Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

Mattanja

Quote from: KaliburRoy lovagol
Rókadémon
Kicsi és gonosz
Nagyon tetszenek, gratulálok hozzájuk! :jee:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Dragon

Quote from: ShiroiNagyon tetszenek, gratulálok hozzájuk! :jee:
Fõleg a rókadémon cuki :) :jee:
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Mattanja

Quote from: bpka000Fõleg a rókadémon cuki :) :jee:
Ööö... Ha ilyenek nálad a démonok, akkor nem rajzolnál nekem egy angyalt? :)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Bruce

Quote from: KaliburHosszú szünet után újra itt ^^ ! Hali !
Mekknéztem az eddig felhalmozódott képeket, naon tetszettek, éljetek ti !
És akkor ismét tömegpakolás (meg tömegtegzes... kezdem unni az állatrendszertant...):
Roy lovagol ketten rajzoltuk Cofie álnéven tevékenykedõ baránõmmel... nehéz kitalálni, én melyik részért vagyok felelõs XD
Rókadémon ezt pedig csak színeztem, a lineart Csiguli nevû igen kevéssé aktív fórumtagunk keze-mûve. (de õ mondta, hogy színezzem ki, plussz úgyis az én karakterem! )
Kicsi és gonosz ez teljesen saját... Damaren, kedvenc karim épp azon röhög, hogy az egyik NPC-t úgy megspékelték nyilakkal, hogy egy sündisznónak is becsületére vált volna...
Nagyon jók a képek, nekem is a rókadémon (de miért démon? olyan ari... :D) tetszik a legjobban  :jee:
(Damaren... kedvenc kari? Miben?)

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Darkstar

Nekem is nagyon teccenek!  :jee:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Jahm.
Én csak Rei-t ismertem fel. Hamu fejemre :( :)

Kalibur: színezés tecc, grat a rókadémon alkotójának átadásra és tök cuki a harmadik^^ Ha mégoly gonosz is :D

Feldin

Quote from: ShiroiNagyon tetszenek, gratulálok hozzájuk! :jee:
Szintén nagy grat!!! A rókáid meg a lovaid mindig is szuperek voltak!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Aephidon

Kalibur, a rajzaid  :jee:
Reggel ránéztem a cigisdobozra és megláttam a feliratot: a dohányzás halált okozhat! Halált megvetô bátorsággal gyújtottam rá!

,,Their wives are raped upon their dead children"
Deathspell Omega - Sacrilegious Terror

Meske

Itt  vannak a Gonosz kiselefánt illusztrációi. Elég bénák lettek, dehát ti akartátok, hogy csináljam meg... De azért próbáljátok meg gyerekszemmel nézni, úgy talán nem olyan szörnûek...

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Meske


The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Rounin

Quote from: MeskeItt  vannak a Gonosz kiselefánt illusztrációi. Elég bénák lettek, dehát ti akartátok, hogy csináljam meg... De azért próbáljátok meg gyerekszemmel nézni, úgy talán nem olyan szörnûek...

Másként nem is tudom ;)
Szerintem aranyos (ha maradok a gyerekszemnél :D Szvsz senki nem akarja, hogy "felnõtt"ként nézzem :D )

Djinn

Quote from: MeskeItt  vannak a Gonosz kiselefánt illusztrációi. Elég bénák lettek, dehát ti akartátok, hogy csináljam meg... De azért próbáljátok meg gyerekszemmel nézni, úgy talán nem olyan szörnûek...
Szerintem is aranyos. De szerintem egy illusztráció bõven elég lesz egy ekkora meséhez.  :haha:
Persze így legalább van mibõl választani. :rolleyes:
azért büszke vagyok, hogy az ötlettel hozzájárulhattam a mûhöz... :o
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Meske

Quote from: DjinnSzerintem is aranyos. De szerintem egy illusztráció bõven elég lesz egy ekkora meséhez.  :haha:
Persze így legalább van mibõl választani. :rolleyes:
azért büszke vagyok, hogy az ötlettel hozzájárulhattam a mûhöz... :o
Majd ha kiadom könyvben, akkor oda is fogom írni, hogy az ötlet tõled van! ;)
Amúgy ha elég kevés szöveget írok egy oldalra elég nagy betûmérettel, akkor nyugodtan benne lehet mind a három kép.

(Egyébként már a fejemben van egy következõ mese is a zsiráf nyakáról, csak le kéne írnom... :))

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Djinn

Quote from: MeskeAmúgy ha elég kevés szöveget írok egy oldalra elég nagy betûmérettel, akkor nyugodtan benne lehet mind a három kép.[/SIZE]
Tényleg  :eeek: Végüli egy mesekönyvnek nem kell tömött sorokból állnia. Ez biztos a megszokás miatt van... :o
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Kalibur

Quote from: BruceNagyon jók a képek, nekem is a rókadémon (de miért démon? olyan ari... :D) tetszik a legjobban  :jee:
(Damaren... kedvenc kari? Miben?)
Róka: Csak azért démon amiért pl Shippo (onnan is jött az ötlet, a barátnõim ugyanis engem neveztek ki Shipponak vmikor vmiért... télleg, egy vagy két p? )
Damaren: Szerintem már írtam, de Dungeons and dragons karakterem... teljes méretben pedig napelf bárdnak lehetne tekinteni... így inkább vmi vásott óvodásnak tûnik...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Rosalind

Halihóó!!

Ide minden elszúr torzszüleményt be lehet küldeni?
Unod a géped? Tönkre kell tenni? Hívj! :jee:

.Attila

Quote from: RosalindHalihóó!!

Ide minden elszúr torzszüleményt be lehet küldeni?
Majd mi eldöntjük, mi a torzszülemény, úgyhogy tessék csak belinkelni ;) Megjegyzem, eddig még nem láttunk torzszüleményt, és amíg nem küldök be rajzot, addig asszem nem is fogunk :)

Mattanja

Quote from: RosalindIde minden elszúr torzszüleményt be lehet küldeni?
Egészen nyugodtan küldj képeket, de vigyázz, mert a végén még megdicsérjük! ;)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Damnatus

Hali!

Rosalind
Lehetõleg a képek linkjét rakd be, mert a moderátorok nem szeretik a csatolt fileokat, mert lassítják a fórumot.

Feldin

Quote from: RosalindHalihóó!!

Ide minden elszúr torzszüleményt be lehet küldeni?
Hogyne! De nemhiszem hogy te olyat rajzolsz :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Relunx

Jó híreim vannak!
Elkészült az egyik "Group" rajzom. És még további kettõt fogok csinálni az elkövetkezõ napokban. Szal elméletileg jõvõhéten már felrakom a linkeket ide hogy megcsodálhassátok õket.

Relunx

Damnatus

Hali!

Várjuk! ;)

Miura

Quote from: SaoriA 2. :D
nagyon jó,ez nekem nagyon tetszik,csak így tovább!
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)

Miura

Quote from: KaliburHosszú szünet után újra itt ^^ ! Hali !
Mekknéztem az eddig felhalmozódott képeket, naon tetszettek, éljetek ti !
És akkor ismét tömegpakolás (meg tömegtegzes... kezdem unni az állatrendszertant...):
Roy lovagol ketten rajzoltuk Cofie álnéven tevékenykedõ baránõmmel... nehéz kitalálni, én melyik részért vagyok felelõs XD
Rókadémon ezt pedig csak színeztem, a lineart Csiguli nevû igen kevéssé aktív fórumtagunk keze-mûve. (de õ mondta, hogy színezzem ki, plussz úgyis az én karakterem! )
Kicsi és gonosz ez teljesen saját... Damaren, kedvenc karim épp azon röhög, hogy az egyik NPC-t úgy megspékelték nyilakkal, hogy egy sündisznónak is becsületére vált volna...

nagyon jók,nekem a kicsi és gonosz tetszik a legjobban  :rolleyes:
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)

Rounin

Hi! Már három napja meg akarom írni ezt ;)

Van olyan fanatikus, aki lementette a gépére az összes eddigi rajzot ? Vagy legalább az utóbbiakat :) Tárhelyem ugrott és pár rajzom nincs meg bescannelve :/

Kösz

Freyja

Quote from: RouninHi! Már három napja meg akarom írni ezt ;)

Van olyan fanatikus, aki lementette a gépére az összes eddigi rajzot ? Vagy legalább az utóbbiakat :) Tárhelyem ugrott és pár rajzom nincs meg bescannelve :/

Kösz
Én vagyok olyan fanatikus, hogy gyûjtöm õket, de az utóbbiakat nem sikerült még összeszednem a korlátozott nethozzáférésem miatt :( Pontosan melyekrõl lenne szó? Hátha...

Rounin

Quote from: FreyjaÉn vagyok olyan fanatikus, hogy gyûjtöm õket, de az utóbbiakat nem sikerült még összeszednem a korlátozott nethozzáférésem miatt :( Pontosan melyekrõl lenne szó? Hátha...

Ehm. Nekem pont az utóbbiak kellenének elsõsorban. Ami Berserk témában készült (tündér,férfi böhöm nagy karddal, szálló hajú bishi -> ennyi).

Freyja

Quote from: RouninEhm. Nekem pont az utóbbiak kellenének elsõsorban. Ami Berserk témában készült (tündér,férfi böhöm nagy karddal, szálló hajú bishi -> ennyi).
Sajnálom, akkor nem tudok segíteni... :( :(

Rounin

Semmi gond, majd bescannelem még egyszer. Azért köszi :)

Kalibur

Egy tisztelt kollega mondta volt nemrég, hogy ezt :kép esetleg linkeljem be ide ... Jelentem alássan, megtörtént ^^ !
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."