Main Menu

Yu-gi-oh

Started by Relunx, 2003-10-23, 01:59:44

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Azok számára, akik nem olvassák a Leírások, hírek... topikot, ide is beírom, hogy az RTL2 elkezdte a következõ sorozat vetítését. :)

Relunx

A fáraós részek? (vagymég a oricalcos-osok?)

Relunx

SaiyaGin

Quote from: RelunxA fáraós részek? (vagymég a oricalcos-osok?)

Relunx

Az Orichalcos utáni, valami Kaiba által szervezett Grand Championship. ;)

Cobra

GC-t most kezdték el ismételni, remélhetõleg utána folytatják a köv. történettel, mert az lesz az igazi (az elsõ részt leadták már belõle, csak utána elkezdték elõlrõl a GC-t)  :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Raisu-Sama

Na igen, most  a németek egy "cseppet" elõre szaladtak. Az amerikaiak még csak a 194. résznél járnak. Szombaton lesz a 195. és a 196., úgyhogy még 2 hét, amíg elkezdik a Memory World-öt, ami ha jól tom, Millenium World lesz. Kiváncsi vagyok, hogy annak milyen lesz az OP-ja...

SaiyaGin

Quote from: Raisu-SamaKiváncsi vagyok, hogy annak milyen lesz az OP-ja...

Gondolom ugyanolyan, mint az eddigiek.  :rolleyes:

Cloud

a japan op  a legjobb...........

SaiyaGin

Ez a fránya RTL2 már megint újrakezdte a KC GP-tõl. :rolleyes:

Relunx

Az jó, mert azt ugyse láttam. Egyébként mi történt a mai részben (pont lemaradtam róla)? Sikerült legyõzniük végül Zork-ot? (legutoljára a Dragon Master Knight-al próbálták sikertelenül...)

Relunx

SaiyaGin

Quote from: RelunxAz jó, mert azt ugyse láttam. Egyébként mi történt a mai részben (pont lemaradtam róla)? Sikerült legyõzniük végül Zork-ot? (legutoljára a Dragon Master Knight-al próbálták sikertelenül...)

Relunx

Asszem valahol ott hagyták abba. Még nem tudták legyõzni Zork-ot, de Yugi (aki legyõzte Bakurát) éppen megérkezett a fáraóhoz. (Akinek emlékei szerint még mindig nem tudják a nevét.)

Cloud

Quote from: NecridTévedtél csak 210 részes :p Click


Teljes tévedés a Yu-gi-oh 224 részes... Én tudom mivel nekem megvan az összes rész... hihihihihihi

SaiyaGin

A mai rész címe Im Namen des Pharao - Teil V volt, miközben az ezelõtti részek címe Die Macht der Finsternis - Teil I-IV volt! :ejnye:

elorefc

Hi

holtudnék részeket letölteni?
lehetőleg japán szinkronnal

Migi

nekem volt valahol egy honlapcímem, ahol voltak japán meg angol részek :D
majd megkeresem :P
Joey és Seto a legjobbak :D (főleg együtt xD :angyali:)

DaCzukaA

Quote from: Migi on 2006-06-15, 19:35:42
nekem volt valahol egy honlapcímem, ahol voltak japán meg angol részek :D
majd megkeresem :P
Joey és Seto a legjobbak :D (főleg együtt xD :angyali:)


én meg egyenesen hányni took az olyan képektől amin együtt vannak..(nagyon együtt..)

elorefc

Quote from: Migi on 2006-06-15, 19:35:42
nekem volt valahol egy honlapcímem, ahol voltak japán meg angol részek :D
majd megkeresem :P
Joey és Seto a legjobbak :D (főleg együtt xD :angyali:)


Hi

Lesz akkor valami abból a honlapcímből?
nagyon kéne!!! plz

legios

Császtok! Tudna valaki olyan helyet vagy helyeket mondani ahonnan le lehet tölteni Yu-Gi-Oh részeket.

Genesis

mondanám, hogy a www.janime.info forumában regisztrálj, mivel ott fön van mind a 224 rész, de nemrég történt némi változás a letöltéseknél, és így elöbb minden regisztrálonak várnia kell 3 hónapot, és össze kell szednie 200 post-ot, hogy hozzáférjen ahhoz a szekcióhoz
Open your eyes, open your mind
Proud like a god don't pretend to be blind
Trapped in yourself, break out instead
Beat the machine that works in your head
[/FONT][/COLOR]

elorefc

Quote from: Genesis on 2006-07-02, 16:39:50
mondanám, hogy a www.janime.info forumában regisztrálj, mivel ott fön van mind a 224 rész, de nemrég történt némi változás a letöltéseknél, és így elöbb minden regisztrálonak várnia kell 3 hónapot, és össze kell szednie 200 post-ot, hogy hozzáférjen ahhoz a szekcióhoz


hát ez fa.sza
azé kösz

200 post az nagyonsok külföldi forumba :eek:

