Ez nagyon lol :DD - Archive #1 - 2003-12 - 2006-03

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-14, 17:20:14

Previous topic - Next topic

Squito

Érettségirõl jut eszembe:

VIZSGATÉTELEK

Minden kérdést olvasson el figyelmesen.
Válaszoljon az összes kérdésre.
Munkaidõ 45 perc, amibõl 10 már letelt.

TÖRTÉNELEM
Jellemezze a pápaság történetét a kezdetektõl napjainkig, koncentráljon különösen, de nem kizárólagosan a szociális, politikai, gazdasági, vallási és filozófiai hatásán Európára, Ázsiára és Afrikára. Legyen tömör, velõs, egyedi.

ORVOSTUDOMÁNY
Az asztalon talál egy borotvapengét, egy csomag gézt és egy üveg skót whiskyt. Vegye ki az egyik veséjét majd cserélje ki a másikkal. Ne varrja össze, amíg a munkáját ki nem értékelik. 15 perce van.

RETORIKA
2500 lázadó, õrült benszülött tombol a szomszédos teremben. Nyugtassa meg õket. Bármely õsi nyelvet használhat, kivéve a latint és a görögöt.

BIOLÓGIA
Hozzon létre szilícium alapú életet. Becsülje meg az eltéréseket az elkövetkezõ emberi kultúrákban, ha ez az életforma 500 millió évvel ezelõtt kifejlõdhetett volna. Állításait tényadatokkal bizonyítsa is.

ZENE
Írjon zongorakonchertót. Hangszerelje, majd adja elõ furulyán és dobon. Segítségképpen a széke alatt talál egy zongorát.

PSZICHOLÓGIA
Munkásságukról szerzett tudása alapján értékelje az érzelmi stabilitást, az alkalmazkodóképesség fokát és az elfojtott frusztrációkat a következõ személyeknél: Nagy Sándor, II. Ramszesz, Hammurabi. Az alanyoktól vett idézetekkel támassza alá értékelését, a megfelelõ hivatkozásokkal. A fordítás nem kötelezõ.

SZEXUÁLPSZICHOLÓGIA
Mutassa be a nemi eltévelyedéseket és az enyhébb betegségek tüneteit. Szégyellje magát.

KATONAI SZAKÉRTELEM
Egy nagy kaliberû lõfegyver darabjait találja az asztalán. Mellettük fekszik egy nyomtatott használati utasítás bantu nyelven. Tíz perc múlva egy éhes bengáli tigris csatlakozik Önhöz. Tegye meg az Ön által szükségesnek ítélt lépéseket. Legyen kész utólag felülvizsgálni döntéseit.

ESZTÉTIKA
Érveljen a tudományág fontossága mellett.

ATOMFIZIKA
Létesítsen láncreakciót vagy atommáglyát, tetszés szerint. Vázolja egy magfúziós erõmû tervét.

KÉMIA
Szubtrópusi körülmények között állítson elõ szupravezetot. Állítson elõ kénessavat. Vágja ketté majd illessze össze újra. Mit lát?

MATEMATIKA
Alkosson hiperkomlex számokból konkáv halmazt, amely a recipriverexkluzív (önmagán kívül bármely más számmal egyenlo) számok halmazának részhalmaza. Ábrázolja 5 dimenziós koordináta-rendszerben. Kösse össze a pontokat úgy, hogy a kialakuló geometriai alakzat a szögfelezõivel együtt Tapsi Hapsi képét adja ki.

FÖLDRAJZ
A kõolaj és a koszén keletkezésének folyamata, mérföldkövei - összehasonlítás. Mutasson példákat (saját gyûjtés), játssza le a folyamatokat. Kõzet- és anyagfelismerés: U236, ózon, deutérium, kurcsatóvium, neodézium. Mutassa be, elemezze.

PARAPSZICHOLÓGIA
Ragassza a következõ tárgyakat a testére: pogácsa, bélyeg, mûködõ hõsugárzó, tojáshéj. Egyéb feladatok: távolbalátás, távgyógyítás, elrejtett tárgyak megtalálása, mozgatása, levitáció, asztrálutazás. Teleportálja magát a Jupiterre, az ott készült polaroidképekkel igazolja magát.

PEDAGÓGIA
Oktassa ki vizsgáztatóit.

ALKALMAZOTT MÉRNÖKI TUDOMÁNYOK
Kössön sorba 1 izzót. (Pluszpontért ugyanezen izzót párhuzamosan is kötheti)

ISMERETELMÉLET
Foglaljon állást az igazság mellett vagy ellen. Bizonyítsa állásfoglalását.

FIZIKA
Magyarázza az anyag természetét. Hozzon létre egy zongorányi antianyagot, egyesítse az anyaggal (zongora). Írja le a látottakat.

FILOZÓFIA
Vázolja az emberi gondolkodás fejlõdését. Mérje fel ennek jelentõségét. Hasonlítsa össze valamely más gondolkodás fejlõdésével. Térjen ki a lét tarthatatlanságát igazoló elméletekre. Adjon kézzelfogható megoldást ( ne kövessen el öngyilkosságot a vizsga végéig).

JOG
Írja meg Hitler védõbeszédét. A védelmet építse a Berlin-Sztálingrád útvonalon elkövetett közlekedési kihágásokra, kérje a helyszíni bírság utólagos kiszabását.

CSILLAGÁSZAT
Bizonyítsa be az Ön által ismert elméletek segítségével hogy a pulzáló világegyetem konvex. Válaszát 4 dimenziós rajzokkal illusztrálja. Modellezze egy kvazár mûködését a fiókban található protonok és fotonok segítségével. Egyéb segédeszközök (quarkok, logarléc, építokocka, stb.) nem használhatók.

VALÓSZÍNUSÉGSZÁMÍTÁS
Abakusz segítségével határozza meg min. 99.24167 %-os konfidenciaszint mellett a jövõ heti lottószámokat.

IRODALOM-VILÁGIRODALOM
Elemezzen egy szabadonválasztott X-XI. századi amerikai verset.

MAGYAR
Ady optimista világfilozófiája. Kép, forma és jellem szintézise a kortárs alföldi irodalom kifejezésvilágában.

KÉPZOMUVÉSZET
Hozza létre a Parlement épületének 1:1 arányú modelljét a fiókban található 3 csomag gyurma segítségével. Ügyeljen az épület belsõ részeinek kidolgozottságára.

KÖZGAZDASÁGTAN
Készítsen realisztikus tervet a következõ problémák globális megoldására: elszegényedés, túlnépesedés, adósságproblematika, fenntartható növekedés, munkanélküliség, infláció. Válaszában szintetizálja a neoklasszikus, keynesi, monetarista elméleteket. Mutassa meg a szintetizált elmélet hiányosságait. És végül jellemezzen egy olyan elfekvõ eszközt, mely a fennálló tõkébõl kifolyó hasznot élvezi.

SZÁMÍTÁSTECHNIKA
Írjon BASIC nyelven egy grafikus alapú multitask operációs rendszert, amely kivédi a Windows 98 potenciális hibáit.

NYELVTUDOMÁNYOK
Az összehasonlító nyelvészet eredményeinek felhasználásával mutasson ki fonetikai hasonlatosságokat az óegyiptomi és szanszkrit nyelv köznapi beszélt változataiban.

SZOCIOLÓGIA
Becsülje meg a szociológiai problémákat, amik a világ végén felmerülhetnek. Tervezzen kísérletet elmélete igazolására.

FILMMÛVÉSZET
Írjon forgatókönyvet az Anjou-ház életérol majd forgasson ebbõl rajz- vagy rövidfilmet (max. 351 kocka).

Squito

Éjszaka, egy pesti raktárépület tetején egy símaszkos alak feszegeti a szellõzõrácsot. Mellette pisztoly, kötél, lángvágó és még sok egyéb kellék. Hirtelen megszólal a mobilja és õ idegesen válaszol a hívásra:
- Majd késõbb visszahívlak nagyi, most készülök az érettségire.

Az apa bosszúsan szidja a fiát:
- Ahelyett, hogy szorgalmasan tanulnál, folyton csak a lányok után futsz!
- De apu, ez nem egészen így van!
- Csönd legyen! Ki itt az apa, te vagy én?!
- Mind a ketten.

Vadnyugati kocsmába belép egy cowboy, körbenéz a vendégseregen és kiszúr magának egy vézna fickót. Odamegy hozzá és megkérdezi:
- Hé, haver! Tudsz te táncolni?
- Nem, uram - feleli megszeppenve a vézna.
- Na, akkor most megtanítalak! - mondja a vicces kedvû cowboy, majd elõrántja a pisztolyát és elkezd a másik lába mellé lövöldözni.
A kocsma vendégei jót röhögnek a megszégyenített fickón, aki kioldalog az ivóból. Fél óra múlva a cowboy is elhagyja a mûintézményt. Amikor kilép, egy kattanást hall a füle mellett. Odanéz, hát a vézna fickó áll ott egy hatalmas mordállyal a kezében.
- Hé, haver! - mondja a vézna - Csókoltad már meg a lovad fenekét?

Ismerkedés a diszkóban:
- Van autód?
- Igen.
- Az jó! És milyen színû?
- Kék.
- Az szép! És hány személyes?
- Kettõ.
- Hûha! És hány köbcentis?
- Hatezer.
- Ahh... hú... és... õõõ... milyen gyártmányú?
- IFA.

Squito

Egy vándor leül a fa tövébe. Felnéz a fán lévõ madárra, majd a mezõn kikötött tehénre. Felnéz az égre és azt mondja:
- Uram, nem jól rendezted el ezt a világot. Míg a madárnak ott van az egész ég, addig a tehénnek csak a karó jut.
Kis idõ múlva a madár lecsinálja. Újból felnéz és azt mondja:
- Uram, csak jól rendezted el ezt a világot. Mert ha most a tehén lett volna a fán...

Squito

Egy amerikai, egy német és egy török vendégmunkás utazik a vonaton.
Az amerikai elõvesz egy százdollárost, kidobja az ablakon és megszólal:
- Nálunk ebbõl annyi van, mint a szemét, eggyel több vagy kevesebb, nem számít!
A török elõvesz egy aranyláncot, kidobja az ablakon és megszólal:
- Nálunk ebbõl annyi van, mint a szemét, eggyel több vagy kevesebb, nem számít!
Végül a német lehúzza az ablakot és kidobja a török vendégmunkást. :lul:  :lul:  :lul:  :lul:  :lul:  :lul:  :lul:

Kvikveg

Quote from: SquitoVIZSGATÉTELEK
Hat ez sulyos... Kicsit rovidebb valtozatat ismertem. :lul:
IRODALOM-VILÁGIRODALOM
Elemezzen egy szabadonválasztott X-XI. századi amerikai verset.

Most eppen ezen rohogtem el magam hangosan, bar altalaban a papasag elemzese szokott a kritikus pont lenni. :lul:
(A torok vendegmunkas meg az IFA volt, de sebaj.)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

syeren

Nekem az arcelemzõ több barátomról is megállapította, hogy kínai-koreai típusúak... Még jó, hogy Baranyában ill. Kecskeméten laknak és közük sincs azokhoz a népekhez.
Engem viszonylag eltalált, de megmondaná vki ez mit takar: Anglo Saxon ?
Szappanopera-generátor...  :eeek:
Squito viccei nagyon tetszettek! :p (úgy általában mind)

Squito

A székely meg a fia az érett gyümölcsöket szedik össze a kertben. A fiú megkérdezi:
- Mi lesz ebbõl a sok gyümölcsbõl, édesapám?
- Hát ha anyád meggyógyul, akkor lekvár, ha nem, akkor pálinka.

Squito

Egy ember bemegy az állatkereskedésbe és pórázon húzza maga mögött a jegesmedvéjét.
- Merre van az a szemét?
Az eladónõ megszeppenve:
- Milyen szemét?
- Akitõl egy évvel ezelõtt tengerimalacot vettem.

Juhász legeltet a hegy lábánál. Arra téved egy vadász és kérdi a juhásztól :
- Látott medvét, bátyám?
- Láttam, fiam.
- És merre ment?
- Arra, ni! - mutat a sûrû erdõ felé a bácsi. Örömmel elindul a vadász, hogy végre itt a nagy vad. Pár nap múlva elõkerül bokroktól tépetten, éhesen, fáradtan. Mérgesen förmed az öregre:
- Mikor látta maga azt a medvét?
- Megvan annak már három éve is.

Squito

- Maga amerikai?
- Yes, én amerikai.
- Igaz Amerika egy csalad több autó?
- Yes, feleség kis autó shoping, én más autó munka, nagy autó mikor megy külföld.
- Nálunk Szovjetúnió minden más, feleség dolgozni metró, én dolgozni trolibusz, és külföldre tankkal megyünk.

Squito

Becsönget a postás a házba. Kijön egy nõ, átveszi a levelet, majd csodálkozva látja, hogy a postás odaugrik egy kis csigához, ami a lába mellett mászik, rátapos és ezt kiabálja:
- Na, most megkaptad te undorító, csúszómászó korcs!
- Ezt meg miért csinálta? - kérdi a nõ.
- Ez a kis rohadék követett egész nap!

Squito

Ez nagyon aranyos!

A sündisznó egy lyukas autógumit talál az út szélén. Oldalba löki a
barátját és mondja:
- Végre, egyszer mi gyõztünk!

Squito

Tanév kezdete van, leküldi Isten Szent Pétert a Földre, nézze meg, mit
csinálnak az egyetemi hallgatók. Jár-kel Szent Péter, mikor visszamegy,
kérdi tõle Isten, mit látott.
- Hát, az orvosi egyetemen tanulnak, a jogon úgyszintén, de a
Mûegyetemen csak buliznak. Év közepén megint leküldi Szent Pétert.
Mikor visszajött, megkéri, mondja el mit látott.
- Az orvosi egyetemen szakadtak bele a tanulásba, a jogon ugyanúgy, de a Mûegyetemen buliznak, lógnak, szórakoznak.
Év végéig többször megismétlõdik a helyzet, mikor is vizsgaidõszak elõtt megint lemegy Szent Péter. Mikor visszajött, kérdi Isten tõle:
- Nos, mit láttál?
- Az orvosin reggeltõl estig, megállás nélkül tanulnak, izgulnak, a jogon
szintén.
- Hát a Mûegyetemen?
- Ott már csak imádkoztak...
- Imádkoznak? Jó! Ezeket átengedjük!

roderick

Quote from: syerenAnglo Saxon ?

Angolszász... dehogy az mióta van rassz kategóriában azt nem értem... amúgy rohadtjó maga a program, csak tényleg ezt a kategóriás dolgot kicsit megkeverték -vagy én vagyok lemaradva-.

Habár vicces, hogy egyik kép Beta Artistnak, másik Beta Academic mond... meg az egyikben 0%volt a keleteurópai, a másikban 41% és ezeket ráadásul olyan képekböl csinálta, amiket egymás után készültek annó:)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Xipe

Quote from: HVp213Ez nagyon!  :jee:  :lul:  (amúgy a tipikus gondolkodást mutatja... "USA")



ez miert is mutatja a tipikus gondolkodast?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

HVp213

Quote from: Xipeez miert is mutatja a tipikus gondolkodast?
Rajtunk kívül dögöljön meg mindenki, aztán megoldjuk a problémát!
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Xipe

Quote from: HVp213Rajtunk kívül dögöljön meg mindenki, aztán megoldjuk a problémát!


aha es ezt te honnan veszed?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Squito

Dolgok, amiket nem szeretnél hallani az operációd alatt:
- Ezt inkább õrizzuk meg. Kell majd a boncoláshoz.
- Hívjátok a gondnokot, kell egy felmosórongy.
- Fogadd el ezt az áldozatot, ó Sötétség Nagy Ura!
- Hozd vissza! Rossz kutya!
- Várjatok egy percet, ha ez a lép, akkor az ott micsoda?
- Adja ide azt a ... izé ... ooooo .... dolgot.
- Ó nem! Elvesztettem a Rolexemet!
- Hoppá! Hé, volt már aki túlélt ebbõl 500 köbcentit?
- A francba, megint kiment a lámpa...
- Tudjátok, nagy pénz van a vesében. Idenézzetek, ennek a fickónak KETTÕ is van!
- Akkor tényleg válni akarsz?

Squito

Egy srác üldögél otthon, épp tekeri a jointot, egyszer csak csöngetnek. Kiszól:
- Ki az.
- A halál vagyok, érted jöttem!
Hát a srác nem tud mit csinálni, ajtót nyit és ennyit mond:
- Hát ha menni kell, menni kell, de legalább elõtte szívjuk el ezt a dzsoját, ha már megtekertem.
A halál rááll, beszívnak mint a dög, röhögnek, kivannak. Eltelik az idõ, a
halál megszólal:
- Miért is jöttem?
- Nem tudom - így a srác.
- Na mindegy, megyek, késõre jár.
A halál elmegy, másnap megintcsak kopogtat az ajtón, a csávó megintcsak épp tekerésben van.
- Hát Halál, látom megint jöttél, vigyél, nem bánom, de azért ezt a cigit
még tegyük el.
A halál megint rááll a dologra, nem siet, amúgy is bejött ne ki a dolog. Elszívják a cigit, megintcsak kutyául kilesznek. Eltelik az idõ, megkérdi a Halál:
- Minek is jöttem?
- Fogalmam sincs.
- Akkor megyek, nagyon eltelt az idõ.
A Halál elmegy, ám másnap megint kopogtat hõsünk ajtaján, aki ezúttal is épp a napi cigijét sodorja. A Halál megszólal:
- Na szívjuk el azt a cigit, azt már itt se vagyok.

HVp213

#3198
Quote from: Xipeaha es ezt te honnan veszed?
Honnan! Nekem eddig így tûnt valszeg onnan, de ha van más véleményed (gondolom ezért írtál) és jössz meetre ott megbeszélhetnénk (ha gondolod)
(élõbe jobban szeretek vitázni :p gyenge kifogás mi)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"


Darkstar

Quote from: SquitoEgy srác üldögél otthon, épp tekeri a jointot, egyszer csak csöngetnek. Kiszól:

 :lol:  Horrorra akadva felling.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Squito: annyi jót írtál, hogy nem kezdek el idézgetni! :cool: Sokat röhögtem! :lul: De az operációs volt a legdurvább! :eeek:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xipe

Quote from: HVp213Honnan! Nekem eddig így tûnt valszeg onnan, de ha van más véleményed (gondolom ezért írtál) és jössz meetre ott megbeszélhetnénk (ha gondolod)
(élõbe jobban szeretek vitázni :p gyenge kifogás mi)


kifogas tenyleg gyenge.
gondolj bele, minden mas nemzet ugyanezt csinalja.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

HVp213

#3203
Quote from: Xipekifogas tenyleg gyenge.
gondolj bele, minden mas nemzet ugyanezt csinalja.
Ebbe teljesen igazad van! Én is egy átlag köpkölõdõ emberke vagyok úgytûnik! De remélem nem ebbõl az beszólásomból alkotsz rólam véleményt... :rolleyes:
(ha folytatni akarod menjünk off topicba bár nagyon már nem lehet folytatni)

Vinyóm Kínja

Ej, mi a ko Windows úr,
kend a vinyómon lakik itt bent?
Lám csak, jó az Isten, jót ád,
Hogy fölvitte a kend dolgát!

Betelepszik föl és alá,
Minden újabb gépre rászáll,
eszébe jut, munkát gátol,
S nem verik ki a szobából.

Dehogy verik, dehogy verik!
Ha már megvették, etetik.
Válogat a programokba',
Belerondít a kódokba.

Ezért aztán Windows komám,
Jól megbecsülje kend magát,
Iparkodjék, ne legyen ám
Error szukében a tanyám.

Balek user hegyezd füled,
Jól kicsesztünk mi most veled,
Régi cseléd vagy a háznál,
Azt sem tudod, kit szolgálsz már.

Írjad fel ezt jó magosra:
Kedvet ne kapj MacIntoshra,
Élj BillGéccel barátságba'
Te vagy Microszoft jószága!
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Ramiz

Ez a vicc sajnos csak angolul vicces:
"Adam came first of course... men always do."
Egy pólón láttam a városban.

Amúgy az arcfelismerõ nekem egy teljesen korrekt jellemzést adott! :eeek:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Squito

Microsoft, ki vagy a merevlemezen??

Microsoft, ki vagy a merevlemezen,
Szenteltessék meg a Te Windowsod,
Jöjjön el a Te frissítésed,
Legyen meg a Te javítókészleted,
Miképpen a Windows-on, azonképpen az Office-ban is,
Mindennapi e-mail-ünket add meg nekünk ma,
És bocsáss meg a kalózmásolatainkért,
Miképpen mi is megbocsájtunk a MATÁV-nak,
És ne vigyél minket a BSA-hoz,
De szabadíts meg az OS/2-tõl,
Mert Tiéd a DOS , a WINDOWS, és az NT mindörökké... ENTER!

syeren

Amerikai-magyar vállalat gyárába látogatóba érkezik az amcsi
fõnök.
Nagy felhajtás, lógó nyelvek mindenfele, egyszer csak
megszólal a
boss:
- Hát a Kovács Béla merre van?
Elkerekednek a szemek, szaladnak rögtön a gyártósorra a
Béláért.
Boss:
- Hi Béla, jó látni Téged, este lesz egy kis muri nálunk,
küldöm érted
limuzint, te jönni el.
Másnap a Béla elkésik a munkahelyérõl, jön az üzemvezetõ:
- Béla, te miért késtél?
- Hát tudod fõnök, tegnap a boss-szal kicsit felöntöttünk a
garatra,
reggel nem bírtam felkelni.
Fõnöke felméri az erõviszonyokat és inkább hallgat.
Két hét múlva az Államok elnöke érkezik gyárlátogatásra.
Újból nagy a
felhajtás, egyszer csak megszólal a president:
- Hát a Kovács Bélát merre találom?
Szemek újra elkerekednek és már szaladnak is a Béláért.
- Hi Bélám, hogy Te vagy? Este Bécsben tartok egy partyt,
küldöm érted
helikoptert, te jönni el.
Másnap a Béla megint elkésik. Fõnöke dühöng, hogy a Béla
tegnap az
elnökkel itta le magát, de már nem bír magával és megkérdezi:
- Béla, te honnan ismersz ennyi befolyásos embert?
- Én még a Pápát is ismerem. - mondja Béla.
Fõnöke lefehéredik, de nem hiszi el a történetet. Béla, hogy
bizonyítsa
állítását repülõre ülteti fõnökét és elrepülnek egyenesen a
Vatikánba.
Megállnak a Szent Péter Bazilika elõtt és azt mondja a Béla:
- Én most bemegyek és öt perc múlva a Pápával együtt fogok
integetni
Neked azon az ablakon. Eltelik öt perc, a fõnök felnéz, és
az ablakban
tényleg ottvan a Béla a Pápával. Ott helyben összeesik és
elájul. Jön
egy japán turistacsoport és elkezdik élesztgetni a fõnököt,
aki nagy
nehezen magához tér.
- Mi történt magával? - kérdezik a japánok.
A fõnök erõtlenül mutogat az ablak felé:
- Látják,..azt...ott fenn.
A japánok felnéznek és megszólal az egyik:
- Jééé.. ki az a fehér ruhás ember ott a Béla mellett? ...

Bocs, hogy ilyen hosszú...

animoni

#3207
Szia Squito!!!

Ez jó volt amit legutóbb írtál fel:-)
Föleg a vége tetszik:-)
Én is SZERETEM a Hellsinget:-)
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

HVp213

#3208
Quote from: syerenAmerikai-magyar vállalat gyárába látogatóba (...)
Bocs, hogy ilyen hosszú...
Nem baj, hogy hoszú! Így legalább nem is lehet sejteni mi lesz a csattanója! (én legalábbis nem gondoltam volna.. ) :jee:




Squito: Nagyon Jó viccek! Csak így tovább! :jee:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

syeren

TEREMTÉSTÖRTÉNET

1. Kezdetben teremté az Úr a Bitet és a Byte-ot. És teremté
ezekbõl a Szó-t.

2. És a Szó-ban két Byte volt, és nem létezett semmi más. És az
Úr elválasztotta az Egyet a Nullától. És látá az Úr, hogy ez jó.

3. És mondá az Úr: Legyen Adat. És így történt. És mondá az
Úr: Foglalja el az Adat a megfelelõ helyet. És megteremté az
Úr a floppy diszkeket, a hard diszkeket és a kompakt diszkeket.
És látá az Úr, hogy ez jó.

4. És mondá az Úr: Legyen Számítógép, ahova a floppy
diszkeket, hard diszkeket és kompakt diszkeket be lehet
helyezni, és elnevezte Hardvernek. És látá az Úr, hogy ez jó.

5. És Szoftver még nem létezett akkor. De az Úr megteremtette a
Programokat, nagyokat és kicsiket az õ fajtájuk szerint. És
mondá az Úr: szaporodjatok és sokasodjatok, és töltsétek meg a
Memóriát.

6. És mondá az Úr: Teremtsünk Programozót, és alkosson a
Programozó új Programokat, és irányítsa a Számítógépeket, a
Programokat és az Adatokat.

7. És megteremté az Úr a Programozót, és elhelyezte a
Számítóközpontban. És megmutatta neki az Úr a
Könyvtárszerkezetet, és mondá neki az Úr: Használhatsz minden
Könyvtárat és Alkönyvtárat, de NE HASZNÁLD a Windows-t.

8. És mondá az Úr: Nem jó a Programozónak egyedül. Álmot
bocsátott rá, és kivette egyik oldalbordáját, és másik lényt
teremtett belõle, aki felnéz a Programozóra, aki szereti azt,
amit a Programozó csinál, és elnevezte az Úr ezt a lényt
Felhasználónak.

9. És ott volt a Programozó és a Felhasználó a csupasz DOS
alatt, és látá az Úr, hogy jó.

10. De Bill okosabb volt az Úr minden más teremtményénél. És
Bill megkérdezte a Felhasználót: Mondta-e az Úr, hogy ne futass
egyetlen programot sem?

11. És a Felhasználó válaszolt: Azt mondta az Úr, hogy
használhatunk minden Programot, minden Adatot, de mondta, hogy
soha se használjuk a Windowst, különben meghalunk.

12. És mondá Bill a Felhasználónak: Hogyan beszélhetsz
olyasmirõl, amit még ki sem próbáltál? Abban a pillanatban,
hogy a Windows-t futtatod,
olyan leszel, mint az Úr. Képes leszel bármit létrehozni egy
egyszerû egérkattintással!

13: És a Felhasználó látá, hogy a Windows gyümölcsei szebbek
és könnyebb õket használni. És látá a Felhasználó, hogy
minden tudás haszontalan, mert a Windows képes azokat
helyettesíteni.

14. És a Felhasználó installálta számítógépén a Windowst, és
mondta a Programozónak, hogy ez jó.

15. És a Programozó azonnal elkezdte keresni az új drivereket.
És megkérdezte õt az Úr: Mit keresel? És a Programozó válaszolt:
Új drivereket keresek, mert nem találom õket a DOS-ban. És
mondá az Úr:
Ki mondta neked, hogy új driverekre van szükséged? Futtattad a
Windowst? És a programozó válaszolt: Bill mondta nekünk!

16. És mondá az Úr Billnek: Azért, amit tettél, gyûlölt leszel
minden teremtmény elõtt. És a Felhasználó boldogtalan lesz
miattad. És örökké a Windowst kell árulnod.

17. És mondá az Úr a Felhasználónak: Azért, amit tettél,
csalódni fogsz a Windowsban, és az megeszi minden
Erõforrásodat, és lassú programokat
kell majd használnod, és örökkön örökké a Programozó
segítségére fogsz szorulni.

18. És mondá az Úr a Programozónak: Azért, mert hallgattál a
Felhasználóra, soha sem leszel boldog. Programjaidban hemzsegni
fognak a hibák, és ki kell javítanod õket, és újra ki kell
javítanod õket az idõk végezetéig.

19. És az Úr kiûzte õket a Számítóközpontból, az ajtót bezárta,
és jelszóval levédte.

20. GENERAL PROTECTION FAULT.