Main Menu

Playstation games

Started by kaoru, 2002-12-25, 15:51:54

Previous topic - Next topic

Liquid Snake

Quote from: smash++ on 2006-12-16, 13:31:33
Én is inkább újat vennék...Már 32-34 között veszel.Nem hiszem,hogy sokkal lejebb megy.Max pár ezer...
A swap magic 3-at letudod szedni torrentról.Mondjuk én nem szedtem le csak a torrentet,mert még nincs mihez használni :D.Szóval nem tom működik-e vagy sem de így nem kerül sokba az biztos

Erről hallotatok már?Eye of the judgement.Yugioh feeling vagy mi...Nekem,tetszik kíváncsi vagyok nem lesz-e túl sablonos...
http://www.totalvideogames.com/tvglounge/trailers/The_Eye_of_Judgement_5370_1699.htm

Hali! Én csak annyit szeretnék mondani h a SwapMagic-hez kell valami kis műanyag baszkura is amivel ki tudod húzni a PS2 DVD romját mert csak úgy működik...

RE@L

#361
Plusz SwapMagicet mindenképpen meg kell venned hisz az által fognak működni a másolt játékok. Eszed ágába se jusson olyan banális tévedés hogy írt dvd-t vagy cd-t (beleértve torrentről leszedett swapmagic-et) be fog olvasni és lejátszani a PS2-őd. Mo.-n  10 ezer körül van ilyesmi. Akkor már inkább chippeltesd ki ha megbízol bennük. Én 8 ezerért vettem postaköltséggel együtt az említett oldalon és hozzátartozik a magictool is ami a műanyag biz-basz amivel ki lehet húzni a tray-t.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

RE@L

Elvakult Evangelion függők/rajongók vérpistikék figyelem!!!!
http://www.cyberfront.co.jp/title/eva_soe/
Torrent:
http://www.blackcats-games.net/details.php?id=1404
Kizárólag elvakult fanatikusoknak  és akik tudnak japánul. (/me excluded.) Gondoltam megosztom veletek ha már rábukkantam, véletlen.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Liquid Snake

#363
Heló! PS2-re kiírtam egy Rogue Galaxy nevezetű játékot. Alcohollal mindent úgy ahogy kell. Tökéletesen indul semmi baja, nem is szaggat be meg semmi. Ám mikor egy bizonyos helyre eljutottam onnan nem megy tovább. Van egy bejátszás és mikor vége van akkor töltené a következőt de akkor lefagy. A DVD-vel nem hiszem , hogy baj lenne mert már 2-re is kiírtam és ugyanaz a baj mind2-vel... Aki tud segítsen kérem mert nagyon jó ez a játék és szeretném folytatni. Arra is gondoltam , hogy a mentéssel van valami vagy a feltörőcsapat rosszul törte fel, de akkor indulnia sem kéne nem??? A Protocol-os verzió van meg amúgy. Mégegyszer nagyon, nagyon kérek mindenkit aki tud segítsen, itthon ülök lázasan és ez az egy elfoglaltságom van. ( a fórumozáson kívül :) ). Előre is köszönöm mindekinek a segítséget.

Szerk.: EZ POFÁTLANSÁG!!! Utánnanéztem és kiderült hogy a Dual Layeres DVD-ből csak az egyik Layert írták ki a szemetek... Ezért annak a Layernek mikor vége megáll a játék. Aki a 2 egész valahány gigás verziót töltené az ne tegye mert átverés. a 4 egész valahanyasakat kell. DVD9-es verzsönöket.

