Kérdések anime(k)-ről

Started by Nevl, 2003-12-02, 21:01:15

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: TriviSzerintem dc-n is fent van, torrentezni meg nem akarok. Reménykedek benne, hogy vkinek megvan, aztán nem kell szenvedni vele.
miért? mi a bajod a torrent-tel? de tényleg kíváncsi vagyok, mert mióta elkezdtem torrent-ezni szép lassan kikopott a dc és jelenleg mindent csak innen, vagy torrent-bõl szerzek meg, nem kell +30-80 giga megosztás, a upload meg úgyis kéne oda is, vagyis semmit sem nyernék a dc-vel... - fontosnak tartom kiemelni, hogy tényleg nem kötözködöm, csak kíváncsiskodom és off-olok egy picit sajnos :) - remélem ennyi fölött még szemet hunynak :D

Jacky

Hi!

Keresem a Fist of the north star TVt, Cutey Honey Flash, Shaman king, Saber Rider and the Star Sheriffs, City hunter TV 2seasontõl

Fazék

Quote from: White SeeDSamurai os animék terén ajánlatom:
Kenshin OAV
Samuray 7
Ninja Scroll
te említetted, hogy hejesírásban nem vagy túl jó? :) a Samurai 7-et egyszer próbáld ki y helyett i-vel :)
és itt is kiemelném, hogy a Samurai 7 a talpáig sem ér föl egy Kenshin OVA-nak és egy Ninja Scroll-nak se :)

.Attila

Nekem meg a Ninja Scroll egyáltalán nem tetszett, a másik kettõt meg még nem is láttam.

.Attila

Quote from: White SeeDHmm, ha még nem láttad a Kenshin OAV-ot akkor még nem láttad a világ legszebb romantikus drámáját.
Megnézni!:)
Tudom-tudom, nem anime-s haverom is oda volt érte, ami már jelenthet vmit :) Bár neki a szamuráj téma miatt jött be.

Illusion

Hy

Nem tudja véletlenül valaki, hogy honnan lehet Sailor Moon epizódokat letölteni ( már próbáltam Dc++-ról, de nem megy a Bittorentet pedig nem sikrül használni ) elõre is köszi

Bye-Bye

Damnatus

Hali!

Asszem Meskének megvannak. De lehet, hogy megint rosszul emléxem.

Moha

Baah! Hány embernek kell még a Sailor Moon?
Lassan kiírhatom, hogy "Sailor Moon Source"... :rolleyes:

Dragon

Quote from: MohaBaah! Hány embernek kell még a Sailor Moon?
Lassan kiírhatom, hogy "Sailor Moon Source"... :rolleyes:
Én azt nem értem, hogy animeHQ-n miért nincs fenn, ha a Live Action fenn van.  :confused:
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Moha

Quote from: bpka000Én azt nem értem, hogy animeHQ-n miért nincs fenn, ha a Live Action fenn van.  :confused:
Szerintem azért, mert csak jó minõségû videókat akarnak feltenni.
Sailor Moon-t meg nem találsz, csak ramaty minõségben. Ami nekünk van, az is nagyrészt wmv és rm (ez még nem lenne gond), 320x240-es, TV vagy VHS rip, és átlag 18 MB egy 20 perces rész (ez már inkább gond). Szóval elképzelheted, milyen minõség...

Dragon

Quote from: MohaSzerintem azért, mert csak jó minõségû videókat akarnak feltenni.
Sailor Moon-t meg nem találsz, csak ramaty minõségben. Ami nekünk van, az is nagyrészt wmv és rm (ez még nem lenne gond), 320x240-es, TV vagy VHS rip, és átlag 18 MB egy 20 perces rész (ez már inkább gond). Szóval elképzelheted, milyen minõség...
Hát, akkor a kínálati oldalnak kellene lépnie, nem hiszem, hogy nem létezik DVD verzió, amit lehetne fansubbolni, meg azt sem, hogy a világon mindenki aki ezt keresi pont erre a fórumra esik be, és azért tûnik ennyire erõsnek a kereslet.
No mindegy, ez nem az én asztalom.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Hiei-sama

Nekem pl megvan a Sailor Moon végig majdnem végig ogm-ben de ami avi-s az is elég jó minõségû nem olyan rossz,Moviek is megvannak az is ogm-ben asszem :P

.Attila

Quote from: Hiei-samaNekem pl megvan a Sailor Moon végig majdnem végig ogm-ben de ami avi-s az is elég jó minõségû nem olyan rossz,Moviek is megvannak az is ogm-ben asszem :P
Nekem kell :)
Budapesti vagy?

Moha

Quote from: BonciBudapesti vagy?
Szerintem igen. Néha érdemes figyelni a location-t is. :p Elvégre van, aki tényleg azt írja oda, amit kell (nem úgy, mint mi :))

Amúgy nem is tudtam, hogy érdekel a Sailor Moon. ;)

.Attila

Quote from: MohaSzerintem igen. Néha érdemes figyelni a location-t is. :p Elvégre van, aki tényleg azt írja oda, amit kell (nem úgy, mint mi :))
Na igen :)
QuoteAmúgy nem is tudtam, hogy érdekel a Sailor Moon. ;)
Pedig mondtam én már korábban, hogy régen még én is néztem ORF1-en, és jókat nevettem rajta (nem szarkasztikusan értve :)).

dudu

A cÍmben lévõ animet keresem. Az ftpn van egy ugyanilyen nevû könyvtár de nemtok belelépni. "550 /Anime/Final Fantasy - Legend of the Crystals: No such file or directory" ezt kapom válaszul. elérhetõ egy másik változat realmediaban de az animeaddictson találtam 1 magyar feliratot ami mellé ezt Írták: "Az Usteam-es avi verzióhoz" ebböl gondoltam hogy van valahol egy jobb minõségû változat. a kérdés az hogy csak énnemértek az ftphez vagy tényleg törölték illetve ha az elsõ lenne akkor neme tudtok valami helyet ahonnan leszedhetném? talátam torrentet ami halott...

.Attila

A mappa tökéletesen mûködik, hiba lenni ön készülékiben.

gr33n

HELP!Vlk tud nekem segíteni....Van egy pár képem és biztos vagyok benne hogy ez egy Anime. => http://users.atw.hu/greenmanga/Cool__1600x1200.jpg

Aki tud vlm-t errõl létszives írjon! :(

Elõre is köszi!

Moha

#78
Hát, így ebbõl a képbõl sajna túl sokat nem lehet mondani. :(
Én nem vagyok még túl jó kanjiból, de az elsõ (星) hoshi - azaz csillag. A másik kettõt nem tudom.
Egyébként 100%, hogy anime? Mert lehet akár egy H game is, vagy ilyesmi.

Edit: Na, kikerestem a többit is: ( 星辰祭 ) - seishin matsuri, azaz valamilyen fesztivál. Sajna asszem ez nem sokat segít az anime megtalálásában. :(

Edit2: Megtaláltam! A címe: Spirit Speak. De el kell, hogy keserítselek, ez nem anime, hanem egy hentai játék.

Edit3: Van egy pár kép is: klikk !!!(18+!)!!!

Azért remélem tudtam segíteni. ;)

gr33n

Quote from: MohaHát, így ebbõl a képbõl sajna túl sokat nem lehet mondani. :(
Én nem vagyok még túl jó kanjiból, de az elsõ (星) hoshi - azaz csillag. A másik kettõt nem tudom.
Egyébként 100%, hogy anime? Mert lehet akár egy H game is, vagy ilyesmi.

Edit: Na, kikerestem a többit is: ( 星辰祭 ) - seishin matsuri, azaz valamilyen fesztivál. Sajna asszem ez nem sokat segít az anime megtalálásában.

Edit2: Megtaláltam! A címe: Spirit Speak. De el kell, hogy keserítselek, ez nem anime, hanem egy hentai játék.

Edit3: Van egy pár kép is: klikk !!!(18+!)!!!

Azért remélem tudtam segíteni.


Hhhheeeeeeeennnnnnntttttttttaaaaaaaiiiiiiiii????? :eeek:

Ouch!  Ilyen nincs!Pedig már kezdtem beleélni magam hogy jó kis anime-ra számíthatok.... :grrr:

Na mind1..... :)  Az sem baj ha Hentai játék mert szeretem a Hentai játékokat... :rolleyes:  Bár kicsit bánt a dolog mert olyan szépek voltak mindenféle du...ás nélkül.... :(  

Mind1 nem gond! :haha:  Legalább megvan a kedvenc Hentai játékom... :p

Hálásan köszi a segítséget! :)

(Már csak az a kérdés honnan szerzem meg.... :ejj: )

Flaser

Még a CD cserebelõs idõszakban szereztem meg az 1. rész (egyébként 3 részes OVA) fansubját LezL-tõl (AnimeStars).

Azóta is keresem a többit ill. egy normális DVD-Ripet.
Boxtorrents-en nincs fenn, mivel Amerikában licenszelt.

Igazi klasszikus , s már nem egyszer tapasztaltam, hogy érdemes nosztalgiázni; a látvány messze nem minden.
(Area 88 OVA/Manga; MS Gundam(79); Ho Arslan)

Mai szemmel nézve maga a film nem nagy durranás, de hajdanán a sztori eredeti volt, a zenét meg ugynaz írta mint a Berserk-ben - arról nem beszélve, hogy 98-ban az agyam eldobtam ammikor megláttam egy valódi és baromi pergõsen rajzolt/vágott anime-ot (hja akkor még DB és SM ment nálunk).
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Inu Yasha

Hy!


Nem tudja vki hogy a Da Capo second season 8-26. részét honnan tudnám letölteni ( jó az ftp, torrent, dc++, vagy esetleg ha vkinek megvan az ki tudná e nekem írni dvd-re)plz.
Miskolci vok

Bye

Moha

Hogy a francba akarod megszerezni a 26. részig, mikor még csak ma ment Japánban a 13. rész? :haha:
A Shinsen a 9. részig van kész vele, attól tovább még nincs angol sub.
A 8. és 9. részt megtalálod ezen az oldalon. Amúgy meg: türelem! :)

Inu Yasha

Hy

Kösz, a 10. részig megszereztem. A Kakyuusei-t keresem most , a 2. sorozatot megtaláltam torrenten, esetleg tudnátok segíteni, hogy honnan szerezhetném meg az 1. sorozatot??

Soy

yhahj....

3 hete toltom a marmalade boyt torrentkent, es most 80%-nal megszuntek a seederek *_*
Vkinek nincs esetleg meg a 30-vegeig reszek ?

 :ejj:

-----------------
~ACT 12.0~


" Neither Happiness          
            Nor Sadness             
            is Ever               
                 Permanent "  
-----------------


nyalka

sziasztok meg uj vagyok forumon
rakerestem a temara, de nem talaltam idevago topikot

olyan animet keresek ami napjainkban jatszodik, es valamilyen kuzdosportot uzo emberek (fiatal, oreg) eletet koveti nyomon
amit usteam-en talaltam az a Yawara volt egyedul (amugy zsenialis kis cucc)
illetve lehet regebbi idoben jatszodo is, ha tenyleg szemleltesen mutatja be az adott kuzdosport technikait
nem kell oktato szinten, de markansan legyen jelen az adott technika sajatossagaibol adodo mozgaskultura (pl Samurai Champloo tobb reszeben nagyon jo kardtechnikai magyarazatok vannak, na ilyesmik is johetnek)
igazabol Yawara fele anime tokeletes, csak abbol nagyon lassan jonnek ujabb reszek (pedig nem mai darab ahogy neztem), szoval barmi otlet johet
segitsegeteket elore is koszonom

Pirula

Ennek szvsz nem kellett volna új topicot nyitni, pont ilyen célra van ugyanis ez és akkor nem moderálnak ki plusz valószínûbb hogy választ kapsz. ;)

Ready2

nemtom hogy a kriteriumaidnak mennyiben felel meg, ugyanis en magam nemlattam, de a hajime no ippo-t mint sport animet eleg sokan dicserik. lehet erdemes belenezned, ha szereted ezt a stilust.

nyalka

#88
igeretesnek hangzik, meglassuk
megneztem 4 reszt. pontosan ilyet kerestem, igaz hogy nem keleti harcmuveszet, de nem szamit, nagyon kiraly az anyag. koszonom megegyszer az infot :jee:

Inu Yasha

A Girls Bravo Second Season fent van a 10. részig, nem tudja vki hogy a 11-13. részt honnan tudnám letölteni??