Main Menu

Playstation games

Started by kaoru, 2002-12-25, 15:51:54

Previous topic - Next topic

Danhibiki

Quote from: KupoHát elvertem az öreget, de az az elsõ olyan ellenség akit nem staminával vertem el. :( Pedig nem ártott volna a Moss ruhája, a Spider-rel párosítva. :D De azért elég jó formába volt az öreg, amilyen gyorsan futott.Volt 1szer, hogy el is aludt. :P
:jee: Grat, de mi is az a staminabol elverés???Elfelejtettem:D
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Kupo

Hogy alatató pisztollyal verem el.Mondjuk The End-nél ha feltartod 3szor(Hold-Up, hátulról lopakodva fegyvert tartasz rá) akkor kapod ruháját, ha staminával vered el, akkor meg a fegyverét, Mosin Ngant, ami altató töltényes.A The Fear-nél mennyit próbálkoztam míg sikerült stanminával elverni, mindig ment kajálni, és feltöltötte. :D De aztán sikerült végülis.

Danhibiki

Quote from: KupoHogy alatató pisztollyal verem el.Mondjuk The End-nél ha feltartod 3szor(Hold-Up, hátulról lopakodva fegyvert tartasz rá) akkor kapod ruháját, ha staminával vered el, akkor meg a fegyverét, Mosin Ngant, ami altató töltényes.A The Fear-nél mennyit próbálkoztam míg sikerült stanminával elverni, mindig ment kajálni, és feltöltötte. :D De aztán sikerült végülis.
Hehe, az egy köcsög volt!:uzi: De aztán szétkaptam:D
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Bruce

Hölgyek, urak lenne egy kérdésem. Lunar sorozat ismerõs-é valakinek? Mert találtam róla egy megkapó AMV-t (a megfelelõ topicban említettem is) és jó lenne tudni, hogy mint játék megéri-e a töltögetést, vagy használjam másra kollégiumi napi 200 mega feltöltésem (torrentnél ezmiatt nagyon meg kell válogatni mit is szedek...)?
Ha jól tudom Sega CD-re jelent meg elõször, ha valaki így jobban ismeri...

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

thrall

Quote from: BruceHölgyek, urak lenne egy kérdésem. Lunar sorozat ismerõs-é valakinek? Mert találtam róla egy megkapó AMV-t (a megfelelõ topicban említettem is) és jó lenne tudni, hogy mint játék megéri-e a töltögetést, vagy használjam másra kollégiumi napi 200 mega feltöltésem (torrentnél ezmiatt nagyon meg kell válogatni mit is szedek...)?
Ha jól tudom Sega CD-re jelent meg elõször, ha valaki így jobban ismeri...
ja, én ISDN-el még leszedtem a silver star scroll-nak,v agy minek az 1. CD-jét XD... amúgy nemrosz az alapján, amit láttam

Danhibiki

Bocsi, hogy ide írom, de nem találtam neki jobb helyet: Eladó egy új Slim PS2, dobozzal, blokkal, megvan chippelve (mindent visz: eredeti Ps2,másolt Ps2,eredeti DVD, másolt DVD, eredeti PS1 és néhány másolt PS1) plussz 5 darab játékkal. 60.000 Ft-ért!! Érdeklõdni pm-ben vagy mailben:)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Nimlot

Hali!
Kéne egy kis help. Nem tudom hogyan váltsam át az FFX-ben(international) a nyelvet angolra. az egész japánul van és sz**t nem tudok elolvasnibelõle
"Being too kind is also... cruel!"

Stairan

Quote from: NimlotHali!
Kéne egy kis help. Nem tudom hogyan váltsam át az FFX-ben(international) a nyelvet angolra. az egész japánul van és sz**t nem tudok elolvasnibelõle
Játék közben lépj be a menûbe, ott talán a legalsó, vagy az eggyel felette lévõ menûbe lépj be, ott pedig az utolsó elõtti menûpontnál tudod váltani. De már az új játék kezdésénél megkérdezi milyen nyelven akarod játszani(igaz japánul), ott is ki tudod választani.

Nimlot

Köszönöm sokat segítettél :)
Még 1 kérdés. Tudnátok Ps2-es karaoke game címeket mondani?
"Being too kind is also... cruel!"

roderick

Singstar elég jó karaoké cuccos. Mondjuk a mikrofon miatt legalább egy részét megkell venni eredetiben... habár fene se tudja hogy lehet-e külön kapni hozzá ilyet.
Van több CD-je is már birtokunkban nagy móka, mert nemcsak ugye ráénekelsz, de számolja is mennyire térsz el az eredeti hangtól, így hatalmas énekcsatákat lehet rendezni, közben meg a háttérben a szám klippje megy. szóval profi dolog, sok mulatságot okozott nekünk, a szomszédoknak már kevésbé
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Nimlot

De nekem kifejezetten japános karaoke kéne. Japán számokal (de azért lehetõleg angol menülehetõséggel :))
"Being too kind is also... cruel!"

roderick

Nah, mostanában elkezdtem kiélni magam Ps2-ön úgyhogy tok írni pár játékról:

Katamari Damacy
beteg ámde zseniális... mondjuk grafikailag jobbat vártam, meghát hiányzik nekem az 5cm-röl 800 méterre gyürünk mód, de akkoris vicces-aranyos-szórakoztató meg minden... sokat lehet rajta nevetni akár haverokkal is

Shadow of the Colossus
Mondjuk ezt sajátkezüleg nem játszottam, de zseniálisan szép ez nyilvánvaló és felettébb ötletes is... Csupa bossfightból álló játék, ahol óriásian hatalmas giganagy óriás köszörnyeket kell csellel és fortélyal kinyírni... szenzációsan hangulatos ahogy pl. próbál lerázni a szörny magáról miközben te a hátába kapaszkodsz valami szörféleségbe... mondjuk majd elcsenem havertól hogy végigjátszam

Final Fantasy X
No comment, ilyen játék rossz nem lehet, mondjuk nem egy nagy kihívás eddig, remélem nem is lesz nagyobb... élvezem az interaktív videó módot:)

.hack//Infection
hát kicsit jobbat vártam, fura összhangja az akció és rpg játéknak... mivel béna vagyok az ilyenekben ezért eléggé megszenvedek attól hogy elég könnyü halni... meghát ha a harc legnehezebb eleme, hogy rendesen forgassa az ember a kamerát hát akkor hümmög egy kicsit... viszont a világ és a történet már kb. 2 éve kisért, uh. ha vért izzadok is és halálra szenvedem magam akkor is végig játszom még ebben az életben, deha ennek a végére se derül ki minden akkor ölök:)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Cloud

hello Bocs csak azt szeretném megtudni hogy nem ismertek e- véletlenûl olyan helyet ahonnan be tudnám szerezni PSX-re Dragon Ball játékokat....
Vagy valakinek nincs feleslegbe?

Danhibiki

Quote from: akna3hello Bocs csak azt szeretném megtudni hogy nem ismertek e- véletlenûl olyan helyet ahonnan be tudnám szerezni PSX-re Dragon Ball játékokat....
Vagy valakinek nincs feleslegbe?
Írtam DBZ topikba ide is megteszem, tudok segíteni csak küldj privit...:)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Relunx

Ps2-es gamek amikkel mostanában játszogatok ha van idõm...
Guilty Gear X2 - Reloaded
Még mindig azért játszok vele mert: Gyakorlat teszi a mestert...
Alundra 1
Újra elkezdtem...kb 1-2 hónap mire végig fogom vinni..szokásos RPG iszonytatóan nehéz gondolkodtató feliratokkal (wordben 10-es betûméretben 350 oldal a leírása - de én anélkül viszem végig...imádok fejtörõket megoldani...)
Shinobi
Kell egy kis 3rd person shooter game...mászkálás, ellenfélek és fõellenfelek írtása...Düh levezetésére TÖKÉLETES! :D
Wild Arms 3
Szintén RPG gondolkodtató feladatokkal...ha egy kis újjításra vágyom akkor berakom ezt...

Relunx

Cloud

Hála Danhibiki-nek kaptam egy oldalt ahonnan leszedtem a Dragon Ball Z Ultimate Battle 22-t psx-re.
Viszont van egy kis gondom vele:azt írták hogy miután kitömörítettem ki kell írni cd-re vagy egy image file-t csináljak belõle és használjam a Daemon Tools-t.Na mindkét változatot megcsináltam de nem mûködik.Ez miért lehet?
(Mondjuk nem próbáltam még ps-en csak emulátorral amivel eddig minden más játék futott)

Danhibiki

Quote from: akna3Hála Danhibiki-nek kaptam egy oldalt ahonnan leszedtem a Dragon Ball Z Ultimate Battle 22-t psx-re.
Viszont van egy kis gondom vele:azt írták hogy miután kitömörítettem ki kell írni cd-re vagy egy image file-t csináljak belõle és használjam a Daemon Tools-t.Na mindkét változatot megcsináltam de nem mûködik.Ez miért lehet?
(Mondjuk nem próbáltam még ps-en csak emulátorral amivel eddig minden más játék futott)
Ez furi... na majd ha lesz este egy kis idõm akkor kipróbálom!:)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Alkyra

Vlk tudna adni nekem egy linket egy müködõ ps2 boot dischez?
Olyan bootdisc kéne, amihez nem kell semmi, csak berakom a cdt cserélem a másoltra s megy minden.(slimem p2öm van)
elõre is köszi.

Danhibiki

Quote from: AlkyraVlk tudna adni nekem egy linket egy müködõ ps2 boot dischez?
Olyan bootdisc kéne, amihez nem kell semmi, csak berakom a cdt cserélem a másoltra s megy minden.(slimem p2öm van)
elõre is köszi.
Ilyen szerintem nem létezik... Minimum kéne hozzá egy Action Replay kártya, már amennyire én tudom:) Chip a megoldás;)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Alkyra

Quote from: DanhibikiIlyen szerintem nem létezik... Minimum kéne hozzá egy Action Replay kártya, már amennyire én tudom:) Chip a megoldás;)

Létezik, csak nem tom, hogy mûxik-e.^^
A baj az, hogy nem merem kichipeletettni, mert félek, hogy elromlik.:(
Ha lesz pénzem megcsináltatom majd.(s beszerzem a Disgeat, a FMA gameket, Hack gameket.^^)
Kinél érdemes Bp csináltatni? Olcsó legyen s lehetõleg a végén a ps2m ne végezze kukában...Elõre is köszi.

Hiei-sama

En annyit mondok nekem is chippes a ps2 meghozza az uj vekony ps2...Kb mar 1-2 eve hasznalom es nincs baja.Az a titka hogy megfelelo minosegu dvd-re kell irni a jatekokat es csak 2x soha tobbel!!! Szal ajanlatos nem fillerekert szar dvd-t venni ha nem akarsz egy uj ps2-t is ,)

Alkyra

Quote from: Hiei-samaEn annyit mondok nekem is chippes a ps2 meghozza az uj vekony ps2...Kb mar 1-2 eve hasznalom es nincs baja.Az a titka hogy megfelelo minosegu dvd-re kell irni a jatekokat es csak 2x soha tobbel!!! Szal ajanlatos nem fillerekert szar dvd-t venni ha nem akarsz egy uj ps2-t is ,)

Ezt megjegyzem. Köszi.

Danhibiki

Nyugi a chiptõl nem fog elromlani;) Max a szar DVD-tõl...Nekem is már vagy 3 éve megvan a PS2 és faján üzemel, mondjuk DVD filmek tömkelegét továbbra sem érdemes nézni rajta...;)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Alkyra

Quote from: DanhibikiNyugi a chiptõl nem fog elromlani;) Max a szar DVD-tõl...Nekem is már vagy 3 éve megvan a PS2 és faján üzemel, mondjuk DVD filmek tömkelegét továbbra sem érdemes nézni rajta...;)

;):tezsvir:

Relunx

Mostanában egy ps2-es game igen nagoyn felkeltette az érdeklõdésemet, elolvastam róla minden infót, s  láttam róla egy gyönyörûszép videó-openinget.Ha lesz lóvém majd megveszem ezt a remekbeszabott játékot.
Címe:
YS - The Arc of Napishtim
Gyönyörû RPG-Kaland, 3D-s izmetrikus nézetben van a megjelenítés, és gyönyörûszép, bazisok fõellenség és a történet is kira.

Relunx

Alkyra

Devil May Cry:

Szeretnék egy kicsit belemerülni ennek a játéknak a történelmébe.
Mivel érdemes kezdenem, érdemes-e a 2.at vagy 3.at is végigvinni stb stb?
Kérem írjátok le tapasztalaitokat. Előre is köszi.

L.Mole

Quote from: Alkyra on 2006-05-01, 21:56:58
Devil May Cry:

Szeretnék egy kicsit belemerülni ennek a játéknak a történelmébe.
Mivel érdemes kezdenem, érdemes-e a 2.at vagy 3.at is végigvinni stb stb?
Kérem írjátok le tapasztalaitokat. Előre is köszi.

Szerintem kezd az elsővel, és haladj számozási sorrendben! :haha:

Na komolyra fordítva: Kicsit Max Payne szindrómás a sorozat, mert az első rész egy igazi friss, vagány, eszméletlenül hangulatos, és pörgős játék; Olyan igazi Cool Game. A többi rész aztán egyre szebb, jobb, több, és kommerszebb; Kár őket kihagyni, mert igazán kiváló játékok, de az a furcsa, huncut természetű, megfejthetetlen kis izé amit hangulatnak hívunk, az első részben a legintenzívebb.

Konklúzió: Az első mondatom bár némileg viccnek szántam, abszolút irányadó: Gyűjtsd össze hát mind, és had sírjanak a démonok, míg csak bírja a gép szusszal! 
:uzi: :__devil:  :__devil:  :__devil:

Rounin

Quote from: Relunx on 2006-03-01, 21:17:27
Mostanában egy ps2-es game igen nagoyn felkeltette az érdeklõdésemet, elolvastam róla minden infót, s  láttam róla egy gyönyörûszép videó-openinget.Ha lesz lóvém majd megveszem ezt a remekbeszabott játékot.
Címe:
YS - The Arc of Napishtim
Gyönyörû RPG-Kaland, 3D-s izmetrikus nézetben van a megjelenítés, és gyönyörûszép, bazisok fõellenség és a történet is kira.

Relunx

Nekem valami miatt folyamatosan Seiken Densetsu érzésem volt a videot nézve...csak ugye az legendásan hosszú (majd reszkető kézzel adod át unokádnak a megfakult kazettát, rajta a felirattal: Seiken Densetsu 2; s elfuló hangon kéred meg, hogy fejezze be, amit elkezdtél...) nem pedig ilyen kicsinyke :D

Alkyra

Quote from: L.Mole on 2006-05-02, 00:04:48
Quote from: Alkyra on 2006-05-01, 21:56:58
Devil May Cry:

Szeretnék egy kicsit belemerülni ennek a játéknak a történelmébe.
Mivel érdemes kezdenem, érdemes-e a 2.at vagy 3.at is végigvinni stb stb?
Kérem írjátok le tapasztalaitokat. Előre is köszi.

Szerintem kezd az elsővel, és haladj számozási sorrendben! :haha:

Na komolyra fordítva: Kicsit Max Payne szindrómás a sorozat, mert az első rész egy igazi friss, vagány, eszméletlenül hangulatos, és pörgős játék; Olyan igazi Cool Game. A többi rész aztán egyre szebb, jobb, több, és kommerszebb; Kár őket kihagyni, mert igazán kiváló játékok, de az a furcsa, huncut természetű, megfejthetetlen kis izé amit hangulatnak hívunk, az első részben a legintenzívebb.

Konklúzió: Az első mondatom bár némileg viccnek szántam, abszolút irányadó: Gyűjtsd össze hát mind, és had sírjanak a démonok, míg csak bírja a gép szusszal! 
:uzi: :__devil:  :__devil:  :__devil:

Remek. Köszönöm testvér.^^ Márcsak egy gondom van...Az 1 s 3mat megtaláltam...de a 2öt már nem...Tudnál pmben küldeni egy linket hozzá? Előre is köszi!

L.Mole

Nem nagyon, tudniillik én boltban szerzem be a játékokat (meg sem chippeltettem egyik gépemet sem). A kettest ráadásul kölcsönbe kaptam egy haveromtól, akinek kölcsön volt meg egy haverjától.