Verekedõs játékok

Started by Itachi, 2003-11-15, 01:20:29

Previous topic - Next topic

Itachi

A ggx et milyen emuval tudom lejáccani?Eltudnád mail ben küldeni az emut meg a gamet???Ha nem akkor a címet....:merci:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Chronos

QuoteOriginally posted by Lorenor
A ggx et milyen emuval tudom lejáccani?Eltudnád mail ben küldeni az emut meg a gamet???Ha nem akkor a címet....:merci:
PC-re is megcsinálták...;)

CHRONOS

Itachi

QuoteOriginally posted by Chronos
PC-re is megcsinálták...;)

CHRONOS
Jaaa...én csak a dreamcast meg ps2 verziót ismertem.. :rolleyes:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Sky

Most töltöttem le ISO-ban az eSzamár-ról...
Sirály...
És mint már említettem Chip Rules!

Más...
Leszedtem a SoulCalibur és a TekkenTagTournament arcade verzióját, de nem tudom hogy melyik emu játsza le...
PLZ HELP!
Mess with the best,
Die like the rest...

TurboK

QuoteOriginally posted by Sky
Most töltöttem le ISO-ban az eSzamár-ról...
Sirály...
És mint már említettem Chip Rules!

Más...
Leszedtem a SoulCalibur és a TekkenTagTournament arcade verzióját, de nem tudom hogy melyik emu játsza le...
PLZ HELP!
Még csak most tették bele a Mamebe testdriverként (asszem a 0.77es verzióba) ugyhogy egy jó év mulva talán már játszható is lesz egy 6ghz körüli procin.

QuoteKérdés mi jobb?Kawaks vagy MAME?

A Kawaks sokkal gyorsabb a Mamenél és sztem könnyebben használható, viszont csak CPS1-2 és Neogeo gépeket emulál.
A Mame lassú mint a franc de ismer 4500+ játékot.

Amúgy használd a Mame32őt inkább, abban van Windowsos GUI. (attól függetlenül még mindig fenelassú)

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Itachi

Na nagy bajban vagyok....Valahányszor felakrok lépni kawaks ról a kaillerára beadja a hibaüzenetet:A KAWAKS hibát észlelt ezért most leálll,az összes nem mentett adat el fog veszni...stb.Mi a teendő ilyenkor??????:confused: :confused: :confused: :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Xaga

QuoteOriginally posted by Lorenor
Na nagy bajban vagyok....Valahányszor felakrok lépni kawaks ról a kaillerára beadja a hibaüzenetet:A KAWAKS hibát észlelt ezért most leálll,az összes nem mentett adat el fog veszni...stb.Mi a teendő ilyenkor??????:confused: :confused: :confused: :zen:

:comp:

Itachi

Na a kawaks om rendbe jött..Most a kaillera baxaszik...Valahányszór netplay re megyek kiírja:"Error in requesting serverlist.."Mi a baja???Eddig semmi gáz nem volt ezzel most meg begajdul..Ha tud vki akkor segítsen,mondja ,hogy mi tévő legyek mert már irdatlanul idegesít ,hogy nem tudok felmenni a Kaillerára...:( :mad: :mad: :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Itachi

Bruhuhúúúúúú!!!!!Letörött a G 08 am d-pad je miközben garou ztam Kaillerán...Bruhuhúúúúú!!!!!Ilyet se veszek többet,Bruhuhúúúúú!!!!!Nem szeretnék billentyűzettel nyomulni,Bruhuhúúúúúúú!!!!!!:bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Lorenor
Bruhuhúúúúúú!!!!!Letörött a G 08 am d-pad je miközben garou ztam Kaillerán...Bruhuhúúúúú!!!!!Ilyet se veszek többet,Bruhuhúúúúú!!!!!Nem szeretnék billentyűzettel nyomulni,Bruhuhúúúúúúú!!!!!!:bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu:

Részvétem...

Shadowolf

Ajánlom figyelmetekbe ezt az oldalt. Jópár konzolra található itt játék, s amennyit én néztem a legtöbb működött. ;)

Vikunya

Ma már belepofáztam itt egy-két threadbe, miért pont ezt hagynám ki?  :)
Asszem senki sem említette a NeorageX emulátort, Neogeo cuccokhoz azt használom és jól fut mindegyik, KoF2k2 vel bezárólag.
Neogeon próbáljátok ki a Last Blade 1-2-t, korához képest remekül néz ki (anime stílus  :) ) és a játékmenet csodás, csak a Capcom cuccok és a GGX volt ilyen jól játszható IMHO.
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Itachi

Quote from: VikunyaMa már belepofáztam itt egy-két threadbe, miért pont ezt hagynám ki?  :)
Asszem senki sem említette a NeorageX emulátort, Neogeo cuccokhoz azt használom és jól fut mindegyik, KoF2k2 vel bezárólag.
Neogeon próbáljátok ki a Last Blade 1-2-t, korához képest remekül néz ki (anime stílus  :) ) és a játékmenet csodás, csak a Capcom cuccok és a GGX volt ilyen jól játszható IMHO.
Én ugyan kawaks on nyomom ,de egyetérthetek: A Last Blade nagyon jó!Ráadásul pont Kenshin idejében jáccódik. :)  (Bakumatsu)  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vikunya

Quote from: LorenorÉn ugyan kawaks on nyomom ,de egyetérthetek: A Last Blade nagyon jó!Ráadásul pont Kenshin idejében jáccódik. :)  (Bakumatsu)  :zen:

Remek az ízlésed!  :)  Kedvenc karaktered? Részemről Power mode Yuki és Speed Zantetsu. Shikyo/Mukuro se rossz. És nagyon tetszik Moriya "magányos terminátor" viselkedése.
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Vikunya

Jut eszembe Garou:
Van valakinek egy olyan verziója, amiben a megnyerések is bent vannak? Nekem csak valamilyen alfás van, ahol végigjátszás után csak egy "Coming Soon" felirat fogad.
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Itachi

Quote from: VikunyaRemek az ízlésed!  :)  Kedvenc karaktered? Részemről Power mode Yuki és Speed Zantetsu. Shikyo/Mukuro se rossz. És nagyon tetszik Moriya "magányos terminátor" viselkedése.
Hmm nekem megvan az egy de inkább a kettőt favorizálom.Abban pedig: Mindenkit powerben szeretek ,én a speed et nem szeretem. Kojiro,Hibiki,Washizuka( Hajime Saito and Shinsengumi rulez! ),Setsuna. Ami a garou t illeti mint mondtam én kawakson nyomom,ott megvan minden végződés. :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vikunya

Quote from: LorenorHmm nekem megvan az egy de inkább a kettőt favorizálom.Abban pedig: Mindenkit powerben szeretek ,én a speed et nem szeretem. Kojiro,Hibiki,Washizuka( Hajime Saito and Shinsengumi rulez! ),Setsuna. Ami a garou t illeti mint mondtam én kawakson nyomom,ott megvan minden végződés. :zen:

Ki kellene próbálnom a Kawaksot, megvolt egy régebbi verziója de nem akart működni. Hümm. Letöltök egy újat.

Nem rossz ám az a speed mode, mondjuk a legtöbb karakter jobb powerben. Kojiro nekem jobban fekszik speedben. Powerre ott van Washizuka, aki tényleg igen erős. Setsuna mindkettőben jó, érdemes Ex mode-ban is kipróbálni.
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Itachi

Quote from: VikunyaKi kellene próbálnom a Kawaksot, megvolt egy régebbi verziója de nem akart működni. Hümm. Letöltök egy újat.

Nem rossz ám az a speed mode, mondjuk a legtöbb karakter jobb powerben. Kojiro nekem jobban fekszik speedben. Powerre ott van Washizuka, aki tényleg igen erős. Setsuna mindkettőben jó, érdemes Ex mode-ban is kipróbálni.
Én Setsuna t a cheap kategóriába sorolnám... :rolleyes:  Kojirot szeretem mert Shinsengumi, és mikor megteccet még nem tudtam,hogy nőnemű.. :eek:  Washizuka t azért mert egy az egyben Hajime Saito a Mibu i farkas koppintása.Nekem pedig Saito a kedvencem a Kenshin ből.Egyetlen hibája ,hogy charge os kari... :beken:  Milyen táp volna ha nem az volna... :rolleyes:   :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vikunya

Quote from: LorenorÉn Setsuna t a cheap kategóriába sorolnám... :rolleyes:  Kojirot szeretem mert Shinsengumi, és mikor megteccet még nem tudtam,hogy nőnemű.. :eek:  Washizuka t azért mert egy az egyben Hajime Saito a Mibu i farkas koppintása.Nekem pedig Saito a kedvencem a Kenshin ből.Egyetlen hibája ,hogy charge os kari... :beken:  Milyen táp volna ha nem az volna... :rolleyes:   :zen:

Annyira nem zavar a charge, anno SF2-ben Guile player voltam :D Washizuka így is erős. Shinsengumi  :kiraly:
Setsuna-t azóta én is cheapnek tartom, mióta egy barátom bemutatta rajtam a 100%-os comboját... durva.
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Itachi

Quote from: VikunyaAnnyira nem zavar a charge, anno SF2-ben Guile player voltam :D Washizuka így is erős. Shinsengumi  :kiraly:
Setsuna-t azóta én is cheapnek tartom, mióta egy barátom bemutatta rajtam a 100%-os comboját... durva.
Eléggé newb barát... :rolleyes:  Ehhh..Guile..hogy utálom azokat a köcsögöket sfa2 akik csak shoto kkal vannak és tönkreverik az olyanokat akik véletlenül nem Ryu val,Ken el vagy Akumával vannak...V ism Akuma a legcheapebb karakter a földön...Én Guy szeretem, Cammy t..Még Chunny is de nem cheapen..KOF ban? Hmm..K9999,K',Angel. :)  :D  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vikunya

Quote from: LorenorEléggé newb barát... :rolleyes:  Ehhh..Guile..hogy utálom azokat a köcsögöket sfa2 akik csak shoto kkal vannak és tönkreverik az olyanokat akik véletlenül nem Ryu val,Ken el vagy Akumával vannak...V ism Akuma a legcheapebb karakter a földön...Én Guy szeretem, Cammy t..Még Chunny is de nem cheapen..KOF ban? Hmm..K9999,K',Angel. :)  :D  :zen:

HADOKEN! SHORYUKEN! Bleh... csak akkor játszom a shoto bratyókkal, ha nagyon rossz kedvem van... elveszik a játék örömét. Cammy az jó, már a régi SSF2T óta szívesen játszok vele..
KOF-ben a legtöbbet a Ralf/Clark/Leona csapattal játszottam, mindegyik verzióban bár a régi (96-97) inkarnációjuk jött be a legjobban. Néha összeállítok egy grappler teamet, pl. Clark/Goro/Shermie/Blue Mary/ aki van. Régen nem szerettem a grappler típusú karaktereket (Zangief  :) ) mert billentyűről játszok és egy Spinning Pile driver éles helyzetben elég nehezen jön be, de a KOF birkózóinak elég a félkör is. Lehet, hogy joypadot kéne vennem?
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Vikunya

Lorenor: Egyébként jó az új avatárod!  :cool:
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Itachi

Quote from: VikunyaHADOKEN! SHORYUKEN! Bleh... csak akkor játszom a shoto bratyókkal, ha nagyon rossz kedvem van... elveszik a játék örömét. Cammy az jó, már a régi SSF2T óta szívesen játszok vele..
KOF-ben a legtöbbet a Ralf/Clark/Leona csapattal játszottam, mindegyik verzióban bár a régi (96-97) inkarnációjuk jött be a legjobban. Néha összeállítok egy grappler teamet, pl. Clark/Goro/Shermie/Blue Mary/ aki van. Régen nem szerettem a grappler típusú karaktereket (Zangief  :) ) mert billentyűről játszok és egy Spinning Pile driver éles helyzetben elég nehezen jön be, de a KOF birkózóinak elég a félkör is. Lehet, hogy joypadot kéne vennem?
A joypad hasznos,én csak azon nyomom,de nehogy Genius 08 ast vagy 09 est vegyél,mert néhány hónap aktív nyúzás után kitörik a D pad... :beken:  Én se szerettem a grappler eket,de most már a kedvenceim..Rainbow Mika nagyom kawaii,Goro HDSM jét a KOF2002 ben nem tudom megcsináln... :beken:   :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Itachi

Quote from: VikunyaLorenor: Egyébként jó az új avatárod!  :cool:
Köszi. :)  Szoktál Kaillerán jáccani? Kawaks al lehet.Ha akarod adok egy címet ahonnan a kaillera client es kawaks ot le tudod tölteni. :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vikunya

Quote from: LorenorKöszi. :)  Szoktál Kaillerán jáccani? Kawaks al lehet.Ha akarod adok egy címet ahonnan a kaillera client es kawaks ot le tudod tölteni. :zen:

Köszi, érdekelne. Nem nagyon nyomok netplayt mert hétköznap az albérletben nincs netem, de hétvégén ill. nyáron működhet.
R. Mika tényleg kawai, (Karin Kanzuki is :) ). Nem nagyon mennek azok a DM/SDM/HSDM-ek ahol túl sok a körív egymásután, bár néha összejönnek. Goroé mondjuk még soha. Az igazi mumusaim a 720 fokos mozgások - még véletlenül sem sikerülnek.
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Vikunya

Amúgy egész jól eltartjuk ketten ezt a threadet, nem? :D
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Itachi

Quote from: VikunyaAmúgy egész jól eltartjuk ketten ezt a threadet, nem? :D
Elegek vagyunk mi ehhez. :)  Két ember már tud miről beszélni. ;)  Másrészt ugyanaz az érdeklődési körünk,úgyhogy ez így jó.. :)  Ha majd lesz kedved szólj mert akkor fel mászok kaillerára és jácchatunk.. :)  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Chronos

Quote from: Lorenorazokat a ********** sfa2 akik
Mégegyszer ilyet ne lássak meg, ajánlom... :mad:

CHRONOS

Vikunya

Vigyázz, Lorenor, Chronos figyel :D Nekem fel sem tűnt :D
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Itachi

Quote from: ChronosMégegyszer ilyet ne lássak meg, ajánlom... :mad:

CHRONOS
Mi, az káromkodásnak számít,vagy pedig te is shoto kkal szoktál lenni???? :rolleyes:  :hehe:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"