Verekedõs játékok

Started by Itachi, 2003-11-15, 01:20:29

Previous topic - Next topic

Vikunya

Quote from: LorenorMi, az káromkodásnak számít,vagy pedig te is shoto kkal szoktál lenni???? :rolleyes:  :hehe:  :zen:

 :lol: Gondolom a "mázas cserépedény" volt a gond, persze attól még lehet, hogy Chronos Ryu/Ken/Akuma player :D
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Chronos

Quote from: LorenorMi, az káromkodásnak számít,vagy pedig te is shoto kkal szoktál lenni???? :rolleyes:  :hehe:  :zen:
Erre most jobb ha nem válaszolok, nem örülnél neki...
Annyit viszont elmondhatok, hogy nem játékról szólna, hanem egy hárombetűs szóról...

CHRONOS

Chronos

Quote from: Vikunya:lol: Gondolom a "mázas cserépedény" volt a gond, persze attól még lehet, hogy Chronos Ryu/Ken/Akuma player :D
Jaj, de viccesek vagyunk...
Legyek én is vicces?

CHRONOS

Itachi

Quote from: ChronosErre most jobb ha nem válaszolok, nem örülnél neki...
Annyit viszont elmondhatok, hogy nem játékról szólna, hanem egy hárombetűs szóról...

CHRONOS
Mien hárombetűs szó?????? :confused:  Írd le bátran! :)  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vikunya

Quote from: ChronosJaj, de viccesek vagyunk...
Legyek én is vicces?

CHRONOS

Bocsi!  :zen:
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Itachi

Quote from: ChronosJaj, de viccesek vagyunk...
Legyek én is vicces?

CHRONOS
Rossz kedved van admin?Ha bármi lelki problémád van nekünk elmondhatod..Persze lehet,hogy én tettem rossz fát a tűzre.. :rolleyes:  :bsd:  De azért azt a 3 betűs szót elmondhatnád.. :)  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Chronos

Quote from: LorenorRossz kedved van admin?Ha bármi lelki problémád van nekünk elmondhatod..Persze lehet,hogy én tettem rossz fát a tűzre.. :rolleyes:  :bsd:  De azért azt a 3 betűs szót elmondhatnád.. :)  :zen:
Nem vagyok admin...
A többire nem válaszolok...

CHRONOS

Itachi

Quote from: ChronosNem vagyok admin...
A többire nem válaszolok...

CHRONOS
Naaa...De nagyon kíváncsi vagyok mi az a 3 betűs szó... :beken:  :confused:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vikunya

Lorenor, szerintem ne erőltesd. Ha jól csalódom, a "ban" szóra gondolt...
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Itachi

Quote from: VikunyaLorenor, szerintem ne erőltesd. Ha jól csalódom, a "ban" szóra gondolt...
????Képes volna egy ennyiért kibannolni???engem ki mindig jól viselkedett, és alig offolt???meg nem is káromkodtam semmit.. :beken:  :beken:  :beken:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vikunya

Quote from: Lorenor????Képes volna egy ennyiért kibannolni???engem ki mindig jól viselkedett, és alig offolt???meg nem is káromkodtam semmit.. :beken:  :beken:  :beken:  :zen:

Persze lehet, hogy másra gondolt, de én nem akarom kideríteni. Maradjunk inkább a topicnál: Marvel gamékkal hogy állsz? Spidey rulez, akkor is, ha csak egy cheap combo gép! :D
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Itachi

Quote from: VikunyaPersze lehet, hogy másra gondolt, de én nem akarom kideríteni. Maradjunk inkább a topicnál: Marvel gamékkal hogy állsz? Spidey rulez, akkor is, ha csak egy cheap combo gép! :D
A mvsc ben még az de a 2 ben már nem...Az 1 ben wolwie és Spidey a legtápabb...Én Jin el szoktam sokat lenni.. :rotflol:  Nekem a capcom game ekkel az a bajom,hogy nagyrészt pont nem a spec mozgásokból kell élni,hanem lábrugás,cross up stb...Az SNK játékokban pont ezt szeretem,hogy a spec eken van a hangsúly és nem a base move ok eszeveszett nyomogatásán.. :ejj:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vikunya

Quote from: LorenorA mvsc ben még az de a 2 ben már nem...Az 1 ben wolwie és Spidey a legtápabb...Én Jin el szoktam sokat lenni.. :rotflol:  Nekem a capcom game ekkel az a bajom,hogy nagyrészt pont nem a spec mozgásokból kell élni,hanem lábrugás,cross up stb...Az SNK játékokban pont ezt szeretem,hogy a spec eken van a hangsúly és nem a base move ok eszeveszett nyomogatásán.. :ejj:  :zen:

Na ja, van néhány igazi button masher karakter (khm! Wolwerine! khm!) capcoméknál... Na és a Darkstalkers/Nightwarriors sorozat? Jó, ott is megvannak a shoto klónok (Morrigan), viszont amikor először láttam B.B. Hoodot (Buletta), hát  :rotflol:
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Itachi

Quote from: VikunyaNa ja, van néhány igazi button masher karakter (khm! Wolwerine! khm!) capcoméknál... Na és a Darkstalkers/Nightwarriors sorozat? Jó, ott is megvannak a shoto klónok (Morrigan), viszont amikor először láttam B.B. Hoodot (Buletta), hát  :rotflol:
Jó Buletta rulez.. :rotflol:  A DS ben azért kb. 2 shoto klón van...Morrigan és Demitri Maximoff.Mondjuk én Demitri vel szoktam lenni.. :rolleyes:  :zen:  Garou ban is van az a nigger (már nem tudom a nevét Ryo tanítványa)..SNK nak is megvan a maga shoto ága ,Sakazaki család..Yuri kawaii.. :) Meg a SNK vs Capcom ban Mr Karate... :bsd:  Durva az az ember..Állítom ,hogy alázza Shin Gouki t... :eek:  :zen:  És a Samurai Shodown al te hogy állsz??
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vikunya

Quote from: LorenorJó Buletta rulez.. :rotflol:  A DS ben azért kb. 2 shoto klón van...Morrigan és Demitri Maximoff.Mondjuk én Demitri vel szoktam lenni.. :rolleyes:  :zen:  Garou ban is van az a nigger (már nem tudom a nevét Ryo tanítványa)..SNK nak is megvan a maga shoto ága ,Sakazaki család..Yuri kawaii.. :) Meg a SNK vs Capcom ban Mr Karate... :bsd:  Durva az az ember..Állítom ,hogy alázza Shin Gouki t... :eek:  :zen:  És a Samurai Shodown al te hogy állsz??

Na ja, nincs új a nap alatt, Capcom és SNK keresztbe klónozták egymás karaktereit. A néger egyébként Marco Rodrigues alias Khusnood Butt  :)
Samurai Sodown már csak a témája miatt is rulez :D Hanzo,  mert komálom a ninjákat, Haohmaru mert jó a haja és persze Ryu klón, meg Ukyoval játszottam sokat. Mondjuk a gép engem sokat szivat, ez az a game amit sosem tudtam igazán jól megtanulni. Lamer vagyok, hiába :)
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Itachi

Quote from: VikunyaNa ja, nincs új a nap alatt, Capcom és SNK keresztbe klónozták egymás karaktereit. A néger egyébként Marco Rodrigues alias Khusnood Butt  :)
Samurai Sodown már csak a témája miatt is rulez :D Hanzo,  mert komálom a ninjákat, Haohmaru mert jó a haja és persze Ryu klón, meg Ukyoval játszottam sokat. Mondjuk a gép engem sokat szivat, ez az a game amit sosem tudtam igazán jól megtanulni. Lamer vagyok, hiába :)
Én legelőszőr a 4 el jáccottam..Ott vagy Kazuki val vagy Sogetsu val vagyok...Tisztára olyanok mint Inu Yasha és a bátyja Sesshoumaru.. :)  Én pont azért kedvelem azt a game et mert akkora láma vagyok benne mint hat másik..Sose fogom tudni megtanulni,olyan furcsa..,ezért szeretem. :)  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vikunya

Quote from: LorenorÉn legelőszőr a 4 el jáccottam..Ott vagy Kazuki val vagy Sogetsu val vagyok...Tisztára olyanok mint Inu Yasha és a bátyja Sesshoumaru.. :)  Én pont azért kedvelem azt a game et mert akkora láma vagyok benne mint hat másik..Sose fogom tudni megtanulni,olyan furcsa..,ezért szeretem. :)  :zen:

Ők is jöhetnek, hisz ninják!  :) Ez a slash/bust dolog jó ötlet, mert effektíve megduplázza a karakterek számát, de az én memóriám sem a régi, képtelen vagyok megjegyezni minden karakter minden mozgását. Talán a SF2 volt az utolsó, ahol tényleg mindent betéve tudtam. Most ha leülök egy fighter elé, vagy csak 1-2 karával játszom, vagy előtte/utánna/közben elméjülten faqokat tanulmányozok. Úgy tűnik öregszem. :D
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Itachi

Quote from: VikunyaŐk is jöhetnek, hisz ninják!  :) Ez a slash/bust dolog jó ötlet, mert effektíve megduplázza a karakterek számát, de az én memóriám sem a régi, képtelen vagyok megjegyezni minden karakter minden mozgását. Talán a SF2 volt az utolsó, ahol tényleg mindent betéve tudtam. Most ha leülök egy fighter elé, vagy csak 1-2 karával játszom, vagy előtte/utánna/közben elméjülten faqokat tanulmányozok. Úgy tűnik öregszem. :D
Én is így vagyok...Pont most kezdtem el samsho 5 özni és gőzőm nincs Kazuki super jéről..Jöhet a Gamefaqs.. :rotflol:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vikunya

Quote from: LorenorÉn is így vagyok...Pont most kezdtem el samsho 5 özni és gőzőm nincs Kazuki super jéről..Jöhet a Gamefaqs.. :rotflol:  :zen:

Gamefaqs rulez! Lelkes látogatójuk vagyok már hooooosszú ideje.

Samurai Shodown 5? Konzolon nyomod vagy már ezt is emulálják? Remélem ez utóbbit mert nekem sajna csak a PC van. Milyen a game a 4-hez képest?
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Itachi

Quote from: VikunyaGamefaqs rulez! Lelkes látogatójuk vagyok már hooooosszú ideje.

Samurai Shodown 5? Konzolon nyomod vagy már ezt is emulálják? Remélem ez utóbbit mert nekem sajna csak a PC van. Milyen a game a 4-hez képest?
2 d fighter eket csak emulálva nyomom..Konzolon Tekken4 ezek, Virtua fighter 4 evo zok és Soul Calibur 2 zök PS2 ön. :)  Miben más túlzottan sok mindenben.... :beken:  Az erős vágás mpost a+b nem c....Issen  tnagyon körülményes használni..Van egy új vágáserő kijelző ami fogy ha sokat vagdosol és töltődik ha nem csinálsz semmit..Nincs már slash meg bust..Van pár új kari de a nagy rész e az mint a 4 ben..A főellenfelek szemetebbek mint valaha.. :beken:  Eltűnt a hosszú kombó asszem 16 os..kb. ennyi jutott most hirtelen eszembe..Ezen felsoroltak szerintem a samsho esszenciáját képezték .Engem a legjobban az erős vágás zavar ami most más...Mivel hackelve van meg mert hivatalosan még emura nem jött ki,nem tudom bekonfigurálni..És eccer két gombot meg pain in the ass nyomni.. :beken:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vikunya

Köszi az infót, utánna nézek majd a net bugyraiban valahol. Már régen szenvedtem nehéz fighting gaméval, néha arra is szükség van :D
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Itachi

Quote from: VikunyaKöszi az infót, utánna nézek majd a net bugyraiban valahol. Már régen szenvedtem nehéz fighting gaméval, néha arra is szükség van :D
3 főellenség van..Egy idióta óriás kalapáccsal,egy női Ukyo és egy páncélos lándzsás samurai.. :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vikunya

Quote from: Lorenor3 főellenség van..Egy idióta óriás kalapáccsal,egy női Ukyo és egy páncélos lándzsás samurai.. :zen:

Brrr, SNK Főnök szindróma... fél képernyőt betöltő óriás, mozdul egyet és sebez 75-80%-ot. És persze egyik sem játszható, max lebutított formában. Ha végiggondolom, szerintem egynél többször egyik samsho-t sem szenvedtem végig és a continuek száma akkor is konvergált a végtelenhez :)
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Itachi

Quote from: VikunyaBrrr, SNK Főnök szindróma... fél képernyőt betöltő óriás, mozdul egyet és sebez 75-80%-ot. És persze egyik sem játszható, max lebutított formában. Ha végiggondolom, szerintem egynél többször egyik samsho-t sem szenvedtem végig és a continuek száma akkor is konvergált a végtelenhez :)
Ehhh...Én nekem ont az a bajom,hogy az összes SNK game ben nincs végtelen continue..Vagy van rá kód???? :confused:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vikunya

Quote from: LorenorEhhh...Én nekem ont az a bajom,hogy az összes SNK game ben nincs végtelen continue..Vagy van rá kód???? :confused:  :zen:

 :confused: Én az arcade verziók emulált változatát nyomom, ott meg annyi continue van, amennyi "érmét" bedobok, azaz amennyiszer megnyomom a pénzbedobás gombját :D Különben erősen reménytelen lett volna a legtöbbet végigvinnem :)
Ja, természetesen minden romot letörölök 24 órán belül :D
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Itachi

Quote from: Vikunya:confused: Én az arcade verziók emulált változatát nyomom, ott meg annyi continue van, amennyi "érmét" bedobok, azaz amennyiszer megnyomom a pénzbedobás gombját :D Különben erősen reménytelen lett volna a legtöbbet végigvinnem :)
Ja, természetesen minden romot letörölök 24 órán belül :D
Ja...És ha letörlöd akkor ,hogy tucc vele jáccani???? :confused:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vikunya

Quote from: LorenorJa...És ha letörlöd akkor ,hogy tucc vele jáccani???? :confused:  :zen:

Mit tudjuk, minden romot le kell törölni 24 órán belül hacsak nincs a tulajdonodban az eredeti program és ugye te is ezt teszed :D

Capcom vs Snk-t gondolom PS2-őn játszod, vagy netán azt is emulálják már? Mert ha igen, akkor alaposan le vagyok maradva...
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Itachi

Quote from: VikunyaMit tudjuk, minden romot le kell törölni 24 órán belül hacsak nincs a tulajdonodban az eredeti program és ugye te is ezt teszed :D

Capcom vs Snk-t gondolom PS2-őn játszod, vagy netán azt is emulálják már? Mert ha igen, akkor alaposan le vagyok maradva...
Miért akkor mindennap újból töltsem le????Ahonnan én szedem ezeket,ott nem kell...Talán a kawaks ra ez nem érvényes mivel arra nincs is eredeti game... :rolleyes:  Én SNK vs Capcom ot mondtam nem Capcom vs SNK...Ez két különböző game... :rolleyes:  :)  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vikunya

Quote from: LorenorMiért akkor mindennap újból töltsem le????Ahonnan én szedem ezeket,ott nem kell...Talán a kawaks ra ez nem érvényes mivel arra nincs is eredeti game... :rolleyes:  Én SNK vs Capcom ot mondtam nem Capcom vs SNK...Ez két különböző game... :rolleyes:  :)  :zen:

Csak poénkodtam :D  :_piszka: Mondjuk ez lenne a hivatalos eljárás valamennyi rommal (emu oldalakon mindig fel van tűntetve), de nem foglalkozik vele senki. Kivéve persze engem :D :D :D

Akkor megváltoztatom kérdésem: akár SNK vs Capcom, akár Capcom vs SNK emulálva van már? Most egy gyors körülnézésre nem találtam semmit...
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Itachi

Quote from: VikunyaCsak poénkodtam :D  :_piszka: Mondjuk ez lenne a hivatalos eljárás valamennyi rommal (emu oldalakon mindig fel van tűntetve), de nem foglalkozik vele senki. Kivéve persze engem :D :D :D

Akkor megváltoztatom kérdésem: akár SNK vs Capcom, akár Capcom vs SNK emulálva van már? Most egy gyors körülnézésre nem találtam semmit...
Persze hogy van...Csak hack elt verzió ban... :rolleyes:  :_piszka:  Ahhoz meg külön hackelt kawaks kell..Én most pl. a hackelt Kof2003 al jáccom. :)  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"