Ez nagyon lol :DD - Archive #1 - 2003-12 - 2006-03

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-14, 17:20:14

Previous topic - Next topic

Moha

#330
Quote from: Angel

no comment ;)
Na ez betett! :)  Hol lehet ilyeneket találni? Mert ez nagyon cool! :jee: Alighanem a leghosszabb gifanim, amit valaha láttam :D
Azt mondjátok meg: kinek van kedve/ideje ilyeneket összerakni?

Saori

"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

ignus

Quote from: XagaEzt nézzétek meg


Me lenni nagyon :lame: vagy ez télleg csak egy amolyan outro, amiből semmit nem értek?
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shock12

Quote from: Saori..Édes... :)
ÁÁÁÁÁÁ... nagyon jó ^^ (tényleg jó lenne belőle több... a bevágások alapján pusztulat lehet.. :D)

Shadowolf

Quote from: Shock12ÁÁÁÁÁÁ... nagyon jó ^^ (tényleg jó lenne belőle több... a bevágások alapján pusztulat lehet.. :D)

Amit most vettem észre: egyes helyeken ha rákattintasz (ott ahol a nyíl egy kézzé változik), akkor új képeket lehet elöhozni. :D

Moha

Egy újabb flash move, szintén Windows kategória:
Mi történik, ha az ikonok önnálló életre kelnek: http://moha.uw.hu/IconWars.htm
Szerintem tök jó.

StabWest

Moha: tényleg jó :rotflol: !
Főzés kutyamódra: íme.

Shadowolf

Quote from: MohaEgy újabb flash move, szintén Windows kategória:
Mi történik, ha az ikonok önnálló életre kelnek: http://moha.uw.hu/IconWars.htm
Szerintem tök jó.

Jó, csak kár hogy már láttam...

StabWest: a tied is aranyos. :D

.Attila

Quote from: MohaEgy újabb flash move, szintén Windows kategória:
Mi történik, ha az ikonok önnálló életre kelnek: http://moha.uw.hu/IconWars.htm
Szerintem tök jó.
Ez már volt (még én raktam fel).
Persze ki a fene várja el, hogy az ember lapozgasson vissza, hogy egyvalami nem volt-e már (én nem :)).

Feldin

Hú, bepótoltam a lemaradásom, és minden szupi!!!!
Már amit ez a fránya sulis gép meg tudott nyitni.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Xaga


Saori

"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

DWz

Quote from: StabWestMoha: tényleg jó :rotflol: !
Főzés kutyamódra: íme.

 :lol:   :lol:   :lol:

Soridan

Hümm-hümm.

Ez elég lol, bár nekem sírnom támadt tőle kedvem ... ööö... ez nem valami magyaros, nem?
Na, szóval, egy ismerősöm ismerőse nézte a moziban a Passiót. Mellette egy csinos lány ült, őmellette meg a fiúja. Mikor Krisztus a keresztet viszi, a lány döbbenten kérdezi: "Most meg fog halni?" Mire a srác: "Menj már, ő a főhős, csak nem hal meg."

:)
:ejj:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Tiaro

Quote from: SoridanHümm-hümm.

Ez elég lol, bár nekem sírnom támadt tőle kedvem ... ööö... ez nem valami magyaros, nem?

Nagyon súlyos... :hahaha:

Nekem csak akkor szorul ökölbe a kezem, amikor az ilyen hiperértelmes emberkék kisétállnak a moziból, és beülnek egy olyan kocsiba, amiért még jó pár évet melózhatok, ha elvégeztem az egyetemet...  :uzi:  :kabbea:  :comp:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

.Attila

Quote from: SoridanHümm-hümm.

Ez elég lol, bár nekem sírnom támadt tőle kedvem ... ööö... ez nem valami magyaros, nem?
Na, szóval, egy ismerősöm ismerőse nézte a moziban a Passiót. Mellette egy csinos lány ült, őmellette meg a fiúja. Mikor Krisztus a keresztet viszi, a lány döbbenten kérdezi: "Most meg fog halni?" Mire a srác: "Menj már, ő a főhős, csak nem hal meg."

:)
:ejj:
Ez most tényleg igaz?!?!?! :ejj::ejj::ejj:

ignus

Quote from: TriviEz most tényleg igaz?!?!?! :ejj::ejj::ejj:

Hát sajnos el tudom képzelni... Aztán gondolom beül az aputól kapott Audi S8-ba és hazamegy VV3at nézni... :(
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Soridan

Quote from: TriviEz most tényleg igaz?!?!?! :ejj::ejj::ejj:

Sajna igaz. Hja kérem, üdv a civilizált modern érában :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Feldin

Quote from: SoridanHümm-hümm.

Ez elég lol, bár nekem sírnom támadt tőle kedvem ... ööö... ez nem valami magyaros, nem?
Na, szóval, egy ismerősöm ismerőse nézte a moziban a Passiót. Mellette egy csinos lány ült, őmellette meg a fiúja. Mikor Krisztus a keresztet viszi, a lány döbbenten kérdezi: "Most meg fog halni?" Mire a srác: "Menj már, ő a főhős, csak nem hal meg."

:)
:ejj:

Na ez most tényleg fájt...........................................
Biztos vmi plázacica meg iq bajnok kopasz barátja volt az elkövető.........
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Bruce

Argh... be fogok kattani ennyi hülyeségtől... be fogok kattanni ennyi hülyeségtől... be fogok kattanni ennyi hülyeségtől... be fogok blablabla... HEHEhehe... Behehehe... katt katt katt... :eek:  :muhahah:  :confused:  :3x3:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Moha

Quote from: SoridanMikor Krisztus a keresztet viszi, a lány döbbenten kérdezi: "Most meg fog halni?" Mire a srác: "Menj már, ő a főhős, csak nem hal meg."
Ez már azért a köcsögség netovábbja. Ezek után már csak annyit kérdeznék tőle, hogy tudja-e mi az a Biblia...
Mit gondol az ilyen? Mindegy mi a film, csak nézi? Ja persze úgyse ő fizeti...
Az ilyeneket kellene :uzi: :linsux: :nagyere:
De bezzeg az ekkora tuskóknak van barátnőjük...

.Attila

Quote from: MohaDe bezzeg az ekkora tuskóknak van barátnőjük...
Te is ilyen barátnőt szeretnél? ;)
Nagyonis összeillenek (hülyeség a négyzeten, micsoda gyerekei lesznek az ilyeneknek :ejj: ).

Moha

#352
Quote from: TriviTe is ilyen barátnőt szeretnél? ;)
Nem erre céloztam. Csak miért pont az ilyeneknek van?
És hogy milyen gyerekük lesz az ilyeneknek? Hmm... politikus? :D

noriko

Quote from: SoridanMikor Krisztus a keresztet viszi, a lány döbbenten kérdezi: "Most meg fog halni?" Mire a srác: "Menj már, ő a főhős, csak nem hal meg."
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :lol:  Na ezért bármilyen humorlapnál fizetnének!!! :D
(persze szomorú hogy igaz... :rolleyes: )
"I wish I could, but I don't want to."

ignus

Ja... AMúgy a Fábry ma pont ezt a sztorit mesélte...
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

noriko

Quote from: ignusJa... AMúgy a Fábry ma pont ezt a sztorit mesélte...
egyszerű! Fábry Soridan ismerősének az ismerőse! :D  :hehe:
"I wish I could, but I don't want to."

Moha

"Rossz hír" gyorsan terjed :D

ignus

Quote from: norikoegyszerű! Fábry Soridan ismerősének az ismerőse! :D  :hehe:


Ja igy már mindent értek! :D
És linkelek is egy csodát, napokban jött be a boltba egy srác hogy összeirta milyen gépe van... :lol:
konfig...
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shadowolf

Quote from: ignusJa igy már mindent értek! :D
És linkelek is egy csodát, napokban jött be a boltba egy srác hogy összeirta milyen gépe van... :lol:
konfig...

Öcsém ez még az én gépemnél is durvább! :lol:

Tiaro

A Szkázi HDD különösen tetszett... :D
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone