Main Menu

Playstation games

Started by kaoru, 2002-12-25, 15:51:54

Previous topic - Next topic

thrall

Quote from: BonciMegköszönném :)
edit2: majd' elfelejtettem, láttam Ghost in the Shell Standalone Complex PS2-es játékot a Media Markt-ban.
VEDD MEG!!! Nekem megvan és ki...nagyon jó :jee:

.Attila

Nincs rá keretem igazából. Még a Lucifer's Call mindenképp kell, de egy 3. játék már sok lesz. Minden, amit most elköltök, az a japán útból megy el.

Alkyra

Hm. Nem tudjátok, hogy jött-e mora Kingdom Hearts 1 vagy 2 játék. Vagy Eu-ba egyántalán.

Én végigvittem a GBAs játékot s nagyon megfogott(imádom a kártyákat).
Aranyos külsõ mögött nagyon komoly belsõ s kemény munka áll.
Hihetetlen jó sztori  csak kár, hogy nyakba öntötték egy rakat disney figurával.(mind1. ezt elnézzük neki :D )

Esetleg valakinek megvan vagy játszott vele?

.Attila

Kingdom Hearts legalább 1,5 éve kijött Magyarországon is.
Sõt, nemsokára jön a 2. rész is.

Alkyra

Cool s hol lehet megvenni? Mert én nem látom a 576 játékai között.
Esetleg a media marktban?
Nah a 2. tuti, hogy meg fogom venni.(jó lenne, ha kijönne, egy olyan pack amiben benne van a elsõ két game :D :D :D )

.Attila

Quote from: AlkyraCool s hol lehet megvenni? Mert én nem látom a 576 játékai között.
Esetleg a media marktban?
Nah a 2. tuti, hogy meg fogom venni.(jó lenne, ha kijönne, egy olyan pack amiben benne van a elsõ két game :D :D :D )
Mivel a játék van már vagy 2 éves, ezért nem könnyû megtalálni. Media Marktban kicsi az esély, de talán. Esetleg érdemes elnézni a KonzolStúdióba.

Alkyra

#216
Quote from: BonciMivel a játék van már vagy 2 éves, ezért nem könnyû megtalálni. Media Marktban kicsi az esély, de talán. Esetleg érdemes elnézni a KonzolStúdióba.

Köszi. Megyek rákeresek!

2. Huh megtaláltam. S most látom, hogy júniban lehet majd online rendelni.
:)
Király. Remélem lesz Kingdom Hearts. :D

.Attila

http://www.gameexpress.com/product_detail.cfm?UPC=4968728091198
Szerintem innen vegyél Kingdom Hearts-ot. Veszel egy ntsc kábelt mellé (Xipe szerint 1500-2000 Ft), és olcsóbban jössz ki, mintha itthon megvennéd, hacsak nem vitték le durván az árát.

.Attila

#218
Az 576.hu-n van fent egy Full Alchemist trailer, ha érdekel vkit. Stílusa asszem RPG, de nem osztott körös, hanem folyamatosan megy az egész, legalábbis a trailerbõl ez látszott. A trailer tartalmaz anime jeleneteket is.

edit: egy Berserk trailer is van, meg sok egyéb, ahogy elnézem (pl. Kingdom Hearts 2 is).

Hiei-sama

Jah az FMA gameben folyamatosan megy minden megvan nekem,sõt a Berserk is megvan de az viszont full Japan de anélkül is könnyû vele játszani :)

.Attila

Megérkezett az egyik ntsc-s játék (Shadow Hearts elsõ része), a gép így reagált rá:
Please insert a Playstation or Playstation 2 format disc.
Magyarul még sem játsza le, és ezen kábel sem fog segíteni, chippeltetni kell. Vmelyik ökör az 576.hu-n meg azt mondta, viszi nélküle...

bugger

Sajnos minden valószínûség szerint az az 576-os arra se fog emlékezni, hogy létezel, tehát nem vághatod a fejükhöz, különösen akkor nem, ha nem nálluk vetted. Ráadásul mint látom PS2, ezért valszleg emuval se megy...
bugger

.Attila

Quote from: buggerSajnos minden valószínûség szerint az az 576-os arra se fog emlékezni, hogy létezel, tehát nem vághatod a fejükhöz, különösen akkor nem, ha nem nálluk vetted. Ráadásul mint látom PS2, ezért valszleg emuval se megy...
576.hu fórumos, nem 576 dolgozó. Csak tudnám, miért állítja ilyen biztosra, hogy nem kell chip, nem kell semmi, ha halvány fogalma sincs róla igazából. Francért kell az okost játszani :ejj:

Xipe

Quote from: Bonci576.hu fórumos, nem 576 dolgozó. Csak tudnám, miért állítja ilyen biztosra, hogy nem kell chip, nem kell semmi, ha halvány fogalma sincs róla igazából. Francért kell az okost játszani :ejj:


esetleg van a PS2-hoz ugymond bootdisk vagy miafene?
kulonben ha utananezel akkor lathatod hogy sajnos a PS2jatekok egy resze is regiokodolt.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

.Attila

Quote from: Xipeesetleg van a PS2-hoz ugymond bootdisk vagy miafene?
kulonben ha utananezel akkor lathatod hogy sajnos a PS2jatekok egy resze is regiokodolt.
Bootdisk? Nincs, legalábbis gyárilag biztos nincs.
Ntsc u/c, ez áll rajta, nem több.

thrall

Tudna valaki segíteni, mert Elakadtam az FF X-ben, ott járok, hogy meg akarom találni a Cacutar village-t,de nem találtam, ezért megnéztem egy FAQ-t, ahl azt mondják, hogy menjek be a Sanubia desert-be. Ott kirak egy kis térre, de nemtudok onnan továbbmenni semerre...onnan ohgy lehet kijutni?

Rune

Quote from: AlkyraSzeretném megkérdezni, hogy esetleg valakinek megvan vagy meg tudja szerezni a Fullmetal Alchemist:Broken Angel-t.
Nekem megvan a Fullmetal Alchemist 2  ha arra gondolsz. Csak még nem tudtam megnézni mert nekem nincs bootlemezem (vagy mim) a PS2-höz.
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Necrid^

Quote from: thrallTudna valaki segíteni, mert Elakadtam az FF X-ben, ott járok, hogy meg akarom találni a Cacutar village-t,de nem találtam, ezért megnéztem egy FAQ-t, ahl azt mondják, hogy menjek be a Sanubia desert-be. Ott kirak egy kis térre, de nemtudok onnan továbbmenni semerre...onnan ohgy lehet kijutni?
Click
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

.Attila

(Vagy SMT: Nocturne eredeti nevén.)

Csak sikerült beindítani :hopp:

Jó darkos hatású zene + hard rockos - metalos zene a csaták alatt, ilyet még nem tapasztaltam máshol, és nagyon jóóóó :)

Magáról a játékról még nem mondok semmit, szinte semennyit nem játszottam még vele.

gr33n

Van vlk jó müködõ PS emu-ja vagy PSX-e Viedokártya NVidia 6600 256Mb-hoz?A régi G-Force Ti 4200-ommal tök jó volt játszani de az új videokártyával el se indzulnak.

bugger

Hi!

Nos, én az ePSXe -t használom (//www.ePSXe.com, asszem)
Eddig nem volt túl sok gondom vele...

BTW, remélem nem csak egyszerûen kicserélted a VGA kártyát...
bugger

gr33n

És plugin-okat hol szerzek hozzá?

gr33n

Mûködik mûködik mûködik! :zen:  :lol:  :lol:  :lol:  :D  :hahaha:  :rotflol:  :appl: KÖSZÖNÖM!!!!

bugger

Úgy emlékszem, minden benne van, ami csak van hozzá... bár régen szedtem le.
De körülnézhetsz a http://www.ngemu.com/psx/index.php -on is...
bugger

Hiei-sama

Quote from: RuneNekem megvan a Fullmetal Alchemist 2  ha arra gondolsz. Csak még nem tudtam megnézni mert nekem nincs bootlemezem (vagy mim) a PS2-höz.



A Broken Angel az elsõ rész.A 2. rész rész címe Curse Of The Crimson Elixír.De amugy a 3. rész is kint van már rég.....

Rune

Quote from: Hiei-samaA Broken Angel az elsõ rész.A 2. rész rész címe Curse Of The Crimson Elixír.De amugy a 3. rész is kint van már rég.....
Asszem a második rész lesz.
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Ramiz

#236
Final Fantasy Tactics és Ghost in the Shell PSX-es játékokat ismeritek? Jók?

edit: most jöttem rá, hogy van Stand Alone Complex PSX-re is... ha jól értem... Ha tényleg van, akkor nagyon gyorsan felhajtok egy emulátort meg egy SAC PSX játékot! :hopp: :cool:
Ellenkezõ esetben kell vennem egy PS2-t. :D Csak az biztosan drága, meg a nappaliba kell mennem vele... vagy ráköthetem a pc monitorára is? Nemtom, ebben nincs tapasztalatom.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tyrael

#237
Quote from: RamizFinal Fantasy Tactics és Ghost in the Shell PSX-es játékokat ismeritek? Jók?

edit: most jöttem rá, hogy van Stand Alone Complex PSX-re is... ha jól értem... Ha tényleg van, akkor nagyon gyorsan felhajtok egy emulátort meg egy SAC PSX játékot! :hopp: :cool:
Ellenkezõ esetben kell vennem egy PS2-t. :D Csak az biztosan drága, meg a nappaliba kell mennem vele... vagy ráköthetem a pc monitorára is? Nemtom, ebben nincs tapasztalatom.
sztem valahogy rá lehet kötni a monitort is.
ps1 emulátornak a epsxe-t ajánlom, vagy a cvgs-t
Final Fantasy Tactics megvan, sokat nem játszottam vele. Kinézete még ilyen pszeudo 3d (mint mondjuk heroes 2). Játékmenete nem szokványos atb-s , hanem a csatatér hatszögekre van osztva, és a mozgás, támadás cselekvéspontba kerül (mint pl. az UFO sorozatban).
Titkos karakterként úgytudom többi ff epizód fõszereplõi is feltünnek.
Sztem megéri megnézni. Amugy nem olyan drága már egy ps2. Olcsóbb mint egy új középkategóriás videókártya.

Javítás: Úgy tûnik mégsem olyan egyszerû rákötni a monitorra a ps-t.
Lásd: http://www.absolute-playstation.com/api_faqs/faq15.htm

Tyrael

Ramiz

#238
Quote from: TyraelJavítás: Úgy tûnik mégsem olyan egyszerû rákötni a monitorra a ps-t. Lásd: http://www.absolute-playstation.com/api_faqs/faq15.htm
Szóval kell egy tévékártya a PSX/PS2 mellé, és tudom a gépen nézni. Mondjuk a TFT monitort szétcs.szné, ha tényleg állandóan "képfrissítgetni" akarna a videókártya. Talán inkább maradok az emulátornál. :)

egyébként érdemes szerintetek használtan ps2-t venni? és másolt játékok futnak gyári gépen? és mennyi memóriakártyát érdemes bele venni? És mennyiért kb?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Ramizegyébként érdemes szerintetek használtan ps2-t venni? és másolt játékok futnak gyári gépen? és mennyi memóriakártyát érdemes bele venni? És mennyiért kb?

Úgy tudom, másolt játékhoz ki kell chippeltetni.. de ha használtan veszed itt Magyarországon, akkor több, mint valószínû, hogy már ki van^^ (hajrá magyarok :haha: )