Ramiz

Üdv! Egy röpke kérdés: melyik a legbrutálisabb, legvéresebb, legélethűbb szamurájos/nindzsás játék PS2-re? A színes, kombós cuccok helyett inkább a valódi, éles, megvillanó és hüvelyükbe csusszanó katanák érdekelnek... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

fraglimiter

Most igy hirtelen a ket Tenchu jut eszembe, ebbol a Wrath of Heaven egesz jo volt a Fatal Shadows mar annyira nem volt kidolgozott.
Aztan ott van meg a kotelezo (szerintem) Onimusha is.
(Ha nem is az egesz sorozat de az elso ketto mindenkeppen szot erdemel :))

Ramiz

Az Onimushát PC-n próbáltam, nem volt rossz, de a Jean Reno-klón rendőr, a jelen-beli szál, a főellenség, szóval az egész túl sci-fis volt, a kard meg darabokra nyílt, és még véres sem volt a játék... nem elég szamurájos. :D Olyasmi kéne játékban, mint a klasszikus Zatoichi-sorozat filmen.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Makos

A Tenchu-t már szedem is le :D teccett a vidije :D

Az http://en.wikipedia.org/wiki/Onimusha_(series) meg sztem túl nagy falat lesz nekem....legalábbis a 3... majdnem 7 giga xD

Ramiz

#368
Nem rosszak ezek, csak éppen nem azok a visszafogott, történelmileg élethű cuccok, amire én gondoltam. :) De megteszi.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Makos

Quote from: Ramiz on 2008-06-16, 19:11:18
Nem rosszak ezek, csak éppen nem azok a visszafogott, történelmileg élethű cuccok, amire én gondoltam. :) De megteszi.

Jah megteszi :)
Amúgy nekem most 12%-nál jár a Tenchu....picit lassú ::)

Ramiz

Rogue Squadron III PS2-es játék, nem? Hogyhogy sehol sem találom t0rren1en? Ennyire vacak? :confused:

edit: n00b kérdés! :D PS2-höz simán csak ki kell írni a cuccost egy dvd-re? Mindegy, hogy plusszos vagy mínuszos és hogy PAL vagy NTSC formátumban szedem-e le a játékot, ha chippelve van a gép?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

fraglimiter

Remelem nem utkozunk moderatorba a temat illetoleg :)

Alcohol 120% c. programot ajanlom, nekem ezzel mindent sikerult kiirni a DVD-DL -es God of War 2-tol a GT4-ig mindent.
A materia ha lehet inkabb minuszos legyen azt jobban szereti az olvasofej.
Az ntsc-pal problemara pedig a gepben levo modchip a megoldas, ha az viszonylag uj akkor gond nelkul fogja vinni
a ntsc jatekokat a pal gep. Viszont a tv-drol gyozodj meg hogy tudja-e kezelni az ntsc jelet mert ha nem akkor szep
fekete-feherben fogod latni a jatekokat.

Ramiz

Megvan a PS2, király, imádom!!! :D Most már tényleg totál nem értem a PC/konzol vitát: mindkettőn jó játszani. :Kiraly: Több játékot is kipróbáltam, idáig a legkellemesebb csalódás ez a három volt: Predator - Concrete Jungle, Mos Def - Fight For NY, Dragon Ball - Budokai 3. :)

Két n00b kérdés:
1. Honnan lehet tudni, hogy több játékos mentései ugyanazon játékkal nem fogják felülírni egymást? Egy darab 8 megás memóriakártyánk van. Vegyünk annyit, ahányan játszunk a gépen? Csak azoknál a játékoknál nem lesz gond a több játékos, amik nem jelzik külön, hogy kezelik a több player profile-t?
2. Miért van az, hogy az egyik játék színes, a másik csak fekete-fehéren jelenik meg? A tévé vagy a kábel hibája, vagy a PS2 gép hülyéskedik? Pl God Of War 2 fekete-fehér, PoP: Warrior Within fekete-fehér, de Driver 1 színes, Predator színes stb.

(Nem slim gépünk van.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Ramiz on 2008-06-22, 20:54:42
2. Miért van az, hogy az egyik játék színes, a másik csak fekete-fehéren jelenik meg? A tévé vagy a kábel hibája, vagy a PS2 gép hülyéskedik? Pl God Of War 2 fekete-fehér, PoP: Warrior Within fekete-fehér, de Driver 1 színes, Predator színes stb.

