Kérdések anime(k)-ről

Started by Nevl, 2003-12-02, 21:01:15

Previous topic - Next topic

Cobra

AX ismert csapat, FXM-ről még nem hallottam, de attól még lehetnek jók. Nem csak a képminőséget kell nézni, hanem a fordítás minőségét is.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

zsozso

Quote from: Cobra on 2006-10-10, 10:34:32
AX ismert csapat, FXM-ről még nem hallottam, de attól még lehetnek jók. Nem csak a képminőséget kell nézni, hanem a fordítás minőségét is.
FXM magyar kollega muve, erdemes osszehasonlitani.
Death is the only redemption

Randal

zsozso: Nem mondod komolyan? Na, akkor meglesem:)
Az anidb-n az utolsó rész alapján az AX volt a nyerő, igaz FXM-hez semmi bitrate nem volt írva:( viszont a videóméret nagyobb.

A Virtualdubnál az első részeket hasonlítottam össze, ott az AX az oylan 800kbs körül volt míg az FXM felette.
Majd nézek képeket is, ha hazaértem, aztán leírom a véleményt.

Csak a feliratozást nem tudom, hogy melyiknél milyen.

Randal

zsozso: megkérdeznéd az FXM-es srácot, hogy az ő verziója miben külöbözik a többitől ill mennyire jobb?

zsozso

Quote from: Randal on 2006-10-11, 10:55:38
zsozso: megkérdeznéd az FXM-es srácot, hogy az ő verziója miben külöbözik a többitől ill mennyire jobb?
Ha latom es eszembe jut. :p
Death is the only redemption

Randal

#245
zsozso: Oksa, de már leszedtem. Ettől függetlenül még érdekel a véleménye:)

Más:

PLÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍZ!!!!! Szánjon meg valaki a You're Under Arrest TV, 51 részes AniMecha verziójával!!!
Mire ircről leszedném addig hónapok telnének el.. ráadásul hétvégén gép kikapcsolva, szal vasárnap kezdhetném megint betölteni a cuccot a letöltési sorba és várhatnék napokig:(

zsozso

Quote from: Randal on 2006-10-12, 20:38:11
zsozso: Oksa, de már leszedtem. Ettől függetlenül még érdekel a véleménye:)

Más:

PLÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍZ!!!!! Szánjon meg valaki a You're Under Arrest TV, 51 részes AniMecha verziójával!!!
Mire ircről leszedném addig hónapok telnének el.. ráadásul hétvégén gép kikapcsolva, szal vasárnap kezdhetném megint betölteni a cuccot a letöltési sorba és várhatnék napokig:(
(FaXMactor) alapvetően a magyar az angol/magyar softsub, karaoke - és stabilabb kép
(FaXMactor) az op-ed irglamatlanul sok bitet elvitt - véletlen zaj volt benne (mint az adásszünet a tévében)
(FaXMactor) én ezt leszabályoztam, így több jut a fő részre
Death is the only redemption

Randal

Köszi szépen az infót:)
Ezer hála érte:)

faxmactor

ja és még annyi, hogy:

nincs rajta csak japán hang (angol nincs, jelenleg ez rosszul van az anidb-n)
stabilabb kép: vízszintes vonalak nem ugrálnak
a magyar felirat elég jól sikerült, szerintem most sincs mit szégyekezni miatta :)


Utazás MÁV-val: kalandjáték-kockázat

Randal

Az nem baj ha nincs rajta angol. Úgyse nagyon érdekel:) Mármint az angol szinkron:)

Aláírás: Nem kalandjáték - kockázat, hanem kaland - játék - kockázat :) Vagy ha direkt olyan akkor bocs;D

gr33n

Nem tudja vlk hogy hová lett a Rebirth Moon Divergence az FTP-ről? Ha minden igaz akkor még múltkor fennt volt.  :confused:

fema

Valaki, aki leszedte ftp-ről az Oh! My Goddess TV változtatot, nem tudna tippet adni, melyik változatot szedjem?
Van egy magyar feliratos, azt nem akarom, mert gondolom az angolból fordították, és amit ennyiszer fordítanak, az olyan lesz, mint a pletyka... Van két avi beégetett angol felirattal, meg japán hanggal, de nem tom, mi lehet a különbség, bár az egyiknek, ami sztem újabb lehet (2006.) annak más az intro-ja, mint az előzőeknek.

Zsiga

Quote from: fema on 2006-11-24, 19:21:42
Valaki, aki leszedte ftp-ről az Oh! My Goddess TV változtatot, nem tudna tippet adni, melyik változatot szedjem?
Van egy magyar feliratos, azt nem akarom, mert gondolom az angolból fordították, és amit ennyiszer fordítanak, az olyan lesz, mint a pletyka... Van két avi beégetett angol felirattal, meg japán hanggal, de nem tom, mi lehet a különbség, bár az egyiknek, ami sztem újabb lehet (2006.) annak más az intro-ja, mint az előzőeknek.
Az a második évad. :)

fema

Ja, lool, de  :lame: vok ^^  kösz!

gr33n

Látta már valaki a Kage_Kara_Mamoru-t? Nos...Letöltöttem az egész mappát de észrevettem hogy két fajta van. Megnéztem mindkettőt és majdnem két külömböző fordítás az egész. Meg tudja nekem mondani valaki hogy melyik a helyesebb fordítás?
Ami nagyon szembetünő volt az a kutya neve. Az OOM-nél Burumaru a Scramble!-nél meg Bluemaru. Ez mondjuk annyira nem zavar de szinte majdnem totálisan különböznek egymástól. És szeretném tudni melyik fordítás a helyesebb.  :ejj:

Zsiga

Quote from: gr33n on 2006-11-28, 23:09:14
Látta már valaki a Kage_Kara_Mamoru-t? Nos...Letöltöttem az egész mappát de észrevettem hogy két fajta van. Megnéztem mindkettőt és majdnem két külömböző fordítás az egész. Meg tudja nekem mondani valaki hogy melyik a helyesebb fordítás?
Ami nagyon szembetünő volt az a kutya neve. Az OOM-nél Burumaru a Scramble!-nél meg Bluemaru. Ez mondjuk annyira nem zavar de szinte majdnem totálisan különböznek egymástól. És szeretném tudni melyik fordítás a helyesebb.  :ejj:
OOM
Scramble!
Scramble! jobbnak tűnik.

gr33n

WOW!  :wtf: Nem is tudtam hogy comment-ek is vannak. Hm...Köszi.  :D Akkor ahogy elnézem nem csak a Scramble minősége jobb  hanem a felirata is. Köszi.  :merci:

sirtomi

Ott a hír a fórum tetején, hogy volt egy kis technikai probléma.
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=949.0

kirati

ok köszi már észre vettem azért is töröltem a kérdést
úgy látszik én vagyok a bamba

remélem sikerül helyreállítani

sorry.

jettmoress

#259
Ki tudja, hogy milyen sorrendben kell megnezni a Gundam sorozatokat? [talan kene egy gundam_sorrend.txt az F T P-re]

es egyuttal megkerdezem, hogy tudja-e vki mikorra varhato a hellsing ova ujjabb resze?

Yakumo

#260
Quote from: jettmoress on 2006-12-07, 18:15:12
Ki tudja, hogy milyen sorrendben kell megnezni a Gundam sorozatokat? [talan kene egy gundam_sorrend.txt az F T P-re]

es egyuttal megkerdezem, hogy tudja-e vki mikorra varhato a hellsing ova ujjabb resze?

Erre (Gundam) egyszer Xipe adott már választ, de nem emlékszem rá. *try to find it....searching......*

Edit: kösz, Gmer.  ^^

Draconire

#261
Quote from: jettmoress on 2006-12-07, 18:15:12
Ki tudja, hogy milyen sorrendben kell megnezni a Gundam sorozatokat? [talan kene egy gundam_sorrend.txt az F T P-re]
http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=11683&start=1472&len=1

és: http://usteam.hu/forum/index.php?topic=144.msg182605#msg182605

szerk:
Quote from: jettmoress on 2006-12-07, 18:15:12
es egyuttal megkerdezem, hogy tudja-e vki mikorra varhato a hellsing ova ujjabb resze?
Quote from: blackronin on 2006-11-10, 19:20:36
Az OVA időpontja:
2007.02.07.
Addig tehát várnunk kell, pedig azt hittem hogy karácsonyi ajándék lesz!

Randal

Hi all!
Nincs meg valakinek a Heat Guy J Animecorp féle változata? Seholse találom és emg akarom,nézni, hogy az a4e-s a jobb vagy amaz. Plusz a 14. részből szedném ki a feliratot, mert az a4e-s hibás.

Ja és az OST se lenne rossz :hehe:

Cobra

Én még a nyáron keresgéltem Heat Guy J-t más csapattól, de semit nem találtam torrenten.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Necrid^

Quote from: Cobra on 2006-12-11, 22:07:31
Én még a nyáron keresgéltem Heat Guy J-t más csapattól, de semit nem találtam torrenten.

[a4e] hear guy J 1-26

hear guy J OST

Remélem tudtam segiteni :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Cobra

Arról volt szó, hogy más csapattól kéne, mint az a4e, mert az általuk kiadott 14. rész hibás :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Necrid^

Quote from: Cobra on 2006-12-11, 22:14:42
Arról volt szó, hogy más csapattól kéne, mint az a4e, mert az általuk kiadott 14. rész hibás :)

őőő akkor sry van olyan hogy nem olvasom végig a postok. :DD
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Hiei-sama

Quote from: Randal on 2006-12-11, 19:43:33
Hi all!
Nincs meg valakinek a Heat Guy J Animecorp féle változata? Seholse találom és emg akarom,nézni, hogy az a4e-s a jobb vagy amaz. Plusz a 14. részből szedném ki a feliratot, mert az a4e-s hibás.

Ja és az OST se lenne rossz :hehe:


Emule ;)

Randal

#268
Emule: Hmm, erre még nem gondoltam, de nemigenm szeressem (még:) )

Egyébként az is jó lenne ha valaki tudna japánul és lefordítaná a hiányzó részt. Vannak itt úgyis páran ilyenek, biztosan segítenének :angyali:

szerk: Kerestem torrentet az OST-hez, van két seedelő, de alig tölti: 0,1-0,2k/sec

Cobra

Boxtorrents-es torrentet majd beindítom, nekem megvan onnan az OST.
Hide and fear, Cobra Commander is here !