Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

Csaszi

Quote from: TiaroVégre ügyeskedtem vmit a régi idõk emlékére,

cb

de közben észrevettem, hogy néhány új tehetség galádul betört a pictures/fanart szekcióba, és valami brutális módon építik le az ember önbizalmát.  :wtf:
(épp elég volt Saorin túltenni magam  :rotflol: )

Érdemes megnézni, aki eddig nem tette volna.

A kedves rajzolókat pedig megkérjük, maradjanak ott, ahol vannak, embereink azonnal megérkeznek...  :bsd:

Ez király nagyon. Simán elmenne valami alteros zenekar borítójának. Elismerésem :)
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Kalibur

UUUUhhhh................
Na most már én is láttam a remekeket... nem épp jó alapozás amúgysem túltengõ önbizalmamnak, fõleg akkor, amikor épp azzal a szilárd elhatározással jövök, hogy most én is felrakok valamit...
Elsõ megjegyzés: Csaszi aláírása: Wáááááááááj, Holló ! naonlove!
Második megjegyzés: juszt is felraktam azt a nyomorék képet! Itt is van: farkaska
Harmadik megjegyzés: Marhára nem vagyok ma összefüggõ... Bocsi ^^°
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Csaszi

Quote from: KaliburUUUUhhhh................
Na most már én is láttam a remekeket... nem épp jó alapozás amúgysem túltengõ önbizalmamnak, fõleg akkor, amikor épp azzal a szilárd elhatározással jövök, hogy most én is felrakok valamit...
Elsõ megjegyzés: Csaszi aláírása: Wáááááááááj, Holló ! naonlove!
Második megjegyzés: juszt is felraktam azt a nyomorék képet! Itt is van: farkaska
Harmadik megjegyzés: Marhára nem vagyok ma összefüggõ... Bocsi ^^°

Mit használsz szinezédhez?Én bárhogy próbálok "normálisan" szinezni, sehogy se sikerül túljól.

UI: Azért a Razieles avatar se kutya  :tezsvir:
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Kalibur

Színezés: Open canvas 3.0-ban, fõleg ecsettel, radírral, a dodge és burn tool némi segítségével (ca 6 v 7 réteg egymás fölött...)... különben mit jelent az, normális?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Csaszi

Quote from: KaliburSzínezés: Open canvas 3.0-ban, fõleg ecsettel, radírral, a dodge és burn tool némi segítségével (ca 6 v 7 réteg egymás fölött...)... különben mit jelent az, normális?

Open Canavas...kipróbálom köszi :)  Hát, a normálist arra értettem, hogy ha nekiállok kiszinezni a rajzaimat, akkor a mûvelet után nem néznek ki túl egészségesen...idáig talán két "normális" szines rajzom volt.
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Meske

Quote from: Csasziidáig talán két "normális" szines rajzom volt.
A Csodanõ biztosan az volt, s nem is csak normális, hanem szuper!! :D
Ehhez képest pláne! Tessék, lehet szörnyülködni, de azért azt vegyétek figyelembe, hogy még most elõször rajzoltam a gépen anime stílusban, ráadásul csak egy paint-tel. Ja, és mielõtt megakarnátok kérdezni, hogy ki is lenne tulajdonképpen, megmondom: senki.

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Zelgadis

#1656
heheh. Painttel én is szórakoztam :D Nyomikapitány rulez :
(nem rakja fel bmp ben azé volt bezippelve...)

nyomi

Meske

Quote from: Zelgadisheheh. Painttel én is szórakoztam :D Nyomikapitány rulez :
(nem rakja fel bmp ben azé van bezippelve...)
A szeme tuti, hogy jobb, mint az enyémnek, sõt, az kifejezetten tetszik...:jee:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Damnatus

Hali!

Meske
Minden kezdet nehéz (én bele se merek vágni!)

Feldin

Quote from: KaliburSzínezés: Open canvas 3.0-ban, fõleg ecsettel, radírral, a dodge és burn tool némi segítségével (ca 6 v 7 réteg egymás fölött...)... különben mit jelent az, normális?
Már csak egy kérdés. Onnan szerezted ahova Xaga linkje mutatott?
Mert kéne egy tört verzió.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Kalibur

#1660
Quote from: FeldinMár csak egy kérdés. Onnan szerezted ahova Xaga linkje mutatott?
Mert kéne egy tört verzió.
Igen, onnan.
Tört verzió? Neked nem mûkszik ami onnan lejön? OK, nálam is kér szériaszámot vagy mit, de ha csak annyit közlök vele, hogy begin trial, akkor tovább nincs baja, azt csinálja (többnyire) amit én akarok...
Oh, Zel! Üdv, rég láttalak erre !
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Kupo

Tudok egy oldalt ahol rengeteg Tutorial van és van sok színezõs is onnan meg lehet tanulni színezni és minden nap frissül az oldal vagy 15 Tutorial-al: Good-Tutorials .Azon belül van egy olyan, hogy Color.

Meske

Végre meggyõztem tesómat, hogy scannelje már be a képeimet. :p Így itt vannak:

Angolos ihlet 1. :) - Ez eredetileg tollal készült, s csupán csak 2cm az eredeti mérete.
Angolos ihlet 2. :) - A lábát elméreteztem, de hát egy 45 perces angol alatt nincs mindenre idõ. Egyébként eredetileg állt volna, de úgy nagyon nem nézett ki jól.
Chiyo-chan - Sajna a scannelõ nem a legjobb, így szegény egy kicsit csíkos lett. :(

Még van néhány kép, csak azokat nem sikerült normálisan bescannelni, mert túl halványak lettek. Majd megerõsítem õket, s megint megnyúzom Moha fülét, hogy scannelje be...  :hehe:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Damnatus

Hali!

Chiyo-chan tetszik, többire tessék több angolórát szánni!  :_piszka: ;)

Meske

Quote from: DamnatusHali!

Chiyo-chan tetszik, többire tessék több angolórát szánni!  :_piszka: ;)
Megpróbálom... :)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Moha

Quote from: MeskeMegpróbálom... :)
Ejnye-bejnye! :ejnye: Nyelvvizsga elõtt ilyeneket....  :rolleyes:

Damnatus

Hali!

Meskének annyiramegy, hogy unatkozik. :rolleyes:

Meske

Quote from: DamnatusHali!

Meskének annyiramegy, hogy unatkozik. :rolleyes:
Csak azon a szinten unatkozok, ahogy a suliban tartják, de nyelvvizsga szinten tanulok gõzerõvel, hogy ne kelljen bemennem az angol órákra unatkozni... :hehe:
(Egyébként ez már erõsen :_off: )

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Kalibur

Quote from: DamnatusHali!

Meskének annyiramegy, hogy unatkozik. :rolleyes:
Van ez így... Nekem pl egész gyûjteményem van németórai "aktivitásomról"... Ugyhogy hajrá, Meske, csak így tovább :D
És a nyár utolsó képe, ha már itt vagyok, azoknak, akik a képgalériát nem látogatják: black mustang
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Rounin

Quote from: KaliburVan ez így... Nekem pl egész gyûjteményem van németórai "aktivitásomról"... Ugyhogy hajrá, Meske, csak így tovább :D
És a nyár utolsó képe, ha már itt vagyok, azoknak, akik a képgalériát nem látogatják: black mustang

Ezt a monitor bánta... lesóhajtottam az asztalról :)

Moha

Hát igen. Nem semmi alkotás. Haah, bárcsak így tudnék rajzolni...

Damnatus

Hali!

Baromi jó ez a paci Kalibur, fogadd elismerésem.

Feldin

Kalibur ez szuper! Hiába, lovakban te vagy a bajnok!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Kalibur

Quote from: FeldinKalibur ez szuper! Hiába, lovakban te vagy a bajnok!
*mélyen meghajol, beveri az orrát a billentyûzetbe*
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek ^^
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

.Attila

Quote from: Kaliburblack mustang
Jujj de szép :)
Mindig eszembe jut, hogy én is ígértem rajzot, meg is van, hogy mit kéne, de a fránya Ragnarok... :D

Totya

Juhééééé ebben a félévben ez az elsõ postom  :rotflol:
Itt van egy-két új vázlatom. Egy készülõ mangám karakterei. Bár nem tudom mikor tudom befejezni a teljes mangát mert egyelõre leköt a suli  :beken:

http://usteam.uw.hu/pictures/f/pics/1096625539758.jpg
http://usteam.uw.hu/pictures/f/pics/1096625585403.jpg
Teacher Banzai!!!

Bruce

Quote from: TotyaJuhééééé ebben a félévben ez az elsõ postom  :rotflol:
Itt van egy-két új vázlatom. Egy készülõ mangám karakterei. Bár nem tudom mikor tudom befejezni a teljes mangát mert egyelõre leköt a suli  :beken:

http://usteam.uw.hu/pictures/f/pics/1096625539758.jpg
http://usteam.uw.hu/pictures/f/pics/1096625585403.jpg
Welcome back! Kitûnõ félévindítás :)
Van már belõle kész fejezet? Csak mert megnézném  ;)

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Meske

Quote from: TotyaJuhééééé ebben a félévben ez az elsõ postom  :rotflol:
Itt van egy-két új vázlatom. Egy készülõ mangám karakterei. Bár nem tudom mikor tudom befejezni a teljes mangát mert egyelõre leköt a suli  :beken:

http://usteam.uw.hu/pictures/f/pics/1096625539758.jpg
http://usteam.uw.hu/pictures/f/pics/1096625585403.jpg
Sík jók!!! :jee: :cool:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Xaga

Szép Totya csak így tovább

Damnatus

Hali!

Szép rajzok, a készülõ manga is biztos jó lesz. Egy icipici észrevétel: nekem egy picit merev tartásúnak tûnt a két alak (én semennyire sem tudok rajzolni).