Karácsony, Szilveszter és egyéb jó kis ünnepek :)

Started by VASH, 2003-12-01, 20:43:30

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Lepedő, törölköző, könyvek, újságok, müzli, édesség.

kikuchiyo

Szilveszter?

Úgy tűnik, norikot idén elvesztettük :(
Failure is the default option

noriko

Sorry guys, most nem ajánlkoztam, mert kitúrtak otthonról a bedbug-ok  :oops: Én sem merek hazamenni, nem hogy vendégeket fogadjak.
De jövő évben szervezhetünk majd társas meet-et! Hiányzik!
"I wish I could, but I don't want to."

Kvikveg

Quote from: noriko on 2016-12-30, 22:09:41
...
bedbug-ok  :oops:
...
:zomg:

Tarsas meet: OK, remelem itthon leszek.  :tezsvir:

En most otthon szilveszterezek.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta


noriko

Azért szerencsére nincs invázió (legalábbis remélem!!!! meg remélem, nem a szomszédból jött át, mert arra nincs ráhatásom!!), de másfél éve volt már nálam bedbug helyzet és azóta paranoiás vagyok, úgyhogy amikor egyértelműen bedbug csípést észleltem, kitört a pánik. Megtettem a szükséges lépéseket, szeretném azt hinni, hogy uralom a helyzetet, de még nem merek visszamenni.  ^^"

Úgyhogy idén szilveszterkor itthon hikikomorulok szüleimmel.

Quote from: Kvikveg on 2016-12-30, 23:45:23
Tarsas meet: OK, remelem itthon leszek.  :tezsvir:
Majd úgy szervezzük, hogy itt legyél!  :tezsvir:

ui: Karácsonyra pedig sok utalványt kaptam új szemüvegre, egy sushis felsőt, meg egy felnőttekre méretezett kisbaba-fürdőlepedőt fülekkel :D :D
ja meg egy ilyen puzzle-t, amihez nincs elég türelmem  :comp:
"I wish I could, but I don't want to."

blackronin

Boldog Új Évet kívánok mindenkinek itt a fórumon!  :smile:
2017-ben is újra itt.

Próféta


frozenstein


danika230


NLZ

[reserved]

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Boldog újat!
Társas meethez pedig csatlakozok :)

Darkstar

BUEK!
A társast én is támogatom, ha meg itt leszek.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

SaiyaGin


Moha

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

Mi túléltük a család megvendégelését és még a kajából is maradt. Nem hiába töltöttük az egész délelőttöt a konyhában. :D

Kvikveg

Mi evrol evre egyre minimalistabbak leszunk. Bejglisutes nincs, most mar azert sem mert uj gaztuzhely kell. Iden mar fel sem oltoztunk, foleg mert ketten meg vagyunk fazva... es a karacsonyi korusmoves CDt is teljesen elfelejtettuk.
De legalabb a TVben vannak jo filmek. (Nem vagyunk az a tarsasjatekozo csalad.)

Plusz este 10 utan valamikor lett extra "szorakozasunk": valaki barom ugy gondolta, hogy jo otlet lenne mogottunk a szanton (szerencsere jo messze) maglyat gyujtani. Direkt vagy veletlenul a fene tudja, de minimum 4 villogo jarmu all kint... es a tuzolto ember meretebol itelve valami 5x5 meteres borzalom lehetett. Ezuton is gratulalok annak az utolso bunkonak aki kepes volt elszurni a tuzoltok Karacsony estejet. Remelem megtalaljak, hogy ki volt az.

Boldog Karacsonyt mindenkinek!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Nálunk karácsony első napján az emelet folyosóján tartottak "Máunika show-t" bizonyos etnikumú egyének...

kada

Céges karácsony letudva.
[spoiler]"Főnök, készen állok úgy tenni, mintha dolgoznánk!"
"Jó, még van egy óránk."[/spoiler]
Kaja, társaság, ingyen WiFi, fűtés, és még fizettek is érte.

Boldog Bájgliket mindenkinek!

kikuchiyo

Failure is the default option

Darkstar

Nekem idén durva lesz.  :Kiraly:
Reggel comiket day 3, utána két óra alvás, mozi haverokkal, izakaya estig, party a Mogra-ban hajnalig. Reggel napfelkelte-nezes (de hülyén hangzik így), szentélylátogatas, aztan meg count up buli.  :Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

-OJ-

Én pedig szilveszterkor már este 21:00kor ágyban leszek, mert január 1-jén reggel 5kor kelek és utazom el  :ejj:

kada

Quote from: -OJ- on 2017-12-30, 11:44:26
Én pedig szilveszterkor már este 21:00kor ágyban leszek, mert január 1-jén reggel 5kor kelek és utazom el  :ejj:
Egy csomó kolléga hajnali ötkor kezdi a műszakot.
Én kivettem szabadnapnak  :Kiraly:
Valószínűleg vannak, akik a cégnél szilvesztereznek, de az másik részleg, és nem is akarok róla tudni, ha igen!  :_piszka:

Jó utat!

Kvikveg

Itthon bekesen kuralgatom a megfazasomat.
Tesomek holnap utaznak haza, ugyhogy valoszinuleg takaritas lesz egesz nap es a mini-armageddon felszamolasa ami utanuk marad.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud