Karácsony, Szilveszter és egyéb jó kis ünnepek :)

Started by VASH, 2003-12-01, 20:43:30

Previous topic - Next topic

Zelmor

QuoteOriginally posted by roderick
:_off:
Én csak azt nem értem, ha az amcsik annyira az igazságosságot szeretik, akkor miért nem akkor szálltak harcba, amikor a kurdokat mustárgázzal irtotta Szaddam... s?t, miért lenne joguk sírni a diktátorok miatt, amikor tehetnének az ellen, hogy hatalomra jussanak (pl. Franco...), amit most csinálnak az csak egy szánalmas végjátéka egy GEB A SZ helyzetnek...
:_off: off

Mert ők csak azt szeretik ahol
1. Van haszon
2. Nincs keményebb ellenállás
3. Ők a saját igazságosságuk mércéjéven mérik a dolgokat.
Amúgy érdekelne, hogy 100ból hány amerikai tudja pontosan hol is van Irak...vagy Hungary... Vagy mondjuk mi a különbség a kínaiak, a kóreaiak és a japánok között...

Zelgadis

karácson szilveszter emberek! nem szétoffolni a csúnya büdös, mocskos idióta rohadék szemét fa....pó
(((O)))_(((O)))


...

szóval a _kedves és aranyos_ amerikai érdekemberek jótéteményeivel !


(utáljuk 1ütt az amcsikat topicot kéne nyitni, mer ez már a 3. amit antiusa postottal offolunk széjjel :rolleyes: )

roderick

QuoteOriginally posted by Zelgadis
karácson szilveszter emberek! nem szétoffolni a csúnya büdös, mocskos idióta rohadék szemét fa....pó
(((O)))_(((O)))


...

szóval a _kedves és aranyos_ amerikai érdekemberek jótéteményeivel !


(utáljuk 1ütt az amcsikat topicot kéne nyitni, mer ez már a 3. amit antiusa postottal offolunk széjjel :rolleyes: )

Ebb?l a témából sose elég... rögtön 2 topicot kéne nyitni...
Amúgy meg Boldog Karácsonyt... az iraki gyerekek biztos kapnak az Enszt?l az ünnep alkalmából egy csomó takarót, mert attól jól laknak, meg minden...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Zelmor

QuoteOriginally posted by Zelgadis
...utáljuk 1ütt az amcsikat topicot kéne nyitni, mer ez már a 3. amit antiusa postottal offolunk széjjel :rolleyes: )

Legyen!!

Zelmor

QuoteOriginally posted by roderick
Ebb?l a témából sose elég... rögtön 2 topicot kéne nyitni...
Amúgy meg Boldog Karácsonyt... az iraki gyerekek biztos kapnak az Enszt?l az ünnep alkalmából egy csomó takarót, mert attól jól laknak, meg minden...

Ennél jobban már csak az etiópok jártak a keresztényekkel...
"Starvin Marvil, olvass a Bibliából, különben nem kapsz ételt! DE NE ÁTKOZOTT POGÁNYUL!! Isten nyelvén...Angolul..."

/me akkor hidalt le igazán...

TurboK

QuoteOriginally posted by Zelmor
Vagy mondjuk mi a különbség a kínaiak, a kóreaiak és a japánok között...
Ezt speciel nekem sem ártana elmagyarázni ha már itt tartunk... Csak hogy tudjak mit mondani annak aki tőlem megkérdezi...

QuoteEz mi? que?
WAHA!

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Zelgadis

QuoteOriginally posted by Zelmor
NE ÁTKOZOTT POGÁNYUL!! Isten nyelvén...Angolul..."


Jesszus atyaúristen... ... ... :ad:

az álszent büdös.. vagy nem is tudom, szerintem ő komolyan gondolja, és tényleg sajnálja azokat a szerencsétlen elkárhozandó "hitetlen"eket...

roderick

QuoteOriginally posted by TurboK
Ezt speciel nekem sem ártana elmagyarázni ha már itt tartunk... Csak hogy tudjak mit mondani annak aki tőlem megkérdezi...
 

Egyszerü... a kóreai kóreaiul beszél, a kinai kinaiul, a japán meg japán+angolul..

Stravin' Marvin meg legalább eljutott Marklar-ra az már majdnem olyan jó hely mint a Blarg...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Zelgadis

Na és ha nem szólal meg akkor mit csinálsz? :D

Ez épp olyan mint az én arcmemóriám/felismerő készségem :

Ha a tankörtársaim kopaszra nyírnák a hajukat, és leülnének velem szemben u. olyan ruhában (ülni azért hogy a magasságkülönbségük mérséklődjön), akkor foggalmam sem lenne ki kicsoda :)

Zelmor

QuoteOriginally posted by TurboK
Ezt speciel nekem sem ártana elmagyarázni ha már itt tartunk... Csak hogy tudjak mit mondani annak aki tőlem megkérdezi...

 
WAHA!

Most fáradt vagyok ezt elmondani, de gondolj csak bele, hogy kik csinálnak jobb animációs filmeket a három közül...;) No de most komolyan, majd talán megírom holnap a választ ha nem felejtem el (emlékeztess PMben ha nagyon kéne...).

Ezt a WAHA-t meg már nagyon nem vágom. Lehet hogy fáradok? /me folyatni szeme egész hétem gépen napi 10 órában, szal lenni naon fáradt. És a baj, hogy a 10 óra elenyésző része (napi 1-2 óra) volt csak anime/manga... Tudom, tudom--->   -,-

Zelmor

Zelmor

QuoteOriginally posted by roderick
Egyszerü... a kóreai kóreaiul beszél, a kinai kinaiul, a japán meg japán+angolul..

Stravin' Marvin meg legalább eljutott Marklar-ra az már majdnem olyan jó hely mint a Blarg...

Marklar...
A japánok angoltudását inkább hanyagoljuk, jó? Az inkább próbálkozás, nem tudás legtöbbször...
Marklar...

Zelgadis

Úgylátom nem csak én vagyok itt az egyetlen aki "kész" :)

És még holnap egy pótzh + egy matek javító felelés a 4esért :D

aztán tanulhatok a 22. ei analízis zh ra :hopp:


Éljen a magyar igazság :)
Megyek is a ludni
byeall^^

Zelgadis

QuoteOriginally posted by Zelmor
Marklar...
A japánok angoltudását inkább hanyagoljuk, jó? Az inkább próbálkozás, nem tudás legtöbbször...
Marklar...


Mindenesetre majdnem minden "újabb" anime tele van random helyekre bepasszintott angol vagy angolított szavakkal...

Ez az egy dolog amitől a borsók a hátamon meg a hasonlók ...
kell ám erőltetni azt az angolt mer annyival jobb ám mint a japán... :appl: :ejj:

roderick

QuoteOriginally posted by Zelmor
Marklar...
A japánok angoltudását inkább hanyagoljuk, jó? Az inkább próbálkozás, nem tudás legtöbbször...
Marklar...

Én csak arra utaltam, hogy pl. milyen szép japán szó van a Key of the Twilight kifejezésre :)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

ignus

Nya! Én holnap Virtuális valóság fejl.-ből küldöm a zh-t, amin mindent lehet használni. (könyvet, jegyzetet, gépfegyvert). Úgyhogy eleve félek. Valahogy úgy érzem hogy ez arra enged következtetni: NAGYON DURVA LESZ! Egy imát azért mondjatok el holnap értem. Én is gondolok Rátok! :)

Sok zsák **art mindenkinek! Az erő legyen veletek!
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

TurboK

QuoteOriginally posted by Zelmor
Most fáradt vagyok ezt elmondani, de gondolj csak bele, hogy kik csinálnak jobb animációs filmeket a három közül...;) No de most komolyan, majd talán megírom holnap a választ ha nem felejtem el (emlékeztess PMben ha nagyon kéne...).

Ezt a WAHA-t meg már nagyon nem vágom. Lehet hogy fáradok? /me folyatni szeme egész hétem gépen napi 10 órában, szal lenni naon fáradt. És a baj, hogy a 10 óra elenyésző része (napi 1-2 óra) volt csak anime/manga... Tudom, tudom--->   -,-

Zelmor
Igen, nagyon érdekelne a dolog.

WAHA! :
a karaktert úgy hívják hogy Suzuran (suzan?) és a Suigetsu nevű hentai játékban szerepel. Ahányszor feltűnik, mindig úgy szól: WAHA! (わはー!)
(elvileg ez a háttérinfó)

s egy ujabb kép:

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Sky

Mess with the best,
Die like the rest...

roderick

valszeg ha sok bejglit eszel te is így járhatsz...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Baldy

Ja, és ha össze mered vérezni közben anyud ünnepi teritőjét,  akkor még a fejed is lecsapják pojénból :hehe:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

VASH

QuoteOriginally posted by Sky
Ez mitől karácsony ?:confused:

A pirostól:D

TurboK plz ne cseszd szét a topicom, nem ezért indítottam, Pikacsú topicba az ilyeneket, majd ott állatkodunk...
:zen:
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Baldy

Nem tudom, mi a gond a képpel.
Szerintem állatian jó :)
Bár jobb lett volna, ha mondjuk karácsonyi terítő van épp az ürge alatt :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

Baldy, mit keressel itt? Nem mész vissza dolgozni? Jó kis munkahely, ahol munka közben lehet internetezni.

Zelmor

QuoteOriginally posted by Baldy
Nem tudom, mi a gond a képpel.
Szerintem állatian jó :)
Bár jobb lett volna, ha mondjuk karácsonyi terítő van épp az ürge alatt :D

Lehet reklamálni az Alien filmek készítőinél...:)

SlEePwAlKeR

"Put a stake through my heart!
And drag me into sunlight
So awake for your greed
As you're slaying the dreamer"

VASH

QuoteOriginally posted by Zelmor
Lehet reklamálni az Alien filmek készítőinél...:)
itt most kivételesen MELL BROOKS az elkövető (űrgolyhók)
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

TurboK

alienekkel kapcsolatban inkább a pikacsus topicban...

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

kisvirag

tééleg nagyon elmentünk itt offtopicba :)
az a kép szerintem gusztustalan...
és miért van, hogy mostanában a karácsony arról szól, hogy egy csomó pénzt elköltünk?
pedig a család nagy részének kreativ csináld magad ajándékot csinálok (annak az anyagszükséglete is 3000 volt...)
ma mégis karácsonyi bevásárlás cimszóval elköltöttem 13000 forintot... nem is maratt pézem...
na mind1
gusztustalan, h mindenből üzletet csinálnak
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

ignus

QuoteOriginally posted by kisvirag
tééleg nagyon elmentünk itt offtopicba :)
az a kép szerintem gusztustalan...
és miért van, hogy mostanában a karácsony arról szól, hogy egy csomó pénzt elköltünk?
pedig a család nagy részének kreativ csináld magad ajándékot csinálok (annak az anyagszükséglete is 3000 volt...)
ma mégis karácsonyi bevásárlás cimszóval elköltöttem 13000 forintot... nem is maratt pézem...
na mind1
gusztustalan, h mindenből üzletet csinálnak

Biza,biza. Valahogy "belenevelődik" az emberekbe hogy ha nem vesznek drága ajándékot az nem is fog tetszeni. Az igazán durva az hogy 13e Ft-ért ma kb egy pulcsit kapsz valamelyik "nagyon menő" boltban... Szomorú...
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Zelgadis

kisvirag, TurboK tól jobb ha hozzászoksz a legalább ilyen gusztustalan képekhez -_^

ignus

Vagy a még "jobbakhoz!" De nem baj! Először nekem is fura volt a srác, de majd megkedveled a búráját meg a poénjait! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."