Kérdések anime(k)-ről

Started by Nevl, 2003-12-02, 21:01:15

Previous topic - Next topic

Damnatus

Hali!

Honnan tudom megszerezni/ vki oda tudná adni a Vandread OVA2-t?
Válaszokat elõre is kösz.

.Attila

Nemtom, de minek az? Csak összefoglalja a 2. sorozatot, én még a Taidouhent sem néztem meg.

Fazék

Quote from: TriviNemtom, de minek az? Csak összefoglalja a 2. sorozatot, én még a Taidouhent sem néztem meg.
eddig nem sok jó összefoglaló részt láttam, de ennek ellenére, valamiért nekem is hiányzik, az mkv-s változata ennek az OVA2-nek... így lenne teljes a Vandread :)

Damnatus

Hali!

Quote from: Blimpeddig nem sok jó összefoglaló részt láttam, de ennek ellenére, valamiért nekem is hiányzik, az mkv-s változata ennek az OVA2-nek... így lenne teljes a Vandread :)

Megvan aviban az OVA2?
Nekem azért kéne, mert ki akarom írni a Vandreadeket, és szeretném, ha egy helyre kerülnének.

Isi101

Quote from: TriviNemtom, de minek az? Csak összefoglalja a 2. sorozatot, én még a Taidouhent sem néztem meg.
Spec, nem csak a vandreadra vonatkozik, de én pld. úgy szeretem kiírni dvdre a filmeket, ha minden epizódja megvan, specialok összefoglalók, pár jobb amv, artbookok, ost... Már nem egyszer elõfordult így, hogy az amugy 1 dvdre lazán ráférõ sorozatnak dupla tok kellett... :)

Damnatus

Hali!

Én legfõképp a filmeket gyûjtöm össze, OST-k képek, AMV-k külön vannak válogatva.

Damnatus

Hali!

Akkor a Vandread OVA 2 nincs meg senkinek? Illetve nem tudtok adni oldalt, ahonnan letölthetõ?

És van egy pár film (pl. Ayashi no ceres), aminek egy része avi, más része ogm, vagy mkv. Megvannak ezek teljesen ogm-ben v. mkv-ban?

És a Chobits még mindíg nincs fönt teljesen. Én otthon kiválogattam, hogy mit lenne érdemes letörölni (mert fent van ogm-ben és aviban is), illetve a 26-részes mely két része hiányzik a 24-esbõl. Beírjam?

.Attila

A Chobits 27 részes. Nekem mind megvan, de a 3 rész, amit az animemx anno nem készített el, az nem a legjobb minõség. De megvan :)

Damnatus

Hali!

Ok, az érdekelne. Elvileg nekem is megvan, de odaadtam vkinek a cd-ket és azóta sem találom (a speciallal együtt 27 rész, ugye?)

noriko

#39
Quote from: DamnatusHali!

Ok, az érdekelne. Elvileg nekem is megvan, de odaadtam vkinek a cd-ket és azóta sem találom (a speciallal együtt 27 rész, ugye?)
...mármint a részeket nem találod azóta sem...ugye?? de ha megvan, akkor miért kell megint?  :eeek:

edit:ja..az összefoglalókra gondoltál?..oké..:D
"I wish I could, but I don't want to."

.Attila

Quote from: DamnatusHali!

Ok, az érdekelne. Elvileg nekem is megvan, de odaadtam vkinek a cd-ket és azóta sem találom (a speciallal együtt 27 rész, ugye?)
Igen, a special a 27. Az gyakorlatilag szintén egy összefoglaló rész, mint a másik 2. Bár egy-két + van benne.

edit: Feldinnek is megvan ;)

Marfy

Quote from: TriviIgen, a special a 27. Az gyakorlatilag szintén egy összefoglaló rész, mint a másik 2. Bár egy-két + van benne.

edit: Feldinnek is megvan ;)

Nekem is megvan de nem is tudom honnan  :rolleyes: .

Damnatus

Hali!

Quote from: noriko...mármint a részeket nem találod azóta sem...ugye?? de ha megvan, akkor miért kell megint?  :eeek:

edit:ja..az összefoglalókra gondoltál?..oké..:D

Igen, az összefoglalókra gondoltam. ;)
Hol tartasz? Tetszik?

Trivi
Akkor el fogom kérni Feldintõl.

Feldin

Quote from: DamnatusHali!



Igen, az összefoglalókra gondoltam. ;)
Hol tartasz? Tetszik?

Trivi
Akkor el fogom kérni Feldintõl.
Csak rajta! Mi is kell?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

pandp

Sziasztok! Tegnap nyitottam egy topicot rossz helyen (még újonc vagyok  :) ) és ide küldtek. A lényeg: magyar feliratot keresek a Kenshin sorozathoz. Ha esetleg tud valaki ilyesmirõl, írja meg legyenszives.
Elõre is köszi!

Isi101

Quote from: pandpSziasztok! Tegnap nyitottam egy topicot rossz helyen (még újonc vagyok  :) ) és ide küldtek. A lényeg: magyar feliratot keresek a Kenshin sorozathoz. Ha esetleg tud valaki ilyesmirõl, írja meg legyenszives.
Elõre is köszi!
Itt találhatsz
És itt is

pandp

Köszi, már megnéztem mindkettõt, de csak az OVA-khoz és a Movie-hoz találtam subot. Nekem meg a sorozathoz kellene.  :beken:

Marfy

Quote from: pandpKöszi, már megnéztem mindkettõt, de csak az OVA-khoz és a Movie-hoz találtam subot. Nekem meg a sorozathoz kellene.  :beken:
Szerintem ahhoz nincs csak angol, ha az is megteszi elküdöm e-mailben.

pandp

Quote from: NokiSzerintem ahhoz nincs csak angol, ha az is megteszi elküdöm e-mailben.

Köszi, az angol felirat is tökéletes lenne!  :merci:
Az e-mail címem: maxipici@hotmail.com (bár asszem publikus)

Marfy

Quote from: pandpKöszi, az angol felirat is tökéletes lenne!  :merci:
Az e-mail címem: maxipici@hotmail.com (bár asszem publikus)
Találtam hozzá de csak 1-12 ig de tudom hova lett a többi .
Amúgy ha angol felirat kell a //www.scriptclub.org oldalon nézz szét ot szinte mindenhez van csak a regisztráció maceráns kb 2 hétbe is beletelik.
De próbálkozz megéri.
A feliratot meg küldöm.

pandp

Quote from: NokiTaláltam hozzá de csak 1-12 ig de tudom hova lett a többi .
Amúgy ha angol felirat kell a //www.scriptclub.org oldalon nézz szét ot szinte mindenhez van csak a regisztráció maceráns kb 2 hétbe is beletelik.
De próbálkozz megéri.
A feliratot meg küldöm.

OK és köszi. Én meg megpróbálok magyar feliratot gyártani a sorozathoz. Valakinek egyszer azt is kell, nemigaz? Persze el fog tartani egy darabig... :eeek:

Marfy

Tudnátok ajánlani szamurájos témájú animéket?
Mostanában nagyon ráharaptam lehet a sok romantikus vígjáték után vágyok egy kis erõszakra :).

Moha

Quote from: NokiTudnátok ajánlani szamurájos témájú animéket?
Mostanában nagyon ráharaptam lehet a sok romantikus vígjáték után vágyok egy kis erõszakra :).
Esetleg a Samurai Girl - Real bout high school
Bár én még nem láttam, de elvileg action, fantasy stílusú és elég jónak tûnik.

Marfy

Quote from: MohaEsetleg a Samurai Girl - Real bout high school
Bár én még nem láttam, de elvileg action, fantasy stílusú és elég jónak tûnik.
Tényleg jó lehet.
De korabeli alkotás kellene mint pl:Rurouni Kenshin, vagy a Ninja Scroll.

noriko

Quote from: NokiTényleg jó lehet.
De korabeli alkotás kellene mint pl:Rurouni Kenshin, vagy a Ninja Scroll.
Samurai-os animék ajánlani mondjuk nem tudok, mert nem láttam ezeket, de azért remélem segít :)
"I wish I could, but I don't want to."

Marfy

Quote from: norikoSamurai-os animék ajánlani mondjuk nem tudok, mert nem láttam ezeket, de azért remélem segít :)
Sokat segítettél köszi kb ennyi elég is lesz egyenlõre.

Suszi

Hali.
Nincsen meg valakinek ez az anime? Végignyomtam a gameboy advance-es játékot, és csak utána tudtam meg, hogy van belõle anime is.
Elõre is  :merci:

.Attila

Nincs meg vkinek a Di Gi Charat?

Moha

Quote from: TriviNincs meg vkinek a Di Gi Charat?
Letöltve nincs, de torrentet   találtam.

.Attila

Szerintem dc-n is fent van, torrentezni meg nem akarok. Reménykedek benne, hogy vkinek megvan, aztán nem kell szenvedni vele.