Genesis

de mivel külső tárhelyre vannak feltöltve, azokat a linkeket elküldhetem, amik működnek  :szemuveges:
Open your eyes, open your mind
Proud like a god don't pretend to be blind
Trapped in yourself, break out instead
Beat the machine that works in your head
[/FONT][/COLOR]

elorefc

ja jöhet a link

Genesis

Open your eyes, open your mind
Proud like a god don't pretend to be blind
Trapped in yourself, break out instead
Beat the machine that works in your head
[/FONT][/COLOR]


Genesis

jobb felső sarok, elméletileg kell ott lennie három betünek vagy számnak, ez mindig változik, és közvetlen mellette egy kis rész ahova beirhatod, és amellett pedig 1 download gombnak, beirod a kódot, rányomsz a download-ra, átirányit a következő oldalra, ahol elkezd visszaszámolni és amikor az is átváltott download feliratra, megint rányomsz és már töltheted is :) ha viszont a jobb felső sarokban egy olyat látsz, hogy Download with Premium!, akkor várni kell egy kicsit, frisitsd az oldalt vagy zárd be néhány percre, és akkor megint működik, remélem segitettem
Open your eyes, open your mind
Proud like a god don't pretend to be blind
Trapped in yourself, break out instead
Beat the machine that works in your head
[/FONT][/COLOR]

elorefc

hát ez király, nézi az ip-t is és csak 100an tölthetnek 1 országból, ingyért
mind1 végülis nemsűrgős (milyen egyszerűlenne ha fentlenne az FTP-n, tényleg miért nincs fent :confused: :confused: :confused:)

Genesis

hm, talán mert 1 hosszú (27 rész az első széria, 224 a második, a GX ami a harmadik széria meg most tart 93-nál, és abból is lesz még pár; és direkt használom a széria szót, minimális átfedés van a 3 között) 2 talán mivel nincs igazán értelmes forditás hozzájuk(az első szériából csak 12 rész lett feliratozva évekel ezelött, és azóta se nyúlt hozzá senki, a másodiknak kb a negyede van fansub csapat által leforditva, a többi HK feliratos ami a "hivatalos" kinai felirat, amit ők is forditanak le angolra valami nagyon gagyi forditó programmal, ennél fogva a felirat teljesen érthetetlen, a GX-szel meg még senki se foglalkozik igazán :D)
Open your eyes, open your mind
Proud like a god don't pretend to be blind
Trapped in yourself, break out instead
Beat the machine that works in your head
[/FONT][/COLOR]

elorefc

Ja gondoltam hogy nincs hozzá felirat ha már ilyen nehéz beszerezni, de nekem angol felirattal is jólenne, mert megértem. Ha mondjuk az ftp-n fentlenne, előbbutóbb ugyis csinálna hozzá valaki feliratot unalmában.


Raisu-Sama

White SeeD: igazán visszavehetnél magadból. Attól, hogy neked nem tetszik, és leszarozod, pedig csoda ha láttál belőle egy részt, másnak még igenis tetszhet. Arról nem is beszélve, hogy valószínűleg több értelme van ennek a "szarnak" mint az Elfen Lied nevezetű hányadéknak. Az bezzeg mégis fent van...
Quote from: White SeeDAkik meg ilyeneket néznek nemigen tudnak angolúl.
Bazd meg... Még jó, hogy te tudsz angolÚl is meg magyarÚl is.

chilip

Quote from: Raisu-Sama on 2006-07-06, 14:01:51
White SeeD: igazán visszavehetnél magadból. Attól, hogy neked nem tetszik, és leszarozod, pedig csoda ha láttál belőle egy részt, másnak még igenis tetszhet. Arról nem is beszélve, hogy valószínűleg több értelme van ennek a "szarnak" mint az Elfen Lied nevezetű hányadéknak. Az bezzeg mégis fent van...
Quote from: White SeeDAkik meg ilyeneket néznek nemigen tudnak angolúl.
Bazd meg... Még jó, hogy te tudsz angolÚl is meg magyarÚl is.

Már megbocsáss, de most ugyanazt műveled mint White SeeD. Leszarozol vmit, amit sztem nem is láttál... Én néztem a Yu-gi-oh-t is az RTL2-n, láttam az Elfen Lied-et is, és mindkettő tetszett. Izlések és pofonok, kinek mi tetszik...

chilip

Quote from: White SeeD on 2006-07-06, 11:16:17
Az FTP-re sosem fog kikerűlni :D És azért nincsen fenn, amiért a pokemon vagy a dualmaster és egyéb hasonló sz....

megfelel?