Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

Soridan

Quote from: ShadowolfNajó most az egyszer visszafogom magam...:D (nehogy azt hidd hogy ebből szokást csinálunk :D) Szóval mindkettő nagyon...szép...:p :D

Beléd is :p :D (ez egy általános sablonválasz, nem félreérteni ;) )

Mellesleg :merci:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Feldin

Bezony! Tényleg jók!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Bruce

A csopoortkép nagyon kész! Igen tetszik! Főleg miután magyarázat is került hozzá :hehe:

A lovag pedig nagyon jóra sikerült, úgyhogy jó is, hogy nem gyalázod, mert úgy is most készül a többiek felszerelése is :) :hehe:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Soridan

Quote from: Bruce579A lovag pedig nagyon jóra sikerült, úgyhogy jó is, hogy nem gyalázod, mert úgy is most készül a többiek felszerelése is :) :hehe:

Pfff... lehet, de itt tapasztalat és 20kilós kalapács is van :p

Lovagból készül másik is... már hosszú hónapok óta -_-". Csak éppen lehet, hogy radikális változtatásokat kell eszközölnöm rajta kompozíció tekintetében :T
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Bruce

Quote from: SoridanPfff... lehet, de itt tapasztalat és 20kilós kalapács is van :p

Lovagból készül másik is... már hosszú hónapok óta -_-". Csak éppen lehet, hogy radikális változtatásokat kell eszközölnöm rajta kompozíció tekintetében :T
Húsz kilós kalapács a húsz fős sereg ellen? Na mind1, amíg nem ócsárolod magad és a rajzaid, addig úgyis velünk vagy :)

A másik lovagot meg várom! (mint ahogy a már régen beígért szobrokat is  :hehe: )

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Soridan

Quote from: Bruce579Húsz kilós kalapács a húsz fős sereg ellen? Na mind1, amíg nem ócsárolod magad és a rajzaid, addig úgyis velünk vagy :)

Thx. Láttad Gatsu vs 100 zsoldos esetét? (Berserk >:] )

QuoteA másik lovagot meg várom! (mint ahogy a már régen beígért szobrokat is  :hehe: )

Na igen. Ez még vagy egy hónap minimum. AMilyen ütemben haladok. Na meg mondom, kompozíció váltás, szóval lehet, újrakezdem :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Bruce

Quote from: SoridanThx. Láttad Gatsu vs 100 zsoldos esetét? (Berserk >:] )
Nem, nem még láttam nem láttam. Most ugyanis a Record of the Lodoss War-t szedem, észveszejtő tempóban (egy hét = egy rész  :grrr: )

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Vóbert

Quote from: SoridanMa éjjel rajzoltam, rock és metal mellett. Nem szidni, szüleim szerint igenis hasonlít rám, sőt mi több! Kiköpött én :T

SoriLovag
SorrowLovag

Ezeket nem gyalázom, mert tetszenek :T

Ja jó lett... csak nekem archiányom van... :)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Soridan

Quote from: VóbertJa jó lett... csak nekem archiányom van... :)

Dettó :) De hát c'est la vie. Karma :)

Bruce: az más. Részvétem, de Lodoss megéri :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Aka-shi

Soridan király lett a két srác, azaz te :)

Freyja

Soridan: Tetszenek a lovagos képek!! :D :D Grat! Az arcára én is kíváncsi lennék, de az arctalanság ad egy kis érdekes hangulaltot neki.

Saori csoportképe nagyon szuper! Pár embert, pl Tiarot, Saorit, Angelt, Shock12-t sikerült felismernem annak ellenére, hogy egyikükkel sem találkoztam élőben!! (önarcképekbe tett képek alapján, Shockot pedig a korábban róla készült rajzokról) Szerintem ez azért nem kis eredmény :D
Gratula!

Soridan

Quote from: FreyjaSoridan: Tetszenek a lovagos képek!! :D :D Grat! Az arcára én is kíváncsi lennék, de az arctalanság ad egy kis érdekes hangulaltot neki.

Ez a legjellemzőbb rám, elvégre a neten jóformán csak itt láttak rólam fényképet. Sőt, nem jóformán, hanem csak itt :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Freyja

Hétvégén pakolászás közben megtaláltam a  kilencedikes matekfüzetem  :D

Totya

Quote from: FreyjaHétvégén pakolászás közben megtaláltam a  kilencedikes matekfüzetem  :D

Hol a matek???  :rotflol:
Teacher Banzai!!!

Totya

Én is találtam egy kövületet :D

http://usteam.uw.hu/pictures/f/pics/1083765703418.jpg

Egy picit meggyűrődött :ejj:
Teacher Banzai!!!

Shadowolf

Freyja, Totya: mindkettőtöké teccik. :cool: :jee:

Vóbert

Quote from: TotyaÉn is találtam egy kövületet :D

http://usteam.uw.hu/pictures/f/pics/1083765703418.jpg

Egy picit meggyűrődött :ejj:

Totya!!! Ez Mars? Állati király... bár nekem Vénusz jobban teccik, de Mars is állati :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

ignus

Quote from: FreyjaHétvégén pakolászás közben megtaláltam a  kilencedikes matekfüzetem  :D

És milyen jó hogy nem dobtad ki! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Freyja

Quote from: TotyaHol a matek???  :rotflol:
Az mellékes! :rotflol:
Rei nagyon jó  :appl: Végre látom hogy más is rajzolgatott a SM-ból!! :)

Ja, Pandóra meg a felvételire készülés közben a törikönyvemben is talált érdekességeket, majd azt is beszkennelem :D

Soridan

Frejya, Totya : kifogytam a szavakból ;) (értsd: jók!)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Saori

Ügyesek vagytok :) Jók :)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Bruce

Izgalmas matekórák lehettek, ha ilyet össze tudtál alatta hozni  :hehe: Totyáét szégyenszemre nem ismertem fel elsőre, csak annyira emlékeztem, hogy az SM-ből valaki... Ettől függetlenül tetszik, csak már rég láttam SM-t.
Mind2 nagyon :kiraly:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Totya

Arigatou minna

Quote from: VóbertTotya!!! Ez Mars? Állati király... bár nekem Vénusz jobban teccik, de Mars is állati

Nekem pedig Mars tetszik, olyan tüzes. :D

Quote from: FreyjaRei nagyon jó :appl: Végre látom hogy más is rajzolgatott a SM-ból!!

Én szeretem a SM sorozatot, ma is szívesen nézem a moviekat. Rajzoltam belőle több képet is, de sajnos csak ezt találtam meg. Ha meglesznek felrakom.

Izgalmas órád lehetett :D , ha sikerült ilyen szépen kidolgozni Gohan-t. Nagyon jó lett.  :jee:

Quote from: Bruce579Totyáét szégyenszemre nem ismertem fel elsőre, csak annyira emlékeztem, hogy az SM-ből valaki... Ettől függetlenül tetszik, csak már rég láttam SM-t.
Mind2 nagyon :kiraly:

Szégyelld magad  :hehe:  ő Rei vagyis Sailor Mars.
Teacher Banzai!!!

Freyja

Quote from: TotyaÉn szeretem a SM sorozatot, ma is szívesen nézem a moviekat. Rajzoltam belőle több képet is, de sajnos csak ezt találtam meg. Ha meglesznek felrakom.

Helyes!! Várom! :D

...moviekat?? Én olyat nem láttam... Volt TV-ben?

Soridan

Volt már RTLII-n, valamelyik karácsonykor, vagy szilveszterkor :D Én nem néztem, mert warcraft2-ztem :) (Öcsém szeritn nagyon jó volt)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

.Attila

:_off: Én nekem a két szőke, azaz Moon és Venus tetszett, bár tény, Moon már sokszor túl gyerekes volt. Azaz Venus a nyerő, csak ne akarjon ápolgatni engem (de tetszett az a rész nekem :hopp: :lol: :lul: :rotflol: )

Vóbert

Quote from: Trivi:_off: Én nekem a két szőke, azaz Moon és Venus tetszett, bár tény, Moon már sokszor túl gyerekes volt. Azaz Venus a nyerő, csak ne akarjon ápolgatni engem (de tetszett az a rész nekem :hopp: :lol: :lul: :rotflol: )

Detto :) Egyébként nem értettem, hogy a SailorMoon sorozatban a csajoknak miért nem maradt meg egy pasijuk sem? Folyamatosan azon nyafogtak, hogy senkinek nem kellenek... mi meg leesett állal bámultuk az átváltozás :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Shadowolf

Quote from: Trivi:_off: Én nekem a két szőke, azaz Moon és Venus tetszett, bár tény, Moon már sokszor túl gyerekes volt. Azaz Venus a nyerő, csak ne akarjon ápolgatni engem (de tetszett az a rész nekem :hopp: :lol: :lul: :rotflol: )

Ja, tényleg Venus a no.1. :D Az ápolónénis rész meg tényleg nagyon :lol:

Kalibur

Na most akkor szép sorjában leborulok minden művész előtt ki azóta bármit is küldött, mióta nem jártam itt! Csak nagyon jó és még annál is jobb alkotmányokat láttam lemaradáspótlás közben...
Megállapítandó: A matek mégis jó valamire
                      Sori megúszott egy rohamot, amiben én is részt vettem volna...
                      Csoportkép a legnyerőbb (csak és kizárólag szeélyes és önző indokok miatt :D ) Éljen Saori!!
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Aka-shi

Szerintem kezdjetek rajzolni 1 új SM sorozatot:) :appl: