Main Menu

Esetleges rendelések

Started by .Attila, 2003-12-04, 23:28:23

Previous topic - Next topic

Baldy

QuoteOriginally posted by Kalibur
OK. Akkor Banzaiból szemezgetve... gondolom ahol az van, ott csak akad más érdekesebb dolog is: Morawa & Styria Buchhandels - Wollzeile 11.  1010 Wien (Bécsi mind, ezt a többinél már nem tűntetem fel külön)
Comics E. & M Hutterer - Landstrasser Hauptstrasse 126. 1030
Comictreff - Barnabitengasse 12   1060
Comic-Galerie  Albertgasse 24    1080
Remélem tudtam segíteni... Ha találtok, esetleg nem vennétek nekem DNAngel 6-ot v 7-et ? A térítést valahogy csak meg lehet oldani... (legszívesebben mennék én is, csak marha csehül állok időileg...)

Ok! Megbeszéltük. Ha találunk, akkor hozzuk. Bár persze tartok attól, hogy szinte csak németül lesznek ott mangák meg animék, de remélem ez nem lesz gond
A címeket meg köszi!
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kalibur

Valahol feljebb említettem, hogy az angol és német számomra tökéletesen elfogadható nyelv (még akkor is, ha nem ez az eredeti...az dekoraív, ez érthető :D )
Én inkább a fizetés mikéntjét hánytorgatnám még... bár még talán korai:rolleyes:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

.Attila

Rákerestem a dologra az osztrák google-n, és asszem sikeresnek nevezhető a kutatás. Kattintsatok az alábbi linkre, mert ha ide írnám ki a dolgokat, kicsit hosszú lenne (német nyelvtudás előny). A bécsi boltok a lap alján találhatók:
ha ide kattintasz: BUMM :)

.Attila

#33
IRÁNY BÉCS!!!!!!

Ezt az oldalt nézzétek meg, rahedli DVD kapható!!!!!!!
Runchcomics

Edit: kicsit feltűnő, hogy 53 oldalnyi DVD van. Valahogy az az érzésem, hogy rendelés után ők is amerikából rendelik, tehát lehet, de csak lehet, hogy problematikusabb lesz a dolog, bár lehet emilezni, és kérdezni.

Baldy

Engem most már inkább az a gondolat zaklat, hogy vajon mekkora összegben lehet, DVD-t áthozni vámmentesen? Persze azt tudom, hogy jól elrejtve bármennyit, de nem is ez a része érdekelne :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Baldy

Egyelőre amugy ugy néz ki, hogy 3-n megyünk ki Bécsbe, ha öcsém nem jön. A dátum január 17-e szombat, ugyanis kiderült, hogy 11-e vasárnap, és akkor elég nagy valószínűséggel zárva vannak Bécsben is a boltok :)
Amugy ha valaki tényleg akar hozatni velem valamit, akkor a közeljövőben vegye fel velem a kapcsolatot, mert azért itt mégis pénzről meg stb.-ről van szó, és az már igencsak komoly téma a szememben...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Baldy

QuoteOriginally posted by Kalibur
Valahol feljebb említettem, hogy az angol és német számomra tökéletesen elfogadható nyelv (még akkor is, ha nem ez az eredeti...az dekoraív, ez érthető :D )
Én inkább a fizetés mikéntjét hánytorgatnám még... bár még talán korai:rolleyes:

Ahogy elnézem az eddigi rendelési kérelmeket, azt hiszem könnyen elképzelhető, hogy utólag is ráérsz kifizetni a cuccot, amit majd hozok, ha tudok hozni. Már látom, hogy ez az első kiruccanás inkább csak körbenézegetés lesz, mint bevásárlás. No de sebaj...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kalibur

Fel a fejjel, ember !
Én addig is köszönöm (még akkor is, ha esetleg nem lesz belőle semmi)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Baldy

QuoteOriginally posted by Kalibur
Fel a fejjel, ember !
Én addig is köszönöm (még akkor is, ha esetleg nem lesz belőle semmi)

Ha nem lesz belőle semmi, akkor vígaszajándékot hozok neked :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kalibur

QuoteOriginally posted by Baldy
Ha nem lesz belőle semmi, akkor vígaszajándékot hozok neked :D
Cukjot! Cukjot! Cukjot! :D :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Baldy

QuoteOriginally posted by Kalibur
Cukjot! Cukjot! Cukjot! :D :D

Na jó, majd akkor kapsz helyette gumicukrot :):):)
Bár bevallom, és valami 1:1-s méretarányú figurára gondoltam :D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kalibur

QuoteOriginally posted by Baldy
Na jó, majd akkor kapsz helyette gumicukrot :):):)
Bár bevallom, és valami 1:1-s méretarányú figurára gondoltam :D:D:D
:zen:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Moloko

Ami engem illet azthiszem hogy az ossze letezo bécsi anime/manga boltban voltam (2002ig bezarolag) ha azota nyitott uj, akor ott nem voltam.
Valamint nagyon szivesen csatlakozom is akar egy becsbe meno tarsasaghoz...
...ugye eszetekbe jutott mar, hogy szombaton csak 2ig vannak nyitva a szimpla boltok, hacsak nem a shopping city sudbe akartok menni... (ahol egyebkent egy eleg nagy es !jol felszerelt mangabolt van - a masik jolfelszerelt az a westbanhofnal van a mariahilfestrassen - esszem ez a runch)

tortenet elelmezessel es hasonlokkal kapcs.: anno 2001ben 3hetig voltam bécsben nemettanfolyamon (maga a tanfolyam allati draga volt) kb 30-40e ftot koltottem ott helyben mangakra, 3heten keresztul a delutanjaimat a szobamban toltottem mangaolvasassal, es gyakorlatilag semmi masra nem koltottem penzt :) vartam hogy megjelenjen vmi ujabb manga :))

ja es nekem kene is manga :) ha hoztok :)

Kalibur

Angel, te télleg angyal vagy :p
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Sephiroth

Engem érdekelnének bizonyos dolgok:

Ha a Holdfényteam-en keresztül jön be árú, akkor egy Manga kötett hozávetőlegesen (ezres nagyságrendben) mennyibe van? Ninsc valami ár katalógus?
pl: 1db manga book kb xyz ft
     1db anime DVD kb zxy ft
     1db Lin Xiau baba  0 ft

Ha Bécsből hoztok stuffot is érvényes az előbbi meg az, hogy angol nyelven bészerezhető-e. Sajna Japán és Német kilőve.

Mindez csak azé, hogy havonta mennyit is áldozhatok. A pénzt meg tudnám rendezni személyesen vagy átutalással is.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Baldy

Na kicsit ujabb fejlemény:
Utazók hiányában elmaradt az e havi elmászkálás, ezért Kalibur, ha eljösz szombaton a meetingre, adok egy Chihiro-s posztert ajándékba , ha az megfelel. :)
Angel: korábban szólsz, és pm-ben, akkor adok telszámot, és akkor valszeg meg lehetett volna mégis oldani a kiutat :(
Na de most már mindegy: Köv. hónapban jönnél? Mert akkor kiviszünk! Kalibur: téged is, ha az megfelel...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Moloko

QuoteOriginally posted by Baldy
Na kicsit ujabb fejlemény:
Utazók hiányában elmaradt az e havi elmászkálás, ezért Kalibur, ha eljösz szombaton a meetingre, adok egy Chihiro-s posztert ajándékba , ha az megfelel. :)
Angel: korábban szólsz, és pm-ben, akkor adok telszámot, és akkor valszeg meg lehetett volna mégis oldani a kiutat :(
Na de most már mindegy: Köv. hónapban jönnél? Mert akkor kiviszünk! Kalibur: téged is, ha az megfelel...
egy honap mulva tokeletes (febr 14tol (az nem valentinnap vagy micsoda?) febr 22ig akar hetkozben is mehetunk :) elotte nem jo ...

Kalibur

Egy hónap múlva már részemről is tökéletes :)
Szombaton mindenképpen megyek, mert másokkal is van arra dolgom, a posternek pedig természetesen örülök (kapni legtöbbször jó, ez persze mondjuk egy gigantikus maflás esetében nem áll...:D )
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Baldy

QuoteOriginally posted by Kalibur
Egy hónap múlva már részemről is tökéletes :)
Szombaton mindenképpen megyek, mert másokkal is van arra dolgom, a posternek pedig természetesen örülök (kapni legtöbbször jó, ez persze mondjuk egy gigantikus maflás esetében nem áll...:D )

Én általában utálok ajándékot kapni, mert akkor valami miatt bűntudatom van... A születésnapomat is csak családdal vagyok hajlandó megünnepelni. De akkor viszem a posztert.
Az pedig febr. 10 utáni első szombatra esne, főleg azért, mert hétköznaponként én dolgozom ezerrel...
De jó lenne tudni, hogy akkor ki jönne velünk, mert ugy csökenne az utiköltség... (4 személy esetén kb. 3000 Ft)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Moloko

tehat febr 14 szombat...
en ha minden igaz mennek.

ehh.. megint attertem a manga-alapu penzrendszerre...
egy pillanatig eszembejutott hogy kiszamoljam, hany manga lenne ami az utikoltseg lesz...
ezzel eltem tul Bécsben :) nem vettem semmit mert majdnem minden annyiba kerult amibol mar egy mangat is vehetek :):):)

Baldy

QuoteOriginally posted by Angel
tehat febr 14 szombat...
en ha minden igaz mennek.

ehh.. megint attertem a manga-alapu penzrendszerre...
egy pillanatig eszembejutott hogy kiszamoljam, hany manga lenne ami az utikoltseg lesz...
ezzel eltem tul Bécsben :) nem vettem semmit mert majdnem minden annyiba kerult amibol mar egy mangat is vehetek :):):)

Ezek szerint nem vagy valami spórolos angyalka :)
Hmmm.. pont 14-e? No meglátjuk ebből mi lesz akkor. Ha akkor nem jön össze, akkor az utána következő héten mindenképpen!
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kalibur

QuoteOriginally posted by Baldy
Ezek szerint nem vagy valami spórolos angyalka :)
Hmmm.. pont 14-e? No meglátjuk ebből mi lesz akkor. Ha akkor nem jön össze, akkor az utána következő héten mindenképpen!
Ok, ha a jószerencse is úgy akarja, asszem beszámíthattok még egy utast (én leszek a kis tételben vásárló :rolleyes:  :D )
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Moloko

utananeztem, hogy mit akarok beszerezni... illetve csak azoknak a folytatasat amik itthon is vannak... nahat  mindossze 101,1 eurora jott ki.... es akkor meg lennenek azok amiket csak ugy mert erdekes megvennek... asszem kenytelen leszet egy igen eros rostan atkuldeni a listamat.... vagy minden szabadidomet mukaval tolteni az elkovetkezo hetekben :ejj:

Baldy

QuoteOriginally posted by Kalibur
Ok, ha a jószerencse is úgy akarja, asszem beszámíthattok még egy utast (én leszek a kis tételben vásárló :rolleyes:  :D )

Reméljük, hogy beférünk 5-n is az autóba... De addig még eltelik kis idő, szóval  jó kérdés, hogy ki jön, ki nem...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Baldy
Reméljük, hogy beférünk 5-n is az autóba... De addig még eltelik kis idő, szóval  jó kérdés, hogy ki jön, ki nem...

A csomagtartóba még beférek? :D

Sephiroth

Hozzávetőleges árakat tudtok mondani?
Már kérdeztem korábban, csak elkerülte figyelmetek.
Mert ha elég megfelelőek az árak hozatnák veletek stuffot.
Egyébként kint német vagy angol nyelv a favorizált mangában? A német egyáltalán nem megy.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Kalibur

Árakat pl a Carlsen comics honlapján leshetsz le, közelebbit nem tok, mert naon változó ... (//www.carlsencomics.de ha jól emlékszem) és mivel az osztrákokhoz mennek, gondolom viszonylag egyértelmű a favorizált nyelv.
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Moloko

#57
német földön történetesen német mangákat lehet kapni... bár rémlik hogy láttam elvétve 1-2 japánt is, de gondolom ez ugyanúgy nem segít. árakat és választékot pedig itt találsz:
1. Egmont manga: http://manganet.funonline.de/
2. Carlsen comics: http://www.carlsencomics.de/
3. Planet manga: http://www.planetmanga.de/
ezek nem boltok hanem kiadók.

ja és a mangák általános árkategóriái:
Egmont: 5,30 euro
Carlsen: 6,40 euro
a Planetnél még valamivel több. de azt hiszem hogy kiadón belül is van 1-2 eltérés de nem sok.
ja és nem tudom, hogy ez a németországi vagy az ausztriai ár. de úgy rémlik hogy az ausztriai. ez esetben németországban valamivel olcsóbb mind.

ja most nézem, hogy a runchnál árulnak angol mangákat egy kissé borsos áron :D szerintem elmegy tole a kedved hogy ausztriában vegyél angol mangát :D:D

Baldy

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Hozzávetőleges árakat tudtok mondani?
Már kérdeztem korábban, csak elkerülte figyelmetek.
Mert ha elég megfelelőek az árak hozatnák veletek stuffot.
Egyébként kint német vagy angol nyelv a favorizált mangában? A német egyáltalán nem megy.

Majd leforditom neked magyarra a szöveget :) Hibajavítóval kihuzom, majd ráírom a magyar szöveget :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Moloko

QuoteOriginally posted by Baldy
Majd leforditom neked magyarra a szöveget :) Hibajavítóval kihuzom, majd ráírom a magyar szöveget :D
hohó, te ilyen jól tudsz németül?