(Nem slim gépünk van.)

Mintha korábban említették volna, hogy ez az NTSC vs PAL miatt van és a tv nem támogatja az ntsc-t (afaik). De én nem értek hozzá.^^'

Bruce

Quote from: Ramiz on 2008-06-22, 20:54:42
Megvan a PS2, király, imádom!!! :D Most már tényleg totál nem értem a PC/konzol vitát: mindkettőn jó játszani. :Kiraly: Több játékot is kipróbáltam, idáig a legkellemesebb csalódás ez a három volt: Predator - Concrete Jungle, Mos Def - Fight For NY, Dragon Ball - Budokai 3. :)
Én sem értettem soha... "Szerintem az bolond, ki annak mond..."

Quote from: Ramiz on 2008-06-22, 20:54:42
1. Honnan lehet tudni, hogy több játékos mentései ugyanazon játékkal nem fogják felülírni egymást? Egy darab 8 megás memóriakártyánk van. Vegyünk annyit, ahányan játszunk a gépen? Csak azoknál a játékoknál nem lesz gond a több játékos, amik nem jelzik külön, hogy kezelik a több player profile-t?
Ezt játéka válogatje, eddigi tapasztalat alapján három eshetőség van (legalábbis eddig nem futottam össze többel):
1) Vannak profile-ok. Akkor nem írják felül mások játékát. Ha jól tudom Prince of Persia sorozat ilyen. (PC-n biztos, PS2-n nem játszottam.)
2) Nincsenek profilok, viszont te adod meg, "hova mentsen", mint a Final Fantasy-knál.
3) Egy darab mentést tárol a kártyán, egy helyet foglalva, profilok nélkül... na akkor viszont felülírják. Ilyennel találkoztam pölö a Dreamcast-es Soul Caliburnál.


Quote from: Ramiz on 2008-06-22, 20:54:42
2. Miért van az, hogy az egyik játék színes, a másik csak fekete-fehéren jelenik meg? A tévé vagy a kábel hibája, vagy a PS2 gép hülyéskedik? Pl God Of War 2 fekete-fehér, PoP: Warrior Within fekete-fehér, de Driver 1 színes, Predator színes stb.

(Nem slim gépünk van.)
NTSC-PAL probléma, ha TV nem bírja az NTSC jelet, akkor fordul elő, de kapható valami átalakító, egyik haverom azzal szokta orvosolni ezt a problémát. Hogy pontosan mi a neve, passz. Sőt, azt se tudom, hogy mennyiért osztogatják. De létezik.

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Alkyra

#375
Quote from: Bruce on 2008-06-22, 21:09:52
Quote from: Ramiz on 2008-06-22, 20:54:42
Megvan a PS2, király, imádom!!! :D Most már tényleg totál nem értem a PC/konzol vitát: mindkettőn jó játszani. :Kiraly: Több játékot is kipróbáltam, idáig a legkellemesebb csalódás ez a három volt: Predator - Concrete Jungle, Mos Def - Fight For NY, Dragon Ball - Budokai 3. :)
Én sem értettem soha... "Szerintem az bolond, ki annak mond..."

Quote from: Ramiz on 2008-06-22, 20:54:42
1. Honnan lehet tudni, hogy több játékos mentései ugyanazon játékkal nem fogják felülírni egymást? Egy darab 8 megás memóriakártyánk van. Vegyünk annyit, ahányan játszunk a gépen? Csak azoknál a játékoknál nem lesz gond a több játékos, amik nem jelzik külön, hogy kezelik a több player profile-t?
Ezt játéka válogatje, eddigi tapasztalat alapján három eshetőség van (legalábbis eddig nem futottam össze többel):
1) Vannak profile-ok. Akkor nem írják felül mások játékát. Ha jól tudom Prince of Persia sorozat ilyen. (PC-n biztos, PS2-n nem játszottam.)
2) Nincsenek profilok, viszont te adod meg, "hova mentsen", mint a Final Fantasy-knál.
3) Egy darab mentést tárol a kártyán, egy helyet foglalva, profilok nélkül... na akkor viszont felülírják. Ilyennel találkoztam pölö a Dreamcast-es Soul Caliburnál.


Quote from: Ramiz on 2008-06-22, 20:54:42
2. Miért van az, hogy az egyik játék színes, a másik csak fekete-fehéren jelenik meg? A tévé vagy a kábel hibája, vagy a PS2 gép hülyéskedik? Pl God Of War 2 fekete-fehér, PoP: Warrior Within fekete-fehér, de Driver 1 színes, Predator színes stb.

(Nem slim gépünk van.)
NTSC-PAL probléma, ha TV nem bírja az NTSC jelet, akkor fordul elő, de kapható valami átalakító, egyik haverom azzal szokta orvosolni ezt a problémát. Hogy pontosan mi a neve, passz. Sőt, azt se tudom, hogy mennyiért osztogatják. De létezik.

Javasolhatom a konzoldoki ps2 chip-jét ami automata ntsc converterrel van ellátva.:) (s amellett képes vagy kipróbálni játékokat s megnézni, hogy érdemes-e őket megvenni)

Egyébként Én csak nemrég vettem észre magamon, hogy Én már szinte alig játszom PC-n. PS2-ön sokkal ötletesebb stuffok vannak(Okami, Star Ocean 3, Soul Caliburn 3 etc etc)
Mindenki megtalálja a magának valót rajta.^^

Ramiz

Quote from: Alkyra on 2008-06-22, 21:25:09PS2-ön sokkal ötletesebb stuffok vannak(Okami, Star Ocean 3, Soul Caliburn 3 etc etc)
Evvel egyre inkább hajlamos vagyok egyetérteni. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Makos

Nemtom mióta megvan a PS2 (1 hete :) ) azóta csak azzal jáccok....gépen max wowoztam, amikor tesóm leült ps-ezni.
Sokkal jobban élvezhetőek a játékok.

Ramiz a fekete-fehér problémára van egy megoldás: árulnak oat hogy RGB kábel PS2-höz. Na olyat szerezz be  és az elvileg viszi normálisan (én is csak hallottam, mer az enyém visz mindent normálisan :D természetesen slim :P )


Cloud

Ps2-n told végig Final Fantasy X-t, meg X-2-t...Az egyik legjobb gammák ps-re...

Ramiz

Quote from: Cloud on 2008-06-23, 21:12:13
Ps2-n told végig Final Fantasy X-t, meg X-2-t...Az egyik legjobb gammák ps-re...

Mivel a FFVII-et és VIII-at nagyon bírtam, így ez nem volt kérdés. :) A X-et tegnap kezdtem el, mondjuk erősen WTF-eltem, ennek idáig a legzavarosabb a kezdete. Ez is egy önmagában megálló rész és nem egy közvetlen folytatás? :haha: Fiatal sportoló, aki tud kardozni, vízzé változó város, elég brutál. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Liquid Snake

Quote from: Ramiz on 2008-06-24, 08:16:30
Quote from: Cloud on 2008-06-23, 21:12:13
Ps2-n told végig Final Fantasy X-t, meg X-2-t...Az egyik legjobb gammák ps-re...

Mivel a FFVII-et és VIII-at nagyon bírtam, így ez nem volt kérdés. :) A X-et tegnap kezdtem el, mondjuk erősen WTF-eltem, ennek idáig a legzavarosabb a kezdete. Ez is egy önmagában megálló rész és nem egy közvetlen folytatás? :haha: Fiatal sportoló, aki tud kardozni, vízzé változó város, elég brutál. :D

ÓÓÓ várjál még vele :D Lesznek még ott olyan dolgok, hogy össze meg vissza csinálod magad :D ( ahogy énis tettem ) Anno én ezért a játékért vettem meg a PS2-t :) Egyszerűen nem lehet rá mit mondani annyira jó. Ha a X-el végeztél jöhet az X-2, hogy teljes legyen a történet és azután jöhet a XII is ugyanis az is nagyon fantasztikusra sikerült. Bár igaz, melyik FF nem? :) Ha kell még tanács hasonló RPG-kkel kapcsolatban bátran kérdezz ugyanis nem kis függő vagyok a témában :D

Rounin

Quote from: Liquid Snake on 2008-06-27, 15:01:42
Bár igaz, melyik FF nem? :)

Az említett X-2-n kívül...?
Valóban nem sok.

(fogadjunk, most azt fogják hinni, hogy útálom a FF-t)

Liquid Snake

Quote from: Rounin on 2008-06-27, 16:41:02
Quote from: Liquid Snake on 2008-06-27, 15:01:42
Bár igaz, melyik FF nem? :)

Az említett X-2-n kívül...?
Valóban nem sok.

(fogadjunk, most azt fogják hinni, hogy útálom a FF-t)

Hmmm az X-2-t nem vittem végig énse, csak olvastam mi lett a vége. Nem jött be ez a hű de kemények vagyunk mi 3an lányok... Soha nem szerettem az ilyet. De nem gond mert a XII kárpótolt mindenért :)

Ramiz

Quote from: Rounin on 2008-06-27, 16:41:02
Quote from: Liquid Snake on 2008-06-27, 15:01:42
Bár igaz, melyik FF nem? :)
Az említett X-2-n kívül...?
Valóban nem sok.

Uno trollo.

Viszont a főhős megint ellenszenves egy kicsit (Cloudot azonnal megszerettem, Squall-t elsőre szintén nem bírtam, csak a játék végére szoktam meg :)).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Ramiz on 2008-06-27, 20:50:01
Uno trollo.

Nem, ez most speciel őszinte vélemény.

Ramiz

Quote from: Rounin on 2008-06-27, 22:13:07
Quote from: Ramiz on 2008-06-27, 20:50:01
Uno trollo.

Nem, ez most speciel őszinte vélemény.

FF7, FF8? Első blikkre szimpatikusabb volt mindkettő, a X-essel persze nem tudom összehasonlítani őket (még), de a "fantasztikusra sikerült" azokra simán megállja a helyét. Szerintem. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Liquid Snake

FF8 volt az első FF játékom szóval alap h csakis jót tudok mondani róla :D BTW nekem a IX is nagyon bejött :)

Rounin

Quote from: Ramiz on 2008-06-27, 23:32:19
FF7, FF8? Első blikkre szimpatikusabb volt mindkettő, a X-essel persze nem tudom összehasonlítani őket (még), de a "fantasztikusra sikerült" azokra simán megállja a helyét. Szerintem. :)

Ezek szerint félreértettél. :angyali:
FF7 a kedvencem a sorozatból... rögtön a hatodik rész után. :angyali:
Az ötödiket is szerettem, a négy nem igazán fogott meg, ahogy a többi sem.
FF8 nem volt rossz, de túl irritáló lett pár főhős számomra és kicsit soknak tartottam a nyáldzást (nem tudom, miért és hogyan, szoktam én bírni pedig egész jól... mindegy, ez van). Ettől még nem bántam meg egyetlen ráfordított órát sem.
FFIX - még nem játszottam ugyan végig, de határozottan tetszik, leszámítva a főhős default nevét és a temérdek harcot... :angyali:

Szóval nem azt akartam mondani, hogy a többi is szar, mert úgy nézem, így jött le a postomból. ;)

(ha mégsem, akkor meg tessék érthetőbben megfogalmazódni  :__devil:)

(Azért a fantasztikusra sikerült még mindig erősnek tűnik nekem jó pár résznél :__devil: )

Dreamcleaver

Nyugi. Ramiz most a PS2 fanboi státuszban leledzik. Majd lenyugszik, és akkor képes lesz értelmesen véleményt alkotni.  :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

Észre véltem venni. :haha: Leszünk fékezőernyők? :D