilt a szerver.

ok, minden vilagos, kosz az infot moha :)

Damnatus

Hali!

a highspeeduser jelszava is highspeeduser, ugye?

zsozso

Quote from: DamnatusHali!

a highspeeduser jelszava is highspeeduser, ugye?
"Csokkentet" modban fut a server addig semmilyen user account nemmegy az anonon kivul.
Death is the only redemption

Damnatus

Hali!

Ok, kösz a választ!

Damnatus

#53
Hali!

Most már van highspeeduser, és így is kell írni, vagy csak "highspeed"?
És mi a jelszó?
És anonymus esetén?

zsozso

Quote from: DamnatusHali!

Most már van highspeeduser, és így is kell írni, vagy csak "highspeed"?
És mi a jelszó?
És anonymus esetén?
Ja mar van par eve highspeed user igen.
Death is the only redemption

Damnatus

Hali!

Ok, kösz és mik a jelszók. A faq szerint már az emailcím. amivel ide regisztráltam?
név: anonymus
jelszó:

név: highspeed
jelszó:

És az az érdekes, hogy csak 1 szálon tudok szedni.

Suszi

#56
Quote from: DamnatusOk, kösz és mik a jelszók. A faq szerint már az emailcím. amivel ide regisztráltam?
név: anonymous (erre figyelj!)
jelszó:e-mai cím (ha jól tudom mindegy milyen)

név: highspeed
jelszó:e-mai cím (ha jól tudom mindegy milyen)

A highspeed 600k/s-el jön (nálam néha több) és tök jól mûködik :rotflol:

Damnatus

Hali!

Nekem 49.00 valamennyivel megy flashgettel highspeed-del emailcímmel.
És csak 1 szálon jön.

Suszi

Quote from: DamnatusNekem 49.00 valamennyivel megy flashgettel highspeed-del emailcímmel.
És csak 1 szálon jön.

Nekem semmi bajom nincs (bár én a suliból nyomom Total Commanderrel 2 szálon). Talán érdeklõdj Zsozsonál. Õ talán többet tud mondani.  :)

Shadowolf

Quote from: DamnatusHali!

Nekem 49.00 valamennyivel megy flashgettel highspeed-del emailcímmel.
És csak 1 szálon jön.

Sztem ez azért van mert nem számítasz high speed usernek.
zsozso írta anno.