Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

Ramiz

Hurrá, van szkennerem!
Kár, hogy nem tudok jól rajzolni.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Soridan

Quote from: KaliburHmm..-. igen, ide is jöhet... Kösz :)
Bár meg kell, hogy mondjam, nekem ez írtózatosan nem éri meg... van ám olyan is mint pölö con, ahova a nevezés ingyenes...ki meg ott is állítják...
Oh, kép... befejeztem végre egy régebbi képem: swampparty

Ohó, nagyon tetszik a tükörképe! Illetve nem csak az, de az különösen. Congrat!
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Csaszi

Huh, már jó rég nem fórumoztam, úgyhogy most olvashatok át mindent. Éppen ma nézegettem fégig a fanartokat, ha ráértek rágjátok át magatokat rajta ti is. Érdekes élmény  :rolleyes:
Erről jut eszembe: Saorival nem tudjátok mi lehet? Már hiányzanak a képei  :beken:
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Freyja

Quote from: CsasziÉppen ma nézegettem fégig a fanartokat, ha ráértek rágjátok át magatokat rajta ti is. Érdekes élmény  :rolleyes:
Tényleg az! :) Mondjuk én folyamatosan figyelem, és szedegetem le őket szorgalmasan :D
QuoteSaorival nem tudjátok mi lehet? Már hiányzanak a képei  :beken:
Nem :( De szerintem nem sok esély van arra hogy visszajön...

Csaszi

Émmár' tudom mi van vele. Csak egy kicsit elfoglalt volt mostanság  :)
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Kalibur

Jééééj, nomégegy kép, csak mert nem tudok nyugton maradni (vagy feltűnési viszketegség... vagy kritikát kérnék vagy... vagy...ehh, mind1)
Elfújta a szél
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Cobra

Nagyon klassz, csak ferdén van beszkennelve  :p
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Freyja

Kalibur, mesterien rajzolsz lovakat :D Nagyon jó kép! Ez is, és a korábbiak is!

Én meg előszedtem egy régebbit, mivel most vizsgák miatt nem nagyon jut időm rajzolni, ráadásul a scanner is sztrájkol :(
james

Exo

Quote from: KaliburJééééj, nomégegy kép, csak mert nem tudok nyugton maradni (vagy feltűnési viszketegség... vagy kritikát kérnék vagy... vagy...ehh, mind1)
Elfújta a szél

Azt a cicacipőjét neki!!! Nagyon szép rajz...Grat hozzá :jee: :cool:

Kalibur

#1509
Quote from: CobraNagyon klassz, csak ferdén van beszkennelve  :p
Minden azért nem várható el tőlem se... el is készítsem, és még a scanneléshez is értsek XD...
De örülök, hogy tetszett :)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Csaszi

Eh...nekem nem akarja megnyitni a képet. Amúgy hogyan lehet képeket belinkelni a fórumba?
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Csaszi

És mikor fejlődök tovább junior memberből magasabb szintre?  :beken:  :)
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

.Attila

Quote from: CsasziEh...nekem nem akarja megnyitni a képet. Amúgy hogyan lehet képeket belinkelni a fórumba?
A postírásnál ott van egy földgömbszerű gomb (meg van vmi fehér izé előtte), azt nyomd meg, majd írd be a címet.

edit: 30 postnál. Majd 100-nál senior member, később fokozatok 500-nál, 750-nél, 1000-nél, 1500-nál és 2000-nél.

Csaszi

Köszi....Hé akkor már csak tizenakárhány hozzászólás és "edit" leszek ;)
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

.Attila

Quote from: CsasziKöszi....Hé akkor már csak tizenakárhány hozzászólás és "edit" leszek ;)
:confused: edit? Na ezt nem értem.

Cobra

Quote from: Triviedit: 30 postnál.
;)  erre gondolt
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

Quote from: Cobra;)  erre gondolt
:rolleyes: ok, értem :)

Csaszi

:tezsvir:   köszi Cobra :)
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Moloko

találtam egy ilyet: http://www.bekkoame.ne.jp/ha/ie25430/poke_r.html
nagyon aranyos rajzocskák ;) :) :)

Xaga

Quote from: Angelnagyon aranyos rajzocskák ;) :) :)

Ezzel csak egyetérteni tudok.

ignus

Quote from: XagaEzzel csak egyetérteni tudok.

És én is.... Nem jött értasitéske a postokrol, és gyanus lett hogy kb egy hét alatt senki nem irt semmit... :D úgyhogy ujra itt... Szépeket rajzoltatok ezalatt az idő alatt... Grat mindenkinek
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Moloko

végre alkottam én is valami értelmeset:
AZU-NOIR ;)

skicc
kontúr
kész

Marfy

Quote from: Angelvégre alkottam én is valami értelmeset:
AZU-NOIR ;)

skicc
kontúr
kész


Ez nagyon jó lett, teccik nagyon. :jee:
Hát még hogyha nem lenne bebugyolálva hanem a teste is kilenne akko lenne igazán  :cool:  :kiraly: .
Csak így tovább.

Feldin

Angel! Nagy grat!!!!!
+az a link is szuper!!!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Exo

Quote from: Angelvégre alkottam én is valami értelmeset:
AZU-NOIR ;)

skicc
kontúr
kész

/me padlót fogott
Naggyon szééépek a rajzaid!!! :jee: :cool: :appl:

Cobra

Én is csatlakozom  :jee:  :cool:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Xaga

Quote from: Angelvégre alkottam én is valami értelmeset:
AZU-NOIR ;)

skicc
kontúr
kész


Kúúúúúúúl  :jee: :D

Moloko

#1527
na akkor ezt kapjátok ki :hopp: :hopp:

AzuNoir v.5

.Attila

Galleryben már ott van a véleményem, de itt is elmondom:
Sugoi! Fantasztikus lett Angel! Nagyon szépek :jee: És milyen rövid alatt ráadásul :tezsvir:
Köszönöm a fáradozást :merci:

Moloko

Quote from: TriviGalleryben már ott van a véleményem, de itt is elmondom:
Sugoi! Fantasztikus lett Angel! Nagyon szépek :jee: És milyen rövid alatt ráadásul :tezsvir:
Köszönöm a fáradozást :merci:
és milyen rövid IDŐ alatt?

Edit: én köszönöm az ötletet :D jó móka volt.