Karácsony, Szilveszter és egyéb jó kis ünnepek :)

Started by VASH, 2003-12-01, 20:43:30

Previous topic - Next topic

kisvirag

hát, már az avatarjabol gondoltam, hogy nem egyszerű ember :))
de én nyitott vagyok :)
csak a morbid vicceket nem szeretem :))
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kono

...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Zelgadis

Aha... ... :D

ilyet már láttam, a fedezd fel hogy mi a hiba a képben c. verziót :D

TurboK

QuoteOriginally posted by kisvirag
csak a morbid vicceket nem szeretem :))
az baj.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Kono

QuoteOriginally posted by Zelgadis
Aha... ... :D

ilyet már láttam, a fedezd fel hogy mi a hiba a képben c. verziót :D

Az is rulez! :D
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Zelmor

QuoteOriginally posted by VASH
itt most kivételesen MELL BROOKS az elkövető (űrgolyhók)

Az igaz, abban az étteremben sem fogom kérni a specialitást... Bár inkább az, mint Spike sajtja...:hehe:  De az alapkoncepció Alienből volt, és dícsérendő poént csináltak belőle. És az a bábjáték...:D

VASH

QuoteOriginally posted by Zelmor
Az igaz, abban az étteremben sem fogom kérni a specialitást... Bár inkább az, mint Spike sajtja...:hehe:  De az alapkoncepció Alienből volt, és dícsérendő poént csináltak belőle. És az a bábjáték...:D

"Hello my baby, hello my hony..."
"Fizetnénk."

Hát az tényleg kegyetlen, de a 2 fentebbi mukulás se rossz:d
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

TurboK

Az űrgolyhók egy eszméletlen nagy alkotás volt.

Nincs meg valakinek gépen, magyar szinkronnal? (egyike a kevés filmeknek ahol a magyar szinkront szivesebben halgatom)

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

.Attila

QuoteOriginally posted by Kono
http://www.liquidgeneration.com/sabotage/frost_sabotage.asp

Játszatok tiis! :D:D:D

Ennek meg mi a f*sz értelme van? Ráadásul nem is lehet normálisan játszani vele, mert nem mozog a kéz rendesen. Ennél értelmesebb dolgokat kérünk, mint pl. a Dear Santa levél.

Zelmor

QuoteOriginally posted by Trivi
Ennek meg mi a f*sz értelme van? Ráadásul nem is lehet normálisan játszani vele, mert nem mozog a kéz rendesen. Ennél értelmesebb dolgokat kérünk, mint pl. a Dear Santa levél.

Mondjuk az, hogy a gyanútlan áldozat be****jon ilyedtében...:rolleyes:

Spectre

QuoteOriginally posted by TurboK
Az űrgolyhók egy eszméletlen nagy alkotás volt.

Nincs meg valakinek gépen, magyar szinkronnal? (egyike a kevés filmeknek ahol a magyar szinkront szivesebben halgatom)

Bármikor meg tudom szerezni
"Don't worry. I struck you with the back of the sword. Oh, sorry. This sword is double-bladed."
"One must admire how well the laws of physics were written."

TurboK

QuoteOriginally posted by Spectre
Bármikor meg tudom szerezni
Nem bánnám ha megtennéd.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Zelgadis

QuoteOriginally posted by Trivi
Ennek meg mi a f*sz értelme van? Ráadásul nem is lehet normálisan játszani vele, mert nem mozog a kéz rendesen. Ennél értelmesebb dolgokat kérünk, mint pl. a Dear Santa levél.


Trivi akkor úgy látszik nem nyomtad elég ideig, ahhoz hogy rájöjjél az értelmére :) Pedig csak úgy kb fél-egy percig kell :) Jó türelmes ember lehetsz :)

Baldy

Hidd el, Trivi kifejezetten türelmes.
Mikor az idegenlégióban kellett fejbelőni valakit, akkor is képes volt órákat várni, mig eljött a megfelelő pillanat a lövéshez :)
Én már csak tudom, a bátyja vagyok, platinalemezzel a fejemben (Ezt még visszakapod Trivi)! :)
Amugy tényleg rendes srác, csak akkor nem szabad kötekedni vele, mikor éppen a fegyvereit tisztitja :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kono

QuoteOriginally posted by Trivi
Ennek meg mi a f*sz értelme van? Ráadásul nem is lehet normálisan játszani vele, mert nem mozog a kéz rendesen. Ennél értelmesebb dolgokat kérünk, mint pl. a Dear Santa levél.

Jólvanna...meg se szólaltam! :(
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

phr0zen

QuoteOriginally posted by Kono
Jólvanna...meg se szólaltam! :(

Nyugi má,csak hülyült.;)

Kalibur

Már megint a fegyverek...:rolleyes: . Mintha nem először fordulnának elő errefelé...
Nem mintha nem lenne érdekes téma, sőt... de valahol vicces... karácsonyhoz hol van kapcsolat?
Éljen a szeretet ünnepe :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

.Attila

De most komolyan, ennek csak annyi az értelme, hogy csontmikulás betöri az ablakom és megpróbál k*rvára rám ijeszteni? Vagy ennek több értelme is van, csak én nem jöttem rá?

Zelgadis

Trivi, neked úgy tűnik idegzetből vannak a köteleid :D

(Bár aki egy Excell sagát végigült, azon nem is csodálkozom ^^) :lul:
(én még csak a 19. es résznél tartok nem lelőni a poént !(ha 1általán van :) )

"Ez már a 16. rész. Valami nagy esemény közeledik, érzem... Vagy... legalábbis remélem..." - Nabeshin (vmi ilyesmit mondott na ^^")

Kono

QuoteOriginally posted by phr0zen
Nyugi má,csak hülyült.;)


Köciiiiii, legalább v.ki megvéd! :beken:
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Baldy

Szerintem van értelmes vége az Excel Sagának, de erről megoszlanak itthon a vélemények :)
De abban szerintem mindenki egyetért velem, hogy egy nagyon jó anime-ről van szó. Nekem a kedvenceim közé tartozik :)
Az utsó rész például kifejezetten a kedvencem :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

kisvirag

mindig uuugy elmentek offtopicba :P

Különben meg, lehet karácsony és fegyverek közt kapcsolat, márha karácsonyra kap a ember aztat, esetleg egy jo kis családi murihoz tisztogatja....
én mondjuk gitárt kapok. Az is jó :)
főleg, ha már majd játszani is tudok rajta :)
Kellemes karácsonyt mindenkinek!
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Zodd

Boldog karácsont kívánok mindenkinek, mivel holnaptól megyek Starjánba és ott nem tudok net közelébe kerülni sajnos, kb 28. án jövökk vissza. :D

Kis-Virág te tudod előre mit kapsz?
Szerintem az a legérdekesebb a karácsonyban hogy meglepetés, nem is az érték a lényeg hanem a meglepetés.
Meg az hogy várod hogyan fog a másiknak tetszeni az ajándékod :)
:bsd:

kisvirag

zodd:
valamit kénytelen az ember előre tudni :))
persze van, amit nem tudok :))
de mostanában, mikor igencsak olyan dolgokat kap az ember karácsonyra, amire szükség van, meg-meg kérdezik :))
a gitárt meg én kértem :))
(mondjuk gitár nem kimondottan feltétlen szükséges cumó...)
nektek nincs ilyenkor kivánságlistátok?
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Zodd

QuoteOriginally posted by kisvirag
zodd:
valamit kénytelen az ember előre tudni :))
persze van, amit nem tudok :))
de mostanában, mikor igencsak olyan dolgokat kap az ember karácsonyra, amire szükség van, meg-meg kérdezik :))
a gitárt meg én kértem :))
(mondjuk gitár nem kimondottan feltétlen szükséges cumó...)
nektek nincs ilyenkor kivánságlistátok?
Ja szokott néhány lenni, de abból nem tudom mit kapok még íyg is jobb mint hogy tudom is. :D
:bsd:

kisvirag

Ahogy szoktam mondani, ízlések és pofonok :))

Én is szeretem az izgalmat, amikor az ember méregeti a csomagot, megpróbálja kitalálni, mi lehet benne, aztán lázasan bontogatja :))
idén nem sok ilyenben lesz részem...
de azért mindig van :)) (abbahagyhatnám már a kétzárojeles mosolyt, mert az egyik mindig ott marad...)
mi egyszerűen nem engedhetjük meg, hogy ne tudjuk, mit kapunk...
hülyét is kapnék, hogyha a téli bakancsomat anyám nélkülem venné meg...
vagy a szilveszteri fölsőmet... (sajnos nagyon nem egyezik az ízlésünk...) egy nem jol sikerült ajándék  pedig, bármennyire meglepi, nagyon illuzióromboló tud lenni.
de azért egyet értek veled, Zodd!!
:)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

gyroscope

the sun rises and sets. feelings go with the wind.

VASH

QuoteOriginally posted by Trivi
De most komolyan, ennek csak annyi az értelme, hogy csontmikulás betöri az ablakom és megpróbál k*rvára rám ijeszteni? Vagy ennek több értelme is van, csak én nem jöttem rá?

éppen zenét hallgattam játék közben, én annyira nem ilyedtem meg csak röhögtem, de anyám egyből átjött hogy miért hozom rá a frászt:D

De ezeket csak idézőjelben értem, nem szeretnék platinát ;)


...sehova.
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Zelgadis

QuoteOriginally posted by Baldy
Az utsó rész például kifejezetten a kedvencem :)


:eek: :eek: :eek: :eek:

Jesszusom az utolsó rész valami ISZONYATOSAN ELMEBETEG ! ! !

(Nem minth az anime nem lenne végig az ^^"")

"Going too far" ? enyhe kifejezés -.- ...

:comp: :oops:

sam7