Main Menu

Yu-gi-oh

Started by Relunx, 2003-10-23, 01:59:44

Previous topic - Next topic

Relunx

Raisu-Sama-nak:

Kössz a neveket, de megtudnád adni azoknak a szereplőknek  a neveit is akik a későbbi epizódokban vannak, itt epizódok alatt ezeket értem:
Alcatraz Duel Tower
Doom Organization
KC Grand Prix
Memory World

Relunx

Raisu-Sama

Relunx:

Alctraz: senki új

Doom: Dartz (Atlantis királya volt 10.000 évvel ezelőtt), Amelda, Varon, Raphael (Doom Soldierek)

KC GrandPrix: Mask the Rock/Sugoroku :), Leon Wilson, Fortune Simon (Ryusaki és Haga :D), Ethan Johnson, Sergei Ivanov, Paul McGregor, Ape, Richard, Paris Gringer, Master of Illusion, Jason Shark, Jafar Hashin, Vivian Wong, Jeek Scroider gróf (új főenemy)

Sky

Na hogy teccik a rom?
Mess with the best,
Die like the rest...

Cobra

Hááát, a grafika gyengébb, mint a WWE-nél, viszont a kártyák rendezhetősége könnyebb, és több a kártya. Indulásnál kevesebb a választható ellenfél. Egyelőre maradok a WWE-nél.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Relunx

Hali mindenkinek!
Itt van pár kártya amiknek nemtom a nevét, jólenne ha vki elmondaná vki hogy mi a pontos neve és a pontos leírása!


Hatás: Megcseréli a deck-et és a temetőt!



Hatás: negálja a negtív sebzéseket. (pl: Bell of Destruction)



Hatás: A deckből 10x mágia kártyát a temetőbe küld!



Hatás: egy csapdakártya hatását átírányítja egy másik játékosra!



Hatás: egy mágia kártya hatását átírányítja egy másik játékosra!



Hatás: elvileg negál egy csapda kártyát (pl: seven tool of the bandit), de nem biztos...



Hatás: visszahoz egy lényt a gyűjtőből védekező módba. (elvileg, de biztosan nemtudom...)



Hatás: negálja a negatív sebzéseket (pl: bell of destruction), de nembiztos...

Hát ennyi lenne mára...

Relunx

Relunx

Halihó?

Nagyon behalni lácci a Yu-Gi-Oh! téma...
Már rég nem láttam uj postot.

Egyébként jővő hét kedd-en (17) ÚJ Yu-Gi-Oh! részek!

Relunx

amcsi

sajnos nem tudok segíteni, ezeket a kártyákat életemben nem láttam

thx Cruel Angel
MyAnimeList

Bruce

:bruhuhu: Anuci lécci vedél nekem isz ilen kártát! Léccilécciléccilécci! Én is akalok ilet!

Magyarról magyarra fordítva: Honnan lehet ilyen kártyákat beszerezni?

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Cobra

QuotePesten nem tom hol, Nyíregyházán egy szerepjáték szaküzletben, Miskolocon a zsarnai piacon, meg Hajdúszoboszlón (vagy Tiszaújvárosban?) egy trafikban...
, illetve Budapesten azt hiszem, hogy a Holdfényteam-nél //www.holdfenyteam.hu
Hide and fear, Cobra Commander is here !

amcsi

piacon? ne feledjétek, hogy ha piacon a yugioh kártya gyanúsan olcsú, akkor az mindenképpen hamis kártya! és olyat versenyen nem fogadnak el, hidd el!

thx Cruel Angel
MyAnimeList

Sky

A korábban említett rom amerikai verziója is kijött World Championship 2004 címen...
Mess with the best,
Die like the rest...

Relunx

Hali!

Tudja vki hogy mi ez a kártya:
Rituális monster
ATK: 5000
DEF: 5000
Vmi 5 fejű Isten-sárkány féleség.
Az animében a Kaiba virtuális világban ill. Noa virtuális világában lehet találkozni vele!

Esetleg tudna vki képet közölni róla?

Relunx

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Relunx
Hali!

Tudja vki hogy mi ez a kártya:
Rituális monster
ATK: 5000
DEF: 5000
Vmi 5 fejű Isten-sárkány féleség.
Az animében a Kaiba virtuális világban ill. Noa virtuális világában lehet találkozni vele!

Esetleg tudna vki képet közölni róla?

Relunx

Asszem Five headed God Dragon (F.G.D) a neve. :confused: Képem sajnos nincs róla. :(

Itachi

Ami az Injection Fairy Lilly t illeti létező lap,sőt még az anime ban is szerepel mikor Leckter Seto ellen duellezik..:zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Raisu-Sama

Leckter egy az Ötök közül? (még nem néztem meg a Noah-s részeket) amúgy elköltözött az oldalam ide: ygo.gportal.hu

Sky

Én a FGD-t még csak bóvlin láttam...
Mess with the best,
Die like the rest...

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Sky
Én a FGD-t még csak bóvlin láttam...

A Sacred Cards-ban is bennevan. ;)

Alkyra

Most nagyon fogtok sírni.:

Nekem megvan eredetiben a Power Of Chaos..
+ 3 eredeti ultra ritka kártya...:D :D
Kíváklóan tudom a szabályokat.
(adtak hozzá szabálykönyvet.)
Ha valakinek kell valami az csak szóljon!:hopp:

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Alkyra
3 eredeti ultra ritka kártya...:D :D

Név szerint? :rolleyes:

Alkyra

Huh.. nem tudom fejből nincs nálam, de holnap
elmondom majd.

Valami bödény ami megakadályozza a
Spell kártyák kijátszását egy körig(nem jön létre a lap s várnia kell egy kört)
a Másik egy madár ami megváltoztatja a kártyák attack és def pozicióhját
és a Harmadik a Thousend Knife
ami azonnal megöl egy kiválasztott lényt.(kő hozzá a sötét mágus)

Mégvalami:
NE VEGYÉTEK MEG AZOKAT A PAKLIKAT
AMI A PÓLUSBAN LEHET KAPNI!
NEM EREDETIEK!
Pl. nekem már 4 megvan a kékszemű hósárkény, több különböző néven... ehh--

Raisu-Sama

Alkyra: Nekem meg a Collector's Edition van meg a Power of Chaos-ból, amihez 5(!) kártyát adtak. Ezek pedig:

Thousand Knives
Anti-Spell Fragnance (asszem)
Windstorm of Etaqua
Dark Magician (az ősi tábla van a háttérben)
Kuriboh (új rajz)

mind csillog villog. hehehe

Raisu-Sama

Vége a mangának :(

Ramiz

Olvastátok a metro-ban a Yu-gi-oh elleni aljas támadást? :ejj: (Ld.: offtopic/támadás(ok) az animék ellen) FÚJ!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Relunx

Sajna megint félbeszakitották a vetitést az rtl2-őn...pedig már kezdett érdekes lenni..de legalább most nem az elejétől kezték újra...csak a Noah világától...

Relunx

Csiguli

QuoteOriginally posted by Raisu-Sama
Vége a mangának :(

Ja, igen, én is olvastam.
Szerintem egy kissé hirtelen *akkor most vége!* befejezése van.
30nemtomhány kötet után jobban is ki lehetett volna dolgozni, de azé teccett. Pojén ez a rajzoló, most már csak arra vagyok kíváncsi, hogy ha neaggyisten vmi másba is bele akar kezdeni, akkor le tudja-e majd vajon magáról vakarni az énrajzoltamayugioht-jelzőt. Mindenki vmi folytatást fog tőle várni...

Raisu-Sama

A holnapi V-Jumpban lesz valami új "Yu-Gi-Oh! project" Na arra kiváncsi leszek. Egyébként lehet ripelem a DVD-ket meg csinálok hozzájuk magyar feliratot és felrakom a részeket valahová...

Xaga

Lenne egy kérdésem mesterkártyások:
Megvan a Yu-gi-oh: Power of Chaos: Yugi The Destiny, és mivel nem nézem sorozatott eléggé béna vagyok a játékban (tutorial azé segített vmit) Kérdésem: egy szörnynek 2 értéke van ott a lap alján (mittudom én hogy hivják azokat a pontokat vmi ATK vagy mi) mire jó a 2. szám (nem jöttem még rá)???

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Xaga
Lenne egy kérdésem mesterkártyások:
Megvan a Yu-gi-oh: Power of Chaos: Yugi The Destiny, és mivel nem nézem sorozatott eléggé béna vagyok a játékban (tutorial azé segített vmit) Kérdésem: egy szörnynek 2 értéke van ott a lap alján (mittudom én hogy hivják azokat a pontokat vmi ATK vagy mi) mire jó a 2. szám (nem jöttem még rá)???

Támadás és védekezési érték (ATK, DEF). A másodikat a védekezésnél veszi figyelembe a gép. Ha egy szörnyet passzív/defenzív módban pusztít el az ellenfeled szörnye, akkor nem sebződsz. Ha pedig a támadó szörny ATK értéke kisebb, mint a támadott DEF értéke, akkor az ellenfeled a két érték közti különbségnyit sebződik. Remélem tudtam valamennyit segíteni.   ;)

Xaga

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Támadás és védekezési érték (ATK, DEF). A másodikat a védekezésnél veszi figyelembe a gép. Ha egy szörnyet passzív/defenzív módban pusztít el az ellenfeled szörnye, akkor nem sebződsz. Ha pedig a támadó szörny ATK értéke kisebb, mint a támadott DEF értéke, akkor az ellenfeled a két érték közti különbségnyit sebződik. Remélem tudtam valamennyit segíteni.   ;)

THX, eddig mindig kikaptam (igaz cask 2x játszottam még) de már sikerült ellent 300-ra levinnem:)

Cobra

Használj csapda és varázskártyákat. A csapdakártyáknál ne felejtsd el, hogy csak egy körrel a lerakás után lehet aktivizálni őket. Szörnyekből elsősorban 4-es szintűeket rakjál a deckedbe, és ne hagyjad ki a kisebb szintű csapdaszörnyeket sem (pl Man eater bug). 5-ös, 6-os szintű szörnyekből is rakjál be 1-2-t, de csak olyanokat, amik ATK-ja több, mint 2000. A 7-es, 8-as szintű szörnyeket annyira nem érdemes használni, mert 2 áldozat kell hozzájuk.
Hide and fear, Cobra Commander is here !