Main Menu

Esetleges rendelések

Started by .Attila, 2003-12-04, 23:28:23

Previous topic - Next topic

.Attila

Hi!

Azért indítottam ezt az új thread-et, hogy legyen egy hely, ahol meg lehet beszélni az esetleges rendeléseket. Szerintem van igény erre, én pl. élénken érdeklõdöm több DVD, kártya (pl. Excel Saga) stb. iránt.

Alapvetõen a rendelések a Holdfényteam-en keresztül mennének, de ez persze nem kötött. Ami a thread lényege, hogy csak akkor szállítanak ebbe az országba ilyen cuccokat, ha legalább pl. 6 db-ot rendelünk (DVD, display, Manga stb.). Tehát ha akarunk vmit, azt csak együtt tehetjük (a szerencsésebbek csak örüljenek maguknak).

Remélem a pár perces kemény erõfeszítésem, míg elindítottam ezt a thread-et, nem felesleges.

Kalibur

QuoteOriginally posted by Trivi
Hi!

Azért indítottam ezt az új thread-et, hogy legyen egy hely, ahol meg lehet beszélni az esetleges rendeléseket. Szerintem van igény erre, én pl. élénken érdeklõdöm több DVD, kártya (pl. Excel Saga) stb. iránt.

Alapvetõen a rendelések a Holdfényteam-en keresztül mennének, de ez persze nem kötött. Ami a thread lényege, hogy csak akkor szállítanak ebbe az országba ilyen cuccokat, ha legalább pl. 6 db-ot rendelünk (DVD, display, Manga stb.). Tehát ha akarunk vmit, azt csak együtt tehetjük (a szerencsésebbek csak örüljenek maguknak).

Remélem a pár perces kemény erõfeszítésem, míg elindítottam ezt a thread-et, nem felesleges.
Nem  részemről nem tartom feleslegesnek... sőt örülök neki.
Annyi kidobandó pénzem most ugyan nincs, de sebaj, ha ez összejö, majd rágom a küszöböt, de legalább jól szórakozom:D
Manga is lehet az érdeklődés tárgya? Mert arra lene lendületes mennyiségű ötletem...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

roderick

QuoteOriginally posted by Trivi
Hi!

Azért indítottam ezt az új thread-et, hogy legyen egy hely, ahol meg lehet beszélni az esetleges rendeléseket. Szerintem van igény erre, én pl. élénken érdeklõdöm több DVD, kártya (pl. Excel Saga) stb. iránt.

Alapvetõen a rendelések a Holdfényteam-en keresztül mennének, de ez persze nem kötött. Ami a thread lényege, hogy csak akkor szállítanak ebbe az országba ilyen cuccokat, ha legalább pl. 6 db-ot rendelünk (DVD, display, Manga stb.). Tehát ha akarunk vmit, azt csak együtt tehetjük (a szerencsésebbek csak örüljenek maguknak).

Remélem a pár perces kemény erõfeszítésem, míg elindítottam ezt a thread-et, nem felesleges.

Na, akkor keresmék még 5 embert, aki venne Berserk Mangát, úgy kb. mindet... habár sajna m?veletlenségem folytán nemtom, hogy létezik-e valami emberibb nyelven (pl. angol v. német(bár a német nem emberni nyelv ;) de sebaj))
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Acélpatkány

QuoteOriginally posted by roderick
Na, akkor keresmék még 5 embert, aki venne Berserk Mangát, úgy kb. mindet... habár sajna m?veletlenségem folytán nemtom, hogy létezik-e valami emberibb nyelven (pl. angol v. német(bár a német nem emberni nyelv ;) de sebaj))

Hát nekem kéne Berserk manga kb. mind, de ha jól számolok, akkor az olyan 25 kötet, 20 dolcsijával (hasamra ütöttem, ha valaki tud közelebbit mondani, szóljön), saccperkábé több, mint egy havi fizum, és akkor még vám, meg ptk.

Maradok az alábbi koncepciónál: az elsõ 10 kötet Berserk mangát kérem mihamarabb a postacímemre, aki a HoldfényTeamból illetékes, kérem, küldjön egy emilt nekem, mert én nem tudom, ki az illetékes. Csak eredeti japán jöhet szóba. Angol még tuti nincs a The Hawks-féle változaton kívül.

Kalibur

QuoteOriginally posted by roderick
Na, akkor keresmék még 5 embert, aki venne Berserk Mangát, úgy kb. mindet... habár sajna m?veletlenségem folytán nemtom, hogy létezik-e valami emberibb nyelven (pl. angol v. német(bár a német nem emberni nyelv ;) de sebaj))
Berserkbõl nekem is max az eleje kéne, de annyi változtatással, hogy még csak véletlenül se japánul (angol vagy német jöhet), mert ****hatom az eredetit, ha nem tudom elolvasni.
Én inkább Cloverhez (2, 3) vagy DNAngelhez keresnék partnert... (meg millió máshoz, de jelenleg ezeknek hiányzik egy-két része)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

.Attila

Bármirõl lehet szó, ami kapcsolatos Manga-val, Anime-vel. Én spec érdeklõdnék pl. Excel Saga kártya iránt, de figurák is érdekelnének.
A pénz: na igen. ez ellen nincs mit tenni, nekem is várni kell februárig, márciusig, de akkor aztán...
Nyelvi problémák: szinte biztos vagyok benne, hogy angolul bármit be lehet szerezni, mert a japánok nyomnak dögivel (egymást is, meg angol nyelvû mangát is :D ). Ugyebár amerikába (csupa kisbetûvel, hehe:) ) elég sokat visznek. A lényeg az, hogy legyenek elegen, akik egyfajta terméket rendelni akarnak.

Itachi

Hááát az a helyzet ,hogy engem érdekelne Great Teacher Onizuka manga....Hátha nem vagyok egyedül...:zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Zodd

Engem is csak, valami számomra érthető nyelven legyen, legfőképpen angol ra gondolok. Mert próbálom én leszedni, de nem nagyon akar jönni.:mad:
:bsd:

.Attila

Na most az a baj, hogy úgy látszik hiába indítottam a thread-et, egyszerűen nem látogatják az emberek. Már pedig így semmiből sem fog összegyűlni a kellő mennyiség.
Ami engem érdekelne: Noir DVD, de csak akkor. ha egy-egy lemezen nem csak 2 rész van (info: 26 részes => 13 DVD, ez így egy kicsit sok).

Michi

Őszintén érdekelne 1 Saiyuki Gaiden manga...mellesleg ismerek még 3-4 embert,aki vevő lenne rá.
All those beautiful people
I want to have them all
All those porcelain models
If only i could make them fall

teraflare

Ilyet lehet rendelni? Mennyibe kerülne ha lehet?

.Attila

Biztos, hogy lehet rendelni, ha mondjuk megmondod, hogy mi ez, és ha van még rá jelentkező, mondjuk 6 ember. Az ára a gyártótól függ főleg, de voltam a Holdfényteam-nél, és egy figura kb. 5-7000 Ft, nagyjából erre számíts, ha normál méretű.

Karma XXL

Engem a .hack//AI BUSTER c. könyv érdekelne, majd ha megjelent angolul is... Nem tudok pontos id?pontot...

.Attila

........ még mindig nincs elég látogató. Most vagy mindenki leégett, és nincs pénzük rendelni, vagy nem tudom mi. De hogy így a rendelésekből nem lesz semmi, az biztos. Tessék feldobálni az ötleteket, és visszajelezni, hogy ha érdekel egy elhangzott, mert csak így gyűlnek össze az igények.

Baldy

Kisöcsim!

Éppen karácsony múlt! Miből gondolod, hogy ilyenkor van  valakinek pénze? Ha van is, akkor is szerintem arra tartogatja, hogy piát vegyen belőle szilveszterre :)
Amugy te tudod, hogy én mit akarok , ugyhogy nem irom fel ide. De amugy is nekem behozzák Svájcból, ha szépen megkérek pár barátot ;)
De akár ki is ruccanhatunk egy hétvégére Bécsbe. Az sem megoldhatatlan.... remélem :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kalibur

QuoteOriginally posted by Baldy

De akár ki is ruccanhatunk egy hétvégére Bécsbe. Az sem megoldhatatlan.... remélem :)
Nem megoldhatatlan viszont marha költséges...
(ez tart engem is vissza... több ezer csak a vonatjegy, utánna meg nem bírnék megálljt parancsolni magamnak... még a kajapénzt is vásárlásra költeném és ott halnék éhen...)

Ps: tudom, hogy nem nekem szólt, sorry...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Baldy

QuoteOriginally posted by Kalibur
Nem megoldhatatlan viszont marha költséges...
(ez tart engem is vissza... több ezer csak a vonatjegy, utánna meg nem bírnék megálljt parancsolni magamnak... még a kajapénzt is vásárlásra költeném és ott halnék éhen...)

Ps: tudom, hogy nem nekem szólt, sorry...

Segond :)
Majd mi etetünk téged, ha hozol valami nagyon jót :)
Bár szerintem az nem megoldhatatlan, ha mondjuk autóba ülünk mondjuk 4-n és elmegyünk anime-t bevásárolni. És akkor itt le lehetne adni a rendeléseket...
A vonatra őszintén szólva nem gondoltam, de az is lehetséges lenne... Nekem mondjuk a keresetem mellett nem nagy baj, ha mondjuk hétvégenként kiruccanok egyet-egyet Bécsbe...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Cobra

Ha van 4-5 ember, akkor autóval olcsóbb ,mint vonattal + gyorsabb is. Ha kell, akkor én "feláldozom" :D magam sofőrként
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Baldy

QuoteOriginally posted by Cobra
Ha van 4-5 ember, akkor autóval olcsóbb ,mint vonattal + gyorsabb is. Ha kell, akkor én "feláldozom" :D magam sofőrként

Na akkor a sofőr megvan! Le a G.I. Joe-kal! :D
Én is itt vagyok, gondolom öcsém is jön... a benzinpénzen meg osztozunk természetesen. Amugy Cobra pesti gyerkőc vagy? :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

Eszébe jutott vkinek esetleg, hogy Bécsben nem biztos, hogy lehet anime-t kapni? Az ugyanis Ausztria és nem Németország. Előbb utána kéne nézni, hogy lehet-e kapni, és csak utána gondolkodni azon, hogy hogyan jutunk ki.

Cobra

Baldy: nézz rá a Location-re
Trivi: az már a ti dolgotok kideríteni, hogy hova vigyelek titeket
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Baldy

Hmmmm :)

Cobra én vak vagyok :D Nem látok semmit, az animeket is tapogatozva nézem meg :D
Amugy szerintem biztos van olyan hely, ahol lehet anime-t kapni Bécsben
Cobra: és autód is van, amivel el tudsz minket vinni, vagy adjunk egyet? :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Cobra

Ha nincs benne kuplungpedál, akkor adhattok egyet, különben jó lesz az enyém is  :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Chronos

*khm* offtopic *khm* (abba a threadbe írjatok)

CHRONOS

Baldy

Oksa!

Bár most tényleg. Tud valaki biztosan egy boltot Bécsben, mert én csak meggyőződve vagyok arról, hogy ott is kell lennie ilyen boltnak, mint Németországban.
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

#25
QuoteOriginally posted by Cobra
Ha nincs benne kuplungpedál, akkor adhattok egyet,

Még akkor is, ha automata sebváltós :D (ami persze nincs egy 79-es audiban :( )

Tudom, tudom, :_off: , többet nem írok ilyet.

Baldy

No de komolyan: Van aki tud egy jó boltot Bécsben, vagy kezdjek el már most telefonálgatni, hogy melyik üzletbe érdemes menni???
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kalibur

Direkte mangát és hasonlót áruló boltot Bécsben min 3-at tudok neked írni, gondolom ott azért árulnak videokat meg hasonlót is de hangsúlyozottan csak gondolom, mivel személyesen még egyikben sem voltam. Ha ez így érdekel, akkor jelezz vissza, én meg begépelem ide a címeket...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Baldy

QuoteOriginally posted by Kalibur
Direkte mangát és hasonlót áruló boltot Bécsben min 3-at tudok neked írni, gondolom ott azért árulnak videokat meg hasonlót is de hangsúlyozottan csak gondolom, mivel személyesen még egyikben sem voltam. Ha ez így érdekel, akkor jelezz vissza, én meg begépelem ide a címeket...

Érdekelne minél hamarabb, mert ugy néz ki, hogy jan. 11-én vagy 17-én már megyünk is ki páran, és akkor remélhetőleg egy-két kivánságot/megrendelést is tudunk teljesiteni. Közben pedig én is megpróbálok neten keresni pár címet, ha időm lesz rá...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kalibur

OK. Akkor Banzaiból szemezgetve... gondolom ahol az van, ott csak akad más érdekesebb dolog is: Morawa & Styria Buchhandels - Wollzeile 11.  1010 Wien (Bécsi mind, ezt a többinél már nem tűntetem fel külön)
Comics E. & M Hutterer - Landstrasser Hauptstrasse 126. 1030
Comictreff - Barnabitengasse 12   1060
Comic-Galerie  Albertgasse 24    1080
Remélem tudtam segíteni... Ha találtok, esetleg nem vennétek nekem DNAngel 6-ot v 7-et ? A térítést valahogy csak meg lehet oldani... (legszívesebben mennék én is, csak marha csehül állok időileg...)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."