Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: Marox:merci:  Köszönöm Rounin. :)

Én még így utólag hozzányúltam egy picit, itt a végeredmény.

Na jó, ez még belefér ^^ Csak vigyázz ;)

Marox

Quote from: RouninNa jó, ez még belefér ^^ Csak vigyázz ;)

Most már be is fejezem, csak ez nagyon hiányzott róla. :)  :rolleyes:

Aephidon

Marox: nagyon szép a rajzod! Próbáld meg Photoshopban, vagy Painterben kiszínezni! A körvonalak nagyon profik, könnyedén elô lehet készíteni ôket számítógépes festéshez. (Most néztem meg, kb. egy perc volt -- csak azért mondom ezt, hogy ne állítsak hülyeségeket.)
Reggel ránéztem a cigisdobozra és megláttam a feliratot: a dohányzás halált okozhat! Halált megvetô bátorsággal gyújtottam rá!

,,Their wives are raped upon their dead children"
Deathspell Omega - Sacrilegious Terror

Freyja

Na végre feltették a rajzverseny képeit :D Voltunk Pandórával ezen az eseményen, de az alkotók annyira féltették a mûveiket, hogy nem láttunk akkor belõlük semmit :(

Quote from: RouninGriffisu to Hime-sama

Guibu
Szerintem jót tett nekik a szín :) Fõleg a simabeszédû bárdnak :)


Marox: Én is gratulálok!

Freyja

Ja és itt egy kép (fele), egy rpg-ben lesz majd látható, ha egyszer a végére jutok...A másik fõszereplõ még munkálatok alatt áll...
Lloyd

Manitu

Quote from: FreyjaJa és itt egy kép (fele), egy rpg-ben lesz majd látható, ha egyszer a végére jutok...A másik fõszereplõ még munkálatok alatt áll...
Lloyd
Szép! Megkérdezhetem mivel csináltad? Nem tudok rájönni :) Egy része mintha festve lenne, más része meg rajzolva.

Marox:Feltünt nekem a dátum a rajzodon. 2004. Vagy csak én nem tudok olvasni?


Freyja

Quote from: ManituSzép! Megkérdezhetem mivel csináltad? Nem tudok rájönni :) Egy része mintha festve lenne, más része meg rajzolva.
Köszi :)
Ceruzával rajzoltam, utána Photoshoppal estem neki.

Damnatus

Hali!

Szép munka Freyja! :)

Kalibur

Quote from: Marox:merci:  Köszönöm Rounin. :)

Én még így utólag hozzányúltam egy picit, itt a végeredmény.
Nna most megint engem fog útálni a fél világ, hogy mámegintbeszólok... De ha jól sejtem, azt kérdezted, mi sántít... Nem sok és még a legelején leszögezem, nem is belekötni akarok, mivel nekem is tetszik a kép ! De ha jobban megfigyeled, egy az hogy nagyon szélesek a vállai, a másik az, hogy ehhez nagyon egyenesen is állnak, ami inkább a férfiakra jellemzõ... csak hogy ne a levegõbe puffogtassak, direkt megnéztem tükörben is. Én pl elég széles vállakkal rendelkezem, de ennyire nem, plusz csapottabak is ennél. NEM azt mondom, hogy rajzold át a képet, Isten mentsen, max a következõ képeknél figyelj majd erre !
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Marox

Aephidon:
Lehet, hogy majd megpróbálkozom a kiszínezéssel, de sajnos igazándiból nem nagyon értek a Photoshophoz. :(

Freyja:
:merci: Köszi.
Én is gratulálnék a rajzodhoz. :jee:

Manitu:
Huppsz. :) Elírtam, mindjárt kijavítom, kösz hogy szóltál. ;)

Kalibur:
Nem hiszem hogy útálni fog a fél világ, esetleg a teljes. :D
Khmm... naszóval viccet félretéve teljes mértékben egyetértek az általad felhozott problémákkal. Azonnal meg is néztem a saját vállaimat a tükörben és tényleg igaz amit mondasz. :) Azonban sajnos már nem áll módomban (vagy csak lusta vagyok egy kicsit  :rolleyes: ) kijavítani a hibát, de majd odafigyelek a következõ rajzomnál. ;)

Rounin

#1990
Quote from: FreyjaJa és itt egy kép (fele), egy rpg-ben lesz majd látható, ha egyszer a végére jutok...A másik fõszereplõ még munkálatok alatt áll...
Lloyd

Hümm... hmm... HM! Öhm....
Aham...
Jahh...

Tecc ^^ Nekem kifejezetten bejön.

EDIT: nekem férfi létemre nem ilyen egyenes a vállam... hehh :haha:

Kalibur

Quote from: MaroxKalibur:
Nem hiszem hogy útálni fog a fél világ, esetleg a teljes. :D
Khmm... naszóval viccet félretéve teljes mértékben egyetértek az általad felhozott problémákkal. Azonnal meg is néztem a saját vállaimat a tükörben és tényleg igaz amit mondasz. :) Azonban sajnos már nem áll módomban (vagy csak lusta vagyok egy kicsit  :rolleyes: ) kijavítani a hibát, de majd odafigyelek a következõ rajzomnál. ;)
Asszem erre a következõket írtam:
Quote from: KaliburNEM azt mondom, hogy rajzold át a képet, Isten mentsen, max a következõ képeknél figyelj majd erre !
Különben örülök, ha segített, és mégjobban, hogy nem kötözködésnek fogtad fel ^^ !
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Miura

Quote from: SaoriTessék egy rajz:)

tetszik,nagyon tetszik :jee:
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)

Rounin

Quote from: Miuratetszik,nagyon tetszik :jee:

És ez melyik kép? Mert elég régen volt már, szinte õsidõkben :p És lusta vagyok most átolvasni az egész fórumot miatta o.O (egy apró segítség megteszi, onnan már emlékszem)

Alucat

#1994
Quote from: FreyjaJa és itt egy kép (fele), egy rpg-ben lesz majd látható, ha egyszer a végére jutok...A másik fõszereplõ még munkálatok alatt áll...
Lloyd

Hát, ha jól tom Alkyra csinált egy Lloyd Project nevezetû RPGt az RPG Maker 2003-al. De én meg se szólalok. ^_^

Amúgy nagyojó!

Akkor én is egyet!
Ronir Karamwu
Eztet egy Gundam Seedes Forum RPGbe lévõ karakteremhez csináltam.
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

RedPriest

Quote from: AlucatHát, ha jól tom Alkyra csinált egy Lloyd Project nevezetû RPGt az RPG Maker 2003-al.

Õõõõ.. Tom, mi az RPG Maker, de már 3éve vadászok rá és sehol se találom! Vásárolandó (ha igen, hol), vagy letölthetõ (ha igen, honnan)? Pls!!! Thnx! :merci:
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Freyja

Quote from: AlucatHát, ha jól tom Alkyra csinált egy Lloyd Project nevezetû RPGt az RPG Maker 2003-al. De én meg se szólalok. ^_^

Amúgy nagyojó!

Akkor én is egyet!
Ronir Karamwu
Eztet egy Gundam Seedes Forum RPGbe lévõ karakteremhez csináltam.
Köszönöm ^^
Igen, Alkyra rpg-jében lesz majd, de tudtommal még nincs kész (a Lloyd Project elnevezés nekem ismeretlen, bár biztosan van köze van a dologhoz :))

Jó a rajzod!  :jee:

Alkyra

#1997
Quote from: RedPriestÕõõõ.. Tom, mi az RPG Maker, de már 3éve vadászok rá és sehol se találom! Vásárolandó (ha igen, hol), vagy letölthetõ (ha igen, honnan)? Pls!!! Thnx! :merci:

Freyának már elküldtem az elérési útvonalat, de leírom neked is .:D

http://rpgmaker.thaiware.com/download/109/rm2k3109aefull.exe

Ez konkréten a Maker 2003 legújabb verjéhez vezet.
De ha nem megy akkor itt az oldal ahonnan letöltöttem:
http://rpgmaker.thaiware.com/download/

Az install tartalmazza az rtp fájlokat szal azzal nem kell törõdnöd.
Viszont ha kell a help fájl hozzá akkor azt az oldal alján találod.
Ha valakit érdekel akkor én szívesen tanítom, de elõre szólok, NAGYON SOK türelem kell hozzá míg minden trükköt megtanulsz!
(itt nem csak a programozási trükkökre gondolok..)

Egyb. a játéknak már neve is van. Iris Tolla címet kapta s haladnék vele, ha nem most lenne az éretségim...
A játék már 50%-ban kész.
(magyarul a rendszerek már le vannak kódolva, s most kezdtem konkrétan a
játék kidolgozását)

Freyja:  NE rakd ki a képeket, mert akkor lelövöd a poénokat!
Ezek SZUPERTITKOSAK! :jee:
Ezért csinálsz nekem majd még egyet!  :)  :)
Kellenek a Chapter képek is. :D :D

Freyja

Quote from: AlkyraFreyja:  NE rakd ki a képeket, mert akkor lelövöd a poénokat!
Ezek SZUPERTITKOSAK! :jee:
Ezért csinálsz nekem majd még egyet!  :)  :)
Kellenek a Chapter képek is. :D :D
Micsudi? :D Nem mondtad, hogy a képeim is titkosak! :D Mindenesetre bocs, ha vmi kárt okoztam  :rolleyes: Azért tettem fel ide hozzá értõ szemek elé, hátha van vmi javaslatuk, vagy meglátnak benne pár hibát :)
Én is igyekszem vele, ha vége a negyedéves vizsgaidõszaknak, megint lesz idõm rajzolgatni (remélem)...

Djinn

Quote from: White SeeDhttp://norad2.uw.hu/kep1.jpg
http://norad2.uw.hu/kep2.jpg
http://norad2.uw.hu/kep3.jpg
http://norad2.uw.hu/kep4.jpg
Nekem a 2.kép tetszik a legjobban, szerintem nagyon jól el lett találva!!! :jee:
Az elsõt nem tudom ki, de valószinûleg még nem láttam a forrást és azért :haha:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Mattanja

Quote from: White SeeDÚgy kettõ személyt illik felismerni.
Rei és Deedlit? :jee:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Djinn

Quote from: White SeeDDeedlit. Most hogy mondod, tényleg ráhasonlít. Õ sima elf nõnek készült, de valóban van hasonlóság.
Jééé. Én is azt hittem õ az. :)

Gondolom Naru maradt ki. Ha õ az.. :rolleyes:
edit: Igen õ. Meske már írta :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Mattanja

Quote from: White SeeDakkor a kep3 még felismerésre vár. Legalább is itt:)
Na jó, ha ennyire akarod, akkor legyen Maya a Tenjou Tenge-bõl. Nos?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Meske

Na, akkor itt is minõsítek:
Nekem is a második kép tetszik a legjobban! :jee:
Ezt is csak emlékezetbõl csináltad? Mert ez nagyon jó lett! :)
A többi is jól sikerült, de ez különösen! :)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Manitu

A második tényleg nagyon jó! Emlékezetbõl meg különösen!


Dragon

Quote from: ManituA második tényleg nagyon jó! Emlékezetbõl meg különösen!
Valóban !
szép
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Kalibur

Hosszú szünet után újra itt ^^ ! Hali !
Mekknéztem az eddig felhalmozódott képeket, naon tetszettek, éljetek ti !
És akkor ismét tömegpakolás (meg tömegtegzes... kezdem unni az állatrendszertant...):
Roy lovagol ketten rajzoltuk Cofie álnéven tevékenykedõ baránõmmel... nehéz kitalálni, én melyik részért vagyok felelõs XD
Rókadémon ezt pedig csak színeztem, a lineart Csiguli nevû igen kevéssé aktív fórumtagunk keze-mûve. (de õ mondta, hogy színezzem ki, plussz úgyis az én karakterem! )
Kicsi és gonosz ez teljesen saját... Damaren, kedvenc karim épp azon röhög, hogy az egyik NPC-t úgy megspékelték nyilakkal, hogy egy sündisznónak is becsületére vált volna...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Damnatus

Hali!

Tök jó munkák Kalibur!  :jee:

Meske

Quote from: DamnatusHali!

Tök jó munkák Kalibur!  :jee:
Jaja, nekem is tetszenek! :jee:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Manitu

Nagyon jók! :jee: