Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

Kalibur

Quote from: RouninMagyarázat: nagy adag dícséret egyedi köntösbe bújtatva.
Arigato Rounin, valóban erről volt szó ^^°
Ne haragudj belldandy, ha rádijesztettem , nincs itt semmi  :uzi: -ről, sőt még ilyenről  :_piszka: sem szó ... inkább valami ilyesmiről: :tezsvir:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

belldandy

#1561
Quote from: KaliburArigato Rounin, valóban errõl volt szó ^^°
Ne haragudj belldandy, ha rádijesztettem , nincs itt semmi  :uzi: -rõl, sõt még ilyenrõl  :_piszka: sem szó ... inkább valami ilyesmirõl: :tezsvir:

Hála istennek, megnyugodtam. Köszi, miina-san!
Ano... Sono... Atashi wa...
Suki desu.
...
Dame?

belldandy

Mizuho-sensei

A tablet nagyon fun!!! Az ember megrajzol vmit, jó, új layer, elrontja, delete layer, új layer, újra rajzol stb... röpke 4 óra és kész. :)
Ano... Sono... Atashi wa...
Suki desu.
...
Dame?

.Attila

Azt a képet sürgõsen szedd ki, mielõtt egy moderátor meglátja :zen:

belldandy

Quote from: TriviAzt a képet sürgõsen szedd ki, mielõtt egy moderátor meglátja :zen:

/ME nem érti ????????
Ano... Sono... Atashi wa...
Suki desu.
...
Dame?

.Attila

Quote from: belldandy/ME nem érti ????????
Read the rules!

belldandy

Quote from: TriviRead the rules!

Aa, so ka.
Arigato. :merci:

Már azt hittem, ezzel van vmi gáz.  :confused:
Ano... Sono... Atashi wa...
Suki desu.
...
Dame?

.Attila

A képpel magával nincs semmi gond, sõt, nagyon jó.
Csak képzeld szegény modemest, aki olvasgatni jött a fórumot, és a beszúrt kép lassíja a letöltés, miközben ketyeg az órája, és számlázzák a telefondíjat neki.

belldandy

Quote from: TriviA képpel magával nincs semmi gond, sõt, nagyon jó.
Csak képzeld szegény modemest, aki olvasgatni jött a fórumot, és a beszúrt kép lassíja a letöltés, miközben ketyeg az órája, és számlázzák a telefondíjat neki.

Igazad van, nekem 2 évig volt 56k-s modemem, azóta el vagyok kényeztetve chello által (pontosabban, 15 gigáig vagyok elkényeztetve)

Na jó, ezzel  :_off: voltam, bocsi
Ano... Sono... Atashi wa...
Suki desu.
...
Dame?

poharka

Quote from: belldandyMizuho-sensei

A tablet nagyon fun!!! Az ember megrajzol vmit, jó, új layer, elrontja, delete layer, új layer, újra rajzol stb... röpke 4 óra és kész. :)

Nagyon jó lett  :D
Megengeded, hogy letöltsem?
Van az ilyen képekhez valami program?

belldandy

Quote from: poharkaNagyon jó lett  :D
Megengeded, hogy letöltsem?
Van az ilyen képekhez valami program?

Nem értem, miért kell ehhez engedély? Ha tetszik, nyugodtan :)

Spéci program nem létezik. Milyen jó is lenne, ha 1 wizard-szerû dolgon végigkattintgatna az ember és a gép pár perc után lementené a vinyóra a kész animét.

Móccerem:

Photoshopban az ember üres fehér háttérre megnyit 1 layert, vékony ecsetre vált, tablettel ellipsziseket rajzol (+határvonalakat), felskicceli a képet, majd elkezdi kihúzni a vonalakat, elcseszi, káromkodik, töröl, újra, stb. majd végül kifesti a kész részeket.

Én a kontúrokat vastag ecsettel húztam ki, majd 1 félig transzparens szélû ecsettel végighúzogattam a szélüket (ha figyelmesen megnézed a képet, a vonalak széle nem egyenletes). Nekem ez azért jó, mert képtelen vagyok elsõ nekifutásra hosszú egyenes vonalat húzni, mint azt Kvikveg is mondta, azért igyexem fejlõdni.
Ano... Sono... Atashi wa...
Suki desu.
...
Dame?

poharka

Quote from: Móccerem:

Photoshopban az ember üres fehér háttérre megnyit 1 layert, vékony ecsetre vált, tablettel ellipsziseket rajzol (+határvonalakat), felskicceli a képet, majd elkezdi kihúzni a vonalakat, elcseszi, káromkodik, töröl, újra, stb. majd végül kifesti a kész részeket.

Én a kontúrokat vastag ecsettel húztam ki, majd 1 félig transzparens szélû ecsettel végighúzogattam a szélüket (ha figyelmesen megnézed a képet, a vonalak széle nem egyenletes). Nekem ez azért jó, mert képtelen vagyok elsõ nekifutásra hosszú egyenes vonalat húzni, mint azt Kvikveg is mondta, azért igyexem fejlõdni.

 :confused:  :confused: Asszem maradok a cerkánál. De nagyon :cool:

belldandy

Quote from: belldandyMilyen jó is lenne, ha 1 wizard-szerû dolgon végigkattintgatna az ember és a gép pár perc után lementené a vinyóra a kész animét.

Apropó wizard, most  :_off: leszek, de ezt muszáj megosztanom mindenkivel:

Genius Colorpage HR-7 scannerem telepítõje magyar nyelven azt mondja:

"Várjon, amíg a program elindítja a Telepítõ Pajzs Bölcsességet, mely végigvezeti önt a telepítés lépésein". :lol:

Instalshield Wizard = Telepítõ Pajzs Bölcsesség  :bruhuhu:
NEM VICC!!!!!  :rotflol:  :rotflol:  :rotflol:

/ME padlót fog...

:_off: vége
Ano... Sono... Atashi wa...
Suki desu.
...
Dame?

poharka

Quote from: belldandyApropó wizard, most  :_off: leszek, de ezt muszáj megosztanom mindenkivel:

Genius Colorpage HR-7 scannerem telepítõje magyar nyelven azt mondja:

"Várjon, amíg a program elindítja a Telepítõ Pajzs Bölcsességet, mely végigvezeti önt a telepítés lépésein". :lol:

Instalshield Wizard = Telepítõ Pajzs Bölcsesség  :bruhuhu:
NEM VICC!!!!!  :rotflol:  :rotflol:  :rotflol:

/ME padlót fog...

:_off: vége

 :lol:  Ez aranyos    :D

Lajoosh

megpróbálkoztam egy kis paintshoppolással, ez az elsõ anime-s alkotásom
clickety-click  ;)

Exo

Quote from: Lajooshmegpróbálkoztam egy kis paintshoppolással, ez az elsõ anime-s alkotásom
clickety-click  ;)

Tök zsír! :jee: :cool:
Látom Te is nagy Onegai Twins-es vagy...sztem is nagyon jó anime :)

belldandy

#1576
Quote from: Lajooshmegpróbálkoztam egy kis paintshoppolással, ez az elsõ anime-s alkotásom
clickety-click  ;)

Omedetou, ez nagyon  :kiraly:

Kérdés, hogy akit rajzoltál most testvér? Mert lehet idegen is ...  :gevumezs:
Ano... Sono... Atashi wa...
Suki desu.
...
Dame?

Lajoosh

Köszönöm :D
majd próbálkozok amv-vel is.  :rotflol:

/Exo/ tényleg nagyon jó anime, de nem ez a kedvenc
/belldandy/ icq-n kérdezgetnék pár dolgot :rolleyes:

belldandy

Quote from: Lajoosh/belldandy/ icq-n kérdezgetnék pár dolgot :rolleyes:

Hétfõig ráér? Nem hinném, hogy holnap gépközelben lennék...
Ano... Sono... Atashi wa...
Suki desu.
...
Dame?

Rounin

Persze, nem sajátok, de nagyon tetszenek, és hát gondolom nem haragszik senki egy kis idegenlégiós vérsûrítés miatt :)

kenshin

ez is kenshinbõl

.Attila

Quote from: RouninPersze, nem sajátok, de nagyon tetszenek, és hát gondolom nem haragszik senki egy kis idegenlégiós vérsûrítés miatt :)

kenshin

ez is kenshinbõl
O.O Minden elsimerésem :zen: Nem találok szavakat, nagyon szépek. Még egy mûvész (Itachi: jó értelemben) :)

Meske

Quote from: RouninPersze, nem sajátok, de nagyon tetszenek, és hát gondolom nem haragszik senki egy kis idegenlégiós vérsûrítés miatt :)

kenshin

ez is kenshinbõl
Ez Kirai, Beautiful, Király, Csodálatos....!  :jee:  :kiraly: (fokozzam még?) :)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Rounin

Quote from: TriviO.O Minden elsimerésem :zen:

Ugye közöltem, hogy ezeket találtam, és a mûvész neve ismeretlen? És mivel a netnek meglehetõsen távoli zugában akadtam ezekre a mûvekre, az alkotó nem fogja látni elismerésedet.

Exo

Quote from: RouninPersze, nem sajátok, de nagyon tetszenek, és hát gondolom nem haragszik senki egy kis idegenlégiós vérsûrítés miatt :)

kenshin

ez is kenshinbõl

Hûûû, télleg zsííír!!! :D :jee: :cool:

Csaszi

Quote from: RouninUgye közöltem, hogy ezeket találtam, és a mûvész neve ismeretlen? És mivel a netnek meglehetõsen távoli zugában akadtam ezekre a mûvekre, az alkotó nem fogja látni elismerésedet.

Az alkotó nem látja majd a kritikáinkat? :D.....nos akkor ismerjük be, hogy ezek nagyon gagyi képek. Ha így tudnék rajzolni, inkább levágnám a kezem, minthogy ceruzáért nyúljak vele...na jó talán nem vágnám le a kezem, mer' az fáj, de mondjuk hátrakötném...bár akkor nem tudnék enni, ami meg rosszabb, mint a kézlevágás...á hagyjuk ;)
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Kalibur

Mmmm... :D Vérsûrítés, kézlevágás ?! Jó helyen járok :D
(csak a fanarthoz nem sok a köze...)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

ignus

Quote from: RouninPersze, nem sajátok, de nagyon tetszenek, és hát gondolom nem haragszik senki egy kis idegenlégiós vérsûrítés miatt :)

kenshin

ez is kenshinbõl

JAAAAAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJJJJJJ... Nem tudok mit mondani... Szép képek... NAGYON
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

poharka

Quote from: RouninPersze, nem sajátok, de nagyon tetszenek, és hát gondolom nem haragszik senki egy kis idegenlégiós vérsûrítés miatt :)

kenshin

ez is kenshinbõl


KAWAIII!!!^^ ^^ ^^
Nagyon jók  :hopp:  :cool:  
/me nagy kenshin-fan :D

poharka

Quote from: CsasziAz alkotó nem látja majd a kritikáinkat? :D.....nos akkor ismerjük be, hogy ezek nagyon gagyi képek. Ha így tudnék rajzolni, inkább levágnám a kezem, minthogy ceruzáért nyúljak vele...na jó talán nem vágnám le a kezem, mer' az fáj, de mondjuk hátrakötném...bár akkor nem tudnék enni, ami meg rosszabb, mint a kézlevágás...á hagyjuk ;)

Ha megkérsz valakit biztos szivesen megetet ;)

belldandy

Sekai No Futari

Közelgõ mangám plakátja, igyexem összerakni õsszelre.

A sztori 1 testvérpárról szól, akinek szülei 1 ûrutazás során eltûntek. Az utánuk való keresés során a fõhõslányok olyan titokra bukkannak, mely gyökeresen megváltoztatja a világról alkotott képet (Kasztovszky Béla novellájából íródik).

Vélemények, miina?
Ano... Sono... Atashi wa...
Suki desu.
...
Dame?