Karácsony, Szilveszter és egyéb jó kis ünnepek :)

Started by VASH, 2003-12-01, 20:43:30

Previous topic - Next topic

Zelgadis

:D :D
Én csak ezen a héten négyet írok :)
Minden napra egy zéhá hétfõtõlé csütörtökig :)
22. étõl meg ugye vizsgaidõszak :jee:

VASH

QuoteOriginally posted by Zelgadis
:D :D
Én csak ezen a héten négyet írok :)
Minden napra egy zéhá hétfõtõlé csütörtökig :)
22. étõl meg ugye vizsgaidõszak :jee:
Drukkolunk;)

Szerintem lehet benne valami összeesküvés, ugyanis a UTF=united teachers federation szerintem pont erre az időszakra időziti a dolgokat nekünk(én is egész héten dogáról, dogára járok...), még azt is elképzelhetőnek tartom hogy a téli szünetre is csak azért küldenek minket hogy addig megszervezik a "Hosszúdolgozatok északáját", csak aztán nehogy úgy járjunk mint Röhm bácsi:D
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Baldy

ZH-k?

Én pont most kéne, hogy irjak egyet, ehelyett itt ülök, és anime-t nézek :)
Hmmm... Azt hittem kicsit függő lettem :)
No de sebaj, miért találták ki a potZHkat? :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

VASH

QuoteOriginally posted by Baldy
miért találták ki a potZHkat? :D

Hogy élvezhesd a karácsonyt:D
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Sky

Mess with the best,
Die like the rest...

kisvirag

huu, valahol csak 22én kezdődik vizsgaidőszak? nálunk jövőhét már az :))
de mondjuk én 22ével kezdem.
És a héten 3 zhm volt, és egyre se tanultam :))
néztem anime jol (persze nem mindig)

ja, karácsony:))
bevásárlás rulz, de csak ha tudod, hogy mit vegyél...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

phr0zen

Nya,máá 3 szegedi(vagy akörnyéki) is van,ez azé' má' haladás gyerekek az eddigi 0 körüli értékhez képest.;)

Sky

Mess with the best,
Die like the rest...

Baldy

BME 1782
Mindig az elsők között :)
Sőt! TÚL A CSÚCSON!!! :P
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

VASH

You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Sky

Mess with the best,
Die like the rest...

Zelmor

Mindenkinek kellemes ünnepeket!
Kívánom mindenkinek aki szereti az ilyet, hogy Ő takarítson nálatok ünnepek előtt!:angyali:

TurboK


Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>


TurboK

QuoteOriginally posted by Zelgadis
Abdullah Santa al Ibfazir ? :)

nem, inkább Saddam "santa" Hussein.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Sky

Akkor már értem hogy menekült el az amcsik elől!!!:D:D
(A rén****vasos szánt nem fogja be a sidewinder rakéta...:D:D)
Mess with the best,
Die like the rest...

Kalibur

QuoteOriginally posted by Sky
Akkor már értem hogy menekült el az amcsik elől!!!:D:D
(A rén****vasos szánt nem fogja be a sidewinder rakéta...:D:D)
:lol: (ennél több kommentár nem kell)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

TurboK


Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Zelmor

QuoteOriginally posted by TurboK
....

http://www.cnn.com/2003/WORLD/meast/12/14/sprj.irq.main/index.html

EZ azért ****ság... Pofáznak, hogy "bújkált gyáván a lyukban, és volt pisztolya de lőni sem mert. Mint egy patkány..."
Nem hiszem, hogy azok a ****os kis amerikai fattyak különben lettek volna, ha az ő fejükön lett volna vérdíj, és vadászott volna rájuk egy fél hadsereg. Az ilyen embereket raknám ki a dzsungel közepébe egy kulacs vízzel, és indítanék hajtóvadászatot, ahol egyesével kell ellőni az ujjaikat mesterlövész pukákkal. Persze csak miután kilenc hónapot töltöttek egyedül egy üregben, kenyeren és vizen élve, a napfénytől is elzártan.

Zelmor

VASH

QuoteOriginally posted by Zelmor
EZ azért ****ság... Pofáznak, hogy "bújkált gyáván a lyukban, és volt pisztolya de lőni sem mert. Mint egy patkány..."
Nem hiszem, hogy azok a ****os kis amerikai fattyak különben lettek volna, ha az ő fejükön lett volna vérdíj, és vadászott volna rájuk egy fél hadsereg. Az ilyen embereket raknám ki a dzsungel közepébe egy kulacs vízzel, és indítanék hajtóvadászatot, ahol egyesével kell ellőni az ujjaikat mesterlövész pukákkal. Persze csak miután kilenc hónapot töltöttek egyedül egy üregben, kenyeren és vizen élve, a napfénytől is elzártan.

Zelmor

Saddam megölt 200000 embert(mellesleg):ejj:

egyébként :_off: :_off: :_off:
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Zelmor

QuoteOriginally posted by VASH
Saddam megölt 200000 embert(mellesleg):ejj:

egyébként :_off: :_off: :_off:

Naés ha megölt? Van másik...
Naés ha offtopic? Van másik...
És imádom mikor az első beszólásom után egyből belémkötsz hogy offolok. Bagoly mondja bögölynek, büdös bögöly dögölj meg...;) Én pedig csak reagáltam.

VASH

QuoteOriginally posted by Zelmor
Naés ha megölt? Van másik...
Naés ha offtopic? Van másik...
És imádom mikor az első beszólásom után egyből belémkötsz hogy offolok. Bagoly mondja bögölynek, büdös bögöly dögölj meg...;) Én pedig csak reagáltam.

Bagoly mondja verébnek, nyald meg  a jobb herémet...;)
így van az eredeti, de legyen ennyi elég amagasröptű beszélgesünkből;)

Nem téged szúrtalak ki magamnak csak szerettem volna most elfolytani:rolleyes:
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Zelmor

QuoteOriginally posted by VASH
Bagoly mondja verébnek, nyald meg  a jobb herémet...;)
így van az eredeti, de legyen ennyi elég amagasröptű beszélgesünkből;)

Nem téged szúrtalak ki magamnak csak szerettem volna most elfolytani:rolleyes:

Hát nem sikerült elfoJ tanod... Sőt, ha így folytatjuk, át lehet nevezni a topicot Bathtatásra, szal most legyen elég.
És ha már itt tartunk, szerinted kedves amcsi bácsik hány embert öltek meg eddig olyan ürüggyel, hogy ők majd elhozzák a rendet meg a békét meg anyjuk *****ját? Undorodom attól, amit most csinálnak Iraqban. MILYEN ALAPON??!! Mondjuk az fix, hogy Bushtündér népszerűségi csúcsokat döntöget. Jól jön ez neki választás előtt...Bár ettől még nem szavazzák meg újra. Főleg ha kinyírja Saddamot. Fix hogy lesittelik egy életre. A jó hír, hogy onnan még megszökhet...

TurboK

Zelmorral nagyon nagyon egyetértek, én se mondhattam volna jobban.

Ja, és:

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

VASH

QuoteOriginally posted by Zelmor
Hát nem sikerült elfoJ tanod... Sőt, ha így folytatjuk, át lehet nevezni a topicot Bathtatásra, szal most legyen elég.
És ha már itt tartunk, szerinted kedves amcsi bácsik hány embert öltek meg eddig olyan ürüggyel, hogy ők majd elhozzák a rendet meg a békét meg anyjuk *****ját? Undorodom attól, amit most csinálnak Iraqban. MILYEN ALAPON??!! Mondjuk az fix, hogy Bushtündér népszerűségi csúcsokat döntöget. Jól jön ez neki választás előtt...Bár ettől még nem szavazzák meg újra. Főleg ha kinyírja Saddamot. Fix hogy lesittelik egy életre. A jó hír, hogy onnan még megszökhet...

Kedvenc történelem tanárom következő kérdést intézte az osztályomhoz(a válaszok hallatán majdnem hányt:D) : hogy szerintetek ha nem az igazi szaddamot fogták el akkor milyen indokkal állították arról az emberről hogy ő az igazi?
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

phr0zen

QuoteOriginally posted by Zelmor
Hát nem sikerült elfoJ tanod... Sőt, ha így folytatjuk, át lehet nevezni a topicot Bathtatásra, szal most legyen elég.
És ha már itt tartunk, szerinted kedves amcsi bácsik hány embert öltek meg eddig olyan ürüggyel, hogy ők majd elhozzák a rendet meg a békét meg anyjuk *****ját? Undorodom attól, amit most csinálnak Iraqban. MILYEN ALAPON??!! Mondjuk az fix, hogy Bushtündér népszerűségi csúcsokat döntöget. Jól jön ez neki választás előtt...Bár ettől még nem szavazzák meg újra. Főleg ha kinyírja Saddamot. Fix hogy lesittelik egy életre. A jó hír, hogy onnan még megszökhet...

Ebben van igazság,nagyon is sok,viszont nem szép dolog ennyire szétszitkozni egy elvileg békés,ártatlan POLITIKAMENTES topicot. :rolleyes:

VASH

QuoteOriginally posted by TurboK
Zelmorral nagyon nagyon egyetértek, én se mondhattam volna jobban.

Ja, és:

Ez mi? que?:D
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

roderick

:_off:
Én csak azt nem értem, ha az amcsik annyira az igazságosságot szeretik, akkor miért nem akkor szálltak harcba, amikor a kurdokat mustárgázzal irtotta Szaddam... s?t, miért lenne joguk sírni a diktátorok miatt, amikor tehetnének az ellen, hogy hatalomra jussanak (pl. Franco...), amit most csinálnak az csak egy szánalmas végjátéka egy GEB A SZ helyzetnek...
:_off: off
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

VASH

QuoteOriginally posted by roderick
:_off:
Én csak azt nem értem, ha az amcsik annyira az igazságosságot szeretik, akkor miért nem akkor szálltak harcba, amikor a kurdokat mustárgázzal irtotta Szaddam... s?t, miért lenne joguk sírni a diktátorok miatt, amikor tehetnének az ellen, hogy hatalomra jussanak (pl. Franco...), amit most csinálnak az csak egy szánalmas végjátéka egy GEB A SZ helyzetnek...
:_off: off

én inkább tudatos olajpolitikának nevezném;)
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Zelmor

QuoteOriginally posted by VASH
én inkább tudatos olajpolitikának nevezném;)

/me bólogat. Amerika szép kis haszonnal száll ki  egy olyan ország ellen vívott háborúból, ahol nincs is koncentrált haderő. Ráadásul ha felállítanak egy bábkormányt eggyel gyarapíthatják is csekély számú gyarmataik